خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      عزیز من همه درسام بالای ۸۰ میزنم به جز ریاضی
      اصلا هم فیزیک و زبانو نخوندم من تو هر درسی که سر رشته داشته باشم یکی رو راهنمایی میکنم نسخه نمیپیچم مثل شماها ۱ ماه قبلم مشکلم معارف بود که حل کردم سرشار از تجربم تو بقیه درسا ولی نیازی نمیبینم تو این مدت خودمو با فیزیک و زبان سرگرم کنم بقیه درسامو خراب کنم شمام به فکر خودت باش من بعد کنکور کارناممو میزارم اینجا تا بدونین دروغ نمیگم وسلام
      رفع اسپم کنکور ۹۹ مال نظام قدیماس
      همه درسا بالا ٨٠؟
      ١ ميليون شرط ميبندم اين شيمي زير ٦٠ ميرنه

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      همه درسا بالا ٨٠؟
      ١ ميليون شرط ميبندم اين شيمي زير ٦٠ ميرنه
      من کارناممو میزارم اینجا بعد کنکور شیمی رو ۵۰ میزنم درسته من کلی گفتم داش زیر ۳۰۰۰ میارم زیرگروه ۱ رو بهت قول میدم راستی یادم رفت بهت بگم داروین به جای تو یه گربه پرشین پیدا کرد تو جزایر گالاپاگوس بعد کلی ازمایش دید هیچ فرقی با تو نداره
      ویرایش توسط God_of_war : 19 اسفند 1397 در ساعت 02:29

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من کارناممو میزارم اینجا بعد کنکور شیمی رو ۵۰ میزنم درسته من کلی گفتم داش زیر ۳۰۰۰ میارم زیرگروه ۱ رو بهت قول میدم راستی یادم رفت بهت بگم داروین به جای تو یه گربه پرشین پیدا کرد تو جزایر گالاپاگوس بعد کلی ازمایش دید هیچ فرقی با تو نداره
      ما يه استاد داريم نصف حرفاي داروين رو رد ميكنه

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داروين از همون بچگياش ادم بيخودي بود
      وگرنه مرض داشت دوست دخترشو ول كنه بره تو جزاير چي چي پاگوس دنبال فسيل بگرده

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      ما يه استاد داريم نصف حرفاي داروين رو رد ميكنه
      استادت کیه مگه رد کنه
      داروین ادمی بود تو اون زمان خودش که همه به فکر خوشی بودن رفت جزایر اونم معلوم نیس با چه سختی با امکانات اون زمان رفته
      اونوقت یه استاد مرگ مغزی که تمام جذبش به نمره دادنشه نظریه داروینو رد میکنه?

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان واسه جزوه زیست دوازدهم چی خوبه بخونم ؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همه این لینک رو باز کنن
      https://tn.ai/1970983

9. Top | #24
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتاب زبان یه کتاب عمومیه رو تو زمان خودمون گرفتیم چقد؟؟؟؟ ۲۸ تومن
      الان نظام جدید بخوایم بگیریم چقد؟ ۶۰ تومن
      بلهههه
      با یه حساب سرانگشتی، متوجه میشی اگه سال ۹۵_۹۶برای خرید کتاب ها ۲تومن خرج کردی الان باید چیزی حدود ۶_۷تومن خرج کنی
      کتاب موج ازمون شیمی سال ۹۶ جمعا میشد ۶۰تومن
      سال ۹۷ چاپ جدید رو دادن دونه ایش میشد ۶۳ تومن!!!

عرض کردین پی دی اف!!!
      اکثر پی دی اف هایی که این ور و اون میدن مال چاپ قدیمیه کتاب هاست و نسخه ی ویرایش نشده ش... مگه چقد میشه پای گوشی یا لپ تاپ بشینی مطالعه کنی؟؟؟ بعدشم نظام جدید یجور ازمون و خطاست مخصوصا وقتی که هنوز معلوم نی چطور قراره سوال طرح کنن
      کتابهای مدرسه رو باز کن گفته پاورقی جدول، جدول تناوبی اینارو نباید حفظ کنی
      در حالیکه وقتی به ۷ سال کنکور متوالی نگاه میکنی میبینی اوه اوه... حتی صفحه رو باس حفظ کنی..‌ با یه سال کنکور، تیپ تستای نظام جدید دستت نمیاد، بودجه بندی رو نداری نمیدونی رو چی بیشتر فوکوس کنی!!
      کلا به نظر من کنکور نظام جدید، واسه خود قدیمیا یه ظلمه... اگرم باهاش راه بیان واقعا هزینه ی زیادی رو برای خرید کتاب باید متحمل بشن...
      چون اینا یه زمانی ۴تومن خرج خرید کتاب های عادی و جمع بندی کردن!!! الان باید کتابارو با قیمت ۳ برابر بخرن که واقعا بی انصافیه...

10. Top | #25
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlAziIiNG StAR نمایش پست ها
      درسته بعضی مباحث حذف شدع یکسری مباحث جدید هم اضافه شدع توو حلیات
      توو حفظیات هم ک کلی لغت و اینا
      هر جور حساب کنی منفعت نظام قدیم بیشترع
      خرید منابع رو هم گفتن در پست قبلی

تازع نظام قدیم مرور میشه نظام جدید بخوان باید یکسری مطالب رو بخونن ک تا حالا ب گوششون نخوردع
      متوجه تغییر قیدهای کتاب زیست شدی عایا؟ دوسه سال این قیدارو خوندی دو سه سال بهت گفتن یک به علاوه یک میشه دو!!!
      حالا بهت میگن ما از یه اسونتر میریم یک به علاوه یک میشه خود یک!!!

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      متوجه تغییر قیدهای کتاب زیست شدی عایا؟ دوسه سال این قیدارو خوندی دو سه سال بهت گفتن یک به علاوه یک میشه دو!!!
      حالا بهت میگن ما از یه اسونتر میریم یک به علاوه یک میشه خود یک!!!

چی گفتی خودتم فهمیدی عایا ؟؟

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      سلام.بچه های نظام قدیم شاید یه سریاتون ازاین حرفم که 99 فقط یه کنکور باشه تعجب کردید و حتی بعضیاتون خیلی عصبانی شدید اما باید بگم اگه جزء این دسته هستید احتمالا خیلیاتون اصلا هیچ نگاهی به کتاب های درسی نظام جدید ننداختیدو اینکه فقط عادت کردید به کتب و شرایط قبل و از اینرو که ترک عادت موجب مرض است خواهان دو کنکور در 99 هستید.خب حالا قبل از این که وارد بحث بشید یا حمله کنید و فحش بدید خواهشا اول یه نفس عمیق بکشید و خشم و عصبانیتتون رو برای مدتی اندک کنار بگذارید و با منطقتون این پستو بخونید اگه بعدش به نتیجه دیگه ای رسیدید من رو هم راهنمایی کنید تا آگاه بشم. خلاصه حرفمو کوتاه میکنم و میرم سر اصل مطلب.
      دلایل اینکه یک نظام قدیم باید خواهان فقط یک نوع کنکور و آنهم بر طبق کتب نظام جدید باشد:
      برید به سایت چاپ کتب درسی و کتابهای نظام جدید مربوط به کنکور99 رو دانلود کنید.حالا یکی از اینها رو شروع به مطالعه اجمالی کنید فرقی نمیکنه از کدوم شروع میکنید.نگاهی به فهرست دروس و مباحث مطروحه داشته باشید سپس به صورت خیلی خلاصه وسریع کتاب رو تورق کنید و تیترها و مطالب کتاب درسی رو نگاه کنید.این کار رو اگه حوصله داشتید با همه کتابهای نظام جدید یا حداقل با چند درس انجام دهید.خلاصه اینکه به نتایج زیر خواهید رسید:
      1_حجم مطالب نسبت به کتب نظام قدیم در بیشتر موارد بسیار کم شده گاهی به نصف کاهش پیدا کرده.برخی موارد هم هست که حتی از نظر تعداد صفحات کتاب به نصف کتاب مشابه در نظام قدیم تقلیل یافته.
      2_تقریبا هیچ مطلب یا مبحث جدیدی در این کتبهای به چشم نمیخورد که در کتابهای قدیم یافت نشود.
      3_کتب تا حد مطلوبی نسبت به کتابهای گذشته از نظر روان و به روز بود مطالب و همچنین ویرایش اشتباهات گذشته و شکلهای جدید و رنگ و صفحه بندی بسیار بهتر شده وظاهر چشم نوازتری دارد بخصوص که این بدیع و تازه بودن شکل ظاهری کتابها برای داوطلب نظام قدیم که ممکن حتی تا چندین سال متوالی با کتابهایی دستوپنجه نرم کرده که در آخر نتوانسته آنها رو شکست بده خیلی مهم باشه چون بالاخره به طور خودآگاه و ناخودآگاه یک حس نفرت و انزجاری در وی پدید آمده که اصلا دوست نداره دوباره به سراغ همون کتابهای قدیم بره و شاید همین نو و جدید بودن کتابها یه روحیه تازه و نویی هم به او بده و باعث انگیزه و برانگیختگی مجدد در او بشود.
      4_کتابهای کمک درسی که برای این کتب نظام جدید اومده بسیار به روز تر و متنوع تر از کتابهای قدیم هستند چون در واقع همون کتابهای کمک درسی نظام قدیم هستن با ویرایش جدید و کلی که باعث بهتر شدن این کتابها شده است.(کسایی که مشکل مالی دارن با یه سرچ ساده در فضای نت میتونن پی دی اف این کتابهارو داشته باشن)
      5_به هر حال ظاهر کتابها جدید هست و طراحان محترم به دنبال قلق گیری هستن احتمالا نیازی نمی بینن که بخوان فعلا تستهای عجیبوغریب مثل سالهای اخیر در کنکور نظام قدیم طرح کنند.فعلا تا یکی دو سال به قول معروف به سراغ تستهایی خفن از عمق 10000 متری کتابها نمیرن.
      6__اگر در سال 99 دو کنکور برگزار بشود مطمئنا به ضرر بچهای نظام قدیم خواهد بود چون باید با حجم مطالب دو برابر درصد و ترازی بهتر از بچهای نظام جدید به دست بیاورند.حتی همین امسال یعنی کنکور 98 شاهد خواهیم بود که بیشتر رتبه های برتر و درنتیجه بیشتر ظرفیت رشته های پرطرفدار نظام جدیدی ها هستن.اگه بسایت قلم چی برید و تراز های نظام جدید و قدیمی هارو با هم مقایسه کنید متوجه این امر میشوید که حتی تراز رتبه های برتر نظام قدیم نسبت به رتبه های برتر نظام جدید بسیار پایین تر هست و اختلاف زیادی باهم دارند.

در آخر بگم دوستای عزیز از همتون عذرخواهی میکنم اگه به نظرتون این دلایل منطقی نیست و این مطلب من باعث استرس و رنجش خاطر شما عزیزان شده و یه پیشنهاد دیگه دارم برای همه بچه ها چه نظام قدیم طرفدار دو کنکور چه نظام قدیم طرفدار یک کنکور و حتی بچهای نظام جدید و اون هم این هستش که در ابتدا همه دنبال دو کنکوره شدن باشید و به سازمان سنجش فشار بیارید که دوتا کنکور باشه که احتمالا قبول نخواهد کرد به دلایل مختلف از جمله دادن اطلاع قبلی از یکسال قبل و بودجه مورد نیاز و تامین امنیت سوالات و حرفوحدیثهای بعد اعلام نتایج در مورد سطح سوالات دو کنکور و غیر منطقی بودن سنجش با دو نوع تست اما مقایسه ترازها باهم و قص علی هذا.
      اما شما عزیزان در آخر با وانمود کردن به اینکه ای سازمان سنجش ظالم تو ما رو بیچاره کردی و آینده و سرنوشت مارو خراب کردی و داری به ما استرس میدی و کمی اصطلاحا غش و ضعف این امتیاز رو سعی کنید بگیرید که حالا که اینطور شد باید حداقل برای رعایت عدالت و کم شدن استرس ما و بازسازی روحیه خراب ما تو این وضعیت کشور و.... بایدوباید تاثیر معدل برای سال 99 برداشته بشود یا حداقل ته قضیه اینکه باید به صورت مثبت و تاجای ممکن به کمترین مقدار برسد خلاصه با رعایت اصول مذاکره سعی کنید بیشترین امتیاز رو از سازمان سنجش بگیرید یعنی اینکه با این قضیه دو کنکوره بودن مثل یه اهرم فشار در مذاکرات با سازمان سنجش برخورد کنید.
      ببخشید که سرتونو درد آوردم.همیشه پیروز و موفق باشید.
      ناموسا ببین گفتم ناموسا
      فازتون چیه دو کنکور میشه کمپین میزنید یک کنکور بشه یک کنکورم بود کمپین میزدید دو کنکور کنن

خیلی باحالید خدایی

بهونه نیارید دیگه هیچ پخی (pokh ) نیستید فقط بهونه میارید
      این همه ساله کتابارو خوندی بعد میگی یک کنکور شه نظام جدید کنکور بدی؟ لابد بعدش میگی ما تازه این کتابارو دیدیم اصطلاحاشو بلد نیستیم باید یکی دو سال دیگه بهمون وقت بدن

تو دوران مدرسه هم با اینا نمیشد بحث کرد بهونه داشتن همیشه
      اصن رتبه 1 کنکور بشی فک کردی اونجا مثه کتابا کنکوره
      رفیق من ترم 1 هست تازه علوم آزمایشگاه میگه کل زیست و فیزیک رو هم بزاری اندازه یه درس ما هم نمیشه زیست و فیزیک خیلی آسون بود
      کنکورو بدی تازه شروع بدبختی تو دانشگاه هست

یکم فکر کنید بعد عمل کنید سر چشم رو هم چشمی هم شده نرید رشته پزشکی که وسطاش کم میارید بدتر ضربه میخورید
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      100% با استارتر موافقم

دست کم باید 99 انتخابی باشه که نظام قدیم بتونه نظام جدیدو آزمون بده

و اون دوستانی هم که می ترسن یا هزینه کتاب های جدیدو ندارن همون قدیم رو بدن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن