خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

نحوه ی برگزاری کنکور ۹۹

سلام دوستان عزیز بعد از کش و قوس های فراوان با اهل منزل به این نتیجه رسیدیم که من تا کنکور ۹۸ بخونم هر چی تونستم و اگر نشد رتبه لازمو بیارم، بمونم ۹۹. ( پوسیدم به قرآن) ولی خب خودمم ترجیح میدم به جای لیسانس خوندن که تو ایران اصلا آینده نداره، یکسال هم بمونم و برم دنبال علاقه ام.ضمناً خانواده هم میدونن که هیچی تا الان نخوندم..به نظرتون ممکنه کنکور ۹۹ هم با تاثیر مثبت و هم با دو نوع سوال برگزار بشه؟ یعنی عین کنکور ۹۸؟ قرن داره عوض میشه و من هنوز کنکور میدم..ولی خب آدم زورش میاد اینهمه بمونه تهش بره لیسانس..نه که لیسانس بد باشه، خب من که همون اولین کنکورم بهترین رشته بهترین دانشگاه تو لیسانس قبول بودم..ذات موندنم به خاطر پزشکی بود..به نظرتون چقدر احتمال داره ۹۹ هم دو نوع سوال بدن؟یه چیز دیگه اینکه با توجه به پایه درسی ضعیفم، باید برم کلاس کنکور. بهترین کلاس کنکور تو تهران رو اگه میشناسین معرفی کنین لطفا..
      To the hope of it all..
      ویرایش توسط NiNi : 01 اسفند 1397 در ساعت 16:44

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز بعد از کش و قوس های فراوان با اهل منزل به این نتیجه رسیدیم که من تا کنکور ۹۸ بخونم هر چی تونستم و اگر نشد رتبه لازمو بیارم، بمونم ۹۹. ( پوسیدم به قرآن) ولی خب خودمم ترجیح میدم به جای لیسانس خوندن که تو ایران اصلا آینده نداره، یکسال هم بمونم و برم دنبال علاقه ام.ضمناً خانواده هم میدونن که هیچی تا الان نخوندم..به نظرتون ممکنه کنکور ۹۹ هم با تاثیر مثبت و هم با دو نوع سوال برگزار بشه؟ یعنی عین کنکور ۹۸؟ قرن داره عوض میشه و من هنوز کنکور میدم..ولی خب آدم زورش میاد اینهمه بمونه تهش بره لیسانس..نه که لیسانس بد باشه، خب من که همون اولین کنکورم بهترین رشته بهترین دانشگاه تو لیسانس قبول بودم..ذات موندنم به خاطر پزشکی بود..به نظرتون چقدر احتمال داره ۹۹ هم دو نوع سوال بدن؟
      شما بخون برا 98
      چه 99 دوتا باشه چه یکی باشه بالاخره باید همینا رو بخونی
      اونایی که راحته و رتبه آور بخون سال بعد هم به کارت میاد

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      شما بخون برا 98
      چه 99 دوتا باشه چه یکی باشه بالاخره باید همینا رو بخونی
      اوانایی که راحته و رتبه آور بخون سال بعد هم به کارت میاد
      همینو نوشتم دیگه. امسال رو میخونم نشد،میمونم ۹۹.
      To the hope of it all..

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز بعد از کش و قوس های فراوان با اهل منزل به این نتیجه رسیدیم که من تا کنکور ۹۸ بخونم هر چی تونستم و اگر نشد رتبه لازمو بیارم، بمونم ۹۹. ( پوسیدم به قرآن) ولی خب خودمم ترجیح میدم به جای لیسانس خوندن که تو ایران اصلا آینده نداره، یکسال هم بمونم و برم دنبال علاقه ام.ضمناً خانواده هم میدونن که هیچی تا الان نخوندم..به نظرتون ممکنه کنکور ۹۹ هم با تاثیر مثبت و هم با دو نوع سوال برگزار بشه؟ یعنی عین کنکور ۹۸؟ قرن داره عوض میشه و من هنوز کنکور میدم..ولی خب آدم زورش میاد اینهمه بمونه تهش بره لیسانس..نه که لیسانس بد باشه، خب من که همون اولین کنکورم بهترین رشته بهترین دانشگاه تو لیسانس قبول بودم..ذات موندنم به خاطر پزشکی بود..به نظرتون چقدر احتمال داره ۹۹ هم دو نوع سوال بدن؟یه چیز دیگه اینکه با توجه به پایه درسی ضعیفم، باید برم کلاس کنکور. بهترین کلاس کنکور تو تهران رو اگه میشناسین معرفی کنین لطفا..
      وزیر علوم بهمن مصاحبه ای کردن و گفتن که اگر تعداد نظام قدیم ها حدنصاب باشه دو کنکور برگزار میشه حالا این حدنصاب چقدر هست خدا داند

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

وزیر علوم بهمن مصاحبه ای کردن و گفتن که اگر تعداد نظام قدیم ها حدنصاب باشه دو کنکور برگزار میشه حالا این حدنصاب چقدر هست خدا داند
      بشینم دعا کنم حد نصاب برسه. چه بدبختییه گرفتار شدم.
      To the hope of it all..

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

باید تا تابستون صبر کنی تا اون موقع می گن فعلا برای 98 بخون تا 99 مشخص شه درستشم همینه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم هرچقدر هم که پایه درسیِ یه پشت کنکوری ضعیف باشه وقتی که 4ماه تا کنکور سراسری 98 وقت هست،فکر کردن به کنکور 99(حتی برای 1صدمِ ثانیه) حماقتِ محضه
      شما اگر همت کنی میتونی عمومیات رو به درصدای خیلی بالا برسونی (حتی توی دوماه) چون ذاتِ عمومیا همینه،اگر 2ماه بصورتِ پیوسته و دقیق بشینی بخونی عمومیارو کلی میتونی پیشرفت کنی و به درصد های بالا برسی،بنظرم دروسِ عمومی نیاز به پایه ی قوی داشتن ندارن،هرموقع که شروع کنی میتونی توشون پیشرفت کنی البته اگر
      واقعا بخوای!
      برای دروسِ اختصاصی هم طبقِ برنامه ای که علی توی تاپیکش داده میتونی به راحتی جلو بری(با حذفیات)(برنامش کاملا منطقی و قابلِ اجراست) @WickedSick
      همت کن همین 4ماه رو خوب بخون نی نی،بعدشم خدا کریمه
      اینکه از الآن با وجودِ 4ماه زمان تا کنکور98 بخوای به کنکور 99 فکر کنی یه اشتباهِ بزرگه،کسی که واقعا سرش به سنگ خورده باشه و بخواد لایف استایلش رو به کل تغییر بده کاری نداره چقدر زمان براش باقی مونده از همون زمانی که داره به نحوِ احسن استفاده میکنه،انشاالله 98 بهترین نتیجه رو بگیری: )
      امیدوارم موفق باشی: )

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الانو بچسب خوب بخون تا بعد 99
      و اینکه برو دعا کن 99 فقط نظام جدید باشه چون خیلی به ضرر نظام ققدیم هاست درساشون بسیار اسون و نمره و درصد بالا اوردن بسیار راحت شده
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      الانو بچسب خوب بخون تا بعد 99
      و اینکه برو دعا کن 99 فقط نظام جدید باشه چون خیلی به ضرر نظام ققدیم هاست درساشون بسیار اسون و نمره و درصد بالا اوردن بسیار راحت شده
      اونش اصلا مهم نیست. تنها چیزی که برای من مهمه اینه که برای نظام قدیم سوال جداگانه بدن و تاثیر معدل مثبت باشه. بقیه اش با تلاش بیشتر قابل حله.
      To the hope of it all..

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      بنظرم هرچقدر هم که پایه درسیِ یه پشت کنکوری ضعیف باشه وقتی که 4ماه تا کنکور سراسری 98 وقت هست،فکر کردن به کنکور 99(حتی برای 1صدمِ ثانیه) حماقتِ محضه
      شما اگر همت کنی میتونی عمومیات رو به درصدای خیلی بالا برسونی (حتی توی دوماه) چون ذاتِ عمومیا همینه،اگر 2ماه بصورتِ پیوسته و دقیق بشینی بخونی عمومیارو کلی میتونی پیشرفت کنی و به درصد های بالا برسی،بنظرم دروسِ عمومی نیاز به پایه ی قوی داشتن ندارن،هرموقع که شروع کنی میتونی توشون پیشرفت کنی البته اگر
      واقعا بخوای!
      برای دروسِ اختصاصی هم طبقِ برنامه ای که علی توی تاپیکش داده میتونی به راحتی جلو بری(با حذفیات)(برنامش کاملا منطقی و قابلِ اجراست) @WickedSick
      همت کن همین 4ماه رو خوب بخون نی نی،بعدشم خدا کریمه
      اینکه از الآن با وجودِ 4ماه زمان تا کنکور98 بخوای به کنکور 99 فکر کنی یه اشتباهِ بزرگه،کسی که واقعا سرش به سنگ خورده باشه و بخواد لایف استایلش رو به کل تغییر بده کاری نداره چقدر زمان براش باقی مونده از همون زمانی که داره به نحوِ احسن استفاده میکنه،انشاالله 98 بهترین نتیجه رو بگیری: )
      امیدوارم موفق باشی: )
      سرم به سنگ خورده، ولی هنوز میلنگم. من به ۹۸ فکر میکنم، ولی مطمئنم به رشته ی مد نظرم نمیرسه. و هدف اصلیم ۹۹ عه. هر سال خودمو گول زدم که تو دو ماه میتونم تو سه ماه میتونم و...اینبار دیگه نمیخوام فرصتو از دست بدم. این فکر به ۹۹ باعث نمیشه نخونم. برای کسی مثل من که چندساله درس نخونده، از الان تا ۹۹ هم هر ثانیه اش باید استفاده بشه.
      To the hope of it all..

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

سرم به سنگ خورده، ولی هنوز میلنگم. من به ۹۸ فکر میکنم، ولی مطمئنم به رشته ی مد نظرم نمیرسه. و هدف اصلیم ۹۹ عه. هر سال خودمو گول زدم که تو دو ماه میتونم تو سه ماه میتونم و...اینبار دیگه نمیخوام فرصتو از دست بدم. این فکر به ۹۹ باعث نمیشه نخونم. برای کسی مثل من که چندساله درس نخونده، از الان تا ۹۹ هم هر ثانیه اش باید استفاده بشه.
      نگران نباش برگذار میشه
      ♡Be your Own HERO

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اولا که تا 98 خوب بخونید و ان شالله قبولید
      ولی من قبلا هم گفتم که صرفا برگزار شدن کنکور نظام جدید در سال 99 بیشتر به مفع نظام قدیم هاست و استدلال منطقی آوردم براش توی پست هام هست
      بچه های نظام قدیم ، اگه کتاب های خودشون رو خوب بلد باشن ، درس های نظام جدید براشون خیلی آسونتر میشه چون حذفیات زیادی داشته
      با برگزار شدن کنکور نظام قدیم 99 صرفا بالارفتن سطح همه نظام قدیم ها رو خواهیم داشت و عملا با کم شدن ظرفیت های ورودی برای نظام قدیم هرکس 99 نظام قدیم کنکور بده ضرر میکنه
      نمیدونم اصرار دوستان برای برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 99 چیه ولی مطمئن باشید صرفا ضرره

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlEfMiMbE نمایش پست ها
      اولا که تا 98 خوب بخونید و ان شالله قبولید
      ولی من قبلا هم گفتم که صرفا برگزار شدن کنکور نظام جدید در سال 99 بیشتر به مفع نظام قدیم هاست و استدلال منطقی آوردم براش توی پست هام هست
      بچه های نظام قدیم ، اگه کتاب های خودشون رو خوب بلد باشن ، درس های نظام جدید براشون خیلی آسونتر میشه چون حذفیات زیادی داشته
      با برگزار شدن کنکور نظام قدیم 99 صرفا بالارفتن سطح همه نظام قدیم ها رو خواهیم داشت و عملا با کم شدن ظرفیت های ورودی برای نظام قدیم هرکس 99 نظام قدیم کنکور بده ضرر میکنه
      نمیدونم اصرار دوستان برای برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 99 چیه ولی مطمئن باشید صرفا ضرره
      چون کسی که نظام قدیم خونده با کتاب های خودش راحت تره ضرر هم يه چيز خود ساخته هست که خیلی ها ميگن از جمله شما هیچ ضرری وجود نداره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چرا قضیه خارج رفتنت کنسل شد؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

چون کسی که نظام قدیم خونده با کتاب های خودش راحت تره ضرر هم يه چيز خود ساخته هست که خیلی ها ميگن از جمله شما هیچ ضرری وجود نداره
      شما ببین ، هر سال یه عده میمونن پشت و به سطح اونها اضافه میشه ، یعنی قوی تر میشن و رقابت بینشون شدید تر ، ظرفیت ها هم مطمئنا توی سال 99 ، بیشتر به نظام جدید ها تعلق پیدا میکنه ، میتونه 70 به سی هم بشه این نسبت و نظام جدید ها راضی نمیشن که ظرفیت برابر یا کمتر داشته باشن ، ضمن اینکه حجم مطالب و کتابهای اونا کمتره و مطالب هم سطحش آسونتر ، یعنی راحت تر از نظام قدیم ها به درصد بالاتر دست پیدا میکنن ، سه فاکتور داریم که به ضرر نظام قدیم هاست ، دقیقا چی به نفعشونه اونوقت؟
      ویرایش توسط AmirMansour : 01 اسفند 1397 در ساعت 21:11

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن