خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تجربه 5 ماه دانشگاه++خاطره

سلام
      خب تو امضام و درباره من میتونین شرح حالم رو بخونین
      ولی خب کلی میارم وسط که آره 3500 شدم و برق نوشیروانی قبول شدم
      یک ترم و یه بخشی از ترم دو گذشته و یه چیزایی هس که باس گفت که احتمالا جای دیگه نمیبینی
      اول اینکه تا وارد دانشگاه بشی اولین چیزی که قطعا برای اکثریت جالبه و چون تا حالا خیلی تجربش رو نداشتین این اتفاق میفته
      بله درست حدس زدین؛ مختلط بودن کلاس هاست
      البته بعد از یه مدت عادی میشه که اون مدت بستگی به خودتون داره که معمولا نزدیک یک ماهه
      ولی به شخصه یه چیز حدود یه هفته طول کشید تا خودمو تطبیق بدم با محیط
      و اینکه تو این یک ماه اول آرام باشید تو کانال های کراش خودتونو نترکونین واس یه پسر یا دختر ،چون به اندازه کافی هست
      دوم خود دانشگاه : اینکه خب قطعا دانشگاه یه محیط بزرگتر نسبت به دبیرستانه و این میتونه خیلی جالب باشه مثلا دانشگاه ما 8000 تا دانشجو داره
      سوم کلاس ها: که کاملا با دبیرستان فرق میکنه یعنی استاد میتونه به هر کی که دلش بخواد هر نمره ای که دلش بخواد رو بده و هیچکس هم نمیتونه بگه چرا!
      یعنی چی؟؟ یعنی اینکه رفیق من ریاضی 1 نمرش شد 12 ولی استاد بهش داد 9 و هیچ کاری از دست رفیقم بر نمیومد (ذهنیتتون بهم نخوره از استادا ، همه اینجوری نیستن)
      پس امیدوارم خوش شانس باشید و استاد های خوب به پستتون بخوره
      بعضی اساتید به حضور و غیاب حساسیت نشون میدن ولی بعضی ها نه ولی به طور کلی ( باز هم میگم بستگی به استادتون داره و همچنین دانشگاهتون) هر کلاسی یه تعداد غیبت موجه داره مثلا واس ما سه شونزدهم ،و خب بعضی ها هم وجود دارن که اصن حضور غیاب نمیکنن مثل استاد ریاضی 1 ما یا حتی فیزیک1
      بعد یه بحث دیگه که خیلی خیلی خیلی مهمه اینه که اجازه نگیرین برای بیرون رفتن ، سرتونو بندازین پایین(دوست داشتین بالا نگه دارین ) برین بیرون همین
      چهارم : ببینین معدل براتون مهم باشه. چرا؟؟ چون انتخاب واحدی که ترم دو میکنین بر اساس معدله ( دانشگاه ما اینجوریه ) و خب طبیعتا اگه معدلتون پایین باشه زمان انتخاب واحدتون میره عقب و خب طبیعتا اونایی که معدلشون بالاست استادهای خوب رو انتخاب میکنن ( استاد خوب به استادی میگن که خوب نمره میده)
      چجوری معدل بالا باشه؟؟ از همین اول کار باس شروع کنین به خوندن.
      استاد اول ترم یه منبع مشخص میکنه( مثلا برای فیزیک 1 کتاب هالیدی) خب بعدش چی میشه ، میاد تو کلاس از هر مبحث یه چیزایی میگه و خدافظ
      حالا وظیفه شمای دانشجو چیه؟؟ دقیقا. باس بگیری از منبع اون مبحث رو با مثال هاش بخونی و یاد بگیری تا موقع امتحان هنگ نکنی
      قطعا اینایی که نوشتم کل دانشگاه رو توصیف نمیکنه اما تا حدودی بعضی چیزا رو شرح میده
      من به شخصه با اصل کنکور و سبک نظام آموزشی مخالفم اما خب اینو برای اونایی که میخوان بدونن دانشگاه چه خبره نوشتم یه مطلبی قبلا تو سایت ویرگول نوشتم که این زیر کپی میکنم اولین روز دانشگاه و ....:

شاید خیلی ذوق داشتم برم دانشگاهگفتم تمومه
      بدبختی ها و درس بخون درس بخون ها تموم شد
      اومدیم عشق و حال
      بر خلاف خیلی ها که یکی از دلایل دانشگاه رفتنشون ..........ــــه من اینجوری نبودم
      اولین روزی که رفتم دانشگاه رو قشنگ یادمه
      شنبه 31 شهریور!!!!!!!!!
      ساعت 8 صبح کلاس داشتیم
      به زور خودمو رسوندم ولی گفتن چی؟؟؟؟؟؟
      هه استاد نیومد
      بر خلاف اون چیزی که فکر میکردم همه بهم میگفتن دانشگاه اینجوری نیستااااا
      دانشگاه رفتی باس بیشتر بخونی
      سخت تره
      گفتم باااااااااااشه
      هی گذشت و گذشت و گذشت
      میان ترم رسید و کم و بیش خوب بودناش
      اما یکم که بیشتر گذشت
      آره
      ترم رسید
      خیلی سخت بود
      واقعا سخت
      عجیب !!!!!
      این که کلی آدم روت حساب کنن و آخرش گند بزنی به همه چی سخته
      ولی در کنار همه این سختی ها یه چیز خوب داشت
      اون چی بود؟؟؟
      دقیقا
      رفقایی پیدا کردم که با دنیا عوضشون نمیکنم
      این تازه ترم یکه
      و این داستان فعلا ادامه دارد.............
      ولی دوستان
      حداقل تجربه یک ترم من اینه که
      اگه واقعا عاشق علم و دانشگاهین به سمت دانشگاه برید
      اما
      اگر به زور میخواید برید اما واقعا دوست ندارید
      واقعا منطقی با پدر و مادرتون صحبت کنید و بگید که نمیخواید و تو اون آینده ای برا خودتون نمی بینید
      شاید اولش مخالفت کنن ولی حرف منطقی رو خیلی از آدما تاثیر گذاره
      بگید من میتونم برم بیرون یه مهارتی رو یاد بگیرم و یه استارتاپی رو شروع کنم که بتونم بیشتر ازش پول در بیارم
      اونا ممکنه بگن مگه همه چی پوله و شما در جوابشون چی میگید؟؟؟؟ درسته
      همه چی پول نیست اما پول نقش اصلی رو تو زندگی بازی میکنه
      به کسی که 10 تا دکتری داشته باشه ولی ازش پول در نیاره زن نمیدن
      حتی ده تا دکتراش رو ببره نونوایی بهش نون هم نمیدن
      اما کسی که پول داشته باشه ................

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::;
      آپدیت اول (بعد تقریبا یک سال )(28.10.98)

میگن سختی دانشگاه ترم اولشه
      ولی الان که ترم 3 تموم شده و یک سال و نیم از دانشگاه گذشته فهمیدم بهترین و راحت ترین ترم،ترم یکه
      درساش ریاضی 1 و فیزیک یکه
      چیه ترم 3
      چیه درس هایی مث مدار و آمار و احتمالات مهندسی، ریاضی مهندسی ، الکترومغناطیس
      فاجعس
      دانشگاه سختی های خودشو داره
      اگه میاین توصیه من به شما اینه که حداقل رشته ای رو انتخاب کنین که بهش علاقه دارین تا بتونین دووم بیارین

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ
      ویرایش توسط mojtabay : 28 دی 1398 در ساعت 17:05

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabay نمایش پست ها
      سلام
      یک ترم و یه بخشی از ترم دو گذشته و یه چیزایی هس که باس گفت که احتمالا جای دیگه نمیبینی
      اول اینکه تا وارد دانشگاه بشی اولین چیزی که قطعا برای اکثریت جالبه و چون تا حالا خیلی تجربش رو نداشتین این اتفاق میفته
      البته بعد از یه مدت عادی میشه که اون مدت بستگی به خودتون داره که معمولا نزدیک یک ماهه
      و اینکه تو این یک ماه اول آرام باشید تو کانال های کراش خودتونو نترکونین واس یه پسر یا دختر ،چون به اندازه کافی هست
      دوم خود دانشگاه : اینکه خب قطعا دانشگاه یه محیط بزرگتر نسبت به دبیرستانه و این میتونه خیلی جالب باشه مثلا دانشگاه ما 8000 تا دانشجو داره
      سوم کلاس ها: که کاملا با دبیرستان فرق میکنه یعنی استاد میتونه به هر کی که دلش بخواد هر نمره ای که دلش بخواد رو بده و هیچکس هم نمیتونه بگه چرا!
      یعنی چی؟؟ یعنی اینکه رفیق من ریاضی 1 نمرش شد 12 ولی استاد بهش داد 9 و هیچ کاری از دست رفیقم بر نمیومد (ذهنیتتون بهم نخوره از استادا ، همه اینجوری نیستن)
      بعضی اساتید به حضور و غیاب حساسیت نشون میدن ولی بعضی ها نه ولی به طور کلی ( باز هم میگم بستگی به استادتون داره و همچنین دانشگاهتون) هر کلاسی یه تعداد غیبت موجه داره مثلا واس ما سه شونزدهم ،و خب بعضی ها هم وجود دارن که اصن حضور غیاب نمیکنن مثل استاد ریاضی 1 ما یا حتی فیزیک1
      بعد یه بحث دیگه که خیلی خیلی خیلی مهمه اینه که اجازه نگیرین برای بیرون رفتن ، سرتونو بندازین پایین(دوست داشتین بالا نگه دارین ) برین بیرون همین
      چهارم : ببینین معدل براتون مهم باشه. چرا؟؟ چون انتخاب واحدی که ترم دو میکنین بر اساس معدله ( دانشگاه ما اینجوریه ) و خب طبیعتا اگه معدلتون پایین باشه زمان انتخاب واحدتون میره عقب و خب طبیعتا اونایی که معدلشون بالاست استادهای خوب رو انتخاب میکنن ( استاد خوب به استادی میگن که خوب نمره میده)
      استاد اول ترم یه منبع مشخص میکنه( مثلا برای فیزیک 1 کتاب هالیدی) خب بعدش چی میشه ، میاد تو کلاس از هر مبحث یه چیزایی میگه و خدافظ
      حالا وظیفه شمای دانشجو چیه؟؟ دقیقا. باس بگیری از منبع اون مبحث رو با مثال هاش بخونی و یاد بگیری تا موقع امتحان هنگ نکنی
      قطعا اینایی که نوشتم کل دانشگاه رو توصیف نمیکنه اما تا حدودی بعضی چیزا رو شرح میده
      من به شخصه با اصل کنکور و سبک نظام آموزشی مخالفم اما خب اینو برای اونایی که میخوان بدونن دانشگاه چه خبره نوشتم یه مطلبی قبلا تو سایت ویرگول نوشتم که این زیر کپی میکنم اولین روز دانشگاه و ....:

اومدیم عشق و حال
      بر خلاف خیلی ها که یکی از دلایل دانشگاه رفتنشون ..........ــــه من اینجوری نبودم
      شنبه 31 شهریور!!!!!!!!!
      ساعت 8 صبح کلاس داشتیم
      هه استاد نیومد
      سخت تره
      گفتم باااااااااااشه
      هی گذشت و گذشت و گذشت
      اما یکم که بیشتر گذشت
      آره
      ترم رسید
      خیلی سخت بود
      واقعا سخت
      عجیب !!!!!
      اون چی بود؟؟؟
      دقیقا
      این تازه ترم یکه
      ولی دوستان
      اما
      واقعا منطقی با پدر و مادرتون صحبت کنید و بگید که نمیخواید و تو اون آینده ای برا خودتون نمی بینید
      بگید من میتونم برم بیرون یه مهارتی رو یاد بگیرم و یه استارتاپی رو شروع کنم که بتونم بیشتر ازش پول در بیارم
      رتبت با توجه به زمانی که خوندی خیلی عالیه.خیلی هم باحال نوشتی
      راستی یه سوال. به چه مهارتی علاقه داشتی؟در کنار درس نمیتونی اون مهارتو یاد بگیری و دنبال کنی؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      رتبت با توجه به زمانی که خوندی خیلی عالیه.خیلی هم باحال نوشتی
      راستی یه سوال. به چه مهارتی علاقه داشتی؟در کنار درس نمیتونی اون مهارتو یاد بگیری و دنبال کنی؟
      خیلی ممنون
      من به طور جدی یک ماه خوندم
      من مهارت مورد علاقم برنامه نویسیه
      اگه منطورت در کنار درس ، درس دبیرستانه که خودت بهتر میدونی که سخته ، چون برنامه نویسی نیاز به کار مداوم داره که آدم یادش نره
      و اگه منظورت کنار درس دانشگاهه ، خب ما ترم یک یه درس برنامه نویسی داشتیم ، درسته خیلی با اون چیزی که من میخوام شباهت نداره اما خب یه چیزایی آدم یاد میگیره
      ولی خب در کل اگر بخوای درس بخونی سخته کنار درس خوندن کار دیگه کردن
      ولی خب پیشنهاد من اینه که درکنار درسی که میخونه آدم چه دبیرستان چه دانشگاه بره یه مهارتی رو یاد بگیره به نفعشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      دانشگاه ک بری تازه باید درسو جدی بگیری اینطور نی ک بگی قبول شی تمومه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

اومدیم عشق و حال
      شنبه 31 شهریور!!!!!!!!!
      ساعت 8 صبح کلاس داشتیم
      هه استاد نیومد
      سخت تره
      گفتم باااااااااااشه
      هی گذشت و گذشت و گذشت
      اما یکم که بیشتر گذشت
      آره
      ترم رسید
      خیلی سخت بود
      واقعا سخت
      عجیب !!!!!
      اون چی بود؟؟؟
      دقیقا
      این تازه ترم یکه
      ولی دوستان
      اما
      ایشالا ترم 3 میفهمی رشته برق یعنی چی
      بدبختیهات با الکترو مغناطیس شروع میشه

خودم برق خوندم بعد 3 ترم ول کردم
      با اینکه مهارتم در زمینه برق خوبه و انواع مدرک فنی حرفه ای دارم تو این زمینه و خیلی هم کار کردم و درامد هم داشتم اما انصراف دادم و دوباره به مسیر کنکور برگشتم

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tamanaviki نمایش پست ها
      دانشگاه ک بری تازه باید درسو جدی بگیری اینطور نی ک بگی قبول شی تمومه
      تو اکثر دانشگاه ها اینطوری که شما میگی نیست

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      ایشالا ترم 3 میفهمی رشته برق یعنی چی
      بدبختیهات با الکترو مغناطیس شروع میشه

خودم برق خوندم بعد 3 ترم ول کردم
      با اینکه مهارتم در زمینه برق خوبه و انواع مدرک فنی حرفه ای دارم تو این زمینه و خیلی هم کار کردم و درامد هم داشتم اما انصراف دادم و دوباره به مسیر کنکور برگشتم
      اون که صد در صد
      مدار منطقی و.................

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

.
      در مورد جمله اولتون که خیر اینطوری نیست هر استادی هر نمره ای دلش خواست بده و شما میتونید شکایت کنید و اگه مطمئنید کمیته تشکیل میشه و به توبیخ و تنبیه استاد منجر میشه ولی بهتره در نیفتید با استادا که بخواد بکشه به این مسائل

مورد دومم اینکه اگه از سیستم گلستان استفاده میکنید انقدرا به معدل بستگی نداره ساعت انتخاب واحدتون و بیشتر رندومه تا بخواد معیار داشته باشه ، گلستانو دانشگاه ما نوشته و اینم از معاون آموزشی دانشکده خودمون شنیدم چون خودمم باهاش مشکل داشتم

و اگه منظورت کنار درس دانشگاهه ، خب ما ترم یک یه درس برنامه نویسی داشتیم ، درسته خیلی با اون چیزی که من میخوام شباهت نداره اما خب یه چیزایی آدم یاد میگیره
      ولی خب در کل اگر بخوای درس بخونی سخته کنار درس خوندن کار دیگه کردن
      اینم سختی نیست داداش ، تو انرژی و توانتو بذار همه چی درست میشه ، خراب شده ی ما از نظر سخت گیری تو کل ایران معروفه ولی اینجام کردیم و شد . همونطور که گفتی برو دنبال یه مهارتی خودتو بکش بالا که درس صرف دانشگاه به هیچ دردی نمیخوره
      .Human, Developer, Innovator

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      در مورد جمله اولتون که خیر اینطوری نیست هر استادی هر نمره ای دلش خواست بده و شما میتونید شکایت کنید و اگه مطمئنید کمیته تشکیل میشه و به توبیخ و تنبیه استاد منجر میشه ولی بهتره در نیفتید با استادا که بخواد بکشه به این مسائل

مورد دومم اینکه اگه از سیستم گلستان استفاده میکنید انقدرا به معدل بستگی نداره ساعت انتخاب واحدتون و بیشتر رندومه تا بخواد معیار داشته باشه ، گلستانو دانشگاه ما نوشته و اینم از معاون آموزشی دانشکده خودمون شنیدم چون خودمم باهاش مشکل داشتم

اینم سختی نیست داداش ، تو انرژی و توانتو بذار همه چی درست میشه ، خراب شده ی ما از نظر سخت گیری تو کل ایران معروفه ولی اینجام کردیم و شد . همونطور که گفتی برو دنبال یه مهارتی خودتو بکش بالا که درس صرف دانشگاه به هیچ دردی نمیخوره
      در مورد بحث استاد ، خب منم همینو میگم دیگه بهتره با استادا در نیفتیم و اینکه ، اولین روز استادمون اومد گفت ببینید من به هر کی هر نمره ای بدم حتی رئیس دانشگاهم نمیتونه بیاد بگه چرا
      در مورد سیستم گلستان هم که واس ما طبق معدل بود ، رفیقم معدلش شده بود 19.28 سر ساعت 12 براش باز شد اما من که معدلم پایین تر شده بود ساعت 12:27 برام باز شد
      مورد سوم هم که صد در صد درسته حرفتون
      و اینکه یه بحث دیگه؛ این چه سیستمیه دانشگاهتون درست کرده ، دهن ما رو سرویس کرده
      فک کنم سیستم گلستان مال دانشگاه صنعتی اصفهانه ،اگه اشتباه نکنم
      جایی ک من به شدت دوست داشتم برم درس بخونم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در مورد بحث استاد ، خب منم همینو میگم دیگه بهتره با استادا در نیفتیم و اینکه ، اولین روز استادمون اومد گفت ببینید من به هر کی هر نمره ای بدم حتی رئیس دانشگاهم نمیتونه بیاد بگه چرا
      در مورد سیستم گلستان هم که واس ما طبق معدل بود ، رفیقم معدلش شده بود 19.28 سر ساعت 12 براش باز شد اما من که معدلم پایین تر شده بود ساعت 12:27 برام باز شد
      مورد سوم هم که صد در صد درسته حرفتون
      و اینکه یه بحث دیگه؛ این چه سیستمیه دانشگاهتون درست کرده ، دهن ما رو سرویس کرده
      فک کنم سیستم گلستان مال دانشگاه صنعتی اصفهانه ،اگه اشتباه نکنم
      جایی ک من به شدت دوست داشتم برم درس بخونم
      قُپی اومده استادتون

گلستانم که بله من خودم طراح وبم میدونم خوب نیست ، بحث بک اند و دیتابیسیش قویه ولی رو یو آیش خیلی بیشتر باید کار کنن و کلا به روز بشه یه سری جستجوها و فیلداش که با پروفسور شریفی پور زیاد صحبت کردیم تو این زمینه انشالا همین یکی دو سال یه فرجی میشه

صنعتی اصفهانم که برو خدارو شکر کن که قبول نشدی حسرتشو نخور هیچ جوره ، هر هفته 6سری تکلیف یه درس 10 سری کوییز همه م سوالا در حد المپیاد ! تا حد خیلی خیلی زیادی تئوری صرف که فقط وقتی به دردت میخوره که خودتم هدفت تدریس و کارای پژوهشی و تئوریک باشه . جدا از اون نیم ساعتم تا شروع اصفهان فاصله داره خیلی اذیت میشی ، خوابگاه باشی یه جورایی محبوسی وسط بیابون
      .Human, Developer, Innovator

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      قُپی اومده استادتون

گلستانم که بله من خودم طراح وبم میدونم خوب نیست ، بحث بک اند و دیتابیسیش قویه ولی رو یو آیش خیلی بیشتر باید کار کنن و کلا به روز بشه یه سری جستجوها و فیلداش که با پروفسور شریفی پور زیاد صحبت کردیم تو این زمینه انشالا همین یکی دو سال یه فرجی میشه

صنعتی اصفهانم که برو خدارو شکر کن که قبول نشدی حسرتشو نخور هیچ جوره ، هر هفته 6سری تکلیف یه درس 10 سری کوییز همه م سوالا در حد المپیاد ! تا حد خیلی خیلی زیادی تئوری صرف که فقط وقتی به دردت میخوره که خودتم هدفت تدریس و کارای پژوهشی و تئوریک باشه . جدا از اون نیم ساعتم تا شروع اصفهان فاصله داره خیلی اذیت میشی ، خوابگاه باشی یه جورایی محبوسی وسط بیابون
      اهههههههه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dds.deniz نمایش پست ها
      تو اکثر دانشگاه ها اینطوری که شما میگی نیست
      اصولا اینه که دانشگاه میری باس درسو جدی تر پیگیری کنی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پیام نور رفتن از ۱۰ سال پشت کنکور بودنم، بدتره، اصن وقتی میرم یه مرخصی بگیرم، فقط تموم هدفم اینه سریع کارم تموم شه و از اونجا در برم(سیستم گلستانو خبر دارم، ولی میرم هزینه و اینارو بپرسم غلط از آب در نیاد)
      واقعا یه جای داغونیه انگار خونه متروکه فیلم ترسناکای هالیوودیه،از دبستان مون هم کوچیکتره. آدماش هم عجیب و ترسناکن و البته بیسواد.
      امیدوارم کسی پاش به این مراکز به اصطلاح آموزش عالی باز نشه، بره کاسبی کنه بهتره والا.
      99

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.K98 نمایش پست ها
      پیام نور رفتن از ۱۰ سال پشت کنکور بودنم، بدتره، اصن وقتی میرم یه مرخصی بگیرم، فقط تموم هدفم اینه سریع کارم تموم شه و از اونجا در برم(سیستم گلستانو خبر دارم، ولی میرم هزینه و اینارو بپرسم غلط از آب در نیاد)
      واقعا یه جای داغونیه انگار خونه متروکه فیلم ترسناکای هالیوودیه،از دبستان مون هم کوچیکتره. آدماش هم عجیب و ترسناکن و البته بیسواد.
      امیدوارم کسی پاش به این مراکز به اصطلاح آموزش عالی باز نشه، بره کاسبی کنه بهتره والا.
      برچسب بیسوادی به همه نزن
      اونایی که اونجا درس میخونن همه‌شون بیسواد نیستن
      هرکس دلیل خودشو داره
      من دوست خودم به خاطر اینکه همزمان با درس کار میکرد رفت پیام نور ثبت نام کرد که کلاساشو نره
      اون پسر اصلا هم بیسواد نیست خیلی هم باسواده و حتی میتونم بگم نابغه اما شرایط زندگی باعث شده اون انتخابو بکنه
      لطفا قبل از نوشتن کمی فکر کنید

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن