خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blur.cr7 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ازتون میخوام منو راهنمایی کنید که بتونم حداقل زیست رو تا 40 درصد بزنم میدونم باید تمام زیست رو بخونم ولی اون درسهایی که زیاد سخت نیستن و فقط باید مرور کنم رو بگید و یا هر جور دیگه فقط بگید چجوری میتونم به این درصد برسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من یه تاپیک زدم با این موضوع بچه ها خیلی بهم کمک کردن
      به اینایی که میگن کل زیست رو بخون توجه نکن. اصلا خودت برو کنکورای دهه نود رو چک کن. تحلیلشون رو از سایت قلمچی دانلود کن. نوشتن از هر فصل چند سوال میاد. فقط حدود 20 درصد سوالا ترکیبی هستن .مثلا فصل 3 و4 و 5 (به جز مسائل)و 6 و 7 پیش که حفظی هستن حدود 7 تا تست خیلی اسون ازشون میاد و...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blur.cr7 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ازتون میخوام منو راهنمایی کنید که بتونم حداقل زیست رو تا 40 درصد بزنم میدونم باید تمام زیست رو بخونم ولی اون درسهایی که زیاد سخت نیستن و فقط باید مرور کنم رو بگید و یا هر جور دیگه فقط بگید چجوری میتونم به این درصد برسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      سلام من خودم پارسال از صفر شروع کردم زیست رو مدام باهاش توو این دو سال کلنجار رفتم خداروشکر پیشرفت خوبی داشتم اینو گفتم که حالا بدونی از سره تجربه خودم میگم و فقط فکرم نیست... از دوم فصل 3 تا 8 از سوم فصل 1 تا 4 و سه فصل آخرش از پیش هم 2 فصل اول و 3 فصل آخر... اینا اون جاهای پر سوال زیسته که بخونی میتونی به اکثره سوالات زیست جواب بدی فقط کنارش تستای کنکور دهه نود رو هم کار کن در ضمن پیشنیازها رو برا مطالب ترکیبی در نظر گرفتم از اون جهت هم نگران نباش... خودتو نترسون این فصلارو ک گفتم راحت راحت میتونی توو 4 ماه بخونی و درصد 60 شاید بیشترم بیاری موفق باشی
      ویرایش توسط saeed_dal : 19 اسفند 1397 در ساعت 07:40

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ղiκi نمایش پست ها
      بنظرتون با 7 ساعت زیست به چه درصدی میشه رسید تو این چند ماه باقی مونده؟
      شما 7ساعت زیست بخونی در 120روز میشه840 ساعت میخوام بگم امید محمدی ازمهر روزی 3ساعت زیست خوند یا ازابان یعنی 250روز روزی 3ساعت 750ساعت 80زد شما 7ساعت بخونی چون نزدیک کنکوره و مرورات نزدیک کنکور بالا تر میره میتونی نزدیک 80هم بزنی حتی
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_dal نمایش پست ها
      سلام من خودم پارسال از صفر شروع کردم زیست رو مدام باهاش توو این دو سال کلنجار رفتم خداروشکر پیشرفت خوبی داشتم اینو گفتم که حالا بدونی از سره تجربه خودم میگم و فقط فکرم نیست... از دوم فصل 3 تا 8 از سوم فصل 1 تا 4 و سه فصل آخرش از پیش هم 2 فصل اول و 3 فصل آخر... اینا اون جاهای پر سوال زیسته که بخونی میتونی به اکثره سوالات زیست جواب بدی فقط کنارش تستای کنکور دهه نود رو هم کار کن در ضمن پیشنیازها رو برا مطالب ترکیبی در نظر گرفتم از اون جهت هم نگران نباش... خودتو نترسون این فصلارو ک گفتم راحت راحت میتونی توو 4 ماه بخونی و درصد 60 شاید بیشترم بیاری موفق باشی
      ​کاملا درست گفتی نشون میده سوادت رفته بالا احسنت
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سری دوستان هستن یه چیزی از دبیراشون شنیدن که میگن اره باید کل زیست بخونی حذف کنی ی سوالم نمیتونی بزنی بعد هرجا اسم زیست شیمی میاد میگن واای حذف نکن فلان میشه توروخدا انقد دهن بین نباشید بخدا قسم اینا جوه ایناس که باعث میشه همش پشت کنکور بمونید چرا؟چون فکرکن طرف تا اسفند نخونده الان ک میاد بخونه میگن باید همشو بخونی خب اون ادمم باخودش میگه وای؟؟همشو نمیرسم مسلط شم پس ول کن بمونه سال بعد اما اگر همین ادم فقط جانوری و پیش دو رو میخوند حتی شاید 70میزد ولی میترسه نمیخونه میزنه000000 الان مد ششده میگن شیمی هم ترکیبی شده فلان شده بله برای کسی ک میخواد 70 80 90بزنه شاید اما 40 50 60زدن دیگه اونشکلی نیست ک همه رو باید صفر تاصد بلد باشی...
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      یه سری دوستان هستن یه چیزی از دبیراشون شنیدن که میگن اره باید کل زیست بخونی حذف کنی ی سوالم نمیتونی بزنی بعد هرجا اسم زیست شیمی میاد میگن واای حذف نکن فلان میشه توروخدا انقد دهن بین نباشید بخدا قسم اینا جوه ایناس که باعث میشه همش پشت کنکور بمونید چرا؟چون فکرکن طرف تا اسفند نخونده الان ک میاد بخونه میگن باید همشو بخونی خب اون ادمم باخودش میگه وای؟؟همشو نمیرسم مسلط شم پس ول کن بمونه سال بعد اما اگر همین ادم فقط جانوری و پیش دو رو میخوند حتی شاید 70میزد ولی میترسه نمیخونه میزنه000000 الان مد ششده میگن شیمی هم ترکیبی شده فلان شده بله برای کسی ک میخواد 70 80 90بزنه شاید اما 40 50 60زدن دیگه اونشکلی نیست ک همه رو باید صفر تاصد بلد باشی...
      داداش جواب مارو هم میدادی صفحه ی قبل
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      داداش
      فصل 4 دوم
      فصل 1و2و3 سوم
      فصل 7 تا 11 پیش
      ژنتیک مندلی و جمعیت
      چطورن؟!
      بنظر من داداش کل دوم بخون بجای ژنتیکم گیاهی بخون
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

گیاهی سخته خداییش حامد..هرچقدر میخونی اوکی نمیشه..ژنتیک جمعیت اوکی هستش

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش اینارو میخوام بخونم واسه 40 50 دیگه
      ژنتیک تقریبا 17 درصد کنکوره کسی جوابش بده عالیه
      فصل 4دوم (1سوال)
      فصل1سوم(1سوال)
      فصل2سوم(2سوال)
      فصل3سوم(3سوال)
      فصل 8سوم(3سوال)
      فصل 5چهارم(5 سوال)
      فصل 7چهارم(1سوال)
      فصل 8 چهارم(3 سوال)
      فصل 9چهارم(2سوال)
      فصل10چهارم(3 سوال)
      فصل یازده چهارم(1سوال)
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 19 اسفند 1397 در ساعت 16:15

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش اینارو میخوام بخونم واسه 40 50 دیگه
      ژنتیک تقریبا 17 درصد کنکوره کسی جوابش بده عالیه
      فصل 4دوم (1سوال)
      فصل1سوم(1سوال)
      فصل2سوم(2سوال)
      فصل3سوم(3سوال)
      فصل 8سوم(3سوال)
      فصل 5چهارم(5 سوال)
      فصل 7چهارم(1سوال)
      فصل 8 چهارم(3 سوال)
      فصل 9چهارم(2سوال)
      فصل10چهارم(3 سوال)
      فصل یازده چهارم(1سوال)
      من جای شما بودم 5 6 7 8دوم رو میخوندم
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      گیاهی سخته خداییش حامد..هرچقدر میخونی اوکی نمیشه..ژنتیک جمعیت اوکی هستش
      خب گیاهی حجمش کمتره از نظر من وهمینطور خوندنی تره درک بالایی نمیخواد ژنتیک جمعیت درک بالا میخواد
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میدونی واقعیتش من این فصل هارو فقط خودنم
      فصل 3 و 4 و 11 سوم دبیرستان و اینکه گیاهی واقعا سخته
      و برای سال چهارم اینارو خوندم فصل 1 و 7 و 9 و 10 و 11 اینارو خوندم
      نظرت چیه ؟ با اینا میشه یکاری کرد ؟ اگه میخوای بیشتر حرف بزنیم به این ایدی blur0098 داخل تلگرام پیام بده

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      |​7ساعت زیست در روز اونم 4ماه برای 40درصد؟خدایی نمیدونم چرا بعضیا اینجوری شدن من تضمین میدم قسم میخورم زیست دوم بدون گیاهی بخونه 1تا3سوم 11سوم بخونه با سه فصل اخر پیش حتی میتونه بالای 40بزنه اونم با روزی 3ساعت...چرا جو میدی برادر؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      اره بابا شماها همه مخین قبل گنده حرف زدن خوب فکر کنیم هر حرف تو ممکنه تو زندگی یا هدف یکی تاثیر بزاره پس بل حرف زدن یا همون کامنت گذاشتن اول ببین طرف اینو ببینه چه حالی پیدا میکنه یادم سال اول کنکور رفتم یه مشاور ۱۴ ساعت برام هر روز برنامه درسی مینوشت میگفت هر روز ۳ درس معارف تو یه ساعت هر فصل زیست رو هر روز یه فصلشو بخون یه ماه افسرده شدم به خاطر اون برنامه ۱۰۰ درصد کسی که زیست رو ۴۰ درصد میخواد بزنه کم خونده یا اصلا نخونده این برنامه مختص اونه نه یکی که بلده همشو فقط مسلط نیس
      داداش
      فصل 4 دوم
      فصل 1و2و3 سوم
      فصل 7 تا 11 پیش
      ژنتیک مندلی و جمعیت
      چطورن؟!
      دااشا با 5 ساعت و نیم زیست رو میشه چند درصد زد؟
      البته از این 5 ساعت و نیم 1ونیم ساعتش رو میخوام دی وی دی حرف اخر ببینم میممونه 4 ساعتش .
      خودم فکر میکنم میشه 1 دور خوند و 1 دور هم مرور کرد البته بجز مسائل زنتیک .نظر شما چیه؟
      تست هم فقط میشه 3 هزار تا زد.چند میشه زد؟
      مخصوصا داش حامد که فیلم های حرف اخر رو داشته که نظرش چیه اینکه ببینم

14. Top | #29
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب اولین کار اینه که زیست جانوری رو بخونی

که شامل تسلط به مباحث پایه ی ۱تا۳ دوم
      گوارش_ تبادل گازها_قلب_کلیه_حرکت (دوم)
      دفاع اختصاصی غیر اختصاصی_ اعصاب_حواس_هورمون ها_تولید مثل جانوران(سوم)
      شارش فصل هشت پیش که قابل ترکیب با همه ی ایناس

گیاهی ساده س ولی فوق العاده فراره میتونی نخونی قسمتای گیاهی رو
      کلا ژنتیک هم نخون فقط کافیه سر در بیاری کروموزوم و کروماتید و میوز میتوز چیه!!!
      مباحث جانوری به علاوه شارش حدودا ۲۰_۲۳ تست میاد
      که تضمینی نیست بتونی همشونو بزنی چون ممکنه تست سخت وسطشون باشه

که میری سه فصل اخر پیش دانشگاهی رو میخونی حدودا شش تا تست ازش میاد که ممکنه سه تاشو بتونی بزنی و زیادم با چیزی ترکیب نشده باشن و فقط به ویژگی ها و قید درسا تکیه کرده باشه
      اینجوری اگه اینارو مسلط شی میتونی حدودا ۳۰_۴۰درصد بزنی

یه سری مباحث هست که به باکتری هم مربوط میشه مثلا چجوری تقسیم میشن و درس یک و دو پیش دانشگاهی که خیلی هم گیج کننده س‌... اخر سر فرصت کردی اینارم بخون

البته زیست خیلی تیکه تیکه س مثلا عروس دریایی توی فصل قلب هست بعد تو فصل ۷ رفتار پیش دانشگاهی هم یه تیکه گفته دارای رفتار عادی شدنه نسبت به حرکت آبه... اینارو متاسفانه باید بری پیداشون کنی و باهم جمعشون کنی حتی اگه نخوای این فصلارو بخونی... جک و جونوراشو پیدا کن نکات جانوریشو درار

گیاهی هم خیلیا که میتونن باهاش راه بیان میخوننش که بستگی به خودت داره دوسش داری یا نه میشه چنتا تست ازش زد(البته گیاهی هم خوندی ژنتیکشو نخون)
      من کلی فصل قلب رو از اول تا اخر خوندم الکترو کاردیوگرام و تمام جک و جونوراش یادم موند تعریق و تعرق گیاهان رو یادم رف کدوم کدومشه
      ویرایش توسط Rafolin403 : 20 اسفند 1397 در ساعت 13:20

15. Top | #30
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      زیست دوم کلا جانوریه به جز گیاهیش که تو فصل سه و حرکت و قلب و کلیه یکم اومده

برای فصل قلب ۶ روز وقت بزار
      گوارش ۴ روز باید دقیقا جک و جونوراشو بدونی... انزیم های معده روده و اتفاقاتی که توش میفته... جذب غذا... گوارش نشخوارکنندگان...
      کلیه دو روز بسه... دوتا شکل فوق العاده مهم داره که باید ذهنی بتونی شکل بازجذب کلیه رو تصور کنی ... و شکل مهم بعدیشم همون دفع امونیاک و اوره س که باید بدونی کدوم حیوان چیو پس میده
      فصل یک تا سه که پایه س... دو سه روز(کافیه بدونی چی به چیه)

فصل حرکتم ۴ روز... شکلاش مهمهههههه استخونا و ماهیچه ها و اینارو حفظ کن

بقیشم میری تستای سراسری میزنی که دقیقا ترکیبی از همشه

فصل یک تا چهار هم یک ماه وقت میبره و فصل تولید مثل هم یه هفته!
      شارش هم یه هفته...

یه هفته رو میگم یعنی با تست...

اخرشم بشین تست سراسری واسه تثبیت بزن
      ولی باید مسلط شی
      یه کنکور سراسری هم وا کنی میبینی دقیقا ۲۰ تا تست جانوری ۳تا تست شارش داره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن