خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

آشفتگی در درس خواندن (کمک کنید خواهشا)

سلام
      من تو درس ریاضی اوایل سال تا چند روز پیش کتاب iq رو استفاده میکردم و معمولا زیر 50 میزدم .
      الان واسه عید کتاب میکرو رو خریدم . میبینم هیچی بلد نیستم بزنم.
      درسنامه ها رو میخونم و میفهمم اما سوال هایی که بلد نیستم ممکنه با خواندن پاسخنامه هم نتونم جواب بدم.
      من برنامه ریختم تو دو ساعت 50 تا تست ریاضی بزنم مثلا تا سوال 3 هرکدوم رو تو 3 دقیقه حل میکنم سوال 4 رو نمیفهمم و 30 تا 45 دقیقه وقت میذارم پاسخنامه رو میخونم اما گاهی اینجوری هم نمیفهمم.
      امروزاومدم تست برنم از 10 تا 9 تاش غلط بود
      خیلی بهم ریخته اعصابم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط یه سوال ریاضیتو بالا میزدی رفتی سراغ ای کیووووو....متاسفانه خیلیا اسیر جووو میشن همش عده ای صحبت از ای کیووو میکنن میرن در گیرش میشن و نتیجه نمیگیرن ..اگر از ابتدااا شما با ای کیو کار میکردی ...درصداتم بالا نبوده یا کتابو درست کار میکردی یا ابتداا اصن نباید میرفتی سراغش...ولی احتمالا فکر میکنم ناقص کار کردید درسو بلدید دیگه..؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه کار شما این بود اول کار رفتید سراغ ایکیو بعد دیدین که زیر پنجاه میزنید بازم از اول سال تا الان ادامه دادین
      ایکیو برای کسی هست که تست های میکرو بالا ۸۰ میزنه حالا دیگه نوبت اون میشه که تست های قوی تر بزنه بلکه بتونه تضمینی ۸۰ به بالا برای خودش تو کنکور داشته باشه اگه درسنامه ها متوجه نمیشی یا حتی متوجه میشی و تست ها گیر می‌زنی چند ساعت روش نمیفهمی اصلا خیلی ساده است تو ریاضی فقط میتونم بگم پایه ضعیف چنین علائمی داره حتما اول پیشنیاز های خود اون درس اول کار کن با همون میکرو و حتما اگه دیدی بازم با کار کردن پیش نیاز ها مشکل داری برو سراغ تمرین های کتاب مدرسه کار کن بعد میکرو فعلا دنبال ایکیو نرو

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عادیه
      ۳-۴ روز طول میکشه
      اصلا ناامید نشو ادامه بده موتور معزت روشن میشه
      خودم اوایل آیکیو زیست از ۱۰ تا بعضی وقتا همش غلط بود
      بار سوم که تستا رو زدم شد ۸ تا درست
      ریاضی باورت نمیشه تعیین‌علامت فراموش کرده بودم
      الان بهتر شده خداروشکر
      ♡Be your Own HERO

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن