خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شروع زیان فارسی - از 0 - لطفا راهنمایی و کمکم کنید- تجربی

سلام دوستان

تو تاپیک قبلیم لطف کردید در مورد زیست خیلی راهنماییم کردید. خواستم بگم چون سرطان لنف دارم مدام باید دکتر برم و بیمارستان برای همین وقتم محدوده. البته هر جا باشم دروس رو مرور می کنم و ادامه می دم.

الان مشکلم اینه که در درس زبان فارسی صفر خالص هستم. اگر تست واج و تک واج و .... بزنم که منفی می شه.

الام می خوام از اول این درس رو شروع کنم. لطفا منبع و فیلم و کتاب معرفی کنید. می خوام از الان همین درس رو شروع کنم. فقط زبان فارسی 3 میاد دیگه درسته؟ رشته تجربی.

منتظر کمک و نظرات با ارزش تون هستم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتونی از دی وی دی عبدالمحمدی یا منتظری حرف آخر استفاده کنی. البته این نظر منه و شاید دوستان دیگه منابع دیگه ای هم اتفاده کرده باشن. ولی متظری از صفر میگه خوبه به نظرم.

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      منم خسته شدم هی میخواستم قرابت هر 9 تا رو جواب بدم و همش تو 5 تا قرابت گیر کردم لامصب این قرابت خیلی بی قاعدس کمیخوام جای اینکه وقتمو هدر بدم زبان فارسی بخونم شاید بتونم کمبود قرابتو جبران کنم لطفا راهنمایی کنین قرابت سبطی رو دارم ولی 300 صفحس نمیتونم تموم کنم در ضمن تستاش خیلی کمه یه کتاب خوب معرفی کنین

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خط ویژه ادبیات برای قسمت قرابت، تمام بیت های کتاب درسی رو نوشته بصورت درس به درس و جلوی بیت هم مفهوم بیت رو نوشته.
      میتونی از اون استفاده کنی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      منم خسته شدم هی میخواستم قرابت هر 9 تا رو جواب بدم و همش تو 5 تا قرابت گیر کردم لامصب این قرابت خیلی بی قاعدس کمیخوام جای اینکه وقتمو هدر بدم زبان فارسی بخونم شاید بتونم کمبود قرابتو جبران کنم لطفا راهنمایی کنین قرابت سبطی رو دارم ولی 300 صفحس نمیتونم تموم کنم در ضمن تستاش خیلی کمه یه کتاب خوب معرفی کنین

تا وقتی نتونی بیتا رو خوب بخونی و مفاهیم کتاب درسی خوب نفمیده باشی فایده ای نداره
      اول برو لغات بعد ارایه بعد قرابت و زبان فارسی بخون
      هر شبم یه کمی تاریخ ادبیات بخون
      برای قرابت مفاهیم کتاب درسی یه کتاب آس قرایت گاج هست که هم درس به درس داره هم بصورت مبحث های مختلف که هر شب چند تا مفهموم بخون تا راه بیوفتی بعد شروع کن به صورت منظم تست زنی شبانه

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دی وی دی عبدالمحمدی کامل نیس. لقمه بخون

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیلم های حرف آخر عالیه در کنار لقمه مهروماه
      فیلم های همایشی عبدالمحمدی ( همونا که با دختراس |: ) برای جمع بندی خوبه . نکنته های خوبی میگه ولی برای شروع از صفر به نظرم خوب نباشه
      زبان فارسی اگه یکمی کار کنی به سادگی میتونی بزنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زبان فارسی درسیه که میشه حتی بعد عید هم خوندش ...
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      زبان فارسی درسیه که میشه حتی بعد عید هم خوندش ...
      با تشکر از شما می شه راهنماییم کنید چجوری و از چه کتابی شروع کنم.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddd77 نمایش پست ها
      فیلم های حرف آخر عالیه در کنار لقمه مهروماه
      فیلم های همایشی عبدالمحمدی ( همونا که با دختراس |: ) برای جمع بندی خوبه . نکنته های خوبی میگه ولی برای شروع از صفر به نظرم خوب نباشه
      زبان فارسی اگه یکمی کار کنی به سادگی میتونی بزنی
      ممنون. الان از کجا و کدوم کتاب شروع کنم؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...Negin... نمایش پست ها
      دی وی دی عبدالمحمدی کامل نیس. لقمه بخون
      سلام اگر برای زبان فارسی معرفی کردید می شه یه لینک از کتاب بهم بدید.

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddd77 نمایش پست ها
      تا وقتی نتونی بیتا رو خوب بخونی و مفاهیم کتاب درسی خوب نفمیده باشی فایده ای نداره
      اول برو لغات بعد ارایه بعد قرابت و زبان فارسی بخون
      هر شبم یه کمی تاریخ ادبیات بخون
      برای قرابت مفاهیم کتاب درسی یه کتاب آس قرایت گاج هست که هم درس به درس داره هم بصورت مبحث های مختلف که هر شب چند تا مفهموم بخون تا راه بیوفتی بعد شروع کن به صورت منظم تست زنی شبانه

من که پارسال لغات ستاره دار و خوندم همه رو زدم به نظرم بار اضافیه لغت خوندن همین الانم که لغات انگلیسی رو میخونم با عربی قاطی می کنم مثل شجع و encourage در ضمن لغات فارسی با عربی نزدیکه من عربیم خوبه از از ادبیات فارسی خوشم نمیاد در حد ۵۰ میخوام بزنم قرابتم من استعداد ندارم اصلا در حد ۴ تست میزنم و برام کافیه چون نه وقتشو دارم نه حوصلشو زبان فارسی خوبه بهتر از شاعرای مفتخور ادبیمنظورت گاج موضوعی هس دیگه?اته که عین ادم حرف نمیزنن معلوم نیس چی زدن تو عمرشونم کار نکردن فقط دری وری گفتن سوالم رو زبان فارسیه کتاب خوبی هست ایا?
      ویرایش توسط God_of_war : 05 اسفند 1397 در ساعت 20:15

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara-mehraban نمایش پست ها
      دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید من تاپیک رو باز کردم ولی ملت مفت خور و .... ما از تنبلی تو هر تاپیکی هرچی می خوان وارد می کنن. خب تنبل خوان خودت یه تاپیک بزن.

منظورم این آدم نادان هست God_of_war
      تاپیک که مفت باشه این میشه دیگه واسه هر چیزی تاپیک نمیزنن صد تا تاپیک عین این هست میتونستی سوالتو اونجا ها مطرح کنی هنوز فرهنگ استفاده از تاپیک رو نمیدونی فک می کنی هر کی تاپیک زده یعنی اون حق سوال کردن داره ( سخن بزرگان = خداوند انشالله همه ما را ادم کند )

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      من که پارسال لغات ستاره دار و خوندم همه رو زدم به نظرم بار اضافیه لغت خوندن همین الانم که لغات انگلیسی رو میخونم با عربی قاطی می کنم مثل شجع و encourage در ضمن لغات فارسی با عربی نزدیکه من عربیم خوبه از از ادبیات فارسی خوشم نمیاد در حد ۵۰ میخوام بزنم قرابتم من استعداد ندارم اصلا در حد ۴ تست میزنم و برام کافیه چون نه وقتشو دارم نه حوصلشو زبان فارسی خوبه بهتر از شاعرای مفتخور ادبیاته که عین ادم حرف نمیزنن معلوم نیس چی زدن تو عمرشونم کار نکردن فقط دری وری گفتن سوالم رو زبان فارسیه کتاب خوبی هست ایا?
      درسته ولی هدف از لغت خوندن فقط لغت و املا نیست بلکه تو ارایه شناسی، بیت خوانی و تا حد زیادی
      فهمیدن مفهوم بیت ها کمک میکنه
      7روند خواندن ادبیات به نظرم به صورت لغت و املا _ آرایه _ قرابت _ زبان فارسی باشه مفید تره ( تاریخ ادبیاتم هر شب یه بخشی و بعد از خوندن مفاهیم قرابت هر شب 7 تست )

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara-mehraban نمایش پست ها
      دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید من تاپیک رو باز کردم ولی ملت مفت خور و .... ما از تنبلی تو هر تاپیکی هرچی می خوان وارد می کنن. خب تنبل خوان خودت یه تاپیک بزن.

منظورم این آدم نادان هست God_of_war
      برای شروع از دیدن فیلم های محسن منتظری شروع کن هر بخشو خوندی بعد دیدن فیلم برو درسنامه و نکات لقمه مهروماه بخون بعد تست بزن از هرکتابی که داری
      5 بحث اصلیه که از هر بحث حدودا 100 تست بزنی و بررسی کامل داشته باشی کفایت میکنه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)