خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حل کن و جایزه ببر(جایزه کمی بیشتر شد)

سلام دوستان.هرکی سوال زیر رو حل کرد بهش یه شارژ 10 تومنی جایزه میدم

چند تا نکته:
      1)این سوال رو خودم ساختم و حتی ایده ی این سوال رو جایی ندیدم(اینو گفتم تا بدونین که این سوال رو از جایی کپی نکردم)
      2)فقط به اولین کسی که پاسخ کامل و صحیح رو زیر همین پست کامنت کرد جایزه تعلق میگیره
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست image.png  
      اگه قادر نیستی که خودت رو بالا ببری
      همانند سیب باش تا با افتادنت
      اندیشه ایی رو بالا ببری
      ویرایش توسط -AnTiQuE- : 12 اسفند 1397 در ساعت 21:55 دلیل: افزایش جایزه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      داداش معلمی ؟
      " دائما یکسان نباشد حال دوران ، غم مخور "
      - فقط شرکت در تاپیک های درسی.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.yousefi999 نمایش پست ها
      داداش معلمی ؟
      نه داداش.چطور مگه؟
      اندیشه ایی رو بالا ببری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      نه داداش.چطور مگه؟
      آخه چطوری این سوالا رو طرح میکنی . به نظرم یا دانشجوی ریاضی قوی ای یا بچه کنکوری که ریاضی رو صد میزنه
      " دائما یکسان نباشد حال دوران ، غم مخور "
      - فقط شرکت در تاپیک های درسی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.yousefi999 نمایش پست ها
      آخه چطوری این سوالا رو طرح میکنی . به نظرم یا دانشجوی ریاضی قوی ای یا بچه کنکوری که ریاضی رو صد میزنه
      نه معلمم،نه دانشجوی ریاضی ام،نه رشته ام ریاضی بوده،نه تا حالا تونستم ریاضی رو صد بزنم!بلکه من فارغ التحصیل رشته تجربی ام و این علاقه من به ریاضی هستش که دنبال مطالب ریاضی میرم و این علاقه ام بوده که گهگاهی باعث میشه چنین سوالاتی رو طرح کنم
      اندیشه ایی رو بالا ببری

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نبووووووووووووووووود؟
      اندیشه ایی رو بالا ببری

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو که چپ و راست دنبال ناامید کردن اینو اون بودی حالا سوال طرح میکنی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احسان0 نمایش پست ها
      تو که چپ و راست دنبال ناامید کردن اینو اون بودی حالا سوال طرح میکنی
      الان بخندم یا پولتو بدم؟نمیتونی سوالو حل کنی غمی نیست چون اون سوال از اندازه ی شما بزرگتره ولی مجبورین که کامنت بذارین؟من نگفتم به اولین کسی که کامنت میذاره جایزه میدم بلکه گفتم به اولین کسی که جواب درستو میذاره جایزه میدم!راسته که میگن وقتی دهن گربه به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف گوشت بو داره!میدونم با این کامنتتون میخواستین منو زیر سوال ببرین و حقم دارین چون آدمای کوچیک که توان در افتادن با آدمای بزرگ رو ندارن تنها راهی که دارن میتونن از پشت خنجر بزنن!

حالا شاید بعضی از دوستان بگن که موضوع چیه و من دارم درباره ی چی حرف میزنم.بذارین همین جا به شما هم بگم:
      دارم درباره ی این پست حرف میزنم====> (http://forum.konkur.in/thread65958.html)
      این پست رو چند وقت پیش من گذاشتم و حرفایی که تو این پست زدم رو واقعا خودم با گوشت و پوستم تو جاده کنکور لمس کرده بودم و تو انجمن گذاشتم تا مبادا مشکلی که واسه من افتاد برای بقیه دوستان هم بیفته اما یه عده اومدن و زیر اون پستم گفتن که من با اون پستم قصد داشتم رقیبام رو حذف کنم یا اونا رو ناامید کنم اما نمیدونستن که من دیگه اصلا کنکور نمیدم که بخوام رقیبام رو حذف کنم یا اونارو ناامید کنم.به هر حال من هنوز هم رو حرفایی که تو اون پستم نوشتم هستم و خواهم بود چون میدونم حرفام کاملا حقه اما حیف که حرف حق خریدار نداره
      اندیشه ایی رو بالا ببری

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ترجیح میدم خودتون حل کنین تا به خرج نیفتین اصلا راضی به زحمت شما نیستم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha113 نمایش پست ها
      من ترجیح میدم خودتون حل کنین تا به خرج نیفتین اصلا راضی به زحمت شما نیستم
      یعنی سوال اینقد واستون سنگینه؟ بابا اینقد هم سنگین نیست،فقط یه کم صورت سوال ترسناکه!من میدونم که شما از پسش برمیاین اگه هم از پسش برنیومدین بدین تا دبیرتون حل کنه
      اندیشه ایی رو بالا ببری

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیدونم واس چی لازمته جواب این سوالا اما بهتره پ.خ کنیشون واس رتبه برترای رشته ریاضیب
      به تبع اگ خودت بلد بودی ک لازم نبود بگی بدیم معلما حل کنن
      اینجا واس کنکوره نه المپیاد ریاضی
      پ.ن:خیلی درس خوندم خسته ام بیزحمت نقل قول نکنید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      نمیدونم واس چی لازمته جواب این سوالا اما بهتره پ.خ کنیشون واس رتبه برترای رشته ریاضیب
      به تبع اگ خودت بلد بودی ک لازم نبود بگی بدیم معلما حل کنن
      اینجا واس کنکوره نه المپیاد ریاضی
      پ.ن:خیلی درس خوندم خسته ام بیزحمت نقل قول نکنید
      بهتره چندتا چیز رو براتون روشن کنم:
      1)با گذاشتن این سوالا نمیخوام بگم که من تو ریاضی بهترینم،نه، اصلا اینطور نیست چون همتون بهتر از من میدونین که خیلیا تو این انجمن هستن که ریاضیشون اینقدر قوی هست که من حتی به گردشون هم نمیرسم چه برسه به اینکه بخوام جلوی این دوستان ادعایی تو ریاضیات داشته باشم.من از گذاشتن این سوالا فقط و فقط یه هدف دارم و اونم اینه که میخوام ببینم که روش حل من برای یک سوال چه تفاوتی با روش حل دیگر دوستان داره.

2)این سوال رو خودم ساختم و حتی ایده ی اونو جایی ندیدم واگه سوال رو خودم طرح نکرده بودم،بدون هیچ ترسی بهش اشاره میکردم چون من مثل بعضیا نیستم که زحمت دیگران رو به اسم خودم ثبت کنم(همه رو مثل خودتون فرض نکنین)

3)گفتین که اینجا واسه کنکوره نه المپیاد ریاضی!آیا من گفتم که اینجا واسه المپیاده؟واقعا خدا بهتون شفا بده

4)قبل از اینکه یه چیزی رو بگین،ابتدا نشخوارش کنین ببین آیا واقعا لازمه که بگین یا نه،چون خیلی جاها سکوت باکلاس و شیک تره
      اندیشه ایی رو بالا ببری

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      untitled.jpg

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: untitled.JPG
مشاهده: 78
حجم: 24.9 کیلو بایت
      اولا شخصیت من رو با رفتارم اشتباه نگیر چون شخصیت من آن چیزی هست که من هستم اما رفتارم بستگی به این داره که طرف مقابلم چگونه هست. دوما هر کسی خودش زبون داره و نیاز نیست که شما داغ تر از کاسه ی آش باشین.
      اندیشه ایی رو بالا ببری

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      بهتره چندتا چیز رو براتون روشن کنم:
      1)با گذاشتن این سوالا نمیخوام بگم که من تو ریاضی بهترینم،نه، اصلا اینطور نیست چون همتون بهتر از من میدونین که خیلیا تو این انجمن هستن که ریاضیشون اینقدر قوی هست که من حتی به گردشون هم نمیرسم چه برسه به اینکه بخوام جلوی این دوستان ادعایی تو ریاضیات داشته باشم.من از گذاشتن این سوالا فقط و فقط یه هدف دارم و اونم اینه که میخوام ببینم که روش حل من برای یک سوال چه تفاوتی با روش حل دیگر دوستان داره.

2)این سوال رو خودم ساختم و حتی ایده ی اونو جایی ندیدم واگه سوال رو خودم طرح نکرده بودم،بدون هیچ ترسی بهش اشاره میکردم چون من مثل بعضیا نیستم که زحمت دیگران رو به اسم خودم ثبت کنم(همه رو مثل خودتون فرض نکنین)

3)گفتین که اینجا واسه کنکوره نه المپیاد ریاضی!آیا من گفتم که اینجا واسه المپیاده؟واقعا خدا بهتون شفا بده

4)قبل از اینکه یه چیزی رو بگین،ابتدا نشخوارش کنین ببین آیا واقعا لازمه که بگین یا نه،چون خیلی جاها سکوت باکلاس و شیک تره
      حتی با وجود توهینی ک توی مورد 3و4 کردی واقعا حس جواب دادنم نی...خسته ام (شایدم برام مهم نی حرف بقیه)
      اوکی موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن