خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بهترین برنامه مطالعاتی برای کنکور ۹۹

سلام دوستان، من دارم واسه کنکور ۹۹ خودمو آماده میکنم.(فعلا دارم میدوم گرم بشم)

به نظر شما، بهترین برنامه ای که میشه از الان تا آخر تابستون ۹۸ داشت چیه؟
      چه دروسی رو مطالعه کنم و چقدر در روز مطالعه داشته باشم؟
      سطحم توو دروس اختصاصی صفره صفره.

لطفا راهنمایی کنید، ممنون.
      99

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.K98 نمایش پست ها

اختصاصی ها رو همه رو بخون از سال دوم شروع کن تا برسی به پیش دانشگاهی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تا آخر تابستون 4 درس زیست و ریاضی و عربی و زبان خارجه رو از دوم تا پیش دانشگاهی(یعنی به طور کامل) وکل شیمی سال دوم+فص اول شیمی سوم رو بخونین و بعد تابستون هم تو یه آزمون آزمایشی شرکت کنین و طبق اون آزمون آزمایشی باقی مونده ی درس هاتون رو بخونین.حالا چرا اون درس هایی که بالا اشاره کردم رو باید تا پایان تابستون بخونین؟بذارین با یه مثال بهتون توضیح بدم،فرض کنین بعد تابستون میخواین تو قلم چی آزمون بدین و قلم چی هم زیست دوم رو همراه با زیست چهارم امتحان میگیره حالا اگه سطح شما تو زیست صفرصفر باشه آیا میتونین به سوالات زیست چهارمش به راحتی پاسخ بدین؟قطعا نمیتونین چون مثلا تو فصل اول زیست چهارمش از هاگ و کپک کراسا و... حرف زده که شما تا حالا نخوندینش و قطعا براتون سوال میشه که کپک و هاگ و... چیه و خود این باعث زدگی شما از زیست میشه پس بهتره که کار زیست رو قبل تابستون یکسره کنین.این مطالبی که برای زیست گفتم،برای درس هایی که بالاتر اشاره کردم هم صادقه.

اون چیزایی که بالا نوشتم بر دو فرض استواره:
      فرض اول:شما میخواین کنکور نظام قدیم بدین
      فرض دوم:سطح درسیتون تو همه ی دروس(چه عمومی و چه اختصاصی)صفرصفره
      اگه قادر نیستی که خودت رو بالا ببری
      همانند سیب باش تا با افتادنت
      اندیشه ایی رو بالا ببری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام یاسر جون، باورت نمیشه چقد دلم واست تنگ شده بود،(یکم عجیبه چون ما که اصلا همو نمیشناسیم ولی واقعا تنگ شده دیگه)

خواستم بگم بخاطر اون تندروی هام تو تاپیکی بود که با هم بحثمون شد، منو ببخش،از من دلخور نباش.

اون موقع که داغ بودم، شروع کردم به خوندن و هی با کنکور ۹۹ شدیدا مخالفت میکردم ولی الان میبینم واقعا کنکور برای صفر کیلومترا، کار ۴ ماه نیست.

میخوام یه استارت قوی بزنم و از ریشه بکنم برم بالا، امیدوارم تو هم سال ۹۹ به هدفت برسی.

فعلا.
      99

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه ترسی که دارم اینه که تصمیم گیری و البته تصویب، دو نظامه شدن کنکور ۹۹، انقد طول بکشه که قلمچی کلا سال ۹۸، برنامه ای برای فارغ التحصیلان تنظیم و تدوین نکنه‌.
      این خیلی بده.
      99

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه ترسی که دارم اینه که تصمیم گیری و البته تصویب، دو نظامه شدن کنکور ۹۹، انقد طول بکشه که قلمچی کلا سال ۹۸، برنامه ای برای فارغ التحصیلان تنظیم و تدوین نکنه‌.
      این خیلی بده.اعصابمو خرد کرده.
      99

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام یاسر جون، باورت نمیشه چقد دلم واست تنگ شده بود،(یکم عجیبه چون ما که اصلا همو نمیشناسیم ولی واقعا تنگ شده دیگه)

خواستم بگم بخاطر اون تندروی هام تو تاپیکی بود که با هم بحثمون شد، منو ببخش،از من دلخور نباش.

اون موقع که داغ بودم، شروع کردم به خوندن و هی با کنکور ۹۹ شدیدا مخالفت میکردم ولی الان میبینم واقعا کنکور برای صفر کیلومترا، کار ۴ ماه نیست.

میخوام یه استارت قوی بزنم و از ریشه بکنم برم بالا، امیدوارم تو هم سال ۹۹ به هدفت برسی.

فعلا.
      خوشحالم که خودت به حرفایی که زدم رسیدی اما هنوز هم برای خیلی از بچه های کنکوری دلم میسوزه که با حرف های امید دهنده الکی بعضیا دارن آیندشون رو خراب میکنن.ای کاش اونایی که امید های پوچ به این بچه های کنکوری میدن و میگن که با پایه صفرصفر میشه تو 4 ماه رتبه 3رقمی آورد میدونستن که دارن آینده خیلیا رو نابود میکنن!این کارشون واقعا خوردن حق الناسه چون خوردن حق الناس فقط خوردن پول مردم نیست و نابود کردن آینده این بچه ها هم همون خوردن حق الناسه.کاش این دوستلن میدونستن که امید دادن و گفتن حقیقت دو چیز جداست و اگه این دو چیز به جای هم بکار برن ممکنه آینده خیلیا رو نابود کنه
      اگه قادر نیستی که خودت رو بالا ببری
      همانند سیب باش تا با افتادنت
      اندیشه ایی رو بالا ببری

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به خدا کنکور کار ۴ ماه نیس به والله نیس.
      باو زیست و فیزیک اصن یه چیز عجیبین واسه صفر کیلومترا، اصن راه نداره تو ۴ ماه، مگه کشکه آخه؟؟؟؟.(به تجربه میگم، واقعا نمیشه با سطح صفر، توی ۴ ماه توی این کنکورای پیشرفته به رتبه زیر ۳۰۰۰ رسید)
      اونوقت یه عده مشاورنما میان از این آب گل آلود ماهی میگیرن.
      عده ی کثیری هم جو زده ی کنکوری فقط بلدن کیفی گویی کنن و تاپیک «شما کنکوری عزیز اشرف مخلوقاتی» بزنن.
      99

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به خدا کنکور کار ۴ ماه نیس به والله نیس.
      باو زیست و فیزیک اصن یه چیز عجیبین واسه صفر کیلومترا، اصن راه نداره تو ۴ ماه، مگه کشکه آخه؟؟؟؟.(به تجربه میگم، واقعا نمیشه با سطح صفر، توی ۴ ماه توی این کنکورای پیشرفته به رتبه زیر ۳۰۰۰ رسید)
      اونوقت یه عده مشاورنما میان از این آب گل آلود ماهی میگیرن.
      عده ی کثیری هم جو زده ی کنکوری فقط بلدن کیفی گویی کنن و تاپیک «شما کنکوری عزیز اشرف مخلوقاتی» بزنن.
      کنکور کار 4ماه هست..شما خیلی بزرگ کردین کنکور رو...کنکوری چیزی نیست چندتا سوال بهت میدن میگن حل کن براساس این نمیره میگیری و وارد دانشگاه میشی..
      مباحث ریاضی و فیزیک چیزی نیستن چرا اینقدر بزرگ میکنی؟؟
      مگه ماتریس چی داره؟؟
      پیش دوم فیزیک چی داره؟؟؟
      جو ده نیستن کسی بشینه درست حسابی بخونه بدون غر زدن میتونه قبول شه تمامم!!

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      داش فک نکنم سال بعد نظام قدیم باشه به نظرمن ریسک نکن در حد یه پرستاری ازاد بخون چیزی ازت کم نمیشه ولی اگه نظام جدید بشه ضربه ای به کلیه هات در دو طرف ستون مهره هات میخوره که امکان داره ادرارت دیگه به لگنچه نره جداً میگم بخون یه پرستاری چیزی تو توشت باشه در ضمن من تا حالا دوبار خواستم خودکشی کنم یه عوارض بدی داره این پشت کنکوری علتشم برمیگرده به بی برنامگی یا ریختن برنامه های ۱۴ ساعته و عمل نکردن بهش یا گفتن جمله معروف تو تعطیلات هنوز خیلی مونده به کنکور برم یه تایلندی چیزی بعد با استارت قوی شروع کنم یا اومدن به اینجا و کامنت گذاشتن که هیچ نفعی برات نداره کاری که من الان انجام میدم ولی من فرق دارم چون هر وقت که میام اینجا قبلش غصل میکنم
      ویرایش توسط God_of_war : 19 اسفند 1397 در ساعت 19:24

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      حاجی تا تاکلیف نظاما مشخص نشه نمیتونی ریسک کنی و از الان نظام قدیم بخونی واسه سال دیگت چون ممکنه نباشه.بهترین و منهطقی ترین کار اینه که مباحث مشترکو در بیاری فعلا از رو اونا بخونی تا اخر شهریور

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام روزتون خوش
      یه راهنمایی ازتون می خواستم
      من یازدهمی هستم با تراز 6000 الان تو نوروز (الان تا 16 فروردین) چه کارکنم
      (آزمون 7 فروردین هم جمعبندی نیم سال اول ، 17 فروردین نیم سال دوم همش هست ولی بیشتر مباحث جدید)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن