خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question کدام کتاب برای جمع بندی فیزیک بهتره؟

سلام

منبع اصلیم کتاب های مبتکرانه، ازشون هم راضی هستم ... ولی به دلیل حجم زیاد درسنامه ها و اینکه نمی‌رسم همه فصل ها رو خلاصه نویسی کنم ( این کارو برای چند فصل انجام دادم، خسته کننده س!! کلی هم وقت میگیره، اصلا نمیصرفه! ) به این نتیجه رسیدم که باید برم سراغ کتاب های جمع بندی.

اولویت برای من داشتن درسنامه های جامع برای مرور کردن هستش، در کنارش اگه تست های مناسب و همسنگ کنکور هم داشته باشه که چه بهتر! اگه نداشت هم خیلی برام مهم نیست!!
      میخوام یه چیزی تو مایه های خط ویژه ی ریاضیات تجربی باشه ( هم حجمش کمه و هم درسنامه هاش خیلی کامل هستن )

الان بین «خط ویژه» و «موج آزمون» و «زیپ فائق» موندم! با توجه به توضیحات و انتظاری که من از کتاب جمع بندی دارم بنظر شما کدومش مناسب منه؟

خیلی سبز برای پایه یه کتاب جمع بندی داره که بنظر مناسب میاد! ولی هرچی گشتم همچین کتابی برای پیش پیدا نکردم!! گویا اصلا چاپ نشده

ممنون که تا آخر خوندید

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan
      ویرایش توسط HossEin_v : 06 اسفند 1397 در ساعت 10:48

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نظرت راجب مهروماه چیه؟
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHMAD76REZA76 نمایش پست ها
      نظرت راجب مهروماه چیه؟
      نمی‌دونم والا، ولی درکل حس خوبی نسبت به انتشارات مهر و ماه ندارم! ( قبلاً چندتا کتاب ازش خوندم و ازشون راضی نبودم ... ولی انصافا لقمه هاش خوبن )

شما خودت مهر و ماهو داشتی؟ چطوره؟

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      نمی‌دونم والا، ولی درکل حس خوبی نسبت به انتشارات مهر و ماه ندارم! ( قبلاً چندتا کتاب ازش خوندم و ازشون راضی نبودم ... ولی انصافا لقمه هاش خوبن )

شما خودت مهر و ماهو داشتی؟ چطوره؟
      راستش من هم مهروماهو دارم هم خط ویژه رو
      خط ویژه بیشترمطابق میکروگاج نوشته شده وخلاصه شده ی همون فرمول های میکروعه وبرای کسی خوبه که از میکرو توطول سال استفاده کرده باشه اما مهروماه یه سری درسنامه ی مفیددرابتدا میگه ودرآخر هم تست های کنکور رو حل میکنه اگه بخوای میتونم برات نمونه بذارم.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      زیپ و بیشتر دوس دارم واسه تست بیشترم همون آزمون خیلی سبز و میتونی سه سطحیم استفاده کنی....موج خوبه ولی سوالات غیر منطقی و الکی سخت کم نداره واقعا تحمل کردنش اعصاب میخواد و اینکه کمک خاصی هم نمیکنه به نظر من....مهر و ماهم ندیدم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHMAD76REZA76 نمایش پست ها
      راستش من هم مهروماهو دارم هم خط ویژه رو
      خط ویژه بیشترمطابق میکروگاج نوشته شده وخلاصه شده ی همون فرمول های میکروعه وبرای کسی خوبه که از میکرو توطول سال استفاده کرده باشه اما مهروماه یه سری درسنامه ی مفیددرابتدا میگه ودرآخر هم تست های کنکور رو حل میکنه اگه بخوای میتونم برات نمونه بذارم.
      کسایی که فیزیک مبتکران رو کار کردن می‌دونن که مولفش با فرمول های خیلی زیادی که بقیه انتشارات یاد میدن مخالفه! اگه خط ویژه هم مثل کتاب میکرو باشه پس بدرد من نمیخوره!!

ممنون از لطفت نمونه ش توی سایت ها هست خودم میگیرم و زحمتت نمیدم

تارس

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      زیپ و بیشتر دوس دارم واسه تست بیشترم همون آزمون خیلی سبز و میتونی سه سطحیم استفاده کنی....موج خوبه ولی سوالات غیر منطقی و الکی سخت کم نداره واقعا تحمل کردنش اعصاب میخواد و اینکه کمک خاصی هم نمیکنه به نظر من....مهر و ماهم ندیدم
      اگه مشکل موج فقط دشواری تستاشه برا من اوکیه! چون همون‌طور که گفتم ملاک اصلی من داشتن درسنامه ی خلاصه و درعین حال کامله ( برای مرور )
      آخه تعریف الگوهای یادآوری این کتابو خیلی شنیدم! درحالی که اصلا نمی‌دونم چی هست

درسنامه و تست های زیپ بنظرت مناسب هستن؟ (مخصوصا درسنامه ها)
      یه خوبی دیگه ای که موج داره اینه که حجمش از زیپ خیلی کمتره!

تارس

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      ببین زیپ اومده تیپای مختلفو گفته بعد واسه هر تیپ 2 3 تا تست اورده در نهایتم 10 20 تست واسه کل فصل درسنامشم اوکیه واقعا
      موج درسنامش بد نیس تیپ بندیو اینا که ندااره یه چیز خلاصست از خود کتابای نشرالگو...تستاش سخت هس تست خوبم داره ولی سخت جذابی نیس که بزنی حال کنی یه چیزاییه که قشنگ حس میکنی عمرا نمیدن اگه فقط سخت بود اوکی بود، بعدم سه سطحی تستاش خفن تره حال میکنی باش ....آزمون خیلی سبزم که خیلی جوونه دیگه ،موج خوبه ولی ارزش وقتو نداره رو یه کتاب محتمل تر بخوای وقت بزاری بهترهبه حجم کمترشم نگاه نکن وقتی که میخوای رو سوالاش بزاری حجم و جبران میکنه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیپ
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسایی که فیزیک مبتکران رو کار کردن می‌دونن که مولفش با فرمول های خیلی زیادی که بقیه انتشارات یاد میدن مخالفه! اگه خط ویژه هم مثل کتاب میکرو باشه پس بدرد من نمیخوره!!

ممنون از لطفت نمونه ش توی سایت ها هست خودم میگیرم و زحمتت نمیدم
      گاو حیوان مودبی است تیکه ی فرید شهریاری به امیر مسعودی

اینقد دیگه شهریاری اومده جواب تشریحی رو توضیح داده ادم خوابش میبره
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 06 اسفند 1397 در ساعت 11:53

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      ببین زیپ اومده تیپای مختلفو گفته بعد واسه هر تیپ 2 3 تا تست اورده در نهایتم 10 20 تست واسه کل فصل درسنامشم اوکیه واقعا
      موج درسنامش بد نیس تیپ بندیو اینا که ندااره یه چیز خلاصست از خود کتابای نشرالگو...تستاش سخت هس تست خوبم داره ولی سخت جذابی نیس که بزنی حال کنی یه چیزاییه که قشنگ حس میکنی عمرا نمیدن اگه فقط سخت بود اوکی بود، بعدم سه سطحی تستاش خفن تره حال میکنی باش ....آزمون خیلی سبزم که خیلی جوونه دیگه ،موج خوبه ولی ارزش وقتو نداره رو یه کتاب محتمل تر بخوای وقت بزاری بهترهبه حجم کمترشم نگاه نکن وقتی که میخوای رو سوالاش بزاری حجم و جبران میکنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin VT نمایش پست ها
      زیپ
      الان نمونه صفحات موج رو دیدم، از خلاصه درسنامه هاش ( همون الگوهای یادآوری ) خیلی خوشم اومد!!
      شیطونه میگه هم زیپ رو بخرم هم موج، وقتی ۱-۲ فصل از هرکدوم رو خوندم اونوقت یکیشون رو بذارم کنار :-/ با وجود اینکه به لطف عمو حسن اوضاع اقتصادی به شدت داغونه ولی احساس میکنم درسنامه های موج خیلی به کارم میان و باید بگیرمش!

متین داداش شما که زیپو پارسال کار کردی از درسنامه هاش چقدر راضی هستی از تست هاش چقدر؟؟ دلیل معرفی زیپ بیشتر بخاطر درسنامه هاشه یا تستاش؟

خدا لعنت کنه باعث و بانیش رو! شونصد جور کتاب تالیف میکنن آدم نمیدونه کدومشون رو بگیره ...

تارس

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان نمونه صفحات موج رو دیدم، از خلاصه درسنامه هاش ( همون الگوهای یادآوری ) خیلی خوشم اومد!!
      شیطونه میگه هم زیپ رو بخرم هم موج، وقتی ۱-۲ فصل از هرکدوم رو خوندم اونوقت یکیشون رو بذارم کنار :-/ با وجود اینکه به لطف عمو حسن اوضاع اقتصادی به شدت داغونه ولی احساس میکنم درسنامه های موج خیلی به کارم میان و باید بگیرمش!

متین داداش شما که زیپو پارسال کار کردی از درسنامه هاش چقدر راضی هستی از تست هاش چقدر؟؟ دلیل معرفی زیپ بیشتر بخاطر درسنامه هاشه یا تستاش؟

خدا لعنت کنه باعث و بانیش رو! شونصد جور کتاب تالیف میکنن آدم نمیدونه کدومشون رو بگیره ...
      دادا من زیپ دارم بدک نیست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ولی زیپ تا اونجاش که من خوندم و دیدم خیلی فرمولیک میگه دیگه :/

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سیب مهروماه هم دارم اونم خوبه و دیگه سوپر جمع بندیه اون مولفش هم نادریانه دقیقا همون مطالب سیب رو توی الا هم تدریس کرده در قالب جمع بندی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      راست میگه زیپ فرمولیه موج درسننامش خوبه ولی تستاش واقعا چیز جالبی نیستن ...،اگه با پولش مشکل اساسی نداری اونو بگیر تستارو از رو یه کتاب دیگه بزن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن