خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام

منبع اصلیم کتاب های مبتکرانه، ازشون هم راضی هستم ... ولی به دلیل حجم زیاد درسنامه ها و اینکه نمی‌رسم همه فصل ها رو خلاصه نویسی کنم ( این کارو برای چند فصل انجام دادم، خسته کننده س!! کلی هم وقت میگیره، اصلا نمیصرفه! ) به این نتیجه رسیدم که باید برم سراغ کتاب های جمع بندی.

اولویت برای من داشتن درسنامه های جامع برای مرور کردن هستش، در کنارش اگه تست های مناسب و همسنگ کنکور هم داشته باشه که چه بهتر! اگه نداشت هم خیلی برام مهم نیست!!
      میخوام یه چیزی تو مایه های خط ویژه ی ریاضیات تجربی باشه ( هم حجمش کمه و هم درسنامه هاش خیلی کامل هستن )

الان بین «خط ویژه» و «موج آزمون» و «زیپ فائق» موندم! با توجه به توضیحات و انتظاری که من از کتاب جمع بندی دارم بنظر شما کدومش مناسب منه؟

خیلی سبز برای پایه یه کتاب جمع بندی داره که بنظر مناسب میاد! ولی هرچی گشتم همچین کتابی برای پیش پیدا نکردم!! گویا اصلا چاپ نشده

ممنون که تا آخر خوندید
      یه نگاهی به کتاب جامع خیلی سبز بنداز همونی ک انیشتین لباس زندان تنش
      درسنامه جامعی داره تستاشم خوبه اونقدرا هم مثل مبتکران و گاج زیاد نیست درسنامه هاش
      من خودم از روی گاج میخونم و گه گداری ک واقعا طولانی باشه از جزوات استاد های توی اینترنت مطالعه میکنم و اخرین درصدم تو ازمونا ک جمعه هفته پیش بود شد 58 بنظرم حتما به خیلی سبز جامع یه نگاه بنداز تک جلدیه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من سه سطحی+موج+(اون 3روز ی بارم که کنکورارو کار میکنی)

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      موج خلاصش خوبه ولي تستاش زيادي سخته
      زيپ خوبه
      خط ويژه بهتره!

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      زیپ

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      موج که کل فیزیک رو جمع بندی کرده فک کنم 30 ت باشه
      زیپ هم پایه و پیشش رو هم 50 تومنه :/
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      خط ویژه+آبی کانون
      چون خط ویژه تماما سوالات کنکوره و بیان خوبی داره بنظرم
      البته پایه اش خیلی بهتر از پیشِ
      ♡Be your Own HERO

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      ولی زیپ تا اونجاش که من خوندم و دیدم خیلی فرمولیک میگه دیگه :/
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      راست میگه زیپ فرمولیه موج درسننامش خوبه ولی تستاش واقعا چیز جالبی نیستن ...،اگه با پولش مشکل اساسی نداری اونو بگیر تستارو از رو یه کتاب دیگه بزن
      فرمولیک دقیقا یعنی چی؟ یعنی فرمول تستی ها ( همون فرمول های از نظر من اضافی!! ) رو هم آورده؟ درحدی فرمولیک هست که بشه تحملش کرد؟

برام سوال شده چرا فرید شهریاری خودش کتاب جمع بندی تالیف نکرده! :-/ اگه تالیف میکرد الان دقیقا میدونستم باید چی رو بگیرم

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hazrate_doost نمایش پست ها
      یه نگاهی به کتاب جامع خیلی سبز بنداز همونی ک انیشتین لباس زندان تنش
      درسنامه جامعی داره تستاشم خوبه اونقدرا هم مثل مبتکران و گاج زیاد نیست درسنامه هاش
      من خودم از روی گاج میخونم و گه گداری ک واقعا طولانی باشه از جزوات استاد های توی اینترنت مطالعه میکنم و اخرین درصدم تو ازمونا ک جمعه هفته پیش بود شد 58 بنظرم حتما به خیلی سبز جامع یه نگاه بنداز تک جلدیه
      ممنون از معرفی، ولی حجمش خیلی زیاده! درحدی که انگار کتاب جامع هستش نه جمع بندی

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

ویرایش توسط HossEin_v : 06 اسفند 1397 در ساعت 16:18

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      موج خلاصش خوبه ولي تستاش زيادي سخته
      زيپ خوبه
      خط ويژه بهتره!
      فکر کنم شما هرسه کتاب رو داشتی ( یا حداقل خوندی )
      حالا بنظرت درسنامه های خط ویژه از خلاصه ی موج بهتر و مناسب تره؟؟ ( کاری با تست ها ندارم ) درسنامه زیپ چی؟

کدوم از این ۳تا کتاب فرمول اضافی کمتر داره؟ چون من جوری فیزیک و کار کردم که آدم با حداقل فرمول ها مطلب رو یاد بگیره، الان اگه با یه گونی فرمول تستی مواجه بشم کلا بهم میریزم!

فقط یه کتاب میخوام که درسنامه هاش طوری باشه که شر خلاصه نویسی رو از سر من کم کنه!! چون این کار خیلی وقتگیره و واقعا دیگه خسته م کرده

تارس

ویرایش توسط HossEin_v : 06 اسفند 1397 در ساعت 16:19

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      سلام
      خط ویژه+آبی کانون
      چون خط ویژه تماما سوالات کنکوره و بیان خوبی داره بنظرم
      البته پایه اش خیلی بهتر از پیشِ
      آبی کانون دیگه این وسط چه کاره س؟ یعنی خط ویژه خودش به تنهایی کافی نیست؟

درسنامه هاش خیلی فرمولی نیست؟؟ ( اگه مثل درسنامه های خط ویژه ریاضیات باشه خیلی خوبه! )

آخه فیزیک مبتکران خودش سوالات چندسال اخیر کنکور رو کامل داره ( حتی گلچینی از تست های کنکور ماقبل تاریخ رو هم داره!! دهه ۵۰ و ۶۰ و ... بعید می‌دونم به کتاب کانون نیازی باشه )

تارس

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم شما هرسه کتاب رو داشتی ( یا حداقل خوندی )
      حالا بنظرت درسنامه های خط ویژه از خلاصه ی موج بهتر و مناسب تره؟؟ ( کاری با تست ها ندارم ) درسنامه زیپ چی؟

کدوم از این ۳تا کتاب فرمول اضافی کمتر داره؟ چون من جوری فیزیک و کار کردم که آدم با حداقل فرمول ها مطلب رو یاد بگیره، الان اگه با یه گونی فرمول تستی مواجه بشم کلا بهم میریزم!

فقط یه کتاب میخوام که درسنامه هاش طوری باشه که شر خلاصه نویسی رو از سر من کم کنه!! چون این کار خیلی وقتگیره و واقعا دیگه خسته م کرده
      زيپ فرمول اضافي بيشتر داره نسبت به اون دوتاي ديگه
      بين خط ويژه و موج هم من خودم خط ويژه رو بيشتر دوست دارم جمع و جور تره .. ولي به نظرم برو كتاب فروشي هر سه تارو ببين هر كدومو دوست داستي همونو بخر
      ولي در كل بخوام بگم خط ويژه بهتره به نظر من

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خط ویژه همون درسنامه های گاج نقره ای هست دیگه..در ضمن حجمش برای من خیلی زیاده.مثلا با موج آزمون یه فصل با 2 صفحه فرمولاش و نکاتشو مرور میکنی.بعد 1آزمون میزنی بعدش(اگه نیاز شد سه سطحی و نشان دارای خودت)مرور میکنی..در ضمن میتونی چند نکته خودتو که از تستا استخراج کردی تو اون 2 صفحه اضافه کنی و بعدا مرور کنی..سوالای کنکورم که تو اون 2ماه آخر در آزمون های 3 روز یه بارت میزنی..به نظر منم برو قشنگ نگاه کن کتابارو.حجماشو هم نگاه کن.و دلت با هر کدومت ساخت انتخاب کن..
      موج آزمون فیزیک (رشته تجربی) (نظام قدیم) | فروشگاه آنلاین الگو

اینم نمونشه..فصل5 دوم الگوهای یاد آوریشو گفته..2صفحس بازم.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فرمولیک دقیقا یعنی چی؟ یعنی فرمول تستی ها ( همون فرمول های از نظر من اضافی!! ) رو هم آورده؟ درحدی فرمولیک هست که بشه تحملش کرد؟

برام سوال شده چرا فرید شهریاری خودش کتاب جمع بندی تالیف نکرده! :-/ اگه تالیف میکرد الان دقیقا میدونستم باید چی رو بگیرم
      اره منظورم از فرمولیک همون چیزیه که خودت میگی و فرید هم میگه
      ولی فرمولیکش قابل تحمله
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آبی کانون دیگه این وسط چه کاره س؟ یعنی خط ویژه خودش به تنهایی کافی نیست؟

درسنامه هاش خیلی فرمولی نیست؟؟ ( اگه مثل درسنامه های خط ویژه ریاضیات باشه خیلی خوبه! )

آخه فیزیک مبتکران خودش سوالات چندسال اخیر کنکور رو کامل داره ( حتی گلچینی از تست های کنکور ماقبل تاریخ رو هم داره!! دهه ۵۰ و ۶۰ و ... بعید می‌دونم به کتاب کانون نیازی باشه )
      منم خودم مشکل اصلیم همینه
      کسایی که با مبتکران کار میکنن چون از هر فرمول اضافی به دور هستن با اینجور مسائل هم رو به رو هستن
      من خودم خط ویژه دارم خوبه ولی فرمول های خودشو داره دیگه که باید چشمتو رو اونا ببندی مثلا واسه سقوط آزاد هم تصاعد رو داره هم فرمول اصلی باید جلوی نیات شیطانی که به سراغت میاد برای دیدن و یاد گرفتنش ببندی
      از آقای شهریاری هم پرسیدم برای فیل گفت دیگه به خاطر اومدن نظام جدید چاپ نمیشه
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خط ویژه پایه + خط ویژه پیش دانشگاهی
      بهترین جمع بندی واسه فیزیک همینه
      من ک بهتر از این ندیدم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن