خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب کار یا جزوه محاسبات حرف آخر

سلام دوستان
      کسی کتاب کار یا جزوه محاسبات حرف آخر رو داره
      بی نهایت ممنون میشو و انشاالله براش جبران میکنم .

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکر نکنم کتاب کار یا جزوه ای داشته باشه چون من دی وی دی اصل رو از خود موسسه گرفتم ولی چیزی همراش نبود بهتره از موسسه سوال کنی و بهتره استفاده نکنی چون خود من داشتم یک جلسه رو دیدم دیدم زیاد کاربردی نیست بیشتر تبلیغاته و با چند تا رتبه برتر بی طرف صحبت کردم اونها گفتند طرف اینجور چیزها نرو بهترین روش محاسبه دقیقه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaet نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کسی کتاب کار یا جزوه محاسبات حرف آخر رو داره
      بی نهایت ممنون میشو و انشاالله براش جبران میکنم .
      سلام..کتاب یا جزوه نداره؛اتفاقا باید تمام جلساتش دو دید؛کاربردی هست خیلیم خوبه،کسیکه سرعتش خوب نیست واقعا کمک میکنه مگر اینکه کسی واقعا سرعت محاسبه خوبی داشته باشه مثل رتبه برترها،اینجورم نیست که جواب حدودی بدع چندتا روش داره که یکیشون حدودی هست ولی جز اون باید با صحیح و خطا(یعنی چک کردن با گزینه ها)برید که اونم بهرحال زمان خودشو میبره،بنظرم اگر تمرین کرده باشید خوبه ولی اینکه بخاید اولین بار سرجلشه کنکور امتحان کنید توصیه نمیکنم..الان اگه دیویدیش رو هم بخاید بگیرید خیلی ارزونه،فقط تو این مدت باقیمانده اگر میتونید و مطمعنید گیج نمیشید و باهم اشتباهشون نمیکنید؛درغیراینصورت هرروز مساله حل کنید و با ضرب و تقسیم الفت پیدا کنید بهتره..بهرحال وقتی با اعداد سروکله بزنید خودتون دستتون میاد چه شگردهایی واسش میتونید استفادع کنید و اعداد واستون آشنا هستن..بهرحال جز یک روشش بقیه هم وقتگقر هست درحد خودش؛هر روز حتما مساله حل کنید میبینید چقد تاثیر خوب داره...موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن