خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درخواست معرفی منبع کار و انرژی بدون خوندن دینامیک

سلام. بچه ها من دینامیک رو حذف کردم، ولی نمیخوام اون یک سوال کار و انرژی رو از دست بدم. اما منابعی که دیدم، همه اشون کار و انرژی رو قاطی دینامیک آوردن و مستقل مشخص نکردن که کدوم بخش درسنامه و تست ها فقط از فیزیک دومه. آیا شما منبعی برای این موضوع میشناسید؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      سلام. بچه ها من دینامیک رو حذف کردم، ولی نمیخوام اون یک سوال کار و انرژی رو از دست بدم. اما منابعی که دیدم، همه اشون کار و انرژی رو قاطی دینامیک آوردن و مستقل مشخص نکردن که کدوم بخش درسنامه و تست ها فقط از فیزیک دومه. آیا شما منبعی برای این موضوع میشناسید؟
      کار و انرژی معمولا سوال مستقیم نمیاد و ترکیبی با دینامیکه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احسان0 نمایش پست ها
      کار و انرژی معمولا سوال مستقیم نمیاد و ترکیبی با دینامیکه
      توی بودجه بندی ها نوشته ۱ سوال از کار و انرژی، و منم از یه معلم فیریک کنکور پرسیدم گفت بله ۱ دونه جدا میاد

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      توی بودجه بندی ها نوشته ۱ سوال از کار و انرژی، و منم از یه معلم فیریک کنکور پرسیدم گفت بله ۱ دونه جدا میاد
      گفتم یا نمیاد یا اگه بیاد ترکیبی میاد یا شانس بیاری جدا میاد مثل مبحث برداره ولی خب ریسکه برا یه دونه پیشنهاد من اینه یه وقت برا دینامک هم بزاری و .. بهتره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو کنور ۹۷ ۴ تااااا سوال اومدەواسە کار توی تجربی ، واسە دینامیک ۲ تا من کە میخوام بخونمش ... حذف نکنید هااا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ariaos نمایش پست ها
      تو کنور ۹۷ ۴ تااااا سوال اومدەواسە کار توی تجربی ، واسە دینامیک ۲ تا من کە میخوام بخونمش ... حذف نکنید هااا
      جدی؟! مرسی از راهنمییتون! میشه بگین از روی چی میخونین؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ارە ، دیشب ، درصد های هر فصل رو نگا میکردم ، دیدم کار ۴ تا سوال اومدە تو ۹۷،
      من کلا واس فیزیک راستش خیلی درگیر بودم ، الان فقط نیما نوروزی نگا میکنم . چون خیلی کم و مختصر و کافیە ، واسە این دوران ، بعدش تست های سراسری میزنم ، آبی کانون ۱۰ سال ،
      در ضمن دینامیک و حرکت و خازن و الکتریسیتە هم رو حذف کردم ، کار رو هم میخونم ،
      بعدشم ۱۰ روزه شروع کردم ، خیلی هم امید دارم ،
      هیچ چیزی دست نیافتنی نیست❤

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن