خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 66
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      مثلا چی رو می خواي ثابت کنی؟؟ آقا من نخوام توی تاپیکی که من زدم تو نظر بدی به کی باید بگم؟؟ چجوری بهت بفهمونم حرف هات اشتباهه؟؟ چرا افکار عمومی رو متشنج می کنی عجب گیری کردیم از دست شما ها درسته اینجا يه مکان عمومی هست هر کس آزاده هر چی بگه ولی دیکه انقدر خودخواهی و یاوه گویی واقعا بی نظيره طرف با زيون خودش داره ميگه کتاب های نظام جدید نامفهوم و سختن بعد یه عده دارن میان دو سه تا حذفيات دلیل بر آسون بودن نظام جدید میارن بعد هی هم تکرار می کنن حرفشون رو آقا اون قسمت هايي که توي نظام قدیم هست ولی توی نظام جدید حذف شده اولا کم هستن و فقط توی یکی دو سه درس به میزان کم هستن در ثانی اون قسمت ها قسمت های آسون و حفظی نظام قدیم بودن که ازشون توی کنکور سوالات آسون و نمره بيار می اومده به چی نظام جدید داری میبالی تو کوتاهم نمیاد تازه فکر می کنه داره درست میگه بس کن دیگه
      ــ مثلا اینکه یه انسان میتونه چقدر از بلاهت رنج ببره
      ــ اینجا یه مکان عمومیه ، افراد آزادن در هر مورد و زمینه ای اظهار نظر کنن
      ــ با مدرک و مستند میتونی استدلال ارائه کنی و دیگران رو قانع کنی ، البته تواناییش رو داشته باشی و بلد باشی
      ــ این موضوع متشنج کردن افکار عمومی نیست ، بلکه ارائه استدلال های مستند با توجه به واقعیت های موجود هستش، حالا اگر یکی (کسانی) نخواد بپذیرش میشه متشنج کردن افکار عمومی!!
      ــ در مورد خودخواهی یا یاوه گویی های من یا شما دیگران قضاوت میکنن!
      ــ بله یه نفر میگه بعضی مطالب نامفهوم هستش ، یه امت هم میگن مطالب آسون و سبک شده هستش به نسبت نظام قدیم، دو پست بالاتر رو ببین یه نفر از اون یه امت رو پیدا میکنی!
      ــ آها دو سه تا حذفیات! ، پسر خوب شما اول برو کتابای نظام جدید رو ببین، همون pdfـش رو بررسی کنی کفایت میکنه ، بررسی هم نمیخواد کنی فقط نگاه کن کفایت میکنه!! بعد بیاد استدلال کن برا خودت
      ــ حالا فعلا همینا رو جواب بده تا بعد!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

حالا خوبه اصلا کتاب ها رو هم ندیده و فقط پی دی افشون دیده
      فرقش در چیه حالا؟! ، مثلا اگر کتاب رو بصورت کاغذی بررسی کنی فرق میکنه اگر به صورت pdf بررسی کنی؟!!!
      در تعجبم با این حجم از نبوغ چرا تو آلبرت انیشتینی فریدریش هگلی چیزی نشدی پسر

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      فرقش در چیه حالا؟! ، مثلا اگر کتاب رو بصورت کاغذی بررسی کنی فرق میکنه اگر به صورت pdf بررسی کنی؟!!!
      در تعجبم با این حجم از نبوغ چرا تو آلبرت انیشتینی فریدریش هگلی چیزی نشدی پسر
      سجاد جان عزیز
      والا ارزششو نداره
      این موضوعو همه‌مون میدونیم چه نظام جدیدیا و چه قدیمیا
      حالا ایشون درسشو نخونده عذاب وجدان داره و داره با این کارش خودشو توجیه میکنه
      شما نیاز نداره این همه بحث کنی نمیخواد خودتو به خاطر ایشون پایین بیاری
      خودشم میدونه منتها عذاب وجدان و غرور اولین کنکور نمیزاره قبول کنه
      شما نمیخواد خون خودتو کثیف کنی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      مضخرف !
      خود من دوازدهمی ام
      خیلی بهتر از شما کتابامون رو میشناسم
      جدای از پیشخوانی زیست نظام قدیم که توی تابستون انجام دادم , تمام دبیرامون میگن که نظام جدید آسون تر شده

ضمنا تمام کتاب تست های مطرح (خیلی سبز و مهروماه و گاج) هیچ تست خارج از چهارچوب کتاب ندارند (استثنا ممکنه پیدا کنی)
      شمایی که جلد کتاب ما رو نگاه نکردی نمیخواد داستان سرهم کنی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ash نمایش پست ها
      نمی دونم هدفت چی بوده
      ولی سه تا کتاب به اندازه انگشتای دست غلط داره که اونم غلط‌‌شو باید یاد بگیری
      بقیش به توانایی دبیرت برمیگرده

این حجم از بلاهت جدا نوبره!

اینکه نظام جدیدی ها سال اولشونه که قراره کنکور بدن و آشنایی جزئی (و نه کلی) با سبک کنکور و تست هاش به نسبت نظام قدیمی ها ندارن، بله صحیحه
      اینکه تا بعد عید هم باید برن کلاس بازم صحیح
      اینکه ساعات بیشتری از هفته رو باید مدرسه برن بازم صحیحه
      اینکه خرداد باید برن نهایی بدن بازم صحیحه و حق میدم بهشون
      همه اینها و بیشتر از اینها رو قبول دارم ، صحیح

ولی، ولی
      هر آدم داری عقل و فهم و شعوری با بررسی کتابای نظام قدیم و جدید متوجه میشه حجم مباحث نظام جدید کمتر و به نسبت آسون تر شده

مثلا همین دین و زندگی که من الان دارم مرورش میکنم، نظام قدیم 42 درسه ولی نظام جدید شده 34 درس!
      یعنی شما بخوای دینی بخونی متوسط هر درس 1 ساعت هم بخوای وقت بزاری دانش آموز نظام قدیم باید 42 ساعت وقت بزاره دین رو بخونه ، نظام جدید باید 34 ساعت وقت بزاره! تازه از محتوای سبک شده نظام جدید هم فاکتور میگیریم!!

یا
      مثلا زمین شناسی ، نظام قدیم دو کتاب زمین دارن شامل 19 فصل در صورتی که نظام جدید یک کتاب دارن که فقط 7 فصل داره!!!

یا باز
      مثلا زیست شناسی ، نظام قدیم 30 فصل دارن، نظام جدید 25 فصل!! ژنتیک مسائل محاسباتی نباید تو کنکور براشون مطرح بشه، خود ژنتیک هم مباحثش گلابیه!! و از سر و ته مباحث تا جایی که شده زده شده!!

یا باز
      مثلا فیزیک ، کار خاصی نمیخواد کنید! فقط دلم میخواد برید سینماتیک و دینامیک نظام قدیم رو با نظام جدید مقایسه کنید، ببینید چه خبره!!

یا
      باز مثلا ریاضی ، این حذفیات ریاضی نظام جدید هستش که مهندس سادات اگر اشتباه نکنم تو کانال تلگرامشون گذاشته بودند ، خب چی موند از ریاضی پس؟!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      سجاد جان عزیز
      والا ارزششو نداره
      از صاحب اصلی تایپک نقل نگرفتم چون خودش میبینه ، نه دانش آموز نظام قدیم تنها میتونه مقایسه کنه نه نظام جدید ، بهترین افراد کسایی ان که با هردو کتاب کار کردن و چه کسایی بهتر از دبیران ، منم که دبیر نیستم ولی در کنار دانشجویی به عنوان یک شغل دارم زیست نظام جدید رو درس میدم پس میتونم خودم رو در مقام مقایسه بیینم
      اول به لحاظ حجم زیست جدید ، غیر اینکه تعداد فصل ها کم شده ، حجم مباحث هم به شدت کاهش پیدا کرده ، ممنوع شدن طرح سوالات محاسباتی ( تقریبا هیچ شدن ژنتیک ها ) ، حذف چرخه های سرخس و خزه و بازدانگان در تولید مثل گیاهی ، حذف مطالبی از شارش انرژی ، یعنی دانش آموز فقط یه چیز کلی میبینه نه جزئیات ! اینا حذفیات حجمی فصل ها هستن فقط هم چند موردش ، قسمت های جانوران هم تقریبا هیچ شدن که توی نظام قدیم گسترده تر بودن
      ابهام؟ خیلی کم کتاب ابهام داره ، حتی کمتر از کتاب نظام قدیم ، برعکس توضیحات خیلی واضحن
      اشتباه؟ کتاب نظام قدیم با اون همه چاپ شدن ، اشتباه داشت ، قدیمی ترین کتاب نظام جدید که چاپ سومشه الان ، ولی به هر حال ، اینکه تالیف اصلاحیه نداده اشتباهه و در سایت دفتر زیست شناسی ، فایل اصلاحیه کتاب درسی کاملا موجوده، پس حرف اون دوست نظام جدید هم اشتباهه و پیشنهاد میکنم صاحب تایپک بهشون بگه اصلاحیه رو دانلود کنن
      نیاز به توضیح نکات خارج از کتاب؟ بازم نه ، شاید برای فهم بیشتر مطلب نیاز باشه که گفته بشه مطالبی ، ولی طوری نیست که حتما هم نیاز به این مطالب باشه ، موضوع اینکه اگه بعضی دوستان ابهام یا نیاز به توضیح بیشتری در نظام جدید میبینن به خاطر اینه که بسیاری از مباحث پایه زیست شناسی در علوم دوره متوسطه اول گنجونده شده و دانش آموزان مطالبی رو اونجا خوندن !
      فارسی سازی؟ خب نیازی به حفظ واژه های فارسی هم نیست حتما ، چون سازمان سنجش تصویب کرد که لغات انگلیسی باید در سوال آورده بشه ! هر چند خود دانش آموزا وقتی از دهم با لغات فارسی کار کردن الان دیه سختی براشون نداره نسبت به نظام قدیم ها !
      نداشتن تست کنکوری؟ برای حدود 10 درصد مطالب تازه اضافه شده به کتاب شاید نیاز به تست تالیفی باشه ، ولی در سایر موارد تست های کنکور های سال قبل با یه سری اصلاحات کوچیک قابل استفاده ان که اکثر کتاب های کنکوری یا جمع بندی مثل دور دنیای گاج این کارو کردن
      این تحلیل من بود ، ضدیتی هم با هیچ کس ندارم ، حرفم از روزی که کتاب دوازدهم منتشر شد همین بوده ، این تایپکیه که من شهریور در مورد کتاب دوازدهم زدم و اونجا هم واضحا گفتم که نهایتا سه ماه کار داره فول شدن به این کتاب http://forum.konkur.in/thread62644.html

قسمت ها قسمت های آسون و حفظی نظام قدیم بودن که ازشون توی کنکور سوالات آسون و نمره بيار می اومده به چی نظام جدید داری میبالی تو کوتاهم نمیاد تازه فکر می کنه داره درست میگه بس کن دیگه
      ویروس باکتری ، آغازیان ، قارچ ها ، ژنتیک جمیت 80 درصدش ، کلا محاسبات ، 40 درصد شارش انرژی ، چرخه های گیاهی ، 30 درصد هورمون ، 60 درصد جانوران ، به طور کلی 50 درصد مطالب گیاهی و ژنتیک گیاهی و... مباحث آسونی نیستن دوست عزیز ! آقا سجاد درست میگن ، شما نمیخوای قبول کنی که اشتباه می کنی به نظرم !

خلاصه که این دید من بود که خودم دو سال کتب نظام قدیم رو برای کنکور خوندم و امسال هم دارم نظام جدید تدریس میکنم ! حالا اگر بازم اصرار دارید که بگید نظام جدید سخت تره مشکلی نیست ، مرداد 98 با اومدن نتایج مشخص میشه !
      بدرود همه ، نقل نگیرید لطفا!
      ویرایش توسط AmirMansour : 22 اسفند 1397 در ساعت 18:44

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با توجه به این تاپیک و صحبت هات تو تاپیک های دیگه ، بیشتر شبیه اینه خودت نظام جدیدی سال بعد کنکور داری میخوای سال بعد هم نظام قدیم باشه تا کارت راحت تر بشه.
      وگرنه کدوم ادم عاقل وقتی کتاب ها اینقدر سبک تر شده بازم میخواد نظام قدیم باشه سال بعد.
      ساده تر بودن مساوی چند تست عقب افتادن و کلی رتبه جابجا شدن. حالا هر چقدر هم بگین باید پول کتاب بیشتری بدین بازم می ارزه به یکسان بودن سوال ها.
      در مورد امسال هم مسلمه نظام قدیم ضرر میکنه. بخاطر حجم مطالب بیشتر و یکسان نبودن سوالها.

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      چرا اینقد بحث میکنید خدا ب همه عقل داده
      هر کی با توجه ب موقعیت خودش باید تصمیم بگیره
      مسلما یکی ک کنور نظام قدیم رو خوندع حالا هر چ قد هم ک کتابا سبک شده باشع چون براش مروره همون کتاب های سنگین میشه براش سبک :/ تا اینکه مطالب جدید بخونه این از این
      بعدشم خو یکی توان مالی داره یکی نه دلیل نمیشه برا همه یه نسخه پیچید

ب فرض من خودم چون ریاضی و فیزیکم قوی هس برام فرقی نداره قدیم و جدیدش چون درصد بالا میزنم همیشه
      ولی خو حفظیاتم خوب نیست عربی و ادبیات اینا میگن کلی مطلب جدیده خو ترجیح میدم قدیم بمونم

حالا شما ها هم باید با توجه ب شرایط خودتون تصمیم بگیرید الکی کل کل نکنید

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      یکی از تناقض های ما اینه که تو ریاضی مشتق مثلثات رو نخوندیم ولی تو فیزیک خود کتاب ازش سوال داده
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      سجاد جان عزیز
      والا ارزششو نداره
      سلام
      میدونم ولی بحث ارزش و ضدارزش نیست عزیز دل ، بحث استدلال کردنه
      یه وقت هست من یا شما (نوعی) برای صحبتت استدلال میاری ، یه وقت هم هست یه چیزی رو هوا میپرونی بدون ارائه سند و استدلال آوردن

@sina_hp این دوست عزیزمون 99 قراره کنکور بده، خیلی هم در تلاشه که برا 99 هم کنکور نظام قدیمم برگزار کنن، من با ارائه استدلال و مستندا دارم میگم به ضرر نظام قدیما هستش، بهتره همون نظام جدید کنکور بدی تا قدیم، اینطوری به نفع خودت هستش ولی خب این دوست عزیز تو کتش نمیره و حرف خودش رو میزنه ، میدونم هزینه کتاب و منابع سنگینه ولی خب ارزش داره چون نظام جدید واقعا مباحثش رقیق شده و آبکی شده و پس مونده های مباحث نظام قدیم هستش

یعنی اگر شما میزان تلاشی که برای کسب رتبه زیر 1000 تو کنکور نظام قدیم میکنی رو برای کنکور نظام جدید کنی راحت رتبت زیر 100 میشه، همین قدر خفن و جالبناکه
      ویرایش توسط saj8jad : 22 اسفند 1397 در ساعت 23:22 دلیل: منشن

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام
      میدونم ولی بحث ارزش و ضدارزش نیست عزیز دل ، بحث استدلال کردنه
      یه وقت هست من یا شما (نوعی) برای صحبتت استدلال میاری ، یه وقت هم هست یه چیزی رو هوا میپرونی بدون ارائه سند و استدلال آوردن

@sina_hp این دوست عزیزمون 99 قراره کنکور بده، خیلی هم در تلاشه که برا 99 هم کنکور نظام قدیمم برگزار کنن، من با ارائه استدلال و مستندا دارم میگم به ضرر نظام قدیما هستش، بهتره همون نظام جدید کنکور بدی تا قدیم، اینطوری به نفع خودت هستش ولی خب این دوست عزیز تو کتش نمیره و حرف خودش رو میزنه ، میدونم هزینه کتاب و منابع سنگینه ولی خب ارزش داره چون نظام جدید واقعا مباحثش رقیق شده و آبکی شده و پس مونده های مباحث نظام قدیم هستش

یعنی اگر شما میزان تلاشی که برای کسب رتبه زیر 1000 تو کنکور نظام قدیم میکنی رو برای کنکور نظام جدید کنی راحت رتبت زیر 100 میشه، همین قدر خفن و جالبناکه
      اقا سجاد حرف شما هم درست
      ولی خو ممکنه یکی همین مطالب سنگین رو خوب بلد باشه با یه اختلاف ناچیز قبول نشه اون چ کنه
      همین مطالب سنگین براش سبکه چون بلده
      پشت بمونه بخونه هم براش فرقی نمیکنه مطالب براش تکراری س و براش مروره

ب هر حال هر کسی یه نظری دارع
      یه شرایطی دارع
      همه ی جانب رو باید سنجید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlAziIiNG StAR نمایش پست ها
      چرا اینقد بحث میکنید خدا ب همه عقل داده
      هر کی با توجه ب موقعیت خودش باید تصمیم بگیره
      مسلما یکی ک کنور نظام قدیم رو خوندع حالا هر چ قد هم ک کتابا سبک شده باشع چون براش مروره همون کتاب های سنگین میشه براش سبک :/ تا اینکه مطالب جدید بخونه این از این
      بعدشم خو یکی توان مالی داره یکی نه دلیل نمیشه برا همه یه نسخه پیچید

ب فرض من خودم چون ریاضی و فیزیکم قوی هس برام فرقی نداره قدیم و جدیدش چون درصد بالا میزنم همیشه
      ولی خو حفظیاتم خوب نیست عربی و ادبیات اینا میگن کلی مطلب جدیده خو ترجیح میدم قدیم بمونم

حالا شما ها هم باید با توجه ب شرایط خودتون تصمیم بگیرید الکی کل کل نکنید
      کاملا حق با شماست مثلا ریاضی اول ابتدایی یه چیز کاملا پیش و پا افتاده است ولی کلاس اولی ها باهاش چالش داره و برای ماها پیش و پا افتاده . ایشونی که داره میگه نظام جدید سخته از دید خودش درست میگه

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اقا سجاد حرف شما هم درست
      ولی خو ممکنه یکی همین مطالب سنگین رو خوب بلد باشه با یه اختلاف ناچیز قبول نشه اون چ کنه
      همین مطالب سنگین براش سبکه چون بلده
      پشت بمونه بخونه هم براش فرقی نمیکنه مطالب براش تکراری س و براش مروره

ب هر حال هر کسی یه نظری دارع
      یه شرایطی دارع
      همه ی جانب رو باید سنجید
      سلام
      باور کنید من خودمم که الان این جملات رو دارم تایپ میکنم کفرم داره میگیره چون خودمم نظام قدیم هستم متاسفانه
      از این موضوع گل و گلاب که عبور کنیم ، ببینید من حرفتون رو قبول ندارم یعنی در واقع استدلالتون رو نمی پسندم (نظر شخصی)
      ببینید کسی که
      فرضا مثلثات پیشرفته بلده مسلما مثلثات مقدماتی براش هلو بپر تو گلو هستش ، چطور ممکنه کسی مثلثات پیشرفته بلد باشه ولی مقدمات مثلثات رو بلد نباشه؟!!
      یا چطور ممکنه
      فرضا من انتگرال سه گانه رو بلد باشم ولی انتگرال آبکی ریاضیات تجربی اونم از نوع نظام جدیدیش رو بلد نباشم؟!!
      کسی که زیست نظام قدیم رو خونده باشه و بلد باشه ، زیست نظام جدید براش هلو به معنای حقیقی کلمه ست
      و به همین ترتیتب سایر مباحث و دروس به شرح ایضا

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.msv نمایش پست ها
      یکی از تناقض های ما اینه که تو ریاضی مشتق مثلثات رو نخوندیم ولی تو فیزیک خود کتاب ازش سوال داده
      اگه منظورتون اون تمرین آخر فصل سوم دوازدهم هست خود مولف کتاب اعلام کرده که منظورشون استفاده از فرمول شتاب در هماهنگ ساده بوده که در متن کتاب بهش اشاره نشده و اصلا قصدشون استفاده از مشتق واسه رسیدن به جواب نبوده

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام
      باور کنید من خودمم که الان این جملات رو دارم تایپ میکنم کفرم داره میگیره چون خودمم نظام قدیم هستم متاسفانه
      از این موضوع گل و گلاب که عبور کنیم ، ببینید من حرفتون رو قبول ندارم یعنی در واقع استدلالتون رو نمی پسندم (نظر شخصی)
      ببینید کسی که
      فرضا مثلثات پیشرفته بلده مسلما مثلثات مقدماتی براش هلو بپر تو گلو هستش ، چطور ممکنه کسی مثلثات پیشرفته بلد باشه ولی مقدمات مثلثات رو بلد نباشه؟!!
      یا چطور ممکنه
      فرضا من انتگرال سه گانه رو بلد باشم ولی انتگرال آبکی ریاضیات تجربی اونم از نوع نظام جدیدیش رو بلد نباشم؟!!
      کسی که زیست نظام قدیم رو خونده باشه و بلد باشه ، زیست نظام جدید براش هلو به معنای حقیقی کلمه ست
      و به همین ترتیتب سایر مباحث و دروس به شرح ایضا

خو منم عرض کردم متوجه شدم چی میگید
      شما میگید مطالب سبک شده کم حجم شده کاملا درست اوکی این حق با شما کفرتونم نگیرع

خو الان ب فرض یکی نظام قدیم رو بلده ولی خب توو کنکور ب دلیلی حالا یه استرس یا هر دلیل دیگ نتوسته خوب رتبه بیارع یا اصلا با یه اختلاف ناچیز مثلا 100 تایی قبول نشده این الان براش فرقی ندارع نظام جدید سبک شدع یا نه چون نظام قدیم براش راحته خو ب نفع طرف هس ک بیاد قدیم بدع نه جدید

چون جدید حلیات کم شدع ولی مطالب جدید هم دارع ب هر حال ...
      طرف هم ک بلدع قدیم رو کتاب هاشم رو دارع دیگ قدیم براش بهتره ....

نمیدونم منظور رسوندم یا نه
      کلا افراد موقعیت هاشون با هم متفاوته انتخابی باشه مناسب تره

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

خو الان ب فرض یکی نظام قدیم رو بلده ولی خب توو کنکور ب دلیلی حالا یه استرس یا هر دلیل دیگ نتوسته خوب رتبه بیارع یا اصلا با یه اختلاف ناچیز مثلا 100 تایی قبول نشده این الان براش فرقی ندارع نظام جدید سبک شدع یا نه چون نظام قدیم براش راحته خو ب نفع طرف هس ک بیاد قدیم بدع نه جدید

نه خانم مدیر متوجه منظورتون شدم همون اول ، درک میکنم
      سوء تفاضل! نشه از دست شما کفرم نگرفته، از دست مباحث نظام جدید کفرم گرفته در حقیقت!

ج قرمز : نه دیگه فرق میکنه ، فرق اینجاست حرفتون زمانی درسته که همه نظام قدیم باشن ، نه یه عده نظام قدیم و یه عده نظام جدید، فراموش نکنید همه داوطلبان با هم تراز بندی میشن و نه جدا، سادگی مباحث اونا به ضرر ماست (نظام قدیم) چون تراز اونا به دلیل سادگی و حجم کم مباحث گل و گلاب وار میره بالا و مال ما به بدبختی ، شما فرض کنید میخواید 60 درصد ریاضی تجربی بزنید، تعداد مبحثی که باید در نظام قدیم بخونید بیشتر از تعداد مباحث نظام جدید هستش با این وجود که درصد سختی نظام قدیم هم به نسبت سخت تره، سوال اینجاست که اگر شما یکی دو تا تست هم باز فرضا کمتر بزنید قافیه رو باختید

ولی اینو قبول دارم که هر کسی به منابع خودش راحت تره ، خصوصا نظام قدیمی ها ولی خب از این نکات مهم هم که بالا گفتم نمیشه به سادگی صرف نظر کرد

بله منظورتون منتقل شد
      به هر حال امیدوارم همه ما در هر صورت موفق باشیم

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

این نتیجه گیریتون اشتباهه.
      فرض کن 2 تا سوال از یه مبحث طرح بشه ولی برای نظام جدید راحت تر به دلیل اینکه مبحث سبکتر شده و برای نظام قدیم سخت تر و وقت گیرتر.
      حالا ببین چند تا سوال به همین شکل چند دقیقه وقت اضافه تری ازشما نسبت به یه نظام جدید می گیره و میتونه رتبه رو چقدر جابجا کنه.
      تفاوت در سوالا واقعا ریسک بزرگیه که میتونه تلاش یه فرد را نابود کنه.
      ویرایش توسط God1 : 22 اسفند 1397 در ساعت 23:50

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن