خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 91
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

دقیقا کارت همينه اصلا فقط بلدی روضه بگی

انسانی ها به خاطر فرهنگیان اضافه شدن
      در ضمن امار غلط نده بیشتر از 97 میشه
      خوبه با ارائه سند و مستند دارم حرف میزنم تازه برگشتی میگی آمار غلط نده! چکار میشه کرد دیگه درک و فهم در حده جلبکه ، خون نمیرسه به مغز!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امسال ته تهش عینه امار97 میشه برای تجربی ها
      بچه ها چرا الکی جو میدین؟

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      خوبه با ارائه سند و مستند دارم حرف میزنم تازه برگشتی میگی آمار غلط نده! چکار میشه کرد دیگه درک و فهم در حده جلبکه ، خون نمیرسه به مغز!

جلبک سبز امار بیشتر هست اتفاقا اون امار هم همينو نشون ميده چون دوباره فرصت ثبت نام دادن
      ویرایش توسط sina_hp : 12 اسفند 1397 در ساعت 19:11

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

جلبک سبز
      امار بیشتر هست اتفاقا اون امار هم همينو نشون ميده
      تجربی کنکور 97 : 642.228 نفر
      تجربی کنکور 98 : نزدیک به 600 هزار نفر ؛ یعنی هنوز 600 هزار نفر هم نیست، نزدیک 600 هزار تا هستن یعنی
      مثلا برای درک بیشتر!!! میشه به عدد 595 هزار نفر اشاره نمود!!!!!!

پ.ن : چی میزنی دقیقا؟! ولی بازم حق باتویه موفق باشی!!

نقل هم نگیر حوصله دهن به دهن ندارم باهات پسر

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تجربی کنکور 97 : 642.228 نفر
      تجربی کنکور 98 : نزدیک به 600 هزار نفر ؛ یعنی هنوز 600 هزار نفر هم نیست، نزدیک 600 هزار تا هستن یعنی
      مثلا برای درک بیشتر!!! میشه به عدد 595 هزار نفر اشاره نمود!!!!!!

پ.ن : چی میزنی دقیقا؟! ولی بازم حق باتویه موفق باشی!!

نقل هم نگیر حوصله دهن به دهن ندارم باهات پسر

ای خدااااااااااااااااااااااا گیر کیا افتادیم آقا بیش از 620 هزار نفر تجربی هستن امار من دارم نه تو حوصله نداری چون امار غلط داری

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B3-%DB%B0%DB%B3-%DB%B1%DB%B8-%DB%B2%DB%B1-%DB%B5%DB%B4.jpg

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آمار تفکیکی که نداریم هنوز چون مجدد سازمان سنجش یک فرصت دیگه برای ثبت نام کنکور سراسری گذاشته.
      اما سال 97 تعداد ( یک میلیون و یازده هزار و سیصد و شصت نفر 1011360 نفر) بودن
      کنکور 98 تا به الان 1076657 یک میلیون و هفتا و شش هزار و ششصد و پنجاه هفت نفر ثبت نام کردن.
      تعداد 98 از 97 بیشتر هست ( تعداد کلی) البته هنوز فرصت ثبت نام طی تاریخی ک اعلام کردن هست ولی خب زیاد تفاوتی با این امار الان نمیکنه دیگه.
      برای هر رشته هم که چیز دقیقی معلوم نیست تا زمان اخرین ثبت نام هم تموم نشه ولی برای کنکور 97 طبق آمار سایت قلم چی:
      آمار تعداد شرکت کنندگان کنکور 97 به تفکیک گروه های آزمایشی

• تعداد داوطلبانی که در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی شرکت کرده اند ۱۴۴ هزار و ۴۳۷ نفر می باشد.
      • تعداد داوطلبانی که در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت کرده اند ۶۴۲ هزار و ۲۲۸ نفر می باشد.
      • تعداد داوطلبانی که در گروه آزمایشی علوم انسانی شرکت کرده اند ۲۰۴ هزار و ۹۳۶ نفر می باشد.
      • تعداد داوطلبان واقعی رشته هنر که تنها در این گروه آزمایشی شرکت کرده اند ۱۲ هزار و ۲۴۹ نفر و تعداد داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی هنر در گروه آزمایشی دیگری نیز شرکت کرده اند ۶۶ هزار و ۵۶۶ نفر می باشد.
      • تعداد داوطلبان واقعی رشته زبان های خارجی که تنها در این گروه آزمایشی شرکت کرده اند ۷ هزار و ۵۳۴ نفر و تعداد داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی زبان های خارجی در گروه آزمایشی دیگری نیز شرکت کرده اند ۱۳۷ هزار و ۹۹۷ نفر می باشد.

البته نظر شخصیم اینه اکثر داوطلبان رشته ی انسانی و تجربی سال 98 نظام قدیم باشن.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      آمار تفکیکی که نداریم هنوز چون مجدد سازمان سنجش یک فرصت دیگه برای ثبت نام کنکور سراسری گذاشته.
      اما سال 97 تعداد ( یک میلیون و یازده هزار و سیصد و شصت نفر 1011360 نفر) بودن
      کنکور 98 تا به الان 1076657 یک میلیون و هفتا و شش هزار و ششصد و پنجاه هفت نفر ثبت نام کردن.
      تعداد 98 از 97 بیشتر هست ( تعداد کلی) البته هنوز فرصت ثبت نام طی تاریخی ک اعلام کردن هست ولی خب زیاد تفاوتی با این امار الان نمیکنه دیگه.
      برای هر رشته هم که چیز دقیقی معلوم نیست تا زمان اخرین ثبت نام هم تموم نشه ولی برای کنکور 97 طبق آمار سایت قلم چی:
      آمار تعداد شرکت کنندگان کنکور 97 به تفکیک گروه های آزمایشی

• تعداد داوطلبانی که در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی شرکت کرده اند ۱۴۴ هزار و ۴۳۷ نفر می باشد.
      • تعداد داوطلبانی که در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت کرده اند ۶۴۲ هزار و ۲۲۸ نفر می باشد.
      • تعداد داوطلبانی که در گروه آزمایشی علوم انسانی شرکت کرده اند ۲۰۴ هزار و ۹۳۶ نفر می باشد.
      • تعداد داوطلبان واقعی رشته هنر که تنها در این گروه آزمایشی شرکت کرده اند ۱۲ هزار و ۲۴۹ نفر و تعداد داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی هنر در گروه آزمایشی دیگری نیز شرکت کرده اند ۶۶ هزار و ۵۶۶ نفر می باشد.
      • تعداد داوطلبان واقعی رشته زبان های خارجی که تنها در این گروه آزمایشی شرکت کرده اند ۷ هزار و ۵۳۴ نفر و تعداد داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی زبان های خارجی در گروه آزمایشی دیگری نیز شرکت کرده اند ۱۳۷ هزار و ۹۹۷ نفر می باشد.

البته نظر شخصیم اینه اکثر داوطلبان رشته ی انسانی و تجربی سال 98 نظام قدیم باشن.
      تفکیکی هم بیشتره چون يه فرصت تمدید گذاشتن

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

ای خدااااااااااااااااااااااا گیر کیا افتادیم آقا بیش از 620 هزار نفر تجربی هستن امار من دارم نه تو حوصله نداری چون امار غلط داری
      خدایی خنده دار که دارم سر آمار باهات بحث میکنم
      باشه عزیز حق باشماست من به زعم شما اشتباه کردم اصلا! شما درست میگی نه ببخشید درست تر میگی
      خدا به همرات

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۱۹-۰۳-۰۳-۱۸-۲۱-۵۴.jpg
مشاهده: 106
حجم: 68.6 کیلو بایت

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1...8%AF?ref=tnews

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خدایی خنده دار که دارم سر آمار باهات بحث میکنم
      باشه عزیز حق باشماست من به زعم شما اشتباه کردم اصلا! شما درست میگی نه ببخشید درست تر میگی
      خدا به همرات

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1...8%AF?ref=tnews
      خبر جدید مياد بعد می فهمی

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      در اصل منظور اونم 620 تا بود گردش کرد

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تعداد شرکت کننده هیچ وقت نشان دهنده سختی رقابت نیست. مهم اینه که چه تعداد صندلی خالی برای رشته ها و دانشگاه های دلخواه شما وجود داره و چه تعداد دانش آموز در حدود سطح درسی شما براش رقابت می کنند.

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Accident نمایش پست ها
      تعداد شرکت کننده هیچ وقت نشان دهنده سختی رقابت نیست. مهم اینه که چه تعداد صندلی خالی برای رشته ها و دانشگاه های دلخواه شما وجود داره و چه تعداد دانش آموز در حدود سطح درسی شما براش رقابت می کنند.
      که نداره

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کنکور97 کنکور عجیبی بود .یه سریا زورشونو زدن تا برن دانشگاه درصدا رفت بالا بااینکه سوالا سختتر بود.خلاصه اینکه این امار خبرگزاریه تسنیم میگه نزدیک 600هزار نفرخیلی دیگه بخواد زیاد شه 20هزار نفر.کنکور 98 هم شک نکید از 95 و96 و 97 سختتر میشه .بین 93و94.زیستش و ریاضیش وقت گیر فیزیکو شیمی در حد95.باید بتونن تفکیک کنن انقدرهم فیلم و دی وی دی اومده طراحهها فهمیدن پس به شدت استاندارد اما مفهومی میشه.اقا سینا اگر کنکور 99 دوکنکوره نشد من همینجا سیبیلامو میزنم خخخخ.البته اگه حکومتی مونده باشه با ایناوضاع
      ?

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      کنکور97 کنکور عجیبی بود .یه سریا زورشونو زدن تا برن دانشگاه درصدا رفت بالا بااینکه سوالا سختتر بود.خلاصه اینکه این امار خبرگزاریه تسنیم میگه نزدیک 600هزار نفرخیلی دیگه بخواد زیاد شه 20هزار نفر.کنکور 98 هم شک نکید از 95 و96 و 97 سختتر میشه .بین 93و94.زیستش و ریاضیش وقت گیر فیزیکو شیمی در حد95.باید بتونن تفکیک کنن انقدرهم فیلم و دی وی دی اومده طراحهها فهمیدن پس به شدت استاندارد اما مفهومی میشه.اقا سینا اگر کنکور 99 دوکنکوره نشد من همینجا سیبیلامو میزنم خخخخ.البته اگه حکومتی مونده باشه با ایناوضاع
      عزیز اون تسنيم اشتباه گفت الان 620 هزارتا تجربی هستن دوباره تمدید میشه میشه 650 تا 670

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن