خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 91
    1. Top | #76
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با فرصت تمدیدی که دارن تجربی از 640 پارسال هم رد میکنه

2. Top | #77
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ....

3. Top | #78
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      img_20190304_163838.jpg

4. Top | #79
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینم آمار مقایسه ای☝☝☝☝

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هنر وحشتناک شده چه خبرتونهههههه

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آمار اولیه تعداد شرکت کنندگان کنکور 98 به تفکیک رشته

آمار اولیه تعداد شرکت کنندگان کنکور 98 به تفکیک رشته را در ادامه مشاهده کنید..

بازديد : 4,552 زمان مطالعه 1 دقیقه چاپ

معاون اجرایی امور آزمون‌های سنجش کشور گفت: 85 درصد ظرفیت پذیرش در مراکز آموزش عالی در سال 98 براساس سوابق تحصیلی است.
      به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، محمودرضا رحیمیان در نشست تغییرات کنکور 98 در اراک با اشاره به اینکه نحوه پذیرش داوطلبان در دانشگاه‌ها در سال 98 بر دو شیوه است، تصریح کرد: شیوه پذیرش داوطلبان در مراکز آموزش عالی بر اساس دو شیوه سوابق تحصیلی و شرکت در آزمون کنکور سال 98 است.

وی بیان کرد: پذیرش داوطلبان بر پایه سوابق تحصیلی به این صورت است که داوطلب بدون نیاز به شرکت در آزمون کنکور و در برخی از رشته‌ها که به صورت اطلاعیه از طریق سازمان سنجش از 20 اسفند سال جاری اعلام می‌شود، ثبت نام کرده و نتیجه قطعی در شهریورماه اعلام می‌شود.

معاون اجرایی امور آزمون‌های سنجش کشور اظهار کرد: آن دسته از داوطلبانی که تمایل دارند در رشته‌های دیگر دانشگاهی پذیرش شوند نیاز است طبق روال سال‌های گذشته در آزمون کنکور شرکت کرده و پس از تصحیح اوراق و اخذ نتیجه در شهریورماه به دانشگاه ورود پیدا خواهند کرد.

رحیمیان از تاثیر 30 درصدی سوابق تحصیلی در آزمون کنکور خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه سازمان سنجش علاوه بر نمره آزمون کنکور 30 درصد سوابق تحصیلی در نمره کلی آزمون لحاظ و ملاک پذیرش داوطلبان در دانشگاه‌ها خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تغییر ساختار نظام آموزشی و براساس مصوبه سازمان سنجش 85 درصد ظرفیت پذیرش داوطلبان براساس سوابق تحصیلی خواهد بود.

معاون اجرایی امور آزمون‌های سنجش کشور با اشاره به اینکه زمان ثبت نام در آزمون سراسری به پایان رسیده است، ادامه داد: آن دسته از داوطلبان که موفق به ثبت نام در آن بازده زمانی نشدند می‌توانند از 19 تا 22 اسفند سال جاری در آزمون ثبت نام کنند.

وی آمار داوطلبان شرکت در آزمون کنکور 98 را
      یک میلیون و 120 هزار داوطلب دانست و گفت: با توجه به فرجه داده شده برای ثبت نام این آمار تغییر خواهد کرد.
      رحیمیان با اشاره به اینکه بیشترین آمار داوطلبان به گروه تجربی اختصاص دارد، افزود:

داوطلبان گروه تجربی با 620 هزار داوطلب،
      گروه ریاضی با 160 هزار داوطلب و
      انسانی با 270 هزار داوطلب در آزمون کنکور 98 شرکت کردند.

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فکر کنم خیلی از بچه‌های تجربی پشت کنکوری بعد از سال ها تلاش تصمیم گرفتن رشته ریاضی شرکت کنند واگرنه این تعداد ریاضی منطقی نیست چون هر سال
      روند نزولی داشته تعداد داوطلب های ریاضی ۱۶۰ هزار تا عجیب تعداد انسانی ها پیشبینی می‌شد زیاد باشن تعداد تجربی ها هم تو همین رنج ۶۲۰ منطقی به نظر میرسه

8. Top | #83
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      فرصت تمدید رو کی گذاشتن؟

9. Top | #84
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      فرصت تمدید رو کی گذاشتن؟
      19 تا 22 اسفند

10. Top | #85
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یهنی 99 ها بدبخت نه نگون بخت شدن

سیل عظیم کنکور اولی های نظام جدید پشت کنکور میمونن

نظام قدیما هم میخوان به حد نصاب برسن

و ما بدبختا هم وقتمونه کنکور بدیم .

از الان اینجانب با قبول تمام شرایط و ضوابط اعلام میکنم که کنکور 99 یک ملیونو پنج هزار و دیویست نفر داوطلب خواهد داشت که نه صد هزار و صدو پنجاهو دو نفرش تجربی ان .

ساقی می بریز که از تعداد داوطلبان هراسی ندارم (الکی مثلا) پزشکی مارا سرمست و شیدا کرده است

ایییییی خدا چرا ماهرکجا پامونو گزاشتیم گندش درآومد

و ضمنا جایش هست که تشکری کنیم از تمامی عوامل و دست اندر کاران که جوری کردن همه پولو تو تجربی ببینن و نوجوانان این مملکت استرسی تو کنکور بکشن که ناچاراً سلول های بینابینی + تیموس + تیرویید + پارا تیرویید+ کل لوزالمعده اپی نفرین تولید کنن که طرف از شدت استرس هماتوکریت خونش 99.999 درصد اپی نفرین هستش
      ویرایش توسط Mohamad_R : 13 اسفند 1397 در ساعت 20:44

11. Top | #86
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      من فکر کنم خیلی از بچه‌های تجربی پشت کنکوری بعد از سال ها تلاش تصمیم گرفتن رشته ریاضی شرکت کنند واگرنه این تعداد ریاضی منطقی نیست چون هر سال
      روند نزولی داشته تعداد داوطلب های ریاضی ۱۶۰ هزار تا عجیب تعداد انسانی ها پیشبینی می‌شد زیاد باشن تعداد تجربی ها هم تو همین رنج ۶۲۰ منطقی به نظر میرسه
      چه فایده کنکور ریاضی هم رتبه خوب نمیارن
      ریاضی رشته راحتی نیست

12. Top | #87
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما شاالله .... خدایا ختم به خیر بفرما !!!

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      در مورد پذیرش تعداد مرد ها بیشتر باشه خوبه یا دختر ها؟

14. Top | #89
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا انسانی بیشتر از ریاضی هست؟
      واقعا چرا؟
      حالا من یک بار می خواستم انسانی شرکت کنم!
      چه کنم؟
      بابا من فقط می خوام یک روانشناسی ساده بخونم

15. Top | #90
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rainy نمایش پست ها
      چرا انسانی بیشتر از ریاضی هست؟
      واقعا چرا؟
      حالا من یک بار می خواستم انسانی شرکت کنم!
      چه کنم؟
      بابا من فقط می خوام یک روانشناسی ساده بخونم
      شما حاضری بری کلی درس ریاضی فیزیک سخت بخون بعد مهندس بشی و با درس های سخت تر دیگه سروکله بزنی آخرش بیکار بمونی ؟!

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن