خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی

رأی دهندگان
    28. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • هم اختصاصی و هم عمومی امکان دارد

25 89.29%
    • عمومی نمی شود (کمتر) اختصاصی امکان دارد

3 10.71%
    • اختصاصی نمی شود (کمتر) عمومی امکان دارد

0 0%
    • هم اختصاصی و هم عمومی نمی شود (کمتر)

0 0%
    صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 70

موضوع: ........

1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood21755 نمایش پست ها
      یعنی اگه راست باشه شما درس میخونی و اگه دروغ باشه نمیخونی ؟!
      نه،همینطوری پرسیدم.

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر دریا نمایش پست ها
      نه،همینطوری پرسیدم.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​با روزی دو.ساعت شیمی تا دوساعت ونیم و 4ساعت زیست میشه برسی زیست بهترم میشه زد حساب کن در 130روز مونده روزی 50تست زیست بزنی میشه چقدر؟6500الی 7هزار تست یعنی میتونی کل گاج نقره ایی رو تموم کنی درکنارش میتونی ی موج ازمونی چیزیم بزنی حتی بهتر از 60 65بزنی اما ریاضی فیزیک یکم استعداد هوش میخواد زیست بیشتر خوندن میخواد فهمیدن برحال دردسرش از دید من کمتره ب خود من 4ماه تایم بدن بگن کدوم میتونی بخونی 70بزنی قطعا زیست انتخاب میکنم درضمن زمین شناسیم بخون 15 20بزنی
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​با روزی دو.ساعت شیمی تا دوساعت ونیم و 4ساعت زیست میشه برسی زیست بهترم میشه زد حساب کن در 130روز مونده روزی 50تست زیست بزنی میشه چقدر؟6500الی 7هزار تست یعنی میتونی کل گاج نقره ایی رو تموم کنی درکنارش میتونی ی موج ازمونی چیزیم بزنی حتی بهتر از 60 65بزنی اما ریاضی فیزیک یکم استعداد هوش میخواد زیست بیشتر خوندن میخواد فهمیدن برحال دردسرش از دید من کمتره ب خود من 4ماه تایم بدن بگن کدوم میتونی بخونی 70بزنی قطعا زیست انتخاب میکنم درضمن زمین شناسیم بخون 15 20بزنی
      برای شیمی چه پیشنهادی دارید؟
      یعنی زدن ریاضی و فیزیک برای درصد هایی که گفتم با این شرایط خیلی سخته؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AzerilA نمایش پست ها
      برای شیمی چه پیشنهادی دارید؟
      یعنی زدن ریاضی و فیزیک برای درصد هایی که گفتم با این شرایط خیلی سخته؟
      ​20 30درصد سخت نیست منظورذم 50 40 زدن ریاضی فیزیک یکم سخته
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استارتر جان چقدر همه ی تاپیکهات این شکلی هستن
      همش میپرسی میشه نمیشه
      اگه از اولین تاپیکی که زدی شروع به خوندن کرده بودی الان وسطای راه بودی
      بعدا این کارات یادت میان افسوس میخوری ببین کی بهت گفتم
      آخه این سوالا چیه...میشه نمیشه...مگه کسی علم غیب داره؟؟ نمیخای بخونی نخون...این همه هم بیخود فکرت رو مشغول نکن...اگه هم میخای بخونی برو قشنگ با تمرکز بشین بخون..به نتیجه هم فک نکن..همین فکرا مغزتو پر کردن نمیذارن چیزی هم یادت بمونه

هر کی یه چیز میگه میپرسی میشه نمیشه...آخه واقعا کسی چمیدونه عزیز؟ معلومه خیلی تحت فشار فکری هستی...سعی کن به خودت آرامش بدی و بدون نگرانی بخونی...تو حداکثرتلاشت رو کن به درصد و رتبه فکر نکن...یه کاغذ بردار هرموقع فکر این چیزا سراغت اومد توش بنویس بعد بگو بعد از 14 تیر بهش فکر میکنم مدام اینو به خودت بگو تا ذهنت بپذیره الان وقتش نیست..درباره ی این موضوعات اینجا حرف زدن بیشتر آشفتت میکنه...بیشتر هم حواست میره سمت حرف کسی که میگه نمیشه...این همه صحبت میکنن و راهنماییت میکنن ولی متاسفانه انگار زیاد هم حرف گوش نمیکنی.

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      استارتر جان چقدر همه ی تاپیکهات این شکلی هستن
      همش میپرسی میشه نمیشه
      اگه از اولین تاپیکی که زدی شروع به خوندن کرده بودی الان وسطای راه بودی
      بعدا این کارات یادت میان افسوس میخوری ببین کی بهت گفتم
      آخه این سوالا چیه...میشه نمیشه...مگه کسی علم غیب داره؟؟ نمیخای بخونی نخون...این همه هم بیخود فکرت رو مشغول نکن...اگه هم میخای بخونی برو قشنگ با تمرکز بشین بخون..به نتیجه هم فک نکن..همین فکرا مغزتو پر کردن نمیذارن چیزی هم یادت بمونه

هر کی یه چیز میگه میپرسی میشه نمیشه...آخه واقعا کسی چمیدونه عزیز؟ معلومه خیلی تحت فشار فکری هستی...سعی کن به خودت آرامش بدی و بدون نگرانی بخونی...تو حداکثرتلاشت رو کن به درصد و رتبه فکر نکن...یه کاغذ بردار هرموقع فکر این چیزا سراغت اومد توش بنویس بعد بگو بعد از 14 تیر بهش فکر میکنم مدام اینو به خودت بگو تا ذهنت بپذیره الان وقتش نیست..درباره ی این موضوعات اینجا حرف زدن بیشتر آشفتت میکنه...بیشتر هم حواست میره سمت حرف کسی که میگه نمیشه...این همه صحبت میکنن و راهنماییت میکنن ولی متاسفانه انگار زیاد هم حرف گوش نمیکنی.
      خیلی قشنگ حرف دلمو زدی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      درصدی کار نکن. از،من میشنوی البته
      اصلا هدف گذاری همیشه و همیشه صرفا باید سر این باشه که من تمام توانمو میذارم.حالا هرچی شد، نهایت توانم بوده. شاید اصن خدا نخواسته:/
      پس اصلا اینجور فک نکنین. تمام تلاشتونو بکنین. با برنامه پیش برید و اصولی و درست بخونین. ایشالا که بهترین اتفاق میفته!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قصد من اصلا نا امید کردن یا حذف رقیب نیست فقط میخوام صادقانه و خالصانه بهتون بگم که با سطح صفر نمیتونین تو 4 ماه این درصدها رو بیارین چون این درصدهایی که گفتین تو گفتن خیلی راحته اما رسیدن بهش تو 4ماه و با سطح صفر سخت نیست بلکه غیر ممکنه!اون دوستانی هم که دارن میگن تو 4 ماه میشه این درصدها رو آورد یا واقعا از سختی های کنکور خبر ندارن یا واقعا دارن بهتون امید الکی میدن اما این دوستان بدونن که واقعیت رو باید پذیرفت و نباید امید دادن های الکی جای واقعیت ها رو بگیره که اگه بگیره ممکنه آینده یه شخص رو نابود کنه.اینم بگم که من این حرفا رو از روی تجربه ام میگم و واقعا براری استارتر دلم میسوزه که مبادا اتفاقاتی که برای خودم افتاد برای استارتر هم بیفته.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      این درصدا جیزی نیس به قول مصلایی میگه شاگردی داشت با 3ماه رتبه 200 کنکور شد روزی 16ساعت درس میخوند
      همش چرتهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههه!بخدا شماها چقد ساده این!

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      قصد من اصلا نا امید کردن یا حذف رقیب نیست فقط میخوام صادقانه و خالصانه بهتون بگم که با سطح صفر نمیتونین تو 4 ماه این درصدها رو بیارین چون این درصدهایی که گفتین تو گفتن خیلی راحته اما رسیدن بهش تو 4ماه و با سطح صفر سخت نیست بلکه غیر ممکنه!اون دوستانی هم که دارن میگن تو 4 ماه میشه این درصدها رو آورد یا واقعا از سختی های کنکور خبر ندارن یا واقعا دارن بهتون امید الکی میدن اما این دوستان بدونن که واقعیت رو باید پذیرفت و نباید امید دادن های الکی جای واقعیت ها رو بگیره که اگه بگیره ممکنه آینده یه شخص رو نابود کنه.اینم بگم که من این حرفا رو از روی تجربه ام میگم و واقعا براری استارتر دلم میسوزه که مبادا اتفاقاتی که برای خودم افتاد برای استارتر هم بیفته.
      قرار شد دلیل هم بیارید
      دلیل تون خودتونید؟ کار هایی که کردید هم بگید و نتیجه ای که گرفتید
      و تغییراتی که تو درصد ها باید ایجاد بشه رو هم بگید

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      درصدی کار نکن. از،من میشنوی البته
      اصلا هدف گذاری همیشه و همیشه صرفا باید سر این باشه که من تمام توانمو میذارم.حالا هرچی شد، نهایت توانم بوده. شاید اصن خدا نخواسته:/
      پس اصلا اینجور فک نکنین. تمام تلاشتونو بکنین. با برنامه پیش برید و اصولی و درست بخونین. ایشالا که بهترین اتفاق میفته!
      حق با شماست اقای دکتر
      فقط نظرتون رو درصد ها چیه؟اینکه کدوم ها میشه و کدوم درصد ها نمیشه؟
      لطف کنید برای سوال ها هم با توجه به درصد ها جواب بدین که خیلی کمک میکنه و من مدیونتون میشم

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قبل همه چیز من پارسال توی سه ماه این درصدارو زدم
      ادبیات 72
      عربی 85
      دینی 60
      زبان 50
      زمین 14
      ریاضی 50
      زیست 66
      فیزیک 17 (اینو کلا وقت نذاشتم روش چون ساعت مطالعه ام پایین بود)
      شیمی 62
      فک کنم تا همینجام جوابتو گرفتی

ادبیات 60 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟تاریخ ادب لقمه+لغت و املا و قرابت و آرایه زیاد خوندن نمیخواد اصلش تمرین و تسته
      امکان حذف هست ؟بله برای بخش های از زبان فارسی
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟از زبان فارسی ویرایش و انواع جمله رو بخون بقیه حذف

عربی 60 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟ناصح زاده فیلمش خوبه...کتاب خیلی سبزم خوبه...عربی تست فقط کنکورا بزن چون کلا فهمیدنش مهمتره تا تست
      امکان حذف هست ؟بله برای بعضی قواعد
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟معتلات و معلوم مجهول رو حذف کن کلا 2تا سواله اونم نزنی مشکلی نی

دینی70 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟آیات خیلی مهمن
      امکان حذف هست ؟امکانش هست اما نیازی نی وقت هس همشو بخونی
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟-

زبان 70 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟خوندم ک زبانت خوبه پس روشو خودت میدونی
      امکان حذف هست ؟میشه گرامر رو کلا حذف کنی حدود 4سوالع حداکثر اما وقت کردی بخون
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟-

ریاضی 20 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟خط ویزه رو بخون با تست زیاد از هر کتابکاری ک داری اما میشه روی درصد بالاترم فکر کنی
      امکان حذف هست ؟آری
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟مقاطع و کاربردمشتق و هندسه رو حذف کن-------مشتق و انتگرال حذف نکن و تابع هم خوبه بخونی و بقیه هم کلا خوبن بجز اون سه تا ک گفتم بقیه همش خوبن واس خوندن اما مثلا برای خوندن اکثرشون مثلثات لازمه+برای خوندن حد و انتگرال حتما مشتق لازمه

زیست 50 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟تست گاج توسی یا آبی قلم اینا+خط ویزه
      امکان حذف هست ؟آری
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟اصولا ژنتیک یا گیاهی یکیشو کامل میحذفن بقیه اما نظر من اینک همشو بخونی فقط روی مسائل ژنتیک زیاد وقت نذار همین

فیزیک 15 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟خیلی سبز خوبه
      امکان حذف هست ؟آری
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟اگ تا حالا حرکت و دینامیکو نخونی حذفشون کن چون حجمشون زیاده------کلا چون درصد کمی در نظر گرفتی بجای اینک فکر حذف باشی با گزینش درس بخون یعنی فصل هایی ک قراره بخونی انتخاب کن اکثرا حذف میشه برات

شیمی 50 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟فیل و موج آزمون عالیه
      امکان حذف هست ؟آری
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟میتونی کل پیش2 رو حذف کنی همین+بعضیا محلول هارو میحذفن اگ حذف کردی اون چند صفحه آخرش ک حفظی هست با چند صفحه حفظی اولشو بخون آسونن

این درس به درس
      در کل تو بخون حدود یکماه بعد میبینی چقد سرعت پیشرفتت عالیه و خوب میخونی و امیدوار میشی...از کندی اولیه ات دلسرد نشو
      موفق باشی

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

دوستان همه چیز رو گفتن من چند تا نکته میگم

ادبیات 60 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟کتوب لقمه /سبطی خیلی بست داده وطولانی است /تست موضوعی گاج /جمع بندی خط ویزه
      امکان حذف هست ؟زبان فارسی /البته باید حد اقل بخش اشخاص وکلمات واملا وبیاموزیم رو بلد باشی
      بهتره موضوعی بخونیش وبرای هر بخش /املا ولغت وتاریخ وقرابت وارایه /تایم مخصوصی مثل تایم شب داشته باشی ومهم ترین درس عمومی است /بوجه بندی رو هم می تونی از سایت کانون یا گزینه 2 نگاه کنی

عربی 60 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟ فیلم ناصح زاده الا +عربی کامل گاج /جمع بندی خط ویزه
      امکان حذف هست ؟معتلات
      عربی ترجمه ومنصوبات به نسبت بخش های راحت هستند

دینی70 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟میکرو //دینی رو حتی بالای 80-90هم میشه زد همراه خوندن تست سراسری بزن وهیچی حذف نکن
      امکان حذف هست ؟
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟

زبان 70 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟​1خط ویزه وکتاب مبتکران کلا زبان ولغت حذف هم هیچی
      امکان حذف هست ؟
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟

ریاضی 20 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟ خط ویزه بی نظیر است /
      امکان حذف هست ؟
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟

زیست 50 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟همایش عمارلو وتست سراسری کانون /ابی /
      امکان حذف هست ؟بهتره حذف نکنی اما گیاهی وزنتیک رو میشه حذف کرد
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟

فیزیک 15 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟میکرو عالی است /خط ویزه هم متوسط
      امکان حذف هست ؟حرکت ودینامیک رو میشه
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟

شیمی 50 درصد
      روش و منابع پیشنهادی؟خط ویزه ویا فیل بازرگان /مبتکران /
      امکان حذف هست ؟بهتره نشه اما اسید رو میشه کاری کرد
      کدوم مطالب رو حذف کنم؟[/QUOTE]
      چند تا پست هم از وبلاگ کنکور 100 کپی میکنم اینجا /موفق باشی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم
      ویرایش توسط ali.asghar : 07 اسفند 1397 در ساعت 22:09

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ریاضیات
      اگه جز دسته دوم هستید پاسخگویی به 9 تست و رسیده به درصد 30 کفایت میکنه.
      برای درصد 30 معمولا به پایه قوی ریاضی نیازی نیست.مباحث آمار-احتمال و ترکیبات و ماتریس که نیازی به محاسبات سخت و پایه ای ریاضی ندارن 20 درصد سوالات کنکور رو تشکیل میدن.
      برای پاسخگویی به 3 سوال دیگه مباحث:دنباله-تابع رشد و زوال-حد-پیوستگی-معادلات درجه 2 که حداقل 5 تست کنکور رو شامل میشن کافی هستن
      برای پاسخگویی به سوالات بالا دانش پایه ای متوسط ریاضی و کتاب خط ویژه گاج کفایت میکنه
      اما اگر جزو دسته اول هستید باید به 17 تست پاسخ صحیح بدید تا درصدی حدود 55 رو کسب کنید
      برای پاسخگویی به 17 تست ریاضیات تجربی شما باید علاوه بر مباحثی که برای دسته قبلی ذکر شد مباحث مشتق-کاربرد مشتق-مثلثات و انتگرال و باقی مباحث تابع رو هم مطالعه کنید.
      باز هم کتاب خط ویژه ریاضی گاج برای رسیدن به درصد مورد نظر کافی هست.فقط یادتون باشه بالا 70 درصد سوالات ریاضی کنکور هر سال مشابه سال های قبل هست پس سوالات ریاضی کنکور تجربی و ریاضی سال های 90 به بعد رو چند بار حل کنید.
      فیزیک
      باز هم اگه جزو دسته دوم هستید پاسخگویی به 9 تست کفایت میکنه.
      برای کسب درصد 30 در درس فیزیک مباحث مقابل خونده بشه:فیزیک اول که از 3 تستش باید به 2 تست پاسخ صحیح بدید-مبحث گرما و قانون گازها که از 3 تستش لازمه به 2 تست پاسخ صحیح بدید-فصول 3 و 4 فیزیک سوم که از 2 تستشون باید به 1 تست پاسخ صحیح بدید و فصول 4 تا 8 پیش دانشگاهی که از 7 تستشون کافیه به 4 تست پاسخ صحیح بدید.
      اگر جزو دسته اول هستید کسب درصد 50 و پاسخگویی به 15 تست نیاز هست.
      برای پاسخگویی به درصد گفته شده شما باید علاوه بر فصول گفته شده باید فشار از سال دوم-خازن و مدار از سال سوم و فصل نوسان از پیش هم باید مطالعه بشه.مبحث ماهواره و حرکت دو بعدی از فصول 1 و 2 پیش هم که هر ساله حداقل یکیشون پای ثابت کنکور هستن و صرفا فرمول محور هستن میتونه درصد 50 شما رو تثبیت کنه و حتی شما رو به درصد های بالاتر برسونه.
      کتاب گاج یا خیلی سبز یا الگو یا حتی آبی کانون(در صورت عدم نیاز به درسنامه)برای رسیدن به این درصد کافیه.باز هم باید گفت اکثر تست های فیزیک کنکور هر سال تکرار سال های قبله پس تست های کنکور رو جدی بگیرید.
      عربی
      دسته دوم برای رسیدن به هدفشون صرفا کافیه به 8 تست پاسخ صحیح بدن.
      بالطبع مبحث اسون ترجمه با 8 تست باید محور توجه این دسته باشه و بتونن 6 تست از این بخش رو جواب بدن.لازم به ذکر نیست که برای حل تست های ترجمه نیازی به ترجمه تحت الفظی و دقیق نیست و صرفا توجه به جمع و مفرد-معرفه و نکره-ضمایر متصل-حروف اضافه مثل و-در نهایت در صورت حل نشدن تست توجه به زمان فعل کافیه.
      برای 2 تست باقی مونده هم کافیه منصوبات از قواعد که حداقل 3 تست کنکور رو تشکیل میدن خونده بشه.
      برای رسیدن به این درصد کتاب خط ویژه عربی گاج کافیه.
      اما دسته دوم باید به 18 تست یا 72 درصد سوالات پاسخ صحیح بدن.بالطبع کسایی به این درصد خواهند رسید که پایه عربی خوبی داشته باشن و البته کسانی هم که میخوان به رشته های تاپ برسن بیش از 90 درصدشون این پایه خوب رو دارن.
      برای پاسخگویی به درصد 72 لازمه به 7 تست ترجمه-7 تست درک مطلب و تجزیه و تحلیل صرفی و حرکه گذاری و 4 تست قواعد پاسخ صحیح داده بشه.
      برای پاسخگویی به 4 تست قواعد خوندن دقیق منصوبات و مضاف و مضاف الیه و صفت کفایت میکنه.
      توصیه میشه هر شب 1 درک مطلب رو کار کنید و تحلیل صرفی و حرکه گذاری های مربوطه رو انجام بدید.
      اگه تمکن مالی کافی دارید توصیه میشه دی وی دی های عربی حرف اخر یا افبا رو تهیه کنید و پس از اون تست های عربی سال های اخیر رو بزنید در غیر این صورت کتاب عربی کامل گاج و تست های کنکور کار کنید.
      زبان انگلیسی
      قبل از هر چیزی باید گفت که برای پاسخگویی به بیش از سه چهارم تست های زبان کنکور داشتن دایره لغت کافی و ترجمه جمله(نه ترجمه کامل بلکه ترجمه به حدی که خواسته و مفهوم سوال مشخص بشه)لازم هست.پس برای تقویت دایره لغات خودتون لازمه روزانه 20 الی 30 دقیقه ای وقت بزارید و ابتدا روی لغات کتاب درسی سوم و پیش تسلط کامل پیدا کنید.سپس روزانه 5 لغت جدید خارج از کتاب رو از دفترچه لغت مبتکران یا گاج رو بخونید.
      دسته دوم براشون درصد 40 کافیه.
      این دسته به 2 تست از تست های قواعد هم جواب بدن کافیه.توصیه میشه قواعد تمام دروس پیش(با تاکید به حروف ربط و درس 8)خونده بشه چون راحت هستن و حیف هست از دست برن.از قواعد سال سوم هم صرفا ترتیب صفات کافیه که با رمز کاس شرمج یاد بگیردش(کیفیت-اندازه-سن-شکل-رنگ-ملیت-جنس)
      تعریف کیفیت:کیفیت به نظر خود ما بستگی داره.چیزی که از نظر ما زیبا هست اما از نظر یکی دیگه زشت و مثال هایی از این دست دلالتی بر کیفیت داره.
      پس از 4 تست قاعده 8 تست لغت داریم که معمولا همگی مربوط به لغات سوم و پیش هستن.پاسخگویی به 5 تست کافیه.
      شما تا اینجا به 7 تست پاسخ صحیح دادید.برای 3 تست دیگه هم کافی هست از 13 تست باقی مونده به 3 تست پاسخ صحیح بدید!که واقعا کار سختی نیست
      از درک مطلب و کلوز تست نترسید.برای رسیدن به این 3 تست حتی تمرین کردن درک مطلب و کلوز تست هم نیاز نیست فقط کافیه کمی باهوش باشید و تست های اسون رو پیدا کنید.
      منبع هم صرفا کتاب خط ویژه گاج کافیه
      دسته دوم باید به 15 تست پاسخ صحیح بدن و به درصد 60 برسن.
      برای این امر باید به 3 تست از قواعد اولیه پاسخ صحیح بدید.علاوه بر مباحث گفته شده قواعد جملات مجهول از سال سوم هم خونده بشه.از 8 تست لغت به 6 تست باید پاسخ صحیح بدید.
      پاسخگویی به 2 تست کلوز تست-4 تست درک مطلب شما رو به درصد 60 خواهند رسوند.
      توصیه میشه از خرداد ماه هر شب 1 درک مطلب و 1 کلوز کار کنید
      منابع:خط ویژه گاج-کتاب درک مطلب نشر شبقره یا مبتکران
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن