خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 65
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اینم در نظر بگیرین نظام جدید الان داره درس دوازدهم رو میگیره و طبیعیه درصد دوازدهمش رو بالا بزنه
      بعد هم شرایط کنکور و کنکور ازمایشی خیلی فرق داره

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خیلی باحالین
      انقدر ک شماها پیگیرید مسئولین پیگیر بودن کشور وضعش این نبود
      " دائما یکسان نباشد حال دوران ، غم مخور "
      - فقط شرکت در تاپیک های درسی.

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      خب اگه ترازا فيكن و تقلب شده بايد برا هر دو گروه اينجوري باشه
      يعني برا نظام قديما فيك نيست ولي جديدا چون ترازشون بالاست يعني دارن تقلب ميكنن؟
      اقا همينه ديگه درساشون اسونه مباحث كمتره كلي مطلب حذف شده دارن
      مسلما به تسلط رسيدن تو يه كتاب به فرض ٢٠٠ صفحه از يه كتاب ٣٥٠ صفحه اي اسونتره
      منم خيلي نگرانم
      شما اگه حوزه قلم باشی متوجه میشی چقدر پست کنکوریا تقلب میکنن در ضمن یکی از دوستام تو نظام قدیم رتبش خیلی خوب میشه اون روز گفت برو نفربرترارو نگاه کن اکثرنشون عربی رو 40 درصد زدن گفت رفتم نیگا کردم تو کانالا و اینا عربی کلید اشتباه داده بودن میتونی خودت بری ببینی ازمون قبل خیلی از نفر برترا با درصدایه بالاعربی چهل داشتن که دقیقا کانالایه کلید عذر خواهی کرده بودن که ببخشید عربی رو کلیدش اینجوری بود
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا من سر حوزه بقلیم کلید داره جلوییم کلید داره کلتو میگیری بالا نصفیا دارن تند تند از گوشیشون میزنن

تو یه لکه نور نشونم بده

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی برید ببنید ازمون قبلی نظام قدیما نفر برترا اکثرا عربی چهل داشتن چون کلید این درس اشتباه پخش شده بود اکثر کانالا و پیجایه کلید هم سزر این قضیه عذر خواهی کرده بودن خودم رفتم نگاه کردم دوستان امسال قلم چی تقلبش فاجعس دقیقا ساع 5.6 جمعه یکی از بچه هامون تو گروه مدرسه پی دی اف ازمونو گذاشت من حتی تو چت باکس هم اومدم گفت اون موقع

تو یه لکه نور نشونم بده

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اسپانیا قبل جاک جهانی 6تا زد ب ارژانتین تو جام جهانی یکم بازی ادامه داشت ازایرن گل میخورد ک گلم خورد قبول نشد...اخرشم ب زور رفت بالا بعدشم روسیه حذفش کرد یه مثالی بود ک زدم براتون کنکورم همینه تقلب هست وخیلی چیزا بعدشم اراده قدرت دهه 70با نسل دهه هشتاد یکی نکنید...قصد توهین ندارم اما واقعا نسل عجیبیند ...
      درکل سنجش اگر میگید عدالت رو رعایت نمیکنه مخالفم چرا؟چون سهمیه ها این جور بحث ها دست سنجش نیست سنجش مجری هستش نه قانون گذار دراخر هرگز از طیف طراحای سوال من بی عدالتی ندیدم یعنی اونا نمیدونن مباحث نظام جدید اسونه فقط ما میدونیم؟
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استرس نگیر .تقلب میکنن
      همین الان تو تلگرام سوالات ۷ فروردین قلم چی رو رایگان گذاشتن

درس بخون کاریت نباشه

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      ولی برید ببنید ازمون قبلی نظام قدیما نفر برترا اکثرا عربی چهل داشتن چون کلید این درس اشتباه پخش شده بود اکثر کانالا و پیجایه کلید هم سزر این قضیه عذر خواهی کرده بودن خودم رفتم نگاه کردم دوستان امسال قلم چی تقلبش فاجعس دقیقا ساع 5.6 جمعه یکی از بچه هامون تو گروه مدرسه پی دی اف ازمونو گذاشت من حتی تو چت باکس هم اومدم گفت اون موقع
      رفتم حرفاتونو بررسی کردم،بله عربی ۴۰ درصد خیلیا بودن ولی سوالات اعتبار سنجی رو ۱۰۰ زده بودن.سوالای اعتبار سنجی که تو کانالا نیست‌!

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب اگه ترازا فيكن و تقلب شده بايد برا هر دو گروه اينجوري باشه
      يعني برا نظام قديما فيك نيست ولي جديدا چون ترازشون بالاست يعني دارن تقلب ميكنن؟
      اقا همينه ديگه درساشون اسونه مباحث كمتره كلي مطلب حذف شده دارن
      مسلما به تسلط رسيدن تو يه كتاب به فرض ٢٠٠ صفحه از يه كتاب ٣٥٠ صفحه اي اسونتره
      منم خيلي نگرانم
      شدیدا موافقم، متاسفانه حقیقته...امیدوارم سنجش این اختلاف سطح رو با طراحی مناسب سوالا جبران کنه و سوالای ما رو مثه سال ۹۴طرح نکنه.بیچاره ۹۴ ایا. چی بوده این سوالا ؟!

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      رفتم حرفاتونو بررسی کردم،بله عربی ۴۰ درصد خیلیا بودن ولی سوالات اعتبار سنجی رو ۱۰۰ زده بودن.سوالای اعتبار سنجی که تو کانالا نیست‌!
      نه من اونارو هم دیدم میزارن قبلا البته قلمچی اعتبار ها رو چند مدل طراح میکرد ولی متاسفانه الان دیگه یه جور شو هست اعتبار سنجی و بی خوده ....در کل همیشههه تقلب خواهد بود و مهم عملکرد طرفههه

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

بله عادلانه هست چون شما قبلا يه دو خوندي زمین رو یعنی انگار دوتا زمین شما برابر يه زمین اوناست
      این چه حرفیه برادر من! آخه اگه خوندن ماخوندن بود که الان پشت کنکور نبودیم !
      سنجش اگه میخواست عادلانه باشه باید ظرفیت پذیرش هر نظام رو با توجه به تعداد شرکت کننده هر نظام‌ نسبت بندی می کرد،حداقل واسه سه رشته تاپ.این یعنی عدالت.اون وقت هر کی رقیبش هم گروهیاش بودن.نیاز به سوالات مشترک و این چیزا هم نبود.

12. Top | #57
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      چرا ،صبح آزمون اعتبار سنجی رو هم میذارن کانالا

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان راسته میگن مثلا از مباحثی که مشترک هس سوال زیاد طرح میشه مثلا پشتیبانم گفت از کارو انرژی زیاد تو کنکور سوال میاد یا از اینها کم مثلا قبلا اینه ۴تا میومد امسال ۴تا نمیدن چون اینه واس نظام جدیدا خ کم شده مبحث؟؟اگه اینطوره که بده همش این پشتیبان ۱چرتو پرتی میگه امیدوارم اینم حز اون چرتو پرتاش باشه

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستي يه سوال
      چجوريه نظام جديدا همه زمينو بالاي ٦٠ ميزنن؟ حتي تراز متوسطا هم زمينشون حداقل ٦٠ درصده!!
      در صورتي كه نظام قديما تك و توك زمين ميزنن
      اخه از نظام قدیما کسی دارو نمیپسنده همه پزشکی
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shakespeare نمایش پست ها
      اخه از نظام قدیما کسی دارو نمیپسنده همه پزشکی
      دقیقا ( و چه عالیه این )

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن