خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک در مورد ثبت نام دانشگاه ازاد

با عرض سلام خدمت همه دوستان

من در دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب مهندسی برق مخابرات قبول شدم...متاسفانه یک درس فیزیک افتادم و شهریور قبول نشدم...

سوالم این بود که:من باید چیکار کنم و اینکه میتونم برم برای ثبت نام و تا دی ماه تو دانشگاه درس بخونم وبعد درس فیزیکمو پاس کنم و تو دانشگاه ادامه تحصیل بدم؟

خواهش میکنم کمکم کنین..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام رفیق من هم برق کنترل تهران جنوب قبول شدم من هم مثل تو دیف افتادم زنگ زدم گفتن مشکلی نیست اسمت رزرو شده می تونی از بهمن بیای ثبت نام و بری دانشگاه این سه ماه رو هم بشین برا پاس اون یه درس

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام رفیق من هم برق کنترل تهران جنوب قبول شدم من هم مثل تو دیف افتادم زنگ زدم گفتن مشکلی نیست اسمت رزرو شده می تونی از بهمن بیای ثبت نام و بری دانشگاه این سه ماه رو هم بشین برا پاس اون یه درس

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام دوست عزیز برای ثبت نام مشکلی نداری برو با مدرک مهر شده ی دیپلم سا لسومت ثبت نام کن و بعد از پاس کردن درست وگرفتن مدرک قبولی پیش دانشگاهی اون رو ارائه بده دانشگاه آزاد با این مسئله مشکل نداره... موفق باشی
      آرامشی که امروز دارم رو مدیونم به انتظاری که دیگر از کسی ندارم...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی فردا هم میرم دانشکده فنی تا مطمعن بشم فکر کنم باید سفته بدیم بابت ضمانت

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینم شمارش83843201 روابط عمومی تهران جنوبه زنگ بزن و بپرس

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amircarleto نمایش پست ها
      راستی فردا هم میرم دانشکده فنی تا مطمعن بشم فکر کنم باید سفته بدیم بابت ضمانت
      داداش تو سایت تهران غرب نوشته ثبت نام و انتخاب واحد ۳/۷/۹۲ یعنی هفته دیگست در صورتی که تو اطلاعیه سایت روابط عمومی گفته مراجعه سه شنبه لغایت چهارشنبه همین هفته. منم زنگ زدم به ساختمان مرکزی تهران غرب گفت اون مال ورودی های جدید نیست شما هفته دیگه باید بیایید ولی شک کردم و فک کنم اشتبا کرده حالا میخوام ببینم مال شما کیه؟

یه سوال دیگه دارم تو اعلام نتایج برای من تا انتخاب چهارممو نوشته بعد جلو چهارمی زده قبول ولی بقیه ی بیست رشته رو ننوشته یعنی نمیشه اگه من انتخاب های بعدیمو قبول بشم برم؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هم مثل تو چهارم برق قبول شدم و علاقه ای ندارم اما نمیشه کاری کرد چون به ترتیب از بالا هر کدومو قبول بشی باید بری
      برا تهران جنوب سه شنبه هفته دیگست
      به نظر من برو دانشگاه من خودم میرم اما سال دیگم کنکورر میدم شاید تونستم نرم قبول شم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amircarleto نمایش پست ها
      من هم مثل تو چهارم برق قبول شدم و علاقه ای ندارم اما نمیشه کاری کرد چون به ترتیب از بالا هر کدومو قبول بشی باید بری
      برا تهران جنوب سه شنبه هفته دیگست
      به نظر من برو دانشگاه من خودم میرم اما سال دیگم کنکورر میدم شاید تونستم نرم قبول شم
      دمت گرم !
      ایشالا موفق باشی!
      باز من شانس اوردم مکانیک و دوست دارم.
      حالا ی پرس و جو بکن شاید بتونی با اون چیزی که دوست داری رشتتو عوض کنی!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا دوست گلم منم پارسال بدون ازمون ازاد گرمسار حقوق قبول شدم که مدرک پیشم هنوز حاضر نبود...
      نرفتم و تو این یک سال پیش رو تموم کردم که یک درس ریاضی پایه هم هنوز مونده که ایشالا اونم قبول شدم رفته...
      خلاصه الان پردیس قبول شدم...اون موقع رفتم گرمسار پرسیدم گفتم قزیه چیه طرف گفت ما اسم شمارو ذخیره اینجا نگه میداریم اگر ترم اینده بیای اینجا برای ثبت نام نصف شهریه ثابت یک ترم رو میگیریم...
      دانشگاه ازاد هم کلا 2 ترم میتونید رزرو کنید...
      فقط تنها مشگلی که من دارم اینه که یکی این که اون ریاضی پایه لعنتی رو نمره داده باشه...و این که من مدرک معافیت تحصیلیمو نبردم بدم به پلیس +10 این مشگلی ایجاد نکنه خوبه!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن