خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avin1998 نمایش پست ها
      حقیقتش من سال دوم دانشگاهمه میخوام 99 کنکور بدم ولی نمی دونم مباحث مشترک چیا هستن . دور شدم از کنکور یه کم
      داش حرف اینو گوش نده این کلا تو باغ نیست تجربه بهم میگه نترس درس خوندن کسی رو نمیکشه تو بشین مباحث مشترک رو بخون تو تو نت سرچ کنی میاد گند نزن به خودت تنها چیزی که نمیتونی برگردونی زمانه هر چقد به کنکور نزدیک میشه میگی کاش از قبل میخوندم از من گفتن

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اوف پس کارم دراومد

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی هست تو انجمن مثل من باشه ؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی از بدترین کارا تو زندگی منتظر موندنه.
      نکن اینکارو،بشین یه برنامه بریز واسه دروس نظام قدیم.
      99

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ول کن مباحث مشترکو، بشین نظام قدیم بخون.
      تا بیای با نظام جدید خودتو وفق بدی، شده کنکور ۱۴۰۰
      99

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خبرشو خونده بودم که کنکور 99 فقط یه نوع سوال داره واسه همین رفتم کتابای نظام جدید رو گرفتم
      البته فقط زیست و شیمی

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avin1998 نمایش پست ها
      کسی هست تو انجمن مثل من باشه ؟
      همه کسایی که مثل تو هستن دارن مشترک می خونن تو هم همین کار رو کن منتظر کسی هم نباش بهت چیزی بگه چون هيج کس از هیجی خبر صد در صد نداره تنها کار معقول خوندن مشترک هاست از اینترنت سرچ کن برات میاد

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هنوز به تصویب نهایی نرسیده.
      عجله نکن.
      99

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به عبارتی خاک بر سرمون شد

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بابا دنبال چی اید ؟ هرروز تاپیک تاپیک تاپیک 99
      طرف مخاطبم کسی نیس که واسه 99 داره آماده میشه ، واسه کسیه که امسال شروع کده ب خوندن و مونده پشت کنکور ولی وسط راه به فکر 99 ه
      خیل عذر میخوام این حرفو میزنم به دل نگیرید ازم ولی واسه امثال کسایی ک اینطورین تا 1408 هم نظام قدیم برگزار بشه بازم نمیخونن و به فکر 1409 هستن ، بابا بس کنید نمیخواد آپولو هوا کنید که 4 تا کتابه دیگه اگه خوب وقت بذاری خوابتو کم کنی روزی 14 15 ساعت بخونی تا وسط اردیبهشت درسات تمومه میری واسه جمع بندی
      آخه چرا تو فکر 99 اید انقدر چرا نا امیدید؟
      واقعا کنکور واستون انقدر از زندگیتون شیرین تره که بشینید هرسال تو اتاق کتابا دورتون دیوارا رو نگاه کنید مریضی روحی بگیرید ؟ بابا پشت کنکور نهایت دو سال بسه دیگه خواهشا بشینید بخونید 99 چیه
      بعدشم گیریم برگزار بشه معلوم نیس چه بلایی سر نظام قدیما بیارن ، تاثیر قطعی معدل و عوض کردن سهمیه نظام قدیم و جدید و ....
      از ما گفتن بود ، انتخاب با خودتونه
      انقدر بمونید تا حالشو ببرید .
      " دائما یکسان نباشد حال دوران ، غم مخور "
      - فقط شرکت در تاپیک های درسی.

ویرایش توسط im.awbol : 17 اسفند 1397 در ساعت 14:02

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.yousefi999 نمایش پست ها
      بابا دنبال چی اید ؟ هرروز تاپیک تاپیک تاپیک 99
      خیل عذر میخوام این حرفو میزنم به دل نگیرید ازم ولی واسه امثال کسایی ک اینطورین تا 1408 هم نظام قدیم برگزار بشه بازم نمیخونن و به فکر 1409 هستن ، بابا بس کنید نمیخواد آپولو هوا کنید که 4 تا کتابه دیگه اگه خوب وقت بذاری خوابتو کم کنی روزی 14 15 ساعت بخونی تا وسط اردیبهشت درسات تمومه میری واسه جمع بندی
      آخه چرا تو فکر 99 اید انقدر چرا نا امیدید؟
      واقعا کنکور واستون انقدر از زندگیتون شیرین تره که بشینید هرسال تو اتاق کتابا دورتون دیوارا رو نگاه کنید مریضی روحی بگیرید ؟ بابا پشت کنکور نهایت دو سال بسه دیگه خواهشا بشینید بخونید 99 چیه
      بعدشم گیریم برگزار بشه معلوم نیس چه بلایی سر نظام قدیما بیارن ، تاثیر قطعی معدل و عوض کردن سهمیه نظام قدیم و جدید و ....
      از ما گفتن بود ، انتخاب با خودتونه
      انقدر بمونید تا حالشو ببرید .
      لحنتون اصلا معلوم نیست نصیحته یا کوبیدن
      نمیدونم شماها چرا اصرار دارید ۹۹ یه کنکور باشه و بچه ها بیخیال آینده شون بشن؟
      امثال من و شما راحت گوشی به دستیم و قفسه هامون پر از کتاب
      یکی داره تو روستا درس میخونه پشت کنکور میمونه امیدشم فقط همینه بره دانشگاه
      از یه طرفم اومدیم و یکی الان سرش به سنگ خورده و فهمیده علاقش شریف-شهید بهشتی و ایناست خیلی منطقیم دارم میگم
      این آدم قطعا با ۱۴-۱۵ ساعت خوندن در بهترین حالت ۳۰۰۰ منطقه اس
      حالا هدفش پزشکیه باید بیخیال بشه؟
      خیر اینطور نیست
      آقای توفیقی-امیر رضایی از بچه های همین انجمنن که ۳ سال پشت کنکور موندن و به هدفشون رسیدن
      ♡Be your Own HERO

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

از یه طرفم اومدیم و یکی الان سرش به سنگ خورده و فهمیده علاقش شریف-شهید بهشتی و ایناست خیلی منطقیم دارم میگم
      خیر اینطور نیست
      آقای توفیقی-امیر رضایی از بچه های همین انجمنن که ۳ سال پشت کنکور موندن و به هدفشون رسیدن
      خانوم به من چه که چن تا کنکور باشه ، من بخاطر خودشون میگم مگه به من خیری میرسه که اینا بمونن یا نه
      ایشالا همه به هدفاشون بمونن اصلا 10 سال بمونید پشت کنکور تا به هدفتون برسید
      در ضمن ، شما خودت رو با من قیاس نکن که اصلا قابل قیاس نیس ، من در حد خودم هستم و واسه کنکور حرفی واسه گفتن دارم ، به خودم فرصت 99 نمیدم چون دوس ندارم تنبلی روم غلبه کنه که فکر کنم فرصت دیگه دارم
      امسال وقتی نتایج اومد گفتم این آخرین فرصته منه یا الان یا هرگز که ازش استفاده کردم و سختی کشیدم ، دهنمو باز نکردم هوا معجزه نازل بشه
      دیگه ام نظری نمیدم وقتی بهتون بر میخوره ، همگی موفق باشید
      " دائما یکسان نباشد حال دوران ، غم مخور "
      - فقط شرکت در تاپیک های درسی.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

خیر اینطور نیست
      علی یک سال پشت کنکور موند
      کلا نمیفهمم چه ربطی داره حرفاتون بهم،هنوز 98 نیومده زدید تو کار 99 بعد شما مگه پیشگویی که میگی فلان رتبه میشه فلان رتبه نمیشه نظر و تجربه ی شخصیه خودتونو به بقیه تعمیم ندید ....

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اون عقل کل هايي که هیچی نمی دونن باید بدونن که کنکور 98 تموم شده حساب ميشه جو الکی هم ندين

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      [FONT="Arial"][COLOR="Navy"][SIZE="3"][B]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      علی یک سال پشت کنکور موند
      کلا نمیفهمم چه ربطی داره حرفاتون بهم،هنوز 98 نیومده زدید تو کار 99 بعد شما مگه پیشگویی که میگی فلان رتبه میشه فلان رتبه نمیشه نظر و تجربه ی شخصیه خودتونو به بقیه تعمیم ندید ....
      من قصد ناامید کردن کسیو ندارم عزیزم
      پیشگوام نیستم گفتم منطقیش اینه از نظر من
      ممکنه یکی پایه اش قوی باشه زیر ۳۰۰۰ بیاره
      در کل موفق باشید
      اگرم نقل گرفتم چون بعضیا مدام میگن ۹۹ یه کنکور باشه و میان نظر میدن خب این تاپیک مناسب چنین افرادی نیست
      دعواییم با کسی ندارم
      ♡Be your Own HERO

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن