خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 54
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

یع مسلمانی بیادبگه 99یه کنکوره یا؟؟

سلام دارم روانییییی میشم
      ایا99 دوتاکنکوره؟؟؟؟؟؟ من بدبخت دارم ازتیرماه نظام جدید میخونم طبق گفته خودسنجش اما حالاسبطی میگه 99هم دوتاکنکوره من چیکارررررکنم ازدست این دیوونه ها؟
      تعداد ثبت نامی های نظام قدیم امسال چندنفرن؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هنوز معلوم نیس
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا جرا ناراحت شدی خو اصلا فرض کنیم سال دیگم نظام قدیم باش شما بخون و بترکون جکار به اونا داری شما کار خودتو بکن از حواشی پرهیز کن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سلام دارم روانییییی میشم
      ایا99 دوتاکنکوره؟؟؟؟؟؟ من بدبخت دارم ازتیرماه نظام جدید میخونم طبق گفته خودسنجش اما حالاسبطی میگه 99هم دوتاکنکوره من چیکارررررکنم ازدست این دیوونه ها؟
      همه مسلمون ها منتظر همین هستند که یه نفر بیاد بگه کنکو 99 یه کنکوره یا نه !
      به نظرم شما یه کاری کن یه پیام بده به این سازمان رنجش ! همین طور توضیح بده که اقا میگید کنکور یه مرحله است و لی وزیر آموزش و پرورش این طوری پیام میزاره ! ماجرا از چه قراره ؟ چه طوری ها است ؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دارم روانییییی میشم
      انتخابی میشه مطمن باشید خود سنجش گفته انتخابی میشه نگران نباش با خیال راحت درس بخون به حاشیه توجه نکن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دارم روانییییی میشم
      سلام

من از تو بدتر! رو حساب حرف خود سازمان سنجش رفتم با قرض و قوله کلی کتاب شصت هفتاد تومنی خریدم

dd.png

هیچی دیگه . امروز ویس دلواپسانه جناب سبطی رو که شنیدم مطمئن شدم کارشو کرده و ۹۹ میشه ۲ کنکور . احتمالا چند روز دیگه م خبرش میاد ...

audio_2019-02-27_20-31-36.ogg

حرفم این نیست که نباید دو کنکور باشه . حرفم اینه که چرا وقتی مطمئن نیستن به صورت رسمی تو سایت خود سازمان خبر میذارن که ۹۹ یه کنکور میشه؟ چرا الان بعد ۱۰ ماه تجدید نظر میکنن؟

بعد ۲ سال از پایان نظام قدیم بهتر بود میذاشتن یه جوری داوطلب خودش انتخاب کنه . اگه هم خودشون اجبار میکنن خب رو حرفی که زدن وایسن .

من برق بهشتی رو انصراف دادم (۱۲۰۰) و از دی دارم کتاب نظام جدید میخونم ..
      ویرایش توسط Rainyday : 08 اسفند 1397 در ساعت 21:53

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainyday نمایش پست ها
      سلام

من از تو بدتر! رو حساب حرف خود سازمان سنجش رفتم هر درسی سه چهار تا کتاب شصت هفتاد تومنی خریدم .

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: dd.png
مشاهده: 291
حجم: 26.1 کیلو بایت

هیچی دیگه . امروز ویس دلواپسانه جناب سبطی رو که شنیدم مطمئن شدم کارشو کرده و ۹۹ میشه ۲ کنکور . احتمالا چند روز دیگه م خبرش میاد ...

audio_2019-02-27_20-31-36.ogg - آپلود عکس و فایل رایگان

حرفم این نیست که دو کنکور باشه . حرفم اینه که چرا وقتی مطمئن نیستن به صورت رسمی تو سایت خود سازمان خبر میذارن که ۹۹ یه کنکور میشه؟ چرا الان بعد ۱۰ ماه تجدید نظر میکنن؟

بعد ۲ سال از پایان نظام قدیم بهتر بود میذاشتن یه جوری داوطلب خودش انتخاب کنه . اگه هم خودشون اجبار میکنن خب رو حرفی که زدن وایسن .

من برق بهشتی رو انصراف دادم (۱۲۰۰) و از دی دارم کتاب نظام جدید میخونم ..
      اقا انتخابی میشه مشکل شما ها همينه ديگه انتخابی میشه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

اقا انتخابی میشه مشکل شما ها همينه ديگه انتخابی میشه
      بشه که خوبه . الان این حدس خودته یا از جایی خبری چیزی شنیدی؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

کی فکر میکرد فرداش ظریف استعفا بده یهویی!
      حالا شما فکر کن حدود 16 17 ماه دیگه قراره چه انفاقات جالبناکی بیافته!

پ.ن : تمام سعی تون رو کنید همین 98 کلکش رو بکنین و خودتون رو خلاص کنید

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainyday نمایش پست ها
      بشه که خوبه . الان این حدس خودته یا از جایی خبری چیزی شنیدی؟
      خود سبطی که پیگیره گفته انتخابی هم میشه در ضمن با توجه به این که قبلا گفتن یه کنکور الان تغییر بدن و بکنن دو کنکور شما ها رو هم در نظر می گیرن و انتخابی میشه خودشون می دونن

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

کنکوری های 99 ، علاوه بر کمپین دو کنکور برگزار کردن باید تازه بزرگواری کنن و یه کمپین دیگه هم بزارین تاثیر قطعی رو هم مثبت کنین!
      یعنی قشنگ تو خود کنکور 99 با روح و روانتون حسابی بازی میکنن و چنگ میندازن!

از ما گفتن و از شما شنیدن

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      این سبطی خودشو خیلی دس بالا گرفته فک کرده همه کاره ی این مملکته کلاس خصوصیش هر مبحث چند ساعتش 400 هزار تومنه از این طریق طرفدار الکی واسه خودش پیدا کرده تا کلاسای vip شو پر کنه سلام گرگ بی طمع نیس خودش بزرگترین دلال و مافیای کنکوره به هر حال اینم یه جور پول درآوردن از جیب ملت بدبخته خیلی دلم میخاد 99 یه کنکوره بشه ادعا اینم بخابه زمین فک نکنه همه کاره هس

13. Top | #13
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خود سبطی که پیگیره گفته انتخابی هم میشه در ضمن با توجه به این که قبلا گفتن یه کنکور الان تغییر بدن و بکنن دو کنکور شما ها رو هم در نظر می گیرن و انتخابی میشه خودشون می دونن
      توروخدااااااااا شمایی که کمپین راه انداختین واسه باراول شما تاکیدکنیدکه حق انتخاب بدن ....توروخدا اگروجدان دارید رواین قضیه تاکیدکنید

14. Top | #14
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      این سبطی خودشو خیلی دس بالا گرفته فک کرده همه کاره ی این مملکته کلاس خصوصیش هر مبحث چند ساعتش 400 هزار تومنه از این طریق طرفدار الکی واسه خودش پیدا کرده تا کلاسای vip شو پر کنه سلام گرگ بی طمع نیس خودش بزرگترین دلال و مافیای کنکوره به هر حال اینم یه جور پول درآوردن از جیب ملت بدبخته خیلی دلم میخاد 99 یه کنکوره بشه ادعا اینم بخابه زمین فک نکنه همه کاره هس
      فعلا که هرچی کمپین بوده به سرانجام رسونده .... واقعا میترسم گندبزنه توزندگی من بدبخت

15. Top | #15
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خودت فکرکن ببینم واقعا اگه سنجش دوتا کنکوربزاره میزاره قدیمی هاجدید روشرکت کنن؟!!! عمراااااا

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)