خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation کتاب معقول و مناسب

سلام خدمت عزیزان

با توجه به زمان 4 ماه مونده به کنکور برای درس فیزیک ، شما چه کتابی را پیشنهاد میدید که هم حجم مناسبی داشته باشه و هم تستای کافی رو داشته باشه که بشه زد ؟

من خودم گاج نقره ای دارم...آیا میشه از همین استفاده کرد ؟ چطور تستای کافی و لازم رو گلچین کنم اگرنه کتاب مناسب تر چی هست با توجه به حجم زمانی؟

متشکرم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meytii_ma نمایش پست ها
      سلام خدمت عزیزان

با توجه به زمان 4 ماه مونده به کنکور برای درس فیزیک ، شما چه کتابی را پیشنهاد میدید که هم حجم مناسبی داشته باشه و هم تستای کافی رو داشته باشه که بشه زد ؟

من خودم گاج نقره ای دارم...آیا میشه از همین استفاده کرد ؟ چطور تستای کافی و لازم رو گلچین کنم اگرنه کتاب مناسب تر چی هست با توجه به حجم زمانی؟

متشکرم

تست های کنکور ها رو کار کنید ب نظرم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت عزیزان

متشکرم
      تست های ستاره دارشو بزن و 1 تا 100 کافیه نهایتن یه سه سطحی هم بزن و 10 آزمون خیلی سبز فیزیک هم واسه دور آخر
      البته میتونی بین 1 تا 100 گاج و سه سطحی یکیو انتخاب کنی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام خدمت عزیزان

متشکرم
      بستگی به درصدی که میخوای داره مثلا خودم تو همین انجمن یه مصاحبه خوندم طرف فقط با کنکور کار کردن 50 درصد فیزیک رشته ریاضیو زده بود که تو تجربی تقریبا میشه 70 البته اون تو 4 ماه نبود
      میتونی از همون گاج ستاره دارهاشو بزنی و با آزمون خیلی سبز جمعبندی کنی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ابی کانون ..برخلاف اسمش کتاب خوبیه مخصوص این مدته

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ستاره دار های گاج با یک قدم تا صد هایی که اول هر شاخه مشخص کرده رو بزن کافیه. درسنامه خودش هم خوبه. اگه برای بعضی فصلا مثل حرکت و دینامیک حس میکنی تستاش زیاد میشه فقط درسنامه ش رو بخون و تستایی که اول فصل برای دو ماه پایانی مشخص کرده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن