خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 111
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan79 نمایش پست ها
      میخوام بدونم پسری که بخواد 99کنکور بده ب غیر ثبت نام پیام نور یا ازاد هیچ راه دیگه ای نداره که بتونه راحت درسشو بخونه و سربازی نره ؟؟؟ و نخواد پیام یا ازاد هم ثبت نام کنه.
      لطفا کسی اگه میدونه جواب بده
      خب اوشون که میگی متولد چندن؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

2. Top | #92
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      خب اوشون که میگی متولد چندن؟
      79
      اِی مطرب دل زان نغمهِ خوش
      این مغز مَرا پُر مشغله کن

3. Top | #93
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan79 نمایش پست ها
      79
      به هیچ وجه منل وجوهی نمیتونه جاست پیام نور !
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #94
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حامد.up

5. Top | #95
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​up

6. Top | #96
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشیدحامد داداش چون استرسی هستم هی ازت میپرسم اون اقای رشیدی شرایط ویژه ای نداشت. چون اگه برای من نگیره اون وقت تو زمانی که دارم درس میخونم بکشونن مارو ببرن بد میشه چون بالاخره تو شهرخودت داری ازمون میدی برنامه داری اون احتمال 1 درصدم باید حساب بشه دیگه نه بعدشم این کاریی که میگه چه قدر وقت میگیره تو دردسر نیوفتیم غیبت نزنن به قول خودت این جا ایرانه.hello

7. Top | #97
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حامد داداش من 2 راه دارم درکل خوب بخون بعد کمکم کن مرسی 1.دایی من پارتی خوبیه گفت تو الان بری سربازی بعد60 روز که اموزشی تو تموم کردی میندازمت توسپاه که بیفتی تویه مهمان سرا راحت درس تو بخونی اینجوری من خرداد میرم اموزشی تا مرداد تموم میشه بعد از مهر توی اون مهمان سرا درسمو میخونم .یعنی این طوری از اول مهر توی شهر خودم تو یه مهمان سرا دارم درس میخونم 2راهی که خودت گفتی

8. Top | #98
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      یکی از بچه به اسم سیروان رشیدی این کارو کرد پزشکی ایران قبول شد...داداش تو بلاخره باید دفترچه بفرسی دیگه درسته؟حالا اومدیم فرستادی اولین تاریخ خورد 19 دی شاید 19بهمن بستگی داره اما نزدیک ترین تاریخ 19ابان شما برو پست کن بعد برو تمدید بزن تا 19دی بخون بعدش باز درخوسات بزن قبول شد شد نشد برو دفتر نماینده شهرتون با مادرتم برو یکم ناله شیون کن ..توحرکت کن تلاشتو بکن خدا کمک میکنه داداش اینجا ایرانه هرچی ممکنه
      حامد داداش من 2 راه دارم درکل خوب بخون بعد کمکم کن مرسی 1.دایی من پارتی خوبیه گفت تو الان بری سربازی بعد60 روز که اموزشی تو تموم کردی میندازمت توسپاه که بیفتی تویه مهمان سرا راحت درس تو بخونی اینجوری من خرداد میرم اموزشی تا مرداد تموم میشه بعد از مهر توی اون مهمان سرا درسمو میخونم .یعنی این طوری از اول مهر توی شهر خودم تو یه مهمان سرا دارم درس میخونم 2راهی که خودت گفتی

9. Top | #99
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها م 6 ترمه پیام نورم 3 ترم مرخصی و سه ترم انتخاب واحد کردم بدون پاس کردن

ایا میتونم دو ترم دیگه هم انتخاب واحد کنم و برای 99 بخونم؟ یا انصراف بدم و خونم؟ یا همین مهر ماه برم دانگاهی چیزی؟
      ایا امکانش هست؟ توروخدا جواب بدید دلم نمیخواد برم خدمت

10. Top | #100
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانشجوياني كه با انصراف ازتحصيل ،به عنوان دارندگان مدرك معادل درمقطع پايين شناخته مي شوند آيا مجاز به تحصيل در مقاطع بالاتر مي باشند؟
      جواب :خير اينگونه مشمولان تا پايان خدمت دوره ضرورت حق ادامه تحصيل نخواهند داشت . این یعنی چی بچه ها مثلا من که دانشجوی انصرافی بودم هیچ ترمی رو هم پاس نکردم شامل من میشه

11. Top | #101
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژیان نمایش پست ها
      دانشجوياني كه با انصراف ازتحصيل ،به عنوان دارندگان مدرك معادل درمقطع پايين شناخته مي شوند آيا مجاز به تحصيل در مقاطع بالاتر مي باشند؟
      جواب :خير اينگونه مشمولان تا پايان خدمت دوره ضرورت حق ادامه تحصيل نخواهند داشت . این یعنی چی بچه ها مثلا من که دانشجوی انصرافی بودم هیچ ترمی رو هم پاس نکردم شامل من میشه
      نه نمیشه این برای کساییه که حداقل 70 واحد پاس کردن و بهشون کاردانی معادل میدن

12. Top | #102
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1997 نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها م 6 ترمه پیام نورم 3 ترم مرخصی و سه ترم انتخاب واحد کردم بدون پاس کردن

ایا میتونم دو ترم دیگه هم انتخاب واحد کنم و برای 99 بخونم؟ یا انصراف بدم و خونم؟ یا همین مهر ماه برم دانگاهی چیزی؟
      ایا امکانش هست؟ توروخدا جواب بدید دلم نمیخواد برم خدمت
      متاسفانه نمیتونی دیگه انتخاب واحد کنی چون اگه دو ترم دیگه هم پاس نکنی به‌ منزله اخراجی هستی و دیگه نمیتونی کنکور شرکت کنی
      همین الان هم باید بری از دانشگاه بپرسی چون سه ترم انتخاب واحد کردی و پاس نکردی ممکنه به منزله اخراج باشه
      بعضی از دانشگاه ها 3 ترم بعضیا 4 ترم و بعضیا هم 5 ترم به منزله اخراجی محسوب میشه
      درسته اخراجت نکردن اما محسوب شدن به منزله اخراج یه چیز دیگه ست
      ازشون بپرس چند ترم مشروطی به منزله اخراجه خودشون بهت میگن

13. Top | #103
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      من برای معافیت مدارک دادم به یگانی که بابام اونجا بود حالا میگن تو اول باید بری خدمت بعد برا معافیت اقدام کنید
      کسی تا حالا معاف شده؟خبر داره چجوریه؟

14. Top | #104
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

15. Top | #105
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      سلام
      من برای معافیت مدارک دادم به یگانی که بابام اونجا بود حالا میگن تو اول باید بری خدمت بعد برا معافیت اقدام کنید
      کسی تا حالا معاف شده؟خبر داره چجوریه؟
      منظورت چجور معافیت هست؟ ؟؟

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن