خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ی سوال کلی ( شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد )

خب اولا عذرخواهی میکنم بابت عنوان اصن چیزی به ذهنم نمیرسید که بنویسم از اونورم اصلا سوال یادم نمیومد چی قرار بود ازتون بپرسم |: خلاصه این مدت خیلی ذهنم درگیره خدا به داد همه پشت کنکوریا برسه انشالله امسال همه کشور زیر 100 بشن خلاصه سرتون و درد نیارم

دوستان اگه کسی بیاد همه درسارو تا خرداد ببنده و زا خرداد به بعد کنکور 10 سال اخیر چه تجربی چه ریاضی ( برای شیمی و عمومیاش و فیزیکش ) بزنه بنظرتون درصداش چطور از آب در میاد ؟ یکی بود میگفت با این روش حداقل 60 درصد تستارو میشه تکرار کرد ... چقدر حرفش صحت داره
      Wubba Lubba Dub duB

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POKER نمایش پست ها
      خب اولا عذرخواهی میکنم بابت عنوان اصن چیزی به ذهنم نمیرسید که بنویسم از اونورم اصلا سوال یادم نمیومد چی قرار بود ازتون بپرسم |: خلاصه این مدت خیلی ذهنم درگیره خدا به داد همه پشت کنکوریا برسه انشالله امسال همه کشور زیر 100 بشن خلاصه سرتون و درد نیارم

دوستان اگه کسی بیاد همه درسارو تا خرداد ببنده و زا خرداد به بعد کنکور 10 سال اخیر چه تجربی چه ریاضی ( برای شیمی و عمومیاش و فیزیکش ) بزنه بنظرتون درصداش چطور از آب در میاد ؟ یکی بود میگفت با این روش حداقل 60 درصد تستارو میشه تکرار کرد ... چقدر حرفش صحت داره
      شما به صحتش کاری نداشته باش
      بخون بهترین نتیجه ممکن واسه زمان باقی مونده رو میگیری
      دنبال حاشیه نباش فقط بخون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POKER نمایش پست ها

بستگی ب استراتژی داره
      ولی فک کنم همون 50 تا 60 درصد رو اگ خوب بخونید بشه بدست اورد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن