خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آیا یک پسر با چنین شرایطی میتونه توی کنکور ۹۹،(رشته ی تجربی)شرکت کنه؟

سلام به همه ی دوستان امیدوار و پرتلاش کنکوری خودم.
      یک سوال مهم دارم:

آیا پسری که سال ۹۶ کنکور داده و قبول نشده و یکسال مونده پشت کنکور و باز در سال ۹۷ کنکور داده و قبول نشده، و امسال هم برای اینکه سربازی نره و بتونه کنکور ۹۸ شرکت کنه، رفته دانشگاه پیام نور ثبت نام کرده و دو ترم مرخصی گرفته، اما بازم کنکور ۹۸ نمیتونه قبول بشه و میخواد بمونه برای کنکور ۹۹،
      آیا میتونه بمونه و در کنکور ۹۹ شرکت کنه؟ یا باید بره سربازی؟ اصلا میشه یا نمیشه؟ چطوریه؟

دوستان عزیز این شرایط رفیق منه،:
      دیپلم ریاضی داره و پیش دانشگاهی انسانی و میخواد کنکور تجربی بده سال ۹۹، یعنی کلن، کنکور تجربی میداده و میخواد باز هم همین رشته تجربی رو توی کنکور شرکت کنه.
      اکانت انجمن نداره، گفت واسش بپرسم،ممنون از نظراتتون.
      99

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.K98 نمایش پست ها
      یک سوال مهم دارم:

آیا پسری که سال ۹۶ کنکور داده و قبول نشده و یکسال مونده پشت کنکور و باز در سال ۹۷ کنکور داده و قبول نشده، و امسال هم برای اینکه سربازی نره و بتونه کنکور ۹۸ شرکت کنه، رفته دانشگاه پیام نور ثبت نام کرده و دو ترم مرخصی گرفته، اما بازم کنکور ۹۸ نمیتونه قبول بشه و میخواد بمونه برای کنکور ۹۹،
      آیا میتونه بمونه و در کنکور ۹۹ شرکت کنه؟ یا باید بره سربازی؟ اصلا میشه یا نمیشه؟ چطوریه؟

دیپلم ریاضی داره و پیش دانشگاهی انسانی و میخواد کنکور تجربی بده سال ۹۹، یعنی کلن، کنکور تجربی میداده و میخواد باز هم همین رشته تجربی رو توی کنکور شرکت کنه.
      بله میشه تواطرافم دیدم.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب چطوری؟ میشه توضیح بدی؟مرخصی پیام نورو چکار کنه؟
      99

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یک سوال مهم دارم:

اول اینکه 2 ترم مرخصی اش رو استفاده کرده دیگه مرخصی نمی دن باید انصراف نده وسال دیگه هم پول ترم /شهریه ثابت ومتغیر رو بپردازه / وکلاس نره وازمون ها رو هم نره بعد ترم بعد هم همینطور
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

اول اینکه 2 ترم مرخصی اش رو استفاده کرده دیگه مرخصی نمی دن باید انصراف نده وسال دیگه هم پول ترم /شهریه ثابت ومتغیر رو بپردازه / وکلاس نره وازمون ها رو هم نره بعد ترم بعد هم همینطور
      بله دقیقا همین طوره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام پس فقط کافیه، پول شهریه ثابت و متغیرو بده و تماااام؟
      کلاس و آزمون رو غیبت غیرمجاز کنه مشکلی پیش نمیاد(یعنی شهریه رو که داد،دیگه با دانشگاه هیچ کاری نداشته باشه)؟ یا باید اینو هماهنگ کنه تا کلن واسش همه ی کلاس ها و آزمون ها رو غیبت بزنن؟
      99

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام پس فقط کافیه، پول شهریه ثابت و متغیرو بده و تماااام؟
      کلاس و آزمون رو غیبت غیرمجاز کنه مشکلی پیش نمیاد(یعنی شهریه رو که داد،دیگه با دانشگاه هیچ کاری نداشته باشه)؟ یا باید اینو هماهنگ کنه تا کلن واسش همه ی کلاس ها و آزمون ها رو غیبت بزنن؟
      شما مهر سال آینده میری دانشگاه و هزینه ثابت متغیر واحد هات پرداخت میکنی
      برای ترم بهمن باز نیست بری دوباره کلی هزینه کنی . بهمن 98 انصراف میدی و تا بهمن 99 معافیت داری
      مهر99 هم میری دانشگاه
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      شما مهر سال آینده میری دانشگاه و هزینه ثابت متغیر واحد هات پرداخت میکنی
      برای ترم بهمن باز نیست بری دوباره کلی هزینه کنی . بهمن 98 انصراف میدی و تا بهمن 99 معافیت داری
      مهر99 هم میری دانشگاه
      یعنی این آقا واسه بهمن ماه فقط انصراف بده از دانشگاه پیام نور؟ و دیگه هیچ هزینه ای نیاز نیست بکنه؟
      99

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی این آقا واسه بهمن ماه فقط انصراف بده از دانشگاه پیام نور؟ و دیگه هیچ هزینه ای نیاز نیست بکنه؟
      فقط ممکنه هزینه انصراف بگیرن ازت که مطئن نیستم برای پیام نور
      ولی غیرانتفاعی و ازاد ، 1.5برابر شهریه ثابت هزینه انصراف میگیره
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یک سوال مهم دارم:

با سلام
      باید یه نکته رو ود نظر داشته باشید :
      1 - اولا ً شدیدا پیشنهاد میکنم به نظام وظیفه شهرستان یا استان خودتون مراجعه کنید اگر دور هست : از پلیس + 10 شهرتون بپرسید ! بخش نظام وظیفه !
      2- موردی که من دیدم این بود که طرف سرباز، همین مشکل ها رو داشت فقط از دانشگاه مقطع کاردانی انصراف زده بود رفته بود سربازی ، زمانی که کنکور داد تنها به شرطی بهش اجازه دادن بیاد بیرون که ، یک مقطع بالاتر ( کارشناسی) قبول شده بود !
      مثلا کاردانی انصرافی باشه و یا مشکل دار باشه بره سربازی : باید کارشناسی قبول بشه : اگر الان کارشناسی هست باید بره برای ارشد یا دکتری ! حالا این که طرف فعلا دانشجو هست اوکی ، نهایتا میاد شهریه ترم بعدی رو میده و دو سه ترم هم مشروطی می گذرونه اما وقتی بخواد از اونجا چنج کنه بره به دانشگاه دیگه ( اگر همون مقطع لیسانس باشه * درد سر میشه برش! که میگن سنوات دیگه نداره ! و سنوات کم میاره !

ان شاءالله این دوستمون مشکلش حل بشه - حتما ً به دوستتون بگو که بره نظام وظیفه که عمرش و وقتش از کف نره و دلش نسوزه ! و فرض رو بر این بزاره که همه اشتباه میگن، چون خیلی مهمه !

یا حق.
      ویرایش توسط MYDR : 04 اسفند 1397 در ساعت 16:26

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن