خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درباره 7 فروردین کمک کنید لطفن

سلام دوستان
      من دوازدهم تجربی هستم
      تا قبل از بهمن خیلی کم کاری و تنبلی کردم و نتونستم دهم رو بخونم یعنی نه اینکه صفر باشم ولی خوب نخوندم و هرچی هم خوندم یادم رفته و اینکه اکثر مطالب دروس عمومی رو اصلن نخوندم
      یازدهم هم تا نصف اول مث دهم هست و الان دارم نصف دوم رو خوب میخونم
      اینم بگم که توی تابستون خیلی خوب و عالی تخصصی های دهم و یازدهم خوندم و عمومی های یازدهم هم در حد خوب خوندم
      مشکل من اینه که تابستون جمع بندی نکردم و الان اکثر مطالب رو فراموش کردم
      میخوام واسه 7 فروردین پایه رو خوب ببندم ولی خب واقعن حجم زیاده و نمیدونم چیکار کنم خیلی از عمومی های دهم میترسم که بسیار توش ضعیفم
      لطفن راهنمایی کنین
      در ضمن یه فکری کردم که واسه هفت فروردین بیشتر انرژی و قدرت رو واسه تخصصی ها بزارم و عمومی ها رو نصف بخونم یعنی نصف عمومی های دهم و یازدهم رو واسه هفت فروردین و نصف های دیگه واسه بعد از نوروز .
      چون کانون از آزمون 30 فروردین جمع بندی عمومی دهم و در 14 اردیبهشت جمع بندی عمومی یازدهم داره
      لطفن کمک کنید بگین این نقشه ای که تو سرمه خوبه یا نه ؟؟؟
      حتمن درباره چگونگی خوندن و برنامه ریزی هم واسم توضیح بدین
      خیلی مضطرب هستم دیر به خودم اومدم و همش فکر میکنم وقت کافی ندارم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من دوازدهم تجربی هستم
      تا قبل از بهمن خیلی کم کاری و تنبلی کردم و نتونستم دهم رو بخونم یعنی نه اینکه صفر باشم ولی خوب نخوندم و هرچی هم خوندم یادم رفته و اینکه اکثر مطالب دروس عمومی رو اصلن نخوندم
      یازدهم هم تا نصف اول مث دهم هست و الان دارم نصف دوم رو خوب میخونم
      اینم بگم که توی تابستون خیلی خوب و عالی تخصصی های دهم و یازدهم خوندم و عمومی های یازدهم هم در حد خوب خوندم
      مشکل من اینه که تابستون جمع بندی نکردم و الان اکثر مطالب رو فراموش کردم
      میخوام واسه 7 فروردین پایه رو خوب ببندم ولی خب واقعن حجم زیاده و نمیدونم چیکار کنم خیلی از عمومی های دهم میترسم که بسیار توش ضعیفم
      لطفن راهنمایی کنین
      در ضمن یه فکری کردم که واسه هفت فروردین بیشتر انرژی و قدرت رو واسه تخصصی ها بزارم و عمومی ها رو نصف بخونم یعنی نصف عمومی های دهم و یازدهم رو واسه هفت فروردین و نصف های دیگه واسه بعد از نوروز .
      چون کانون از آزمون 30 فروردین جمع بندی عمومی دهم و در 14 اردیبهشت جمع بندی عمومی یازدهم داره
      لطفن کمک کنید بگین این نقشه ای که تو سرمه خوبه یا نه ؟؟؟
      حتمن درباره چگونگی خوندن و برنامه ریزی هم واسم توضیح بدین
      خیلی مضطرب هستم دیر به خودم اومدم و همش فکر میکنم وقت کافی ندارم
      عمومی اصن تاثیر نداره ، من تراز عمومییم 700 800 تا از تراز اختصاصیم پایین تره ولی در نهایت ترازو 100 تا میکشه پایین ، فارسی قرابت و ارایه رو بزن، عربی ترجمه و درک مطلبشو بزن (ترجمه واقعن به حفظ لغت نیاز نداره با زمان فعل و معرفه نکره میتونی گزینه ها رو حذف کنی) دینی رو هم بشین یکم بخون درسایی که ازشون احتمال طرح تست بالاست مثل اون احکام روزه و نماز و اینا ، من زبانم خوب بوده هیچوقت نمیخوندم نمیدونم چی بگم بهت :/ از 20 اسفندم نمیری مدرسه روزی 12 ساعت میخونی دیگ :/ 80 درصد تایمو اختصاصی بخون 20 درصد رو عمومی ، ولی اختصاصی ها رو قشنگ جمع کن دیگ :/ عمومی ها رو بعد از عید بخون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Reza نمایش پست ها
      عمومی اصن تاثیر نداره ، من تراز عمومییم 700 800 تا از تراز اختصاصیم پایین تره ولی در نهایت ترازو 100 تا میکشه پایین ، فارسی قرابت و ارایه رو بزن، عربی ترجمه و درک مطلبشو بزن (ترجمه واقعن به حفظ لغت نیاز نداره با زمان فعل و معرفه نکره میتونی گزینه ها رو حذف کنی) دینی رو هم بشین یکم بخون درسایی که ازشون احتمال طرح تست بالاست مثل اون احکام روزه و نماز و اینا ، من زبانم خوب بوده هیچوقت نمیخوندم نمیدونم چی بگم بهت :/ از 20 اسفندم نمیری مدرسه روزی 12 ساعت میخونی دیگ :/ 80 درصد تایمو اختصاصی بخون 20 درصد رو عمومی ، ولی اختصاصی ها رو قشنگ جمع کن دیگ :/ عمومی ها رو بعد از عید بخون
      20 اسفند کجا بوده قید نمره انضباط رو زدم دیگه نمیخوام برم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن