خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسی از کتاب های دریافت خبر ندارد؟؟؟

سلام بچه ها انتشارات دریافت توی فرشگاه آنلاینش کتاب های زیست 1 و زیست پیش و زیست گیاهی و همچنین تست های طلایی زمین شناسی رو برای فروش گذاشته اما تو سایتش هیچ مشخصاتی ازشون نیاورده شما از این کتاب ها خبر ندارین؟ قدیمین یا جدید ؟ بدرد بخور هستن مثل کتابای همایش ؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wildeone نمایش پست ها
      سلام بچه ها انتشارات دریافت توی فرشگاه آنلاینش کتاب های زیست 1 و زیست پیش و زیست گیاهی و همچنین تست های طلایی زمین شناسی رو برای فروش گذاشته اما تو سایتش هیچ مشخصاتی ازشون نیاورده شما از این کتاب ها خبر ندارین؟ قدیمین یا جدید ؟ بدرد بخور هستن مثل کتابای همایش ؟
      داداش من اصلا اسم این کتاب رو نشنیدم ...
      بهتره از کتابای معمول تو بازار مثل خیلی سبز استفاده کنی ....
      به هر منبعی نمیشه اطمینان کرد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Genius has side effects

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

منظورم لینک ها نبود ... منظورم اینه زیاد تو بازار رایج نیست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon37 نمایش پست ها
      منظورم لینک ها نبود ... منظورم اینه زیاد تو بازار رایج نیست
      دوست عزیز اگر این کتاب ها رو به سبک همایش زیست و یکم مفصل تر نوشته باشن مطمئن باش رو دستشون پیدا نخواهد شد ... فقط موضوع اینه که اصلا تو سایتشون در مورد اینا هیچ اطلاع رسانی نکردن و نمونه صفحاتشون رو نذاشتن
      Genius has side effects

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بعضی موقع ها کتابایی وجود دارن که واقعا محشرن اما گمن....ینی کمترکسی ازشون استفاده میکنه
      اینو خودت باید تشخیص بدی
      اما میگن دریافت فقط عمارلو
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wildeone نمایش پست ها
      دوست عزیز مولفان کتاب های زیست آقای شفیع چلاجور و پسرشون محمد چلاجور هستش که پدر معلم سابق زیست علامه حلی تهران بوده و الان نیست و پسر معلم برتر زمین شناسی هستش و کمک مولف زیست پیش دکتر هاشمی که مولف زیست های جدید الگو هستن این کتاب رو نوشتنه____به احتمال فوق العاده زیاد چاپ این کتاب ها 90 هستن ولی چاپ اول اون کتاب زمینه 91 هستش____چون این کتاب هارو ندیدم نظر قاطعی ندارم ولی با توجه به توضیحاتی که درموردشون خوندم بیشتر به درد امتحان نهایی میخورن تا کنکور___ولی کتاب پرسش های طلایی زمین که مولفش آقای چلاجوره رو میتونید به عنوان کتاب تست برای کنکورتون داشته باشید چون با توجه به شناختی که نسبت به مولفش دارم مسلما تست های استانداردی داره!!!!امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم !!!!اینم برای محکم کاری برات گذاشتم برو حال کن خخخخخخخخخخخخخ راستی یادم رفت بگم حتما اگه تصمیم به خریدشون داری برو خودت کتاب رو از نزدیک نگاه کن و چند صفحه اش رو ورق بزن ببین به دردت میخوره یانه؟؟؟در ضمن کتاب چکیدش اصلا در حد دریافت نیست و در مقابل اون حرفی برای گفتن نداره؟موفق باشی

فعلن ...!!!
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 24 شهریور 1392 در ساعت 21:47

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دمت گرم پاپا پوریا
      Genius has side effects

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چلاجور ها رو من dvd هاي زيست گياهيشون رو دارم فوق العاده درس ميدن كاملا هم تركيبي هست تدريسشون و كاملا مناسب كنكور. ولي من بعيد ميدونم اين كتاب ها كيفيت مناسبي داشته باشن خودم چند وقت پيش توي سايت دريافت ديدمشون و ازشون پرسيدم كه كي براي فروش آماده ميشن گفتن كه معلوم نيست ( يعني هيچوقت ! ) اگه كتاب درست حسابي بود حتما تجديد چاپ ميكردن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)