خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لطفا راهنماییم کنید

سلام.
      من ارشد یه رشته دانشگاهی دارم و برای کنکور ۹۸ تجربی شرکت کردم.
      تمام دروس یه دور تموم کردم.
      الان من چند تا سوال دارم
      برای فیزیک تست های کنکور و جزوه آقای کامران تهیه کردم تا کنکور کار کنم .مناسبه؟
      برای شیمی خط ویژه و فار.
      برای دین و زندگی خط ویژه و سوالات کنکور رشته های دیگه.
      برای زبان کتاب خاصی ندارم فقط میخوام درک مطلب های کنکور سراسری کتاب کیا سالار کار کنم و تست کنکور.
      برای عربی تست و مرور.البته تعطیلات عید میخوام تست ترجمه بزنم.
      برای ادبیات هیچ برنامه ای ندارم. اصلا نمیدونم از چه کتابی تست بزنم.
      من ادبیات از کتاب سیرتا پیاز درس به درس خوندم و تاریخ ادبیات از کتاب الگو خوندم الان دارم تاریخ ادبیات و لغت از کتاب لقمه مرور میکنم لقمه بهتر از الگو هستن تو این زمینه ها و زبان فارسی هم اصلا تسلط ندارم.
      ریاضی خط ویژه و تست های تجربی از سال ۸۹ به بعد.
      به نظرتون اینا مناسبه
      و اینکه زیست نمیدونم چی کار کنم. من چون رشته تجربی نبودم از وقتی شروع کردم فقط متن کتاب زیست و کتاب نانو خوندم و خیلی خیلی کم تست زدم الانم دارم متن کتاب میخونم و فیلم های حرف آخر و پوریا رحیمی نگاه میکنم الان دور دوم زیست هستم واقعا نمیدونم زیست چی کار کنم از چه کتابی تست بزنم.
      میشه ‌راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من جواب سوال های شمارو با فرض به اینکه یه دور متن دروس رو خوندین میدم
      اول اینکه اگه شما یه دور یه کتاب یا یه فصل رو بخونین ولی تست حل نکنین حساب کن هیچ نخوندین مطالعه با تست کامل میشه 100 دورم یه کتاب رو بزنین ولی تست حل نکنی فایده نداره
      1-برای فیزیک تست های کنکور اولویته ..ینی اونا رو باید چنیدن بار حل کنین و مسلط بشین...ولی خب باید یه تعداد سوال تالیفی هم به نظرم حل و ببرسی کنین ..سوالای یکم چالشی تر ..ولی خب فک کنم بدون تالیفی هم میشه نتیجه گرفت
      2-اگه شیمی رو با منبع مناسب مثل مبتکران یا خیلی سبز خوندین که یه کتاب جمع بندی میتونه مفید باشه مثل خط ویژه ..ولی اگه نخوندین باید با یه منبع کامل برین جلو تا اموزش و تمرینتون کامل بشه بعدن برین سراغ جمع بندی
      3-اگه دینی رو با یه منبع خوب مثل گاج یا خیلی سبز خوندی ..خط ویژه خوبه..ولی اگه نخوندی همونجور که گفتم باید بری از یه منبع کامل کار کنی..تستهای کنکور هم همیشه اولویت هستن در تمامی دروس ..
      4-برای زبان من نمیدونم سطح شما در چه حده ولی خب به نظرم فقط درک مطلب کار کردن ایده جالبی نباشه..به نظرم روی تست های گرامر و به خصوص واژگان هم میتونید وقت بذارید ...اگه زبانتون عالی هم باشه برای اینکه با نمونه تست ها اشنا بشین و تسلطتون بیشتر بشه باید تست حل کنین
      5-تست و مرور عربی رو دقیقن نمیدونم ینی چی ..ینی اگه قبلن یه بار با یه منبع خوب کار کردین..خب طبیعتن الان باید مرور و حل تست بیشتر انجام بدین..
      6-واسه زبان فارسی میتونید از کتاب هفت خان خیلی سبز استفاده کنین..واسه تست هم به نظرم جامع گاج کتاب خوبیه درسته حجمش زیاده ولی خب تست های فراوان و چالشی خوبی داره...بازم میگم تست های کنکور اولویت دارن
      7-اگه اموزش و تمرین ریاضیتون کامل شده بله تست های کنکور و یه منبع جمع بندی ایده خوبیه
      8-تست زیست رو با خیلی سبز شروع کنید..هر فصل رو که خوندی تست های اون فصل رو از خیلی سبز بزن نکاتش رو یاد بگیر و توی کتابت یادداشت کن..بعد که خیلی سبز به تسلط عالی رسیدی میتونی سراغ یه منبع دیگه بری ..به نظرم بعدش ابی کانون یا ای کیو رو حل کن..فیلم هم به نظرم زیاد وقت نذار ..

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس منابع اولم بگم.
      من شیمی دوم از مبتکران و شیمی سوم و پیش خیلی سبز خوندم.
      فیزیک پایه نشرالگو و فیزیک پیش خیلی سبز.
      ریاضی آیکیو خوندم.
      دینی گاج نقره ای.
      عربی گاج نقره ای و جزوه استادی که کلاسش رفتم و فیلم های نلصح زاده سال ۹۵ فک کنم سالش برام مهم نبود دانلود کردم نگاه کردم.
      زبان لغت از رو تیک ۸ خوندم و الان درس به درس تست واژگان میزنم تا آخر اسفند تموم میشه گرامر هم نخوندم اگه فرصتشد گرامر درس ۱و ۴و ۸ پیش فقط میخونم.
      زیست کتاب نانو امرایی و کتاب نامه مهر و ماه خوندمو یه سری تست آزمون های گزینه دو خوندم من زیست هیچ بلد نبودم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای ادبیات کتاب خیلی سبز دارم به نظرتون برم گاج موضوعی بخرم؟
      و فار شیمی کتاب خوبیه ؟؟
      برای زیست کتاب خیلی سبز ندارم.خیلی سبز سال به سال منظورتونه؟؟ تو این فرصت باقی مونده میتونم چقدر تست بزنم با توجه به اینکه تند خوان نیستم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neda98 نمایش پست ها
      پس منابع اولم بگم.
      من شیمی دوم از مبتکران و شیمی سوم و پیش خیلی سبز خوندم.
      فیزیک پایه نشرالگو و فیزیک پیش خیلی سبز.
      ریاضی آیکیو خوندم.
      دینی گاج نقره ای.
      عربی گاج نقره ای و جزوه استادی که کلاسش رفتم و فیلم های نلصح زاده سال ۹۵ فک کنم سالش برام مهم نبود دانلود کردم نگاه کردم.
      زبان لغت از رو تیک ۸ خوندم و الان درس به درس تست واژگان میزنم تا آخر اسفند تموم میشه گرامر هم نخوندم اگه فرصتشد گرامر درس ۱و ۴و ۸ پیش فقط میخونم.
      زیست کتاب نانو امرایی و کتاب نامه مهر و ماه خوندمو یه سری تست آزمون های گزینه دو خوندم من زیست هیچ بلد نبودم
      شیمی خوبه
      فیزیک خوبه (منظورم از خوبه اینه که در حد روخونی نباشه و با خوندن به تسلط رسیده باشین )
      ریاضی و دینی و عربی و زبان هم خوبه
      زیست رو منابعی که گفتی رو نمیشناسم مثل نانو ...ولی خب رمز زیست مرور زیاد با حل تست فراوونه..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اصلا فرصت نمیکنم تست بزنم چون تو روز ۲-۳ ساعت برای زیست میزارم و اونم همش دارم میخونم چون من دور دوم دارم زیست میخونم بعضی ها رو دیدم میگن زیست ۲۰ دور خوندیم . اصلا تو تست زیست مشکل دارم.
      بعد جزوه بهادر کامران مطالب حفظی هم پوشش میده چیزی دربارش شنیدین؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نانو کلا متن کتاب درسی رو ترکیبی گفته به نظرم خوب بود البته شکل هاش افتضاحه ولی متنش خیلی خوبه برای من که آماتور بودم که خوب بود حالا دوستانی که سطحشون بالاس نمیدونم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اصلا فرصت نمیکنم تست بزنم چون تو روز ۲-۳ ساعت برای زیست میزارم و اونم همش دارم میخونم چون من دور دوم دارم زیست میخونم بعضی ها رو دیدم میگن زیست ۲۰ دور خوندیم . اصلا تو تست زیست مشکل دارم.
      بعد جزوه بهادر کامران مطالب حفظی هم پوشش میده چیزی دربارش شنیدین؟؟
      ببین اصلن به تعداد دور خوندن نیست ..تو لازم نیست زیست رو 20 دور بخونی !بلکه باید 20 دور ازش تست حل کنی ! اینکه بگی من وقت تست ندارم فقط میخوام بخونم خب یه چیز کاملن بیهوده و اشتباهیه..باید وقت بیشتری بذاری برای زیست
      جزوه فیزیک رو هم متاسفانه نه چیزی نشنیدم دربارش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نانو کلا متن کتاب درسی رو ترکیبی گفته به نظرم خوب بود البته شکل هاش افتضاحه ولی متنش خیلی خوبه برای من که آماتور بودم که خوب بود حالا دوستانی که سطحشون بالاس نمیدونم
      خب تو که یه دور کتاب رو خوندی حالا دور دوم رو با حل تست انجام بده

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرت فقط تست سراسری زیست بزنم کفایت میکنه؟؟ با توجه به زمان میگم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وقت بیشتر بزارم باید بقیه درسا رو حذف کنم الان ۵ درس تو روز میخونم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرت فقط تست سراسری زیست بزنم کفایت میکنه؟؟ با توجه به زمان میگم
      اره به شرطی که یه کتاب مثل ابی کانون +تمام تست های 90 تا 97 رو حل و بررسی کنی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقت بیشتر بزارم باید بقیه درسا رو حذف کنم الان ۵ درس تو روز میخونم
      خب عزیز دل زیست مهم ترین درس شماست ..نباید فدا بشه به خاطر درسای دیگه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره درست میگی.
      یه چیز دیگه هم خواستم بپرسم برای ژنتیک و گیاهی کتاب تست جدا هست؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرت کانون آبی خوبه؟
      چرا اکثرا میگن ایکیو و الگو.
      کانون آبی و کنکور ۹۰ به بعد خیلی جمع و جورتره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)