خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

طرح عیدانه حرف آخر تخفیفی وحشتناک

سلام دوستان امیدوارم حال همگیتون خوب باشه
      میخواستم بگم موسسه ی حرف آخر یه طرح عیدانه گذاشته که33 درصد کنکورو شامل میشه
      این پکیج دی وی دی به همراه کتابه اونطور که پشتیبانم گفت وشامل همه میشه ینی حتی کساییکه ازموسسه ی حرف اخر اصلا خرید هم نکردن میتونن اینو تهیه کنن قیمت اصلیش یک ونیم میلیونه ولی تخفیف خورده والان کافیه فقط 30 تومن واریز کنین به اضافه هزینه ی پست که باید درب منزل پرداخت کنین برای اطلاعات دقیقم ادرس سایتو میذارم منم به لطف یکی ازدوستانم باخبر شدم گفتم به شما هم بگم موفق باشینhttps://montazeri.org/harfakhar/hedye/noruz

ویرایش توسط raha113 : 18 اسفند 1397 در ساعت 18:32

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha113 نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حال همگیتون خوب باشه
      میخواستم بگم موسسه ی حرف آخر یه طرح عیدانه گذاشته که33 درصد کنکورو شامل میشه
      این پکیج دی وی دی به همراه کتابه اونطور که پشتیبانم گفت وشامل همه میشه ینی حتی کساییکه ازموسسه ی حرف اخر اصلا خرید هم نکردن میتونن اینو تهیه کنن قیمت اصلیش یک ونیم میلیونه ولی تخفیف خورده والان کافیه فقط 30 تومن واریز کنین به اضافه هزینه ی پست که باید درب منزل پرداخت کنین برای اطلاعات دقیقم ادرس سایتو میذارم منم به لطف یکی ازدوستانم باخبر شدم گفتم به شما هم بگم موفق باشینhttps://montazeri.org/harfakhar/hedye/noruz

ممنون که به فکر مایید ماشالا این حرف اخر همه جا شعبه داره

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      30 تومن به عنوان هزینه پست و ارسال هست
      اما هزینه پست نهایت 10-15 تومن میشه که اگر قرارداد هم با پست داشته باشین کمتر حساب میکنه پست
      حالا یک تعداد حدود 300 -400هزار رو در مبلغ 15 هزار تومان ضرب کنید تا مبلغ رو مشاهده کنید
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      30 تومن به عنوان هزینه پست و ارسال هست
      اما هزینه پست نهایت 10-15 تومن میشه که اگر قرارداد هم با پست داشته باشین کمتر حساب میکنه پست
      حالا یک تعداد حدود 300 -400هزار رو در مبلغ 15 هزار تومان ضرب کنید تا مبلغ رو مشاهده کنید
      نمیدونم پشتیبانم به من اینطوری گفت ولی بله توسایت فقط 30 تومن رو گفتن
      منظورتونو از ضرب متوجه نمیشم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم
      راستش میدونم خیلیا مثل من نیاز به دی وی دی دارن
      ولی نمیتونن ازپس هزینه ها بربیان این تخفیفو پرسیدمو مطمئن شدم گفت بگم شاید خواستین تهیه اش کنین

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چه ذوقی هم کرده الان پیش خودش میگه اگه اینو بخرم رتبم میشه زیر ۵۰۰ شایدم تخیلی تر از این حرفاس زیر ۱۰ بهت گفته مشاورت چون حرف اخر کلا به زیر ۲۰ راضی نمیشه به جای این کارا برو مصاحبه رتبه برتر کنکور ۹۷ رو بخون که منتظری بهش پیشنهاد سکه داده بیاد تو برنامش و قبول نکرده امیدوارم انقدر کپی کنن این شرکت کارتونی ورشکست شه ۱۰۰ رحمت به گرگ وال استریت

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین آبجی،واسه کنکور،بقول بهمن بازرگانی،باید عرق بریزی و ‌سختی بکشی، این خبرا نیس که بشینی با چار تا فیلم آشغال از یه مشت آدم آشغال و کلاهبردار و دیوونه رتبه برتر بشی.
      بخدا اینا دلشون واسه منو شما نمیسوزه، کافیه هزینه رو واریز کنی و بعد تمااام، سند نابودی خودتو واسه کنکور امضا کردی.
      99

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشین من ذوق نکردم اینو اینطوری نوشتم که بچه ها حتما این تاپیکو بخونن شاید به دردشون بخوره
      من نمیگم موسسه ی خوبیه من ریاضیشو خریدم شیمیشم همینطور چندان خوشم نیومد تو تاپیکای دیگه هم وقتی پرسیدن براشون نوشتم ولی زیستو که خریدم عالی بود خیلی به دردم خورد چون واقعا به دی وی دی یا کلاس رفتن نیاز داشتم پایه ام چندان خوب نیست برم کلاسم خیلی بیشتر ازاین باید هزینه کنم به حد کافی هم مصاحبه هارو خوندم اینجاهم باکسی بحثی ندارم فقط خواستم کمکی بکنم کسی مجبور نیست بخره من تبلیغشونو نمیکنم ولی تواین دوره وزمونه باید هزینه کنیم برای چیزی که میخوایم حالا میدونم قیمتاشون زیاده نه این موسسه بلکه تمامیشون ولی اخرش که چی چاره ای ندارم من فعلا فقط گفتم اونایی که لازم دارنو میخوان بخرن الان تخفیف داره به حد کافیم درمورد کلاهبرداریا میدونم پس منو یه ادم بی اطلاع ندونین قصدم کمک بودفقط همین
      ویرایش توسط raha113 : 18 اسفند 1397 در ساعت 20:25

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.K98 نمایش پست ها
      ببین آبجی،واسه کنکور،بقول بهمن بازرگانی،باید عرق بریزی و ‌سختی بکشی، این خبرا نیس که بشینی با چار تا فیلم آشغال از یه مشت آدم آشغال و کلاهبردار و دیوونه رتبه برتر بشی.
      بخدا اینا دلشون واسه منو شما نمیسوزه، کافیه هزینه رو واریز کنی و بعد تمااام، سند نابودی خودتو واسه کنکور امضا کردی.
      برادر من کی ازرتبه برتر شدن حرف زد من پایه ام تعریفی نداره کسیم که بلد نباشه باید یادبگیره هرکتابیم خریدم اونقد مبهم بودو پیچونده بودن که نفهمیدم کلاسای کنکورم قیمتاش سر به فلک کشیده بود دی ویدی اخرین راه حلم بود که بفهمم چی به چیه همشم تایید نمیکنم من فقط یه بخشاییشو لازم دارم که قبلا تونظرسنجیا خوندم ازدوستانمم درموردش پرسیدم دیدم درسنامشون خوبه وگرنه تلاشمو میکنم برای باقی کنکور
      نمیگمم کسی حتمابخره هرکی خواستو لازم داشت بخره اره کسی به حال کسی دلش نمیسوزه برای هرچیزی باید هزینه کرد من واقعا چاره ای جز خریدن دی وی دی ندارم بااین پایه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که گرفتم، واقعا از صدا و حرکات این آدم ابله(منتظری) حالم بد شد.
      من به دوستان با توجه به تجربه ی تلخی که از این موضوعات دارم شدیدا توصیه میکنم که: فقط با کتاب میشه تو کنکور به هدف رسید

یه عده هم مخالفن که در جواب میگم: اگر dvd خوبه، خب برید dvd تست هم بخرید و از کتاب تست هاتونم استفاده نکنید، ببینم میتونید رتبه خوبی بیارید یا نه؟

این آقایون،اگر کارشون درست بود،کتاب تالیف میکردن نه کلاهبرداری.

پ.ن: استارتر عزیز من که به شما خرده نگرفتم، میخوام اطلاع رسانی کنم به دوستان که در دام این منتظری کلاهبردار و سایر موسسات کلاهبردار دیگه نیافتن.
      99
      ویرایش توسط Dr.K98 : 18 اسفند 1397 در ساعت 19:39

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که گرفتم، واقعا از صدا و حرکات این آدم ابله(منتظری) حالم بد شد.
      من به دوستان با توجه به تجربه ی تلخی که از این موضوعات دارم شدیدا توصیه میکنم که: فقط با کتاب میشه تو کنکور به هدف رسید

یه عده هم مخالفن که در جواب میگم: اگر dvd خوبه، خب برید dvd تست هم بخرید و از کتاب تست هاتونم استفاده نکنید، ببینم میتونید رتبه خوبی بیارید یا نه؟

این آقایون،اگر کارشون درست بود،کتاب تالیف میکردن نه کلاهبرداری.

پ.ن: استارتر عزیز من که به شما خرده نگرفتم، میخوام اطلاع رسانی کنم به دوستان که در دام این منتظری کلاهبردار و سایر موسسات کلاهبردار دیگه نیافتن.
      ممنون بابت حرفاتون امیدوارم همه تصمیم درستی بگیرین تواین زمان باقی مانده

بله اقای منتظری هم سرعتشون بالاست وهم خنده های بی جا آدمو اذیت میکنه منم باریاضیو شیمی چندان موافق نیستم به نظرم اقاجانی توشیمی بهترینه فقط تنها ایرادشون اینه یه کم رو متن کتاب کار نکردن
      نمیدونم واقعا شما کتاب بهتری برای ریاضیو فیزیک سراغ دارین برای کسیکه پایه اش ضعیفه؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم واقعا شما کتاب بهتری برای ریاضیو فیزیک سراغ دارین برای کسیکه پایه اش ضعیفه؟

یعنی با این سوالت زدی دهن تمام مولفای کار درستو سرویس کردی.
      معلووووومه که از منتظری آشغال، بهتر که چه عرض کنم، صد سر و گردن بالاتر هم پیدا میشه و سراغ دارم.

فقط‌ قبلش بفرمایید ۹۸ کنکور میدید یا ۹۹؟ تا قشنگ معرفی کنم.
      99

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

یعنی با این سوالت زدی دهن تمام مولفای کار درستو سرویس کردی.
      معلووووومه که از منتظری آشغال، بهتر که چه عرض کنم، صد سر و گردن بالاتر هم پیدا میشه و سراغ دارم.

فقط‌ قبلش بفرمایید ۹۸ کنکور میدید یا ۹۹؟ تا قشنگ معرفی کنم.
      98

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین عزیزم شما کافیه توی این زمان تقریبا ۴ ماهه تا کنکور ۹۸ برای درس ریاضی فقط و فقط خط ویژه گاج (یعنی انقدر زیبا تالیف شده که وقتی میخونیش کیف میکنی) و برای درس فیزیک هم خط ویژه گاج رو بخونی(این هم مولفش خوب کار کرده) و برای تست زنی تکمیلی و بیشتر میتونی در درس ریاضی از کتاب خیلی سبز و در درس فیزیک از همون گاج نقره ای معروف استفاده کنی.
      99

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین عزیزم شما کافیه توی این زمان تقریبا ۴ ماهه تا کنکور ۹۸ برای درس ریاضی فقط و فقط خط ویژه گاج (یعنی انقدر زیبا تالیف شده که وقتی میخونیش کیف میکنی) و برای درس فیزیک هم خط ویژه گاج رو بخونی(این هم مولفش خوب کار کرده) و برای تست زنی تکمیلی و بیشتر میتونی در درس ریاضی از کتاب خیلی سبز و در درس فیزیک از همون گاج نقره ای معروف استفاده کنی.
      تو هم فقط ... بخور
      اخه با یه خط ویژه خلاصه میشه به رشته های تاپ رسید؟
      عجبا همه ی فیلما هم که میگی بده :/
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن