خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 111
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post وضعیت نظام وظیفه

سلام من متولد فروردین ۷۹ هستم پیش دانشگاهیمو خرداد ۹۷ گرفتم مهر ماه دانشگاه آزاد قبول شدم و ثبتنام کردم اما بنا به مشکلاتی تاریخ ۳ مهر ۹۷ انصراف دادم الان خواستم بدونم سال آینده اگه روند ثبت نام دانشگاه بخاطر شرایطی مثل دیر اعلام شدن نتایج بیشتر از ۳ مهر طول بکشه مثلا ۵ مهر اتفاق بیفته واسه اون دو روز غیبت میخورم؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid79 نمایش پست ها
      سلام من متولد فروردین ۷۹ هستم پیش دانشگاهیمو خرداد ۹۷ گرفتم مهر ماه دانشگاه آزاد قبول شدم و ثبتنام کردم اما بنا به مشکلاتی تاریخ ۳ مهر ۹۷ انصراف دادم الان خواستم بدونم سال آینده اگه روند ثبت نام دانشگاه بخاطر شرایطی مثل دیر اعلام شدن نتایج بیشتر از ۳ مهر طول بکشه مثلا ۵ مهر اتفاق بیفته واسه اون دو روز غیبت میخورم؟
      بهتر بود اصلا انصراف نمی دادی ولی خب کاریه که شده تو شهرویر ماه برو نظام وظیفه بگو وضعیت اینطوریه در بدترین حالتش دفترچه رو پست میکنی و تاریخ اعزام رو میگی مثلا برات اذر 98بزنه ودیگه مشکلی نداری این تجربیات خودم بود .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid79 نمایش پست ها
      اگه نیم سال اول قبول بشی دانشگاه معمولا 31-6 یا 1-7 رو ثبت میکنند واگه نیم سال دوم قبول شدی می تونی قبل از 3 مهر دفتر چه رو پست کنی فقط حواست باشه دفترچه قبل 3-7 ارسال بشه اونجوری می تونی ایست خدمت بگیری البته حواست باشه به کارشناسی وبه بالا ایست خدمت می دن نه کار دانی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میخواستم بدونم اگر دانشجوی انصرافی باشی در کنکور قبول نشی سال دیگه باید بری سربازی اصلا تو سربازی چطور میشه کنکور داد بهترین راه حل چیه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​شما میتونی دفترچه پست کنی تاریخ اعزامت رو دیرترین حالت ممکن بزنه و بعدش باز میتونی بری تمدید کنی گاها دوبار شده تمدید کردن یعنی فرض کن تاریخ اعزامت بزنن 19اذر باز تمدید کنی میشه 19بهمن
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی نیست جواب مارو بده. من ازپیام نور انصراف دادم اگر امسال قبول نشم سال بعد راهی ندارم دوباره کنکور بدم

ویرایش توسط ژیان : 18 فروردین 1398 در ساعت 17:05

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژیان نمایش پست ها
      یکی نیست جواب مارو بده. من ازپیام نور انصراف دادم اگر امسال قبول نشم سال بعد راهی ندارم دوباره کنکور بدم

​تاریخ انصرافت کی هستش؟
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​25 شهریور

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​25 شهریور
      ​تاریخ انصرافت کی هستش؟
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​یعنی توئ متن نامه چی زده
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو نامه هم زده:مشمول در تاریخ 97/6/25 انصراف از تحصیل شده واخرین مدرک وی پیش دانشگاهی است

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو نامه هم زده:مشمول در تاریخ 97/6/25 انصراف از تحصیل شده واخرین مدرک وی پیش دانشگاهی است
      ​یه راه هست دفترچه اعزام بفرسی تمدیدش کنی کنکور بدی بری سربازی قبول شدی ایست خدمت بگیری تامام
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب کی دفترچه بفرستم کی تمدید کنم چون کنکور 98 هم شرکت میکنم. اگه لطف کنی یکم بیشتر توضیح بدی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حامد دداش کجارفتی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان یکی بگه ماچکار کنیم.up

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن