خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 60
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

چون سال اول بود که داشت دو کنکور برگزار میشد و منتقی هم بود سال بعد ميدن
      پس خیلی از دانش اموزان پسر که به دلیل سربازی توان ندارن سال بعد پشت کنکور بمونن چیکار کنن ایا این تبعیض نیست ؟ و دلیل شاهم خیلی جالب نبود

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و این گفته شمارو رد میکنه که همیشه سازمان سنجش عدالت رو رعایت میکنه؟

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینم دلیلش ☝ برو کتاب هاشون بخون تا بفهمی نه این که مثل بعضی ها توی گوشی پی دی اف بگیری بذاری بعد بیای بگي نظام جدید اسونه در حالی که مبهم تر و سخت تر و مفهومی تر از کتاب های نظام جدید وجود نداره اينو کسی که عاقل هست می فهمه

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Imalireza نمایش پست ها
      و این گفته شمارو رد میکنه که همیشه سازمان سنجش عدالت رو رعایت میکنه؟
      بببن هر کس رو بخوای بپیچونی مردم نمی تونيد بپیچونید خيالتون جمع این حرف ها و بازی ها قديمي شده

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پس خیلی از دانش اموزان پسر که به دلیل سربازی توان ندارن سال بعد پشت کنکور بمونن چیکار کنن ایا این تبعیض نیست ؟ و دلیل شاهم خیلی جالب نبود
      چه ربطي داره واقعا خنده دار هستید شما ها

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      الان مشكل ما حفظ تركيبات آلي نيست
      مشكل ما كتاباي آبكي نظام جديده
      ما بايد دوتا كتاب زمين بخونيم اونا يكي
      ما سطح شيب دار و قرقره ميخونيم اونا قانون دوم نيوتون!
      ما كلي قواعد عربي و تاريخ ادبياتو و.. بخونيم اونام هيچييي
      سنجش چجوري ميخواد عدالت برقرار كنه مثلا؟
      مني كه نظام قديمم بخوام رياضي ٧٠ بزنم بايد كلي مباحث سخت و پيچيده بخونم درصورتي كه يه نظام جديد با نصف وقتي كه من گذاشتم ميتونه همين درصدو بزنه و ترازامون يكي بشه
      دقیقا موافقم
      اگر کسی رفته باشه منابع دو نظام قدیم و جدید رو مو به مو و جزء به جزء شخصا بررسی کرده باشه به صحبت های شما و حتی بیشتر عینا پی میبره

هر کاری هم کنیم و بگیم سنجش کارش درسته و مو رو از لای ماست میکشه بیرون بازم نظام قدیمی ها ضرر میکنن بنا به خیلی دلایل مستند
      بیاید واقع بین باشیم ، من قصدم ناامید کردن دوستان نظام قدیم نیست بر خلاف گفته بعضیا بلکه حقیقتی هستش که بعد از کنکور خودتون خیلی قشنگ می بینید که چی آشی سنجش برامون خواهد پخت!
      اگر قصدم بر ناامید کردن باشه اولین کسی که باید ناامید بشه شخص خودم هستم بعد دیگران!

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شماها؟ مگه من چند نفرم
      و اینکه گذر زمان تمام حرفای منو بهت ثابت خواهد کرد

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از سوالهایی که این روز ها باید از سازمان سنجش پرسید این است که آیا این اتفاق که در کنکور سوالاتی طرح میشود که نیاز به حفظ کردن نام و ساختار ترکیب های آلی دارند ( فصل پنجم شیمی دوم دبیرستان ) اما باتوجه به این که چند بار در کتاب درسی ذکر شده که نباید این مدل سوال طرح شود، لیکن همچنان طراحان محترم کنکور برای طرح سوالات حفظی پافشاری می کنند امسال باعث نخواهد شد که حق دانش آموزان نظام قدیم پایمال شود؟!

چرا که در حذفیاتی که سازمان محترم سنجش منتشر کرده به این موضوع اشاره شده که نباید از محدودیت های نشان داده شده در کادر های زرد رنگی كه در حاشيه برخی صفحات آمده است سوال طرح بشود.

فایل پیوست 86085

باو ول کن برید بخونین الان این تاپیک زدین که چی میخاید باز کمپین ممپین بزنین که دوباره از درس دور بشید هی پست بزارید از الان میشه
      سال های پیش گویا سوال اومده منم قبلا سوال کردم و گفتن سنجش و آموزش جدا از هم هستند پس از هرجا که دلشون بخاد سوال میدن به غیر از بیشتر بدانید و مطالعه آزاد و ...
      خلاصه حاشیه کتاب هم جزو مطالب درسیه و باید خونده بشه
      الانم که دیگه دیر شده به احتمال قوی خیلیا حفظن منم البته بعضیاشو حفظم و تو فرصتی دوباره بقیه شم میخونم
      بنظر منم شمام بخونید
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      دقیقا موافقم
      اگر کسی رفته باشه منابع دو نظام قدیم و جدید رو مو به مو و جزء به جزء شخصا بررسی کرده باشه به صحبت های شما و حتی بیشتر عینا پی میبره

هر کاری هم کنیم و بگیم سنجش کارش درسته و مو رو از لای ماست میکشه بیرون بازم نظام قدیمی ها ضرر میکنن بنا به خیلی دلایل مستند
      بیاید واقع بین باشیم ، من قصدم ناامید کردن دوستان نظام قدیم نیست بر خلاف گفته بعضیا بلکه حقیقتی هستش که بعد از کنکور خودتون خیلی قشنگ می بینید که چی آشی سنجش برامون خواهد پخت!
      اگر قصدم بر ناامید کردن باشه اولین کسی که باید ناامید بشه شخص خودم هستم بعد دیگران!
      منم ميگم حتي اگه سنجش كاري كنه سختي سوالا دقيقا مثل هم باشه بازم ما ضرر ميكنيم
      چون ما به فرض واسه رسيدن به ٥٠ درصد فيزيك بايد دو براير نظام جديدا وقت بذاريم و مبحث بخونيم
      بعد يه عده انگار قرصاشونو نخوردن ميان ميگن نظام جديد سخت تره اقا جان يا مدرك بياريد با الكي حرف نزنيد

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سخت است فهماندن چیزی به کسی که نفعش در نفهمیدن است

شما قطعا نظام جدید هستید و اولین کنکورتونه
      من دانشگاهم رفتم
      نه تنها کنکور بلکه تو خود دانشگاه هم بی عدالتی هست

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در زمینه طراحی سوالات سازمان سنجش نمیگذاره بی عدالتی بشه عزیزان توپ ورودی های ناعادلانه ورتبه های نجومی شون هم تو سازمان سنجش نندازین اونا فقط قانون مصوب مجلس رو اجرا میکنن ولاغیر
      سوالات هم در غالب موارد یکسان خواهند بود یعنی قدیم وجدید یک نوع سوال فقط در بعضی موارد که نظام جدید مباحث حذف شده ای داره سازمان سنجش سوالات هم تراز از لحاظ سختی با نظام قدیم طرح خواد کرد وگرنه منظور از دو نوع دفترچه این نیست که کلاٌ سوالات از بیخ و بن با هم تفاوت داشته باشن

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      دقیقا موافقم

نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      منم ميگم حتي اگه سنجش كاري كنه سختي سوالا دقيقا مثل هم باشه بازم ما ضرر ميكنيم
      چون ما به فرض واسه رسيدن به ٥٠ درصد فيزيك بايد دو براير نظام جديدا وقت بذاريم و مبحث بخونيم
      بعد يه عده انگار قرصاشونو نخوردن ميان ميگن نظام جديد سخت تره اقا جان يا مدرك بياريد با الكي حرف نزنيد
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

من دانشگاهم رفتم
      %D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%86%D9%81%D9%87%D9%85-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-4.jpg
      سخت ترین کار دنیا بحث کردن با کسیه که به خودش قول داده به هیچ وجه نفهمه
      حکایت سه عزیز و البته استارتر این تاپیک
      تمام

13. Top | #43
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

من دانشگاهم رفتم
      کلا دنیا رو بی عدالتیه از لحظه ایی که بدنیا میایی زیاد سخت نگیر
      نه اسمتو خودت انتخاب میکنی
      نه ملیتتو
      نه مذهبتو

===========ویرایش==============
      اگه خوشتون اومد نشر دادید ننویسد دکتر شریعتی
      مال خودمه جمله (البته من یه جا دیگه شنیده بودم از یه راننده تاکسی یادم موند حرفش )
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت
      ویرایش توسط V_buqs : 21 اسفند 1397 در ساعت 12:54

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      کلا دنیا رو بی عدالتیه از لحظه ایی که بدنیا میایی زیاد سخت نگیر
      نه اسمتو خودت انتخاب میکنی
      نه ملیتتو
      نه مذهبتو
      موافقم
      تو دنیا بی عدالتی زیاد هست
      ولی اینجا دیگه ته بی عدالتیه
      طرف قاضیه دادگاهه رشوه میخواد واسه فیصله دادن به یه موضوع(خودم شاهد موضوع بودم) اونوقت شما میخوای بقیه ارگان ها چطور باشه؟
      سنجش هم که بماند
      هزار تا سهمیه و ...
      ولی خداییش تو کدوم کشور دنیا اینطوریه؟؟؟!
      قحطی و گرسنگی بهتراز شکنجه روانیه هر چند داریم به قحطی و گرسنگی هم روز به روز نزدیکتر میشیم

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تجربه نشون داده اولین تجربه هر تغییری تلفات داره مثلا کنکور قبلی اومد سهمیه 5 درصد رو در نظر گرفت که مثلا اونایی که این سهمیه رو دارن یه حالی بکنن اما نتیجه عکس داد. یعنی اگه طرف سهمیه عادی مناطق رو میزد براش بهتر بود برا همین امسال براش تجربه شده و گفته اگر تاثیر مثبت داشت تو رتبه طرف اون رو لحاظ میکنه
      واسه سامورایی همه جا ژاپنه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن