خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حذف قسمتی از درس شیمی

سلام دوستان.من دارم فیلم های اقا جانی رو میبینم.شیمی 2 رو تموم کردم.الان از شیمی 3 و پیش دانشگاهی بگین کدوم مبحث رو حذف کنم؟لطف کنید راهنمایی بفرمایید.فیلم ها باید ببینم مال تمامی دروس پس نمی رسم شیمی رو کامل ببینم؟

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شیمی رو از آخر باید حذف کنی دوست گرامی مثلا اسید و باز و الکتروشیمی حالا الان یه شیر پاک خورده ای میاد میگه اونو بخون شاید آسون بیاد اینا همه به هم وصل هستن و فلان باید گفت که اون دو تا رو زیاد نمیتونن با این اولا قاطی کنن در ضمن اونا یه بودجه خاص خودشونو دارن عمدتاٌ تا 8 سوال بیشتر نمیدن و از این بیشتر هم احتمال ش کمه قاطی کنن چون موضوعشون با همدیگه خیلی فرق داره
      ویرایش توسط Churchill : 19 اسفند 1397 در ساعت 22:44

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      برای 2 فصل اول سوم و پیش اصلا فیلم نمیخواد مبتکران کافیه
      زمان فیلم رو بزار رو کتاب

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      محلول ها و اسید و باز والسلام
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

12 تا فصل داره کلا، چیشو میخوای حذف کنی آخه جان دل

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیش 2 کامل+محلول ها
      اعتقاد به خدایی دارم که زیباییش ورای زیبا ترین هاست

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما تا استوکیومتری رو نخونین نمیتونین وارد مسائل شیمی بشین
      اولویت بندی کن مثلا به ترتیب استوکیومتری،سینتیک،تعادل، ترمودینامیک،محلول،اسیدوبا ز و الکتروشیمی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم شیمی 2 و 3 کامل باید خونده شه.راحت هم هستن
      حذف هم اگر بخواد بشه فقط پیش 2 میتونه
      اِی مطرب دل زان نغمهِ خوش
      این مغز مَرا پُر مشغله کن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام دوستان.من دارم فیلم های اقا جانی رو میبینم.شیمی 2 رو تموم کردم.الان از شیمی 3 و پیش دانشگاهی بگین کدوم مبحث رو حذف کنم؟لطف کنید راهنمایی بفرمایید.فیلم ها باید ببینم مال تمامی دروس پس نمی رسم شیمی رو کامل ببینم؟
      برای سوم فیلم امتحان نهایی اقاجانی روببینین تا زود تموم کنین که به پیش هم برسین برای همین امتحان نهایی هم جزوشو گذاشتن کافیه اینو چاپ کنینو روزی دوتا ازفیلماشو ببینین حجم فیلما کمه برای کنکور هم خوبه هرجاییم گیر کردین میتونین ازفیلمای جدیدش استفاده کنین اینطوری فک کنم برسین پیشو هم کامل بخونین اگرم نشد که به توصیه ی دوستان گوش بدین برای حذف

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      برای 2 فصل اول سوم و پیش اصلا فیلم نمیخواد مبتکران کافیه
      زمان فیلم رو بزار رو کتاب
      مشکل اینه من دیپلم فنی و حرفه ای دارم.حتی کتاب هم برام سخت.اما فیلمه انگار سرکلاسی و توضیحی که میده بیشتر متوجه میشم.ممنون که راهنمایی کردی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

12 تا فصل داره کلا، چیشو میخوای حذف کنی آخه جان دل
      عزیز من ،من یه مقدار دیر شروع کردم و یه مسله ای که هست من دیپلم فنی و حرف های دارم.شیمی 2 رو متوسط یاد گرفتم.تازه بقیه دروس هم هستند.ممنون که راهنمایی کردی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha113 نمایش پست ها
      برای سوم فیلم امتحان نهایی اقاجانی روببینین تا زود تموم کنین که به پیش هم برسین برای همین امتحان نهایی هم جزوشو گذاشتن کافیه اینو چاپ کنینو روزی دوتا ازفیلماشو ببینین حجم فیلما کمه برای کنکور هم خوبه هرجاییم گیر کردین میتونین ازفیلمای جدیدش استفاده کنین اینطوری فک کنم برسین پیشو هم کامل بخونین اگرم نشد که به توصیه ی دوستان گوش بدین برای حذف
      مشکل من اینه اصلا شیمی نداشتم که الان فیلم میبینم سریع متوجه بشم.یه فیلمش برای من یک ساعت نیمه طول میکشه.چون نکنه بر میدارم.ممنون که راهنمایی کردی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مشکل اینه من دیپلم فنی و حرفه ای دارم.حتی کتاب هم برام سخت.اما فیلمه انگار سرکلاسی و توضیحی که میده بیشتر متوجه میشم.ممنون که راهنمایی کردی
      خواهش.اقاجانی خودش گفت امسال اسید و باز راحت میدن حذفش نکنین

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیلمای آقا جانی رو میبینی بی تربیت ... خجالت بکش این بود آرمان های امام ... عمو جانی راستی چه ربطی به شیمی داشت ؟؟؟

حالا بگذریم ... فقط فیل شیمی بخون دوم و کامل با دو فصل اول سوم و دو فصل اول پیش 50 60 میزنی خداتم شکر کن
      Wubba Lubba Dub duB

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عزیز من ،من یه مقدار دیر شروع کردم و یه مسله ای که هست من دیپلم فنی و حرف های دارم.شیمی 2 رو متوسط یاد گرفتم.تازه بقیه دروس هم هستند.ممنون که راهنمایی کردی
      صحیح
      با یه برنامه دقیق میشه شیمی رو کامل خوند، چون حجم مباحث به نسبت سایر دروس نسبتا کمتر و میزان اهمیتش بسیار بیشتر هستش
      توجه داشته باشید که ضریب شیمی 9 هستش در صورتی که ضریب ریاضی یا فیزیک هر کدام 6 هستش
      در هر صورت موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن