خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کنکور علوم انسانی

سلام. دوستان من بعد از ده سال میخام کنکور بدم. هنوزم چیزی نخوندم و دیروز ثبت نام کردم. سه، چهار ماه مونده و من میخام فقط یه سری از کتابا رو بخونم. از عمومیا فقط زبان و از تخصصیا فقط جامعه شناسی و اقتصاد و روان شناسی و فقط امار . چون واقعا از عربی چیزی یادم نیس و برام وقت گیره وگرنه اطلاع دارم درس مهم و موثری هست. من هدفم علوم اجتماعی و علوم تربیتی روزانه اصفهان هست . کسی میتونه بهم بگه چقدر شانس دارم ؟ و اینکه من سهمیه پنج درصد هم دارم نمی دونم اصلا چقدر تاثیر داره . لطفا راهنماییم کنین. ممنونم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paridokhtam نمایش پست ها
      سلام. دوستان من بعد از ده سال میخام کنکور بدم. هنوزم چیزی نخوندم و دیروز ثبت نام کردم. سه، چهار ماه مونده و من میخام فقط یه سری از کتابا رو بخونم. از عمومیا فقط زبان و از تخصصیا فقط جامعه شناسی و اقتصاد و روان شناسی و فقط امار . چون واقعا از عربی چیزی یادم نیس و برام وقت گیره وگرنه اطلاع دارم درس مهم و موثری هست. من هدفم علوم اجتماعی و علوم تربیتی روزانه اصفهان هست . کسی میتونه بهم بگه چقدر شانس دارم ؟ و اینکه من سهمیه پنج درصد هم دارم نمی دونم اصلا چقدر تاثیر داره . لطفا راهنماییم کنین. ممنونم
      من چون رشته م انسانی نیست زیاد اطلاعی از رتبه ندارم اما میتونی شانستو بالا ببری هیچ درسیو حذف نکن بجاش قسمتهای سخت اون درسو حذف کن
      مثلا همون عربی میتونی ۳۰ درصد ترجمه رو جواب بدی اونم 3 یا 4 ساعت بیشتر وقت نمیگیره کلا
      دینی و ادبیات هم همینطور
      کلا تو درسای عمومی رسیدن به ۳۰ سخت نیست و چن ساعت بیشتر نمیبره
      سهمیه 5 درصد هم اگه بهت کمک کنه لحاظ میشه وگرنه همون منطقه رو حساب میکنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن