خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ کدوم از دوستان به یه چیزی توجه نکردن:
      ۱- با توجه به اینکه در سرفصلهای مشترک بین نظام قدیم و نظام جدید سوالات یکسان مطرح خواهد شد، نظام قدیمی ها به دو علت شانس بیشتری در پاسخ دادن به سوالات مشترک دارند. دلیل اول این که آنها سال قبل نیز کنکور داده اند و با تیپ سوالات کنکور و جو کنکور آشنایی بیشتری دارند و دلیل دوم این که کلی منابع تفکیک شده و عالی تستی برای بچه های نظام قدیم وجود دارد. بچه های نظام جدید اول باید سرفصلهای مشترک را کشف کنند! تا بعد بتوانند از بانک سوالات بچه های نظام قدیم استفاده کنند و با توجه به تغییرات عجیب این کتابها واقعاً کار دشواری برای نظام جدیدی ها پیش بینی می شود.
      ۲- سوالاتی که در کنکورهای آزمایشی و یا کتابهای تست وجود دارد به نوعی همه و همه برای نظام قدیمی ها طراحی شده است و حتی سوالات تالیفی برای نظام جدیدی ها نیز تحت تاثیر سبک طراحی سوال در کنکورهای نظام قدیم در سالهای گذشته می باشد. در نتیجه از نظر منابع و بانک سوالات، شرایط برای نظام جدیدی ها سخت تر است

با این شرایط اگه فرض کنیم که مطالب نظام قدیم ها خیلی سخت تر از نظام جدیدها هم باشه اما نظام قدیم ها میتونن با کار کردن کنکور10 سال اخیر به راحتی از پس مطالب بربیان اما آیا برا نظام جدیدها کنکور10 سال اخیر وجود داره؟پس همه چی به نفع نظام جدیدها نیست و خیلی جاها این نظام قدیم ها هستن که شانس باهاشون یاره

دوستان من فقط نظرمو گفتم و قصد توهین به هیچ کسی رو هم ندارم و امیدوارم که هر کس به آنچه که آرزوشه برسه.موفق باشین

اگه قادر نیستی که خودت رو بالا ببری
      همانند سیب باش تا با افتادنت
      اندیشه ایی رو بالا ببری

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Imalireza نمایش پست ها
      لطفا شماهم مشخصاتتون رو بزارید اینجا تا سندی بشه به حرفاتون که بعد کنکور نتیجتون پزشکی میشه یا نه !
      من اصلا کنکوری نیستم نظام قدیمم بودم دانشگاهمم تموم شده اگه حرفیم میزنم برای خودتون میگم بازنده کنکور فقط کسایین که بجز درس خوندن مشغولیت ذهنی دیگه ای برا خودشون میسازن حالا بشین و ببین
      ویرایش توسط konkoor98 : 21 اسفند 1397 در ساعت 14:02

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      تو چي ميگي واسه خودت
      من همين امسالم دارو پرديس مياوردم نرفتم به اميد دارو سراسري يا دندون
      همه مثل تو نيستن كه
      ببین تو اگه به یه کیلومتری دانشکده پزشکی و دارو سازی میرسیدی بقیشو سینه خیز میرفتی .مالیات که نداره تو یکی عمرا قبول بشی برو به فکر اسمای کاربری جدید باش واسه کنکورای سالهای آینده

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      ۱- با توجه به اینکه در سرفصلهای مشترک بین نظام قدیم و نظام جدید سوالات یکسان مطرح خواهد شد، نظام قدیمی ها به دو علت شانس بیشتری در پاسخ دادن به سوالات مشترک دارند. دلیل اول این که آنها سال قبل نیز کنکور داده اند و با تیپ سوالات کنکور و جو کنکور آشنایی بیشتری دارند و دلیل دوم این که کلی منابع تفکیک شده و عالی تستی برای بچه های نظام قدیم وجود دارد. بچه های نظام جدید اول باید سرفصلهای مشترک را کشف کنند! تا بعد بتوانند از بانک سوالات بچه های نظام قدیم استفاده کنند و با توجه به تغییرات عجیب این کتابها واقعاً کار دشواری برای نظام جدیدی ها پیش بینی می شود.
      ۲- سوالاتی که در کنکورهای آزمایشی و یا کتابهای تست وجود دارد به نوعی همه و همه برای نظام قدیمی ها طراحی شده است و حتی سوالات تالیفی برای نظام جدیدی ها نیز تحت تاثیر سبک طراحی سوال در کنکورهای نظام قدیم در سالهای گذشته می باشد. در نتیجه از نظر منابع و بانک سوالات، شرایط برای نظام جدیدی ها سخت تر است

با این شرایط اگه فرض کنیم که مطالب نظام قدیم ها خیلی سخت تر از نظام جدیدها هم باشه اما نظام قدیم ها میتونن با کار کردن کنکور10 سال اخیر به راحتی از پس مطالب بربیان اما آیا برا نظام جدیدها کنکور10 سال اخیر وجود داره؟پس همه چی به نفع نظام جدیدها نیست و خیلی جاها این نظام قدیم ها هستن که شانس باهاشون یاره

دوستان من فقط نظرمو گفتم و قصد توهین به هیچ کسی رو هم ندارم و امیدوارم که هر کس به آنچه که آرزوشه برسه.موفق باشین

بله درسته ، از این دید هم میشه به موضوع نگاه کرد

5. Top | #50
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      ببین تو اگه به یه کیلومتری دانشکده پزشکی و دارو سازی میرسیدی بقیشو سینه خیز میرفتی .مالیات که نداره تو یکی عمرا قبول بشی برو به فکر اسمای کاربری جدید باش واسه کنکورای سالهای آینده
      جواب ... خاموشيست
      ویرایش توسط Elahe_ : 21 اسفند 1397 در ساعت 14:38

6. Top | #51
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      من اصلا کنکوری نیستم نظام قدیمم بودم دانشگاهمم تموم شده اگه حرفیم میزنم برای خودتون میگم بازنده کنکور فقط کسایین که بجز درس خوندن مشغولیت ذهنی دیگه ای برا خودشون میسازن حالا بشین و ببین
      كنكوري نيستي و اسم كاربريت كنكور٩٨ عه؟
      تاپيكاتم كه همش درباره اينه برا كنكور ٩٨كدوم ازمون ازمايشي برم
      چه جالب پس كنكوري نيستي
      دلفين ها هم پرواز ميكنن!
      بازنده كنكور شمايين ما اداتو درمياريم
      ویرایش توسط Elahe_ : 21 اسفند 1397 در ساعت 14:51

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

تنها حرف حق و درست و قابل اطمینان رو ايشون زدن فقط توی این تاپیک منتهی افرادی که دوست ندارن به دلیل منافع شخصی قبولش کنن میان و دیگران رو هم نابود می کنن این کار اشتباهه یاد بگیرم دلایل درست رو بپذیریم نه این که منکرش بشیم

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      در ضمن دروس نظام قدیم ها سخت نیست دروس نظام جدید ها هم سخت تر و هم مفهومی تر هست

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      در ضمن دروس نظام قدیم ها سخت نیست دروس نظام جدید ها هم سخت تر و هم مفهومی تر هست
      دوست عزیز لطفا با منبع و سند حرف بزنید و اگه امکان داشت از موضوعات سخترتون نسبت به نظام قدیم چند مورد نام ببرید تا ماهم بدونیم

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

تنها حرف حق و درست و قابل اطمینان رو ايشون زدن فقط توی این تاپیک منتهی افرادی که دوست ندارن به دلیل منافع شخصی قبولش کنن میان و دیگران رو هم نابود می کنن این کار اشتباهه یاد بگیرم دلایل درست رو بپذیریم نه این که منکرش بشیم
      وقتی 70 درصد سوالات مشابه است پس 10 سال کنکور برای شماهم کارایی داره و میتونید ازش استفاده کنید آیا غیر اینه؟

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

من قبل از پیام دادن بگم که من نظام جدیدی هستم و اینو کتمان نمیکنم

حرفای ایشون کاملا صحیح هست
      کاش این نکات رو هم اضافه کنن که خیلی زا دانش آموزان نظام جدید کل نیمسال اولشون رو دم در دفاتر مدارس گذروندن به خاطر اعتراض که چرا یه روز در هفته تعطیل نیستن در حالی که میبینن خیلی از مدارس شهرشون یک روز در هفته تعظیل هستن
      دانش ا»وز نظام جدید اجبارا باید بعد ازعید بره مدرسه
      درسته نظام قدیم هم خیلی هاشون میرفتن ولی از لحاظ قانون اموزش و پرورش وقتی درسشون تموم شده بود اجباری نبود ولی الا من نظام جدید دبیرم یک ماهه داره 3 صفحرو درس میده تا درس برای بعد عید بمونه و ناچار مدام ازم امتحان میگیره تا وقت کلاس بگذره و مدام مجبورم برای درس مدرسه بخونم
      من نظام جدید کتاب زیستم پر از مشکله. اگر تونستین توی یکی از گروه های دبیران زیست کشور جوین بشین
      هر شب دارن سر نکات مبهم کتابامون بحث میکنن
      از دبیرامون سوال میکنیم که الان این جا در نظر بگیریم واکنش انجام شده یا ندر نظر بگیریم انجام نشده
      میگن نمیدونیم
      خیلی از بخش ها اشتباه علمی داره
      و وقتی دبیر (تازه ااگر دبیر ارتباطش قوی باشه) از مولف میپرسه مولف میگه اینجا درستش اینه ولی سایت تالیف هیچ اصلاحیه ای نمیده
      و نتیجه چی میشه؟؟ دبیر به دانش آموز میگه برای امتحان من و پرسش کلاسی درستش رو بلد باشین ولی برای کنکور غلطش رو
      کتاب های تستمون چون مطالب حذف شده مطالب اضافی رو خودشون اوردن به اصطلاح خودشون برای یادگیری بیشتر ولی تا وقتی درسنامه های خودشونو بلد نباشی نمیتونی تست بزنی
      من نظام جدید 998 اگر بخوام پشت کنکور بمونم برای سال بعد تمام اشکالات کتاب اصلتح میشه و مجبورم دوباره بشینم کتاب هارو بخونم و تست بزنم (و کتاب تست کنکور 99 بخرم) تا اون موارد غلطی که خوندم رو دوباره صحیحشو یاد بگیرم
      و بماند که توی کنکور نظام قدیم مثلا اگر کسی میخواست بره رشته علوم آزمایشگاهی قبولیش خیلی سخت نبود ولی الان چون احتمالا امسال آخرین سال کنکور نظام قدیمه خیلی از نظام قدیمی ها پشت کنکور نمیخوان بمونن، انتخاب رشته میکنن و حتی رشته هایی که قبولیشون راحت بود هم قبولیشون سخت میشه

من نمیگم کار نظام قدیم سخت نیست
      ولی این رو هم بپذیرین که کار نظام جدید هم آسون نیست
      همونطور که من نظام جدید تو شرایط یک نظام قدیمی نیستم و نمیتونم بگم شرایطش سخته یا راحت یه نظام قدیمی هم وقتی جای نظام جدید نیست نمیتونه انقدر راحت بگه کارمون راحته

امیدوارم موفق باشین و همتون به اونچیزی که براتون بهتره برسین

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      كنكوري نيستي و اسم كاربريت كنكور٩٨ عه؟
      تاپيكاتم كه همش درباره اينه برا كنكور ٩٨كدوم ازمون ازمايشي برم
      چه جالب پس كنكوري نيستي
      دلفين ها هم پرواز ميكنن!
      بازنده كنكور شمايين ما اداتو درمياريم
      من اینجا 5 ساله عضوم سال پیشم کنکوری 97 بودم بچه ها رو راهنمایی میکردم حالا تو فکر کن کنکوریم اصل مطلب عوض نمیشه تو هیچی نمیشی

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zansia نمایش پست ها
      من قبل از پیام دادن بگم که من نظام جدیدی هستم و اینو کتمان نمیکنم

حرفای ایشون کاملا صحیح هست
      کاش این نکات رو هم اضافه کنن که خیلی زا دانش آموزان نظام جدید کل نیمسال اولشون رو دم در دفاتر مدارس گذروندن به خاطر اعتراض که چرا یه روز در هفته تعطیل نیستن در حالی که میبینن خیلی از مدارس شهرشون یک روز در هفته تعظیل هستن
      دانش ا»وز نظام جدید اجبارا باید بعد ازعید بره مدرسه
      درسته نظام قدیم هم خیلی هاشون میرفتن ولی از لحاظ قانون اموزش و پرورش وقتی درسشون تموم شده بود اجباری نبود ولی الا من نظام جدید دبیرم یک ماهه داره 3 صفحرو درس میده تا درس برای بعد عید بمونه و ناچار مدام ازم امتحان میگیره تا وقت کلاس بگذره و مدام مجبورم برای درس مدرسه بخونم
      من نظام جدید کتاب زیستم پر از مشکله. اگر تونستین توی یکی از گروه های دبیران زیست کشور جوین بشین
      هر شب دارن سر نکات مبهم کتابامون بحث میکنن
      از دبیرامون سوال میکنیم که الان این جا در نظر بگیریم واکنش انجام شده یا ندر نظر بگیریم انجام نشده
      میگن نمیدونیم
      خیلی از بخش ها اشتباه علمی داره
      و وقتی دبیر (تازه ااگر دبیر ارتباطش قوی باشه) از مولف میپرسه مولف میگه اینجا درستش اینه ولی سایت تالیف هیچ اصلاحیه ای نمیده
      و نتیجه چی میشه؟؟ دبیر به دانش آموز میگه برای امتحان من و پرسش کلاسی درستش رو بلد باشین ولی برای کنکور غلطش رو
      کتاب های تستمون چون مطالب حذف شده مطالب اضافی رو خودشون اوردن به اصطلاح خودشون برای یادگیری بیشتر ولی تا وقتی درسنامه های خودشونو بلد نباشی نمیتونی تست بزنی
      من نظام جدید 998 اگر بخوام پشت کنکور بمونم برای سال بعد تمام اشکالات کتاب اصلتح میشه و مجبورم دوباره بشینم کتاب هارو بخونم و تست بزنم (و کتاب تست کنکور 99 بخرم) تا اون موارد غلطی که خوندم رو دوباره صحیحشو یاد بگیرم
      و بماند که توی کنکور نظام قدیم مثلا اگر کسی میخواست بره رشته علوم آزمایشگاهی قبولیش خیلی سخت نبود ولی الان چون احتمالا امسال آخرین سال کنکور نظام قدیمه خیلی از نظام قدیمی ها پشت کنکور نمیخوان بمونن، انتخاب رشته میکنن و حتی رشته هایی که قبولیشون راحت بود هم قبولیشون سخت میشه

من نمیگم کار نظام قدیم سخت نیست
      ولی این رو هم بپذیرین که کار نظام جدید هم آسون نیست
      همونطور که من نظام جدید تو شرایط یک نظام قدیمی نیستم و نمیتونم بگم شرایطش سخته یا راحت یه نظام قدیمی هم وقتی جای نظام جدید نیست نمیتونه انقدر راحت بگه کارمون راحته

امیدوارم موفق باشین و همتون به اونچیزی که براتون بهتره برسین
      شما دیگه مدرسه رُ خیلی جدی گرفتین ما از اول سال هفته ای سه یا چهار روز میریم الانم ی ماهه تعطیل کردیم بعد عیدم نمیریم

14. Top | #59
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چقد جو متشنجه واقعا..
      کافیه یکی یه چیزی بگه که بقیه بپرن بهش..همش بخاطر کنکوره ولی جدی جدی فعلا باید از انجمن فرار کرد..
      ینی فقط فرارررر

پ.ن: با اینکه فقط بعضی اوقات سر میزنم ببینم چ خبره ولی هردفعه میبینم چقد حاشیه و بحث الکی داشته..ول کنید توروخدا
      ویرایش توسط L3Ili.m : 22 اسفند 1397 در ساعت 17:02

15. Top | #60
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هووووف با این بچه درس خونا نه تو مدرسه میشد بحث کرد نه اینجا مخ آدمو میخورن
      اصن هرچی شما بگید درسته
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن