خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک برای تغییر رشته

دوستان من امسال کنکور ریاضی دادم و قبول نشدم و یه درس نگه داشتم برای اینکه بتونم سال بعد بدون دردسر کنکور بدم
      من می تونم امسال برا کنکور تجربی شرکت کنم درس های عمومی روو تقریبا خونددم توی جبر و گسسته و شیمی هم قوی هستم
      توروخدا کمک کنید چیکار باید بکنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای بابا کسی نیست؟

3. Top | #3
      royan
      نمایش مشخصات
      کلا دنیای تجربی چیز دیگریه یعنی همون کسانی که رتبه ها زیر 1000 ریاضی میارن بیار اگر تونستند زیر 4000 و مثلا رتبه ها بهتر بیارند توی تجربی!
      چون خودم هر دو فضا رو تجربه دارم میگم. پس توانایی در دروسی که گفتید رو بگذار کنار ببین با زیست چطوری.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط royan نمایش پست ها
      کلا دنیای تجربی چیز دیگریه یعنی همون کسانی که رتبه ها زیر 1000 ریاضی میارن بیار اگر تونستند زیر 4000 و مثلا رتبه ها بهتر بیارند توی تجربی!
      چون خودم هر دو فضا رو تجربه دارم میگم. پس توانایی در دروسی که گفتید رو بگذار کنار ببین با زیست چطوری.
      عاشق زیستم به خدا موندم چیکار کنم سال اول کلی روزنامه و مقاله پزشکی می خوندم اما به اصرار خانواده مجبور شدم برم ریاضی کمکم کنید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها تورو خدا راهنماییم کنید بدجور تو امپاسم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      تونستن که می تونی ولی باید ببینی زیست رو چجوری می حونی..علاقه داشتن فقط کافی نیست...مطالبش خیلی سنگینه و مثل قدیم نیست که فقط بدونی فلان هورمون مثلا چیکار می کنه تا بتونی تست رو بزنی..الان باید چند مبحث رو با هم بدونی تا بتونی یه تست بزنی...هیچکس نمی تونه بهت بگه کشش داری یا نه..همه چی به خودته و توانایی ترکیب کردن و یاداوری بیشتر نکات تو زیست (‌و به احتمال قوی زمین )
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم از رشته رياضي اومدم اولش زيست واسم سخت بود ولي الان كارنامه قلمچيم توي تاپيك هست ميتونيد ببينيد كه زيست رو چند زدم. تنها كاري كه بايد بكني اينه كه به زيست به عنوان يه درس حفظي نگاه نكني. اگه شيميت خوبه ( طوري كه همه نكات رو ميتوني به مفاهيمي كه در درس ميخوني ربط بدي ) پس حتما زيست هم ميتونه خوب باشه. ولي فقط تا دير نشده بايد تصميم بگيري و شروع كني به زيست خوندن. اگه از آبان شروع كني ديره. الانم تا حدودي دير شده ولي اگه استعدادت بالا باشه ميتوني قبول بشي يكي از دوستاي من در گزينه دو از شهريور شروع كرده بود زيست شناسي رو و كنكور هم درصد خوبي آورده بود الانم دامپزشكي سراسري روزانه قبول شده ( فيزيكش هم زير 20درصد هست )

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این تاثیر معدل چقدر رو قبول شدنم تو پزشکی تاثیر میذاره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در ضمن دوستان من مهندسی برق ازاد تهران جنوب قبول شدم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد درس نگه داشتن حواست به واحد ها باشه

چون اونطور که من شنیدم با یه عمومی نمیشه نری خدمت و معافیت بگیری

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *ALi* نمایش پست ها
      در مورد درس نگه داشتن حواست به واحد ها باشه

چون اونطور که من شنیدم با یه عمومی نمیشه نری خدمت و معافیت بگیری
      نه اختصاصیه

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط royan نمایش پست ها
      پس رستگار رحمانی چی بود که ریاضی رتبه 30 آورده بود و تو تجربی شد 1 ؟ از ریاضی اومدن به تجربی کنکور دادن و رتبه خوب اوردن اگه سخت باشه پس کلا برعکسش ( از تجربی اومدن کنکور ریاضی دادن و رتبه خوب آوردن ) که عملا و 100٪ و زیر صفره...هر دوتاش سخته..مهم اراده و خواسته طرفه..چه بسا ایشون خوب بخونن و رتبه برتر هم بشن..همه چیز بهخوندن خوب بستگی داره.
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)