خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

روش مطالعه درک مطلب عربی و زبان

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان کنکوری عزیز امیدوارم حال خودتون و درساتون عالی باشه
      ببخشید کلا در زمینه متن خوانی من و بسیاری از کنکوری ها مشکل داریم و همین متن خوانی 52 درصد زبان خارجه و 36 درصد عربیه ممنون میشم راهنمایی کنید تو این 130 روز مونده چطور میتونم قوی کنم این بخش هارو هر کسی هر تجربه خوبی داره لطفا مطرح کنه بقیه دوستانی که مشکل مارو دارن استفاده کنن
      موفقیت قله عادتتان باد💙💚🌷

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsamadi نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید خدمت دوستان کنکوری عزیز امیدوارم حال خودتون و درساتون عالی باشه
      ببخشید کلا در زمینه متن خوانی من و بسیاری از کنکوری ها مشکل داریم و همین متن خوانی 52 درصد زبان خارجه و 36 درصد عربیه ممنون میشم راهنمایی کنید تو این 130 روز مونده چطور میتونم قوی کنم این بخش هارو هر کسی هر تجربه خوبی داره لطفا مطرح کنه بقیه دوستانی که مشکل مارو دارن استفاده کنن
      موفقیت قله عادتتان باد�������������� ���
      درود

برای درک مطلب زبان :
      سعی کنین تو برنامه درسیتون هفته ای 3/4 درک مطلب از سوالات کنکورای اخیر رو حل کنین
      بدین صورت که اول روی تک تک سوالات درک مطلب رو میخونید تا بدونید به کدوم قسمت متن باید دقت کنین
      بعد میرین سراغ متن و یه دور سریع چک میکنین متنو
      هرجا بحث مد نظر بود رو دقیق میشین روش تا جواب سوال بدست بیاد
      نیازی به ترجمه کل متن نیس
      این هم سرعت میده هم اینکه کمتر دچار اشتباه میشین تو گزینه ها
      برای اینکه دستتون بیاد باید هفته ای چن تا درک مطلب کار کنین اولویت با سراسریاس

برای درک مطلب عربی هم همین روشو پیشنهاد میدم + تست کار کردن

من با همین روشا جواب میدم
      راه حلش فقط تمرین کردنه همین

موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از الان تا کنکور هر روز یک درک مطلب زبان و یک درک مطلب عربی کار کنید
      دنبال روش های فضایی و تکنیک های چرت هم نباشید
      فقط حواستون باشه با منبع مناسبی کار کنید که درک مطلب ها رو از آسون به سخت چیده باشه اینطوری به مرور دایره واژگانتون هم قوی تر میشه
      در ضمن درک مطلب عربی فقط 4 تستش مستقیما درک مطلبه و نیاز به فهم متن داره که میشه 16 درصد و بقیش یعنی تحلیل صرفی و تشکیل مربوط به قواعد هستن
      امروز همان فردایی است که دیروز منتظرش بودید

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsamadi نمایش پست ها
      موفقیت قله عادتتان باد
      ردینیگ زبان روزی 1 یا2 تا
      توی خونه کل متن رو با وسواس بخونید به خصوص تست های سراسری و کلمات جدید رو یادداشت کنید و تیپ های سوالات رو تحلیل کنید مثل اونی که عنوان متنو میخاد یا اونیی که زیر یک کلمه خط کشیده میگه به چی برمیگرده
      حتما حواستون به زمان بندی بااشه و توی زمان تست بزنید
      Hell is empty....
      All the devils are here........

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنونم از وقتی که گزاشتین دوست گرامی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Sad نمایش پست ها

درود

برای درک مطلب زبان :
      سعی کنین تو برنامه درسیتون هفته ای 3/4 درک مطلب از سوالات کنکورای اخیر رو حل کنین
      بدین صورت که اول روی تک تک سوالات درک مطلب رو میخونید تا بدونید به کدوم قسمت متن باید دقت کنین
      بعد میرین سراغ متن و یه دور سریع چک میکنین متنو
      هرجا بحث مد نظر بود رو دقیق میشین روش تا جواب سوال بدست بیاد
      نیازی به ترجمه کل متن نیس
      این هم سرعت میده هم اینکه کمتر دچار اشتباه میشین تو گزینه ها
      برای اینکه دستتون بیاد باید هفته ای چن تا درک مطلب کار کنین اولویت با سراسریاس

برای درک مطلب عربی هم همین روشو پیشنهاد میدم + تست کار کردن

من با همین روشا جواب میدم
      راه حلش فقط تمرین کردنه همین

موفق باشین

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توی درک مطلب تو هر زبانی باید به یه حالت گذار برسی تا بقیش برات آسون بشه یه شعور خاصی لازم داره که با نکته و اینا به دست نمیاد فقط با تمرین میشه بهش رسید راه میان بر خاصی هم نداره مگر تو زبان انگلیسی که یه سری سوالاتو بشه با کلید واژه ها زد هر شب ۲۰ دقیقه وقت بذار دو تا زبان دو تا عربی درک بزن اگر اولاش خوب نبود اشکال نداره باور کن یهویی نمیدونی چی شد ولی خودش حل میشه فقط با تمرین مدام باید به اون شعور رسید و دیه هرچی بدن تقریبا میتونی بزنی اگر سوال نرمالی باشه اها اینم بگم سوالای کنکور درست حسابین درک مطلب به سلیقه ی طراح هم ربط پس نرید کتاب چرت و پرت بخرید بعد بگید نمیتونم کتابی بخرید که سلیقش به کنکور بخوره خیلی سبز که من خودم میزنم خیلی خوبه حالا بقیه رو نمیدونم چون اصلا ندیدم موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن