خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بقچه ای خوندن فصل ها نه کتاب

سلام
      اول از همه یه خسته نباشید ویژه بگم به بچه هایی که شب و روز جون میکنن و تو فروم حاشیه درست میکنند مخصوصا این چندوقت..
      خب برم سر اصل مطلب..
      میدونم بقچه ای خوندن کتابا ب نظرتون حماقت محضه(نظر خودمم همینه ینی تجربه کردم واقعا)اما ب نظرتون اینکه فصل ها رو بقچه ای بخونیم هم کار اشتباهیه؟؟اینکه وقتی یه درس رو شروع کردیم کللن تا فصلش رو تموم نکردیم نریم سراغ کتاب دیگه..البته تست و مرور اون فصل سرجاشه
      من فک میکنم اینطوری خیلی بهتر باشه واسم چون اونطوری واقعا سر هیچ کتابی تمرکز ندارم و استرس دارم,ینی یه فصل رو که بستی قشنگ خیالت راحته دیگه..
      تقریبا از نیمسال دوم شروع کردم و دست و پا شکسته جلو اومدم..
      ممنون میشم نظرات شما رو هم بدونم..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L3Ili.m نمایش پست ها
      سلام
      اول از همه یه خسته نباشید ویژه بگم به بچه هایی که شب و روز جون میکنن و تو فروم حاشیه درست میکنند مخصوصا این چندوقت..
      خب برم سر اصل مطلب..
      میدونم بقچه ای خوندن کتابا ب نظرتون حماقت محضه(نظر خودمم همینه ینی تجربه کردم واقعا)اما ب نظرتون اینکه فصل ها رو بقچه ای بخونیم هم کار اشتباهیه؟؟اینکه وقتی یه درس رو شروع کردیم کللن تا فصلش رو تموم نکردیم نریم سراغ کتاب دیگه..البته تست و مرور اون فصل سرجاشه
      من فک میکنم اینطوری خیلی بهتر باشه واسم چون اونطوری واقعا سر هیچ کتابی تمرکز ندارم و استرس دارم,ینی یه فصل رو که بستی قشنگ خیالت راحته دیگه..
      تقریبا از نیمسال دوم شروع کردم و دست و پا شکسته جلو اومدم..
      ممنون میشم نظرات شما رو هم بدونم..
      بنظرم آدم اونطور ک حال میکنه باید بخونه من یه دوستی داشتم که پزشکی تهران قبول شد میگفت من از مدرسه میرم خونه میبینم که فاز چه درسی دارم همونو میگیرم تا شب تهشو در میارم البته شما خودتم یه مدت اینطوری بخونی بعد راه میفتی حسابی و دگ همه مدلی میتونی بخونی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینطور خوندن پس باید فصول اسونی هم در نظر بگیری چون مثلا حرکت شناسی و دینامیک به مرور باید یاد بگیری یا مثلا اغازیانو قارچها و شارش اینا نمیشه همه چیزشون رو توی یه روز یاد بگیریو در نهایت دیگه اصلا و ابدا چیزایی مثل تاریخ ادبیات و لفت و اینا کار یکی دو روز نیستن ... ولی در مورد درسای اختصاصی اگه راحتی همینجوری بخون
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      بنظرم آدم اونطور ک حال میکنه باید بخونه من یه دوستی داشتم که پزشکی تهران قبول شد میگفت من از مدرسه میرم خونه میبینم که فاز چه درسی دارم همونو میگیرم تا شب تهشو در میارم البته شما خودتم یه مدت اینطوری بخونی بعد راه میفتی حسابی و دگ همه مدلی میتونی بخونی
      نه آخه من اصلا حذفیات ندارم و یجورایی تازه شروع کردم و خب همه ی اینا بهم استرس میده..زمانم کمه متاسفانه,جوریکه من مجبور شدم فقط ۲۴ روز واسه جمع بندی بذارم..ینی مشکل راه نیفتادن نیست واقعا

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      اینطور خوندن پس باید فصول اسونی هم در نظر بگیری چون مثلا حرکت شناسی و دینامیک به مرور باید یاد بگیری یا مثلا اغازیانو قارچها و شارش اینا نمیشه همه چیزشون رو توی یه روز یاد بگیریو در نهایت دیگه اصلا و ابدا چیزایی مثل تاریخ ادبیات و لفت و اینا کار یکی دو روز نیستن ... ولی در مورد درسای اختصاصی اگه راحتی همینجوری بخون
      حرکت و دینامیک که اصلا حرفشو نزن که حالم ازش بهم میخوره..چندبار خوندم نصف و نیمه ول کردم,ولی خداروشکر فیزیکم خوبه،داداشم دبیر فیزیکه(خداییش حتی یه مسیله فیزیکم واسم حل نکرده حاصل دست رنج خودمه)
      والا خودم نگا کردم فقط تو چندتا فصل سخت ب مشکل میخورم که زیاد مهم نیست..
      اوووف دیونه شدم فک کنم فکر احمقانه ای کردم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حرکت و دینامیک که اصلا حرفشو نزن که حالم ازش بهم میخوره..چندبار خوندم نصف و نیمه ول کردم,ولی خداروشکر فیزیکم خوبه،داداشم دبیر فیزیکه(خداییش حتی یه مسیله فیزیکم واسم حل نکرده حاصل دست رنج خودمه)
      والا خودم نگا کردم فقط تو چندتا فصل سخت ب مشکل میخورم که زیاد مهم نیست..
      اوووف دیونه شدم فک کنم فکر احمقانه ای کردم
      چیزی که اروم اروم پخته بشه دیر سرد میشه

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چیزی که اروم اروم پخته بشه دیر سرد میشه
      شما احتمالا از اولش خوب خوندی و جلو اومدی,من تقریبا تازه شروع کردم و استرس کلل تمرکزمو بهم ریخته..نمیشه با خیال راحت و آسوده خوند تازه معلومم نیست ۹۹ چی بشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما احتمالا از اولش خوب خوندی و جلو اومدی,من تقریبا تازه شروع کردم و استرس کلل تمرکزمو بهم ریخته..نمیشه با خیال راحت و آسوده خوند تازه معلومم نیست ۹۹ چی بشه
      نه باوا منم تازه یه 3-4 روزه شروعیدم

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه باوا منم تازه یه 3-4 روزه شروعیدم
      استرس ندارید؟؟!!
      حذفیات زیادی دارید یا پایه تون قویه حتما..من از بس استرس دارم گفتم کللن مجازی رو کنار بذارم همه خوندن و تموم کردن و از جمع بندی حرف میزنن بعد شما انقد خیالت راحته چرا؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استرس ندارید؟؟!!
      حذفیات زیادی دارید یا پایه تون قویه حتما..من از بس استرس دارم گفتم کللن مجازی رو کنار بذارم همه خوندن و تموم کردن و از جمع بندی حرف میزنن بعد شما انقد خیالت راحته چرا؟؟
      برد با دروس عمومیه و میانگین 30-40 اختصاصی

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برد با دروس عمومیه و میانگین 30-40 اختصاصی
      تا برد از نظر شما چی باشه..از نظر من برد فقط پزشکیه ینی جدیدن اینطور فک میکنم(البته واسه خودم)
      بهرحال موفق باشید..منم برم عین آدم درسمو بخونم تا راههای میانبر جدید ب سرم نزده..

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا برد از نظر شما چی باشه..از نظر من برد فقط پزشکیه ینی جدیدن اینطور فک میکنم(البته واسه خودم)
      بهرحال موفق باشید..منم برم عین آدم درسمو بخونم تا راههای میانبر جدید ب سرم نزده..
      هیچ اسانبری به موفقیت نمیرسونت واسه موفیت پله پله رفتن باالا درسته

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درسته و میتونه جواب بده
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin VT نمایش پست ها
      درسته و میتونه جواب بده
      چطوری و چگونه ؟
      داداش اینجوری اصن با عقل جور در نمیاد مثلا شما میخوای یه فصل تقریبا سنگینی مثل گردش مواد رو بخونی خب مثلا روزی 17 ساعت میشینی میخونیش؟:-؟ پس دروس عمومی چی ؟
      تقسیم بندیت چجوری بوده ؟
      تایم گذاریت روی هر درس چطور بوده؟!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چطوری و چگونه ؟
      داداش اینجوری اصن با عقل جور در نمیاد مثلا شما میخوای یه فصل تقریبا سنگینی مثل گردش مواد رو بخونی خب مثلا روزی 17 ساعت میشینی میخونیش؟:-؟ پس دروس عمومی چی ؟
      تقسیم بندیت چجوری بوده ؟
      تایم گذاریت روی هر درس چطور بوده؟!
      برا من که دو روز وقت گرفت فکر کنم
      فیلمای آرامفر+سه بار خوندن کتاب+دو بار درسنامه عمارلو
      تست دریافت و الگو
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن