خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نمیدانم چه عنوانی خوبه ...

سلام.بچه ها من در آخرین آزمون گزینه دو زیست هفتاد زدم.عمومی ها عربی و زبان هفتاد.بقیه هم در صدای بین سی تا پنجاه...درسم بد نیست..داشتم پیش میرفتم...خدایا...مشکل حادی برام پیش اومده و الان دو هفته است تقریبا هیچی و سه روزه دقیقا هیچی نخواندم...بچه ها چیکار کنم ؟ول کنم ؟بخونم ؟میشه کمکم کنید ؟

2. Top | #2
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها خیلی داغون...تو رو خدا کمکم کنید ..دو ساله که خواندم.پارسال یازده هزار..از یه طرف حیفم میاد ول کنم از طرفی وقتی میشینم سر درس هیچی حالیم نمیشه....

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا ول کنی؟ بخون. ۴ ماه مونده فقط

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      بخوننننن تو میتونی به این دو هفته هم فکر نکن

5. Top | #5
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی...کاش بتونم..

6. Top | #6
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه چرا اینقدر زندگی سخته ؟وقتی به راحتی میشه مشکلات و حل کرد...چرا بعضیها ااینقدر ضعیفارو میچرزونن؟

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سخته داش مثل اینه باشگاه بری یه عمر و خامی دردهای روز اول رو ردکنی بعد یهو 2 هفته نری باشگاه یعنی دهنت سرویس میشه وقتی بعد دو هفته پرس سینه بزنی و باز هم خامی ودرد از اول شروع میشه. درس هم همینطوره چاره ای نیس ولی داش از ساعت کم شروع کن بعد زیادش کن چون سال بعد نظام قدیم نیس قطعا حذف میشه و الا گاج مغز خر نخورده کتاباشو با 50 درصد از 3 ماه پیش داره میفروشه گاها هم 70 درصد تازه کتاباشو بروزرسانی نمی کنه این نشون میده یه خبرایی هس همه میدونن که گاج یکی از مافیاهای بزرگ کنکوره و فقط به نفع خودش کار می کنه البته تنها گاج نیس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن