خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 111
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب پس تو سربازی برای کنکور 99 میشه شرکت کرد

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا جواب بدین به عنوان سوال اخر من در سربازی میتونم کنکور بدم 99وباتوجه به این که از دانشگاه انصراف دادم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​یه راه هست دفترچه اعزام بفرسی تمدیدش کنی کنکور بدی بری سربازی قبول شدی ایست خدمت بگیری تامام

اقا چرا سیکیم خیاری راهنمایی میکنی !
      این بنده خدا کنکور 98 آخرین کنکورشه و فرصت برای 99 نداره
      ایست خدمت دیگه چه مزخرفیه ؟ مگه کشک و ماسته ؟ ایست خدمت برای وقتی هست که شما کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه قبول بشی بعد بری ایست خدمتو بگیری . زمانی که برای کنکور میخونی ، ایست خدمت معنایی نداره
      تمدید خدمت هم 1-2ساله سفت و سخت شده به این گلابیا نمیدن به هرکس . کلی تبصره و ماده داره

نقل قول نوشته اصلی توسط ژیان نمایش پست ها
      تو نامه هم زده:مشمول در تاریخ 97/6/25 انصراف از تحصیل شده واخرین مدرک وی پیش دانشگاهی است
      هیچ راهی نداری باید بچسبی به همین 98 یا بری پابکوبی پادگان و خلاص
      اگر پاییز 97 این تایپیک میزدی یک راه بود اونم کنسل کردن انصرافت از دانشگاه که اونم کلی سختی داره

در مورد پرورنده پزشکی و پیگیری برای معافیت که بتونی کش بدی 3-4ماه ، اولا کلی هزینه خرج کنی به علاوه اینکه بعد از اینکه معاف نشدی اون چند ماهی که درگیر پرونده پزشکی بودی برات غیبت وارد میشه
      یعنی گل به خودی میزنی !
      با طناب این نصیحت های بی در و پیکرم تو چاه نرو . یک موقع هست میبینی ترازت رو 7ک میچرخه ولی 6ماه غیبت داری و بدتر یک فشار روحی برات میاره
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

ویرایش توسط Egotist : 19 فروردین 1398 در ساعت 18:08

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب داداش گلم من برای کنکور ایست خدمت نمیگیرم . برای کنکور دادن مرخصی میگیرم اگه قبول شدم دانشگاه ایست خدمت میگیرم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقا ملتفت نیستیا : ))
      شما فقط یکبار میتونی از دانشگاه انصراف بدی که دادی
      الان بری دانشگاه دوباره بخوای مرخصی بگیری یا ایست خدمت بگیری که بشینی باز بخونی برای دانشگاه ، دیگه نمیتونی انصراف بدی ! اگر انصراف بدی باید تشریف ببرید خدمت
      شما برو مرکز نظام وظیفه شهرتون حضوری توجیح شو توسط یک سرهنگ ، حساب کار دستت بیاد : دی
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش گلم داری اشتباه میزنی . من یک بار انصراف دادم تا شهریور امسال مهلت دارم خوب امسال کنکور میدم قبول شدم که هیچ وگرنه دانشگاه ثبت نام دیگه نمیکنم که بخوام باز انصراف بدم فهمیدی

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا یکی جواب ماره بده توسربازی مشه کنکور داد.up

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من 97 اولین کنکورم بود
      برای سال 98 از فرصت یکساله استفاده کردم
      الان اگه بخوام برای 99 تو کنکور شرکت کنم
      باید برم دانشگاه ثبت نام کنم
      الان سوالم اینه که;دانشگاه مورد نظر میتونه سراسری غیر روزانه باشه که به مشکل بر نخورم?!
      یا حتما باید پیام نور و... باشه?
      !

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برید سایت نظام وظیفه یا پلیس به اضافه ده
      همه چی رو توضیح میدن
      اگه یه منبع خیلی خوب و رایگان واسه شیمی می خوای، یه سر به کمولوژی بزن

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.amiri نمایش پست ها
      برید سایت نظام وظیفه یا پلیس به اضافه ده
      همه چی رو توضیح میدن
      خب اگه تا اونجا میخواستم برم که اینجا سوال نمیذاشتم...

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      اقا ملتفت نیستیا : ))
      شما فقط یکبار میتونی از دانشگاه انصراف بدی که دادی
      الان بری دانشگاه دوباره بخوای مرخصی بگیری یا ایست خدمت بگیری که بشینی باز بخونی برای دانشگاه ، دیگه نمیتونی انصراف بدی ! اگر انصراف بدی باید تشریف ببرید خدمت
      شما برو مرکز نظام وظیفه شهرتون حضوری توجیح شو توسط یک سرهنگ ، حساب کار دستت بیاد : دی
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​داداش گلم شما یه راه داری بری دفترچه بفرسی حی تاریخ اعزامتو تمدید کنی اگر بتونی بعدش 19تیر عازم شی سربازی نتایج اومد بری ایست خدمت بگیری وارد دانشگاه جدید بشی ب همین سادگی وسختی....
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      اقا چرا سیکیم خیاری راهنمایی میکنی !
      این بنده خدا کنکور 98 آخرین کنکورشه و فرصت برای 99 نداره
      ایست خدمت دیگه چه مزخرفیه ؟ مگه کشک و ماسته ؟ ایست خدمت برای وقتی هست که شما کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه قبول بشی بعد بری ایست خدمتو بگیری . زمانی که برای کنکور میخونی ، ایست خدمت معنایی نداره
      تمدید خدمت هم 1-2ساله سفت و سخت شده به این گلابیا نمیدن به هرکس . کلی تبصره و ماده داره
      تیچ راهی نداری باید بچسبی به همین 98 یا بری پابکوبی پادگان و خلاص
      اگر پاییز 97 این تایپیک میزدی یک راه بود اونم کنسل کردن انصرافت از دانشگاه که اونم کلی سختی داره

در مورد پرورنده پزشکی و پیگیری برای معافیت که بتونی کش بدی 3-4ماه ، اولا کلی هزینه خرج کنی به علاوه اینکه بعد از اینکه معاف نشدی اون چند ماهی که درگیر پرونده پزشکی بودی برات غیبت وارد میشه
      یعنی گل به خودی میزنی !
      با طناب این نصیحت های بی در و پیکرم تو چاه نرو . یک موقع هست میبینی ترازت رو 7ک میچرخه ولی 6ماه غیبت داری و بدتر یک فشار روحی برات میاره
      من راهشو بهش گفتم اتفاقا خیلیا بودن 6 7ماه تاریخ اعزام عقب انداختن کنکور دادن رفتن خدمت مهر ماه برگشتن سر درس...اصلا نفهمیدی چی گفتم فقط حرف حرف
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژیان نمایش پست ها
      داداش گلم داری اشتباه میزنی . من یک بار انصراف دادم تا شهریور امسال مهلت دارم خوب امسال کنکور میدم قبول شدم که هیچ وگرنه دانشگاه ثبت نام دیگه نمیکنم که بخوام باز انصراف بدم فهمیدی
      ​فهم خریدنی نیست ب ارث میرسه
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      jjh.pngایشون دقیقا مشکل تورو داشت اما درناهیت کنکور دادا رفت دانشگاه
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن