خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 65
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

نا امیدی از مقایسه دو نظام آموزشی

بچه هاسلام.
      از تیترپیداس دیگه
      من کارنامه نفرات برتر ازمون ها رو که می بینم خیلی نا امید میشم.واقعا یعنی‌ جدیدا اینقدر قوی اند یا تستاشون راحت تر طرح میشه یا درساشون آسون تره یا حجم مطالب کمتره یا تقلب اینقدر زیاده؟! آخه ۲۰۰ نفر تراز بالای۷۴۰۰دارن و تراز بالای ما تازه ۷۵۰۰هست!! اگه اینطور بخواد پیش بره که یکی دوتا نظام قدیم قبول میشه اونم تازه خفناشون، بقیه هم از دم جدیدی اند.امثال منم که باید به فکر رشته های درجه ۳ باشیم!
      دیگه قید آزاد رو هم دارم میزنم.گند بزنه به این شانس که پشت کنکور شدن ما هم این جوری شد.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      بچه هاسلام.
      از تیترپیداس دیگه
      من کارنامه نفرات برتر ازمون ها رو که می بینم خیلی نا امید میشم.واقعا یعنی‌ جدیدا اینقدر قوی اند یا تستاشون راحت تر طرح میشه یا درساشون آسون تره یا حجم مطالب کمتره یا تقلب اینقدر زیاده؟! آخه ۲۰۰ نفر تراز بالای۷۴۰۰دارن و تراز بالای ما تازه ۷۵۰۰هست!! اگه اینطور بخواد پیش بره که یکی دوتا نظام قدیم قبول میشه اونم تازه خفناشون، بقیه هم از دم جدیدی اند.امثال منم که باید به فکر رشته های درجه ۳ باشیم!
      دیگه قید آزاد رو هم دارم میزنم.گند بزنه به این شانس که پشت کنکور شدن ما هم این جوری شد.
      زیاد جدی گرفتی قلم چیو.اکثر ترازا فیک شدن از بس تقلب شده.خدا لعنت کنه کاظمو بچه هارو به بردگی گرفته.بخون قبول میشی.
      ?

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه هاسلام.
      از تیترپیداس دیگه
      مقایسه ازمون آزمایشی با کنکور کار درستی نیست.
      کنکور توسط سازمان سنجش برگزار میشه که مطمعنن همه ی جوانب رو در نظر میگیرن.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه هاسلام.
      از تیترپیداس دیگه
      اولا هر سال اونایی که دوباره کنکور میدن قوی ترن

دوما طراحی سوالای قلمچی

مثل کنکور نیست

کنکور سوالای غیرمشترک

طوری طرح میشه

که دقیقا زمان جوابگویی برابر باشه

بعد کنکور می فهمید که هیچ گروهی ضرر نمی کرد تا كنكور برگزار نشه متوجه نمی شید

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

از جمله دلیل (دلایل) این موضوع که شما مطرح کردی ؛
      1ـ ترازهای فیک به سبب تقلب های بسیار گسترده
      2ـ سنگین تر بودن نسبی مباحث نظام قدیم نسبت به مباحث نظام جدید
      3ـ استاندارد نبودن (به معنی مطلق کلمه) سوالات قلمچی به واسطه عدم ارائه سوالات متوازن و مشترک از دو نظام آموزشی
      4ـ یکسان نبودن (به معنی نسبی کلمه) سطح داوطلبین نظام قدیم با نظام جدید (البته این به معنی شاخ بودن نظام جدیدا نیست، بعد نتایج کنکور به روشنی این موضوع مشخص میشه)

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

3ـ استاندارد نبودن (به معنی مطلق کلمه) سوالات قلمچی به واسطه عدم ارائه سوالات متوازن و مشترک از دو نظام آموزشی
      4ـ یکسان نبودن (به معنی نسبی کلمه) سطح داوطلبین نظام قدیم با نظام جدید (البته این به معنی شاخ بودن نظام جدیدا نیست، بعد نتایج کنکور به روشنی این موضوع مشخص میشه)
      کشتی تو ما رو با این تحلیل های غلطت آقا حداقل هيچي نمی دونی خواهشا بقیه رو گمراه نکن این کار بد هست نظام قدیم ها چون یک بار مطالب رو خوندن مسلما از نظام جدید ها کم تر نیستن بلکه بالاتر هم هستن در ضمن اصلا مباحث نظام قدیم سنگین نیست این ده هزار بار خسته کردی تو ما رو آقا داری اشتباه می کنی دروس نظام جدید ها سنگین تر و مبهم تره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​ممکنه دچار ی افت درصدا بشه کنکور98 نسبت به سال قبل چون نظام قدیما پشت کنکوریند ونظام جدیدا کنکور اولی هستند و شرایط خاصی دارن ...انمیدوارم درصدا افت کنه
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      زیاد جدی گرفتی قلم چیو.اکثر ترازا فیک شدن از بس تقلب شده.خدا لعنت کنه کاظمو بچه هارو به بردگی گرفته.بخون قبول میشی.
      خدا از زبونتون بشنوه.امیدوارم شما هم هر چی میخواین قبول بشین

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا از زبونتون بشنوه.امیدوارم شما هم هر چی میخواین قبول بشین
      ​سال 95دندان البرز قبول شده
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​سال 95دندان البرز قبول شده
      عه نمیدونستم.خوش به حالش پس.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      طبیعیه دیگ بچه زرنگای اونا به اصطلاح شاخ ها هنوز هستن
      شاخ و بچه زرنگا های نظام قدیم پارسال رفتن دانشگاه ...اوناییک موندن پشت کنکورین و طبیعیه سطحشون یکم پایینتر باشه

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

کشتی تو ما رو با این تحلیل های غلطت آقا حداقل هيچي نمی دونی خواهشا بقیه رو گمراه نکن این کار بد هست نظام قدیم ها چون یک بار مطالب رو خوندن مسلما از نظام جدید ها کم تر نیستن بلکه بالاتر هم هستن در ضمن اصلا مباحث نظام قدیم سنگین نیست این ده هزار بار خسته کردی تو ما رو آقا داری اشتباه می کنی دروس نظام جدید ها سنگین تر و مبهم تره
      میشه یه لطف در حق این انجمن کنی و من رو دیگه نقل قول نگیری؟! لطفا
      موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میشه یه لطف در حق این انجمن کنی و من رو دیگه نقل قول نگیری؟! لطفا
      موفق باشی
      داشتی گمراه میکردی بچه ها رو بخاطر همین نقل گرفتم عزیز منم يه خواهشی دارم ازت گمراه نکن انقدر خوب نیست بچه ها استرس میگیرن

14. Top | #14
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من پارسال قلم چی میدادم.توی اپلیکیشنش،اسم نفرات برتر رو می نوشت.من همیشه میخواندم.نفرات برتر و یک رقمی کنکور هم همونا شدن.از اینجا فهمیدم تراز قلم چی تقلبی نیست.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RGA نمایش پست ها
      من پارسال قلم چی میدادم.توی اپلیکیشنش،اسم نفرات برتر رو می نوشت.من همیشه میخواندم.نفرات برتر و یک رقمی کنکور هم همونا شدن.از اینجا فهمیدم تراز قلم چی تقلبی نیست.
      ​نفرات برتر بله اما خیلیا هستن باعث بالا رفتن میانگین ترازا میشن بحث اینه
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن