خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شاید به دردتون خورد

3سال اندی از عضویتم تواین انجمن گذشت یادش بخیر چقدر اوایل خام بودم سر صحبتم بااون عزیزانی هستش که فکر میکنن نمیتونن موفق بشن فکر میکنن خیلی پیچیدس فکر میکنن خیلی سخته ..راستش تواین لحظه بعد سه بار کنکور دادن فقط فقط باید اینو بگم که کنکور سراسری ماراتن ارادس همون چیزی که من نداشتم باعث شد خیلی عقب بمونم...
      از صمیم قلب عاجزانه ازتون میخوام از کنکور غول نسازید فقط تلاش کنید.جو انجمن خیلی بد شده یه تغییر نسل عجیب اتفاق افتاده انگار چونه یه سریا هستن میان میگن نه نمیشه 5 4 6ماه موفق شد چون خودشون طرح ریختن برای 99 سرهمین میخوان بگن نمیشه تا وجود خودشون وجدانشون اروم شه ازاینکه حتما نمیشده که من 98ول کردم چسبیدم 99.بخدا قسم خیلی بعضیا مریضن خیلی...واسه همیشه ازاین انجمن باید برم و میرم اما بدونید انجمن پراز حسود و دروغ گو هستش پراز ادمایی که با رتبه های نجومی میگن فلان درس هفتاد زدیم فلان مبحث صد زدیم همش از سر کمبود عقده س من جای شما کنکوریا باشم دیگه نمیام...ی سریا همش درحال بحث جدلن ی سریا میان چرت پرت میگن ...بااین طرز فکر با این حسادت ها کینه توزی ها هرگز موفق نمیشید....دیگه نسل خوبای انجمن داره منقرض میشه اینجا همه چیزایی رو میگن که روحشون اروم میشه نه واقعیت هارو میگن نمیشه چون برنامه ریختن99 میگن نمیشه چون میترسن مبادا یکی بخونه بشه اینا بمونن تو کف...خدا نگهدار همگی به تموم کائنات قسم هرگز دیگه پیامی نخواهم داد...این 4ماه اندازه 8ماهه قدر بدونید...خدا نگهدار....

برای همتون دعا میکنم از ته دلم ایشالا 98 تو دانشگاه همو ببینم یاعلی
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 22 اسفند 1397 در ساعت 21:02

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      الان سیل لایکیه که باز سرازیر میشه

گفتند فسانه ای و در خواب شدند ...

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حامد تو بهترینییییی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سال 94-95 انجمن فوق العاده بود
      الان

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دقیقا من تا همین امروز عالی میخوندم یه حرفایی زدن بعضیا امروز تو انجمن ک حالم انقد بدشد تنها کاری ک تونستم بکنم از خونه زدم بیرون تا همین الان ک اومدم..... منی ک عالی میخوندم امروز با یسری حرفا انقد نا امید شدم ک امروزو اصن نتونستم چیزی بخونم .... حدااقلش تصمیم گرفتم ک دیگه انجمن نیام:/ حداقل تا 3.5 ماه دیگه تا یکم ارامش ذهنی داشته باشم از دست یسری یاوه گو ک فقط ادای ی کنکوری رو درمیارن :/

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tiinaaa نمایش پست ها
      دقیقا من تا همین امروز عالی میخوندم یه حرفایی زدن بعضیا امروز تو انجمن ک حالم انقد بدشد تنها کاری ک تونستم بکنم از خونه زدم بیرون تا همین الان ک اومدم..... منی ک عالی میخوندم امروز با یسری حرفا انقد نا امید شدم ک امروزو اصن نتونستم چیزی بخونم .... حدااقلش تصمیم گرفتم ک دیگه انجمن نیام:/ حداقل تا 3.5 ماه دیگه تا یکم ارامش ذهنی داشته باشم از دست یسری یاوه گو ک فقط ادای ی کنکوری رو درمیارن :/
      ممیخوای بیا بازم گروه بزنیم رقابتی

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      حامد خان تو این مدت کمی که تو انجمن بودم به شدت با حرفات موافق بودم و و میفهمم سال ها تجربه ادم پخته میکنه ولی اینجا دیگه واقعا جای ماندن نیست باید رفت[ مورد داریم تایک میزنه چجوری بخونم دو دیقه بعد تاپیک میزنه نمیشه دو تانیه بعد تاپیک میزنه جنگ کنیم بعد تاپیک میزنه صلح کنیم] یه عجوبه هم داریم تازگیا کشف شده معتقده فقط خودش تونسته و بقیه گاگولن-_- خلاصه که اونی که از بیرونم نگاه میکنه متوجه میشه اینجا هر چی هست جز انجمن کنکور

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      وقتی تو چهار ماه میشه شکست خورد تو همون زمان هم میشه موفق شد . وقتی میگفتن پایه بخونید گلابی بودیم اون موقع بزرگایه انجمن میگفتن هر چقدرم بگیم باز اینا نمیفهمن که نفهمیدیم و الان فهمیدیم که گذشت بسوزد پدر تجربه!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نسلی هستیم که عمرمون و جوونسمون پشت کنکور تلف شد
      عی لعنت بر روزگار
      هنوزم ادم نمیشیم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood21755 نمایش پست ها
      به نظرم ما نسلی هستیم که زیرجوونیمون پشت کنکور تلف شد
      عی لعنت بر روزگار
      داداش پزشکی کدوم دانشگاه میخونی؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghay_halo نمایش پست ها
      داداش پزشکی کدوم دانشگاه میخونی؟
      االان تیکه انداختی داداش؟

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      االان تیکه انداختی داداش؟
      تیکه چیه اخه امروز چن تا تاپیکو میخوندم مشاوره میدادی و تو همشون بودی گفتم حتما پزشکی میخونی دیگه

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghay_halo نمایش پست ها
      تیکه چیه اخه امروز چن تا تاپیکو میخوندم مشاوره میدادی و تو همشون بودی گفتم حتما پزشکی میخونی دیگه
      کی من مشاور میدادم ؟ خخخ فقط نصیحت بود
      نه داداش گلم من مهندسی انصرافی هستم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ککی من مشاور میدادم ؟ خخخ
      نه داداش گلم من مهندسی انصرافی هستم
      اها موفق باشی داداش

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MikMik نمایش پست ها
      حامد خان تو این مدت کمی که تو انجمن بودم به شدت با حرفات موافق بودم و و میفهمم سال ها تجربه ادم پخته میکنه ولی اینجا دیگه واقعا جای ماندن نیست باید رفت[ مورد داریم تایک میزنه چجوری بخونم دو دیقه بعد تاپیک میزنه نمیشه دو تانیه بعد تاپیک میزنه جنگ کنیم بعد تاپیک میزنه صلح کنیم] یه عجوبه هم داریم تازگیا کشف شده معتقده فقط خودش تونسته و بقیه گاگولن-_- خلاصه که اونی که از بیرونم نگاه میکنه متوجه میشه اینجا هر چی هست جز انجمن کنکور
      ببی زحمت این اعجوبه رو معرفی کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن