خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

ریاضی تجربی دو جلدی گاج

سلام کنکوری ها و هم انجمنی های عزیز

یکی از دوستان از من درباره کتاب دو جلدی گاج (تالیف آقای مقدم نیا) سوال پرسیده بودند در رابطه با سطح کتاب و تست ها و پاسخ تشریحی اش که بیشتر نظرشون رو پاسخ تشریحی کتاب هستش و میخوان بدونن خوب هست این کتاب و همتراز با چه کتاب هایی هست؟

با تشکر
      از جواب هاتون پیشاپیش ممنونم
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      معلم ریاضی ما میگفت خیلی خوبه ولی من باهاش نتیجه نگرفتم به نظرم خیلی سبز خیلی بهتره یا سیر تا پیاز گاج.پاسخ تشریحیش بعضی جاها گنگ نوشته مثل راه حل های تستی.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      سلام کنکوری ها و هم انجمنی های عزیز

یکی از دوستان از من درباره کتاب دو جلدی گاج (تالیف آقای مقدم نیا) سوال پرسیده بودند در رابطه با سطح کتاب و تست ها و پاسخ تشریحی اش که بیشتر نظرشون رو پاسخ تشریحی کتاب هستش و میخوان بدونن خوب هست این کتاب و همتراز با چه کتاب هایی هست؟

با تشکر
      از جواب هاتون پیشاپیش ممنونم
      فوق العاده .دوستم با اون کتاب از درصد ۱۵ به ۸۰رسید

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kiyana boice نمایش پست ها
      معلم ریاضی ما میگفت خیلی خوبه ولی من باهاش نتیجه نگرفتم به نظرم خیلی سبز خیلی بهتره یا سیر تا پیاز گاج.پاسخ تشریحیش بعضی جاها گنگ نوشته مثل راه حل های تستی.
      خیلی ممنون درسنامه گاج پاسخ تشریحیش خیلی گنگ و تستی هست؟

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zinat89 نمایش پست ها
      فوق العاده .دوستم با اون کتاب از درصد ۱۵ به ۸۰رسید
      بسیار هم عالی
      شما خودتون هم داشتید پاسخ تشریحی اش چطوره بوده ؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله دارم و تا حالا نبوده مبحثی رو روش بخونم و نتیجه نگیرم_تستاش کمن شاید مثلا مثلثاتش ۱۰۰ تست داشته باشه ولی با همون ۱۰۰ تا کل درسو یاد میگیری،پاسخ نامه اش خیلی خوبه__اصلا قابل مقایسه نیست با مهرماه و خیلی سبز//ولی یه بدی که داره سوالات کنکور رو کامل نداره،اگه میخوای بگیریش حتما کنارش سوالات کنکور دهه ۸۰ و ۹۰ هم حل کن/هر چند با گاج تمام سوالات رو میتونی جواب بدی،ولی سوالات کنکور هم حل کنی ایده طراح میاد دستت و خالی از لطف نیست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن