خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      شما که اینقد نگران کتابی چن تا از کتاباتو کامل خوندی تا الان؟!
      همین ترازبندی کلی به ضرر نظام قدیماس حالا نتایج 98 که اومد بهت میگم!
      من دیگه پشت کنکور نمیمونم ولی نظام رو باید عوض کنن تا تعادل به وجود بیاد و تب و تاب کنکور کمتر شه
      دقیقا چون سفیدن غصه میخورم
      پس عزیز اگه نمیخوای بمونی چرا انقدر میگی تعادل تعادل؟
      بذارید بقیه به اعتراضشون ادامه بدن
      ♡Be your Own HERO

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      دقیقا چون سفیدن غصه میخورم
      پس عزیز اگه نمیخوای بمونی چرا انقدر میگی تعادل تعادل؟
      بذارید بقیه به اعتراضشون ادامه بدن
      وقتی نظام قدیم این همه رقابت توش زیاده چرا این همه شور میزنی
      اگه قبول نشم ممکنه بمونم ولی تو زندگیت باید ریسک پذیر باشی گاهی اگه میخای موفق شی
      نظام قدیم اگه واقعا خوب بود این همه ادم چند سال پشت کنکورش نمیموند

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه قبول نشم ممکنه بمونم ولی تو زندگیت باید ریسک پذیر باشی گاهی اگه میخای موفق شی
      عزیز شما مسایل رو با هم قاطی کردی و روی حرف های اشتباهت هم تاکید داری موفق باشی

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

عزیز شما مسایل رو با هم قاطی کردی و روی حرف های اشتباهت هم تاکید داری موفق باشی
      شما هم همینطور مطمئن باش دو کنکوره هم اگه حتی بشه سال دیگه هم چین موقعی باز میای میگی 1400 هم باید دو کنکوره بشه چون کتاب نیس و .در صورتی که باید هر چه سریع تر سنجش جلوی این روندو بگیره و روی حرفش وایسه..کسی که قدر موقعیت و فرصتس که الان داره رو ندونه ده سال دیگم بهش فرصت بدن زمان کم میاره

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکی از مهم ترین مسائلی که دکتر علی بهش اشاره کرد تراز بندی بود ، این تراز مشترک سنجش داد نظام قدیم ها رو بعد کنکور 98 در میاره
      شما میگید سنجش میاد هردوتا آزمون رو توی یه سطح طرح میکنه ، ولی منی که دارم کتابای نظام جدید رو میبینم که حداقل توی رشته تجربی به قدری حذفیات داشتن که نمیشه همسطح کتاب قبلیش کرد متوجه میشم سنجش نمیتونه کنکور ها رو به لحاظ سطح سوالات هم سطح کنه
      به هر حال 98 اولین تجربه دوکنکور هستش ، امیدوارم حرفای من درست در نیاد و تراز آوردن توی نظام جدید آسونتر از نظام قدیم نباشه ، چون اونوقت پوئن های منفی نظام قدیم میشه 4 تا و این یعنی اگر کنکور 99 ای باشه ، بایستی سه چهار برابر 98 براش تلاش کرد تا بشه رتبه خوبی آورد

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlEfMiMbE نمایش پست ها
      یکی از مهم ترین مسائلی که دکتر علی بهش اشاره کرد تراز بندی بود ، این تراز مشترک سنجش داد نظام قدیم ها رو بعد کنکور 98 در میاره
      شما میگید سنجش میاد هردوتا آزمون رو توی یه سطح طرح میکنه ، ولی منی که دارم کتابای نظام جدید رو میبینم که حداقل توی رشته تجربی به قدری حذفیات داشتن که نمیشه همسطح کتاب قبلیش کرد متوجه میشم سنجش نمیتونه کنکور ها رو به لحاظ سطح سوالات هم سطح کنه
      به هر حال 98 اولین تجربه دوکنکور هستش ، امیدوارم حرفای من درست در نیاد و تراز آوردن توی نظام جدید آسونتر از نظام قدیم نباشه ، چون اونوقت پوئن های منفی نظام قدیم میشه 4 تا و این یعنی اگر کنکور 99 ای باشه ، بایستی سه چهار برابر 98 براش تلاش کرد تا بشه رتبه خوبی آورد

اگر سالی باشه که به نفع نظام قدیم ها باشه دقیقا همین امساله
      نظام جدیدا اولین کنکورشونه،کتاب و تست و معلم درست حسابی ندارن و اصلا نمیدونن قراره کنکور چه شکلی باشه! (مع الاسف)
      ولی نظام قدیم انقدر از کتاباش تست کنکور دادن که زیروبم کتابو دراوردن!
      ضمن اینکه حذفیات نظام جدید اتفاقا از مباحث آسون نظام قدیم بوده (برای من حداقل)،

یکی از دوستام که چندین سال پیش که نظام آموزشی تازه عوض شده بود کنکور داد، میگفت از همه نظر به ضرر نظام جدیدا شده بوده

نکته دیگه اینکه سهمیه دار های نظام قدیم اکثرا دیگه همون سال 97 قبول شدن، به همین خاطر من فکر میکردم اگه ظرفیت بندی کنن حتی به نفع نظام قدیما هم هست!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      اگر سالی باشه که به نفع نظام قدیم ها باشه دقیقا همین امساله
      نظام جدیدا اولین کنکورشونه،کتاب و تست و معلم درست حسابی ندارن و اصلا نمیدونن قراره کنکور چه شکلی باشه! (مع الاسف)
      ولی نظام قدیم انقدر از کتاباش تست کنکور دادن که زیروبم کتابو دراوردن!
      ضمن اینکه حذفیات نظام جدید اتفاقا از مباحث آسون نظام قدیم بوده (برای من حداقل)،

یکی از دوستام که چندین سال پیش که نظام آموزشی تازه عوض شده بود کنکور داد، میگفت از همه نظر به ضرر نظام جدیدا شده بوده

نکته دیگه اینکه سهمیه دار های نظام قدیم اکثرا دیگه همون سال 97 قبول شدن، به همین خاطر من فکر میکردم اگه ظرفیت بندی کنن حتی به نفع نظام قدیما هم هست!
      خوبه که مباحثی مثل چرخه های شارش انرژی ، ژنتیک مندل و ژنتیک جمعیت و تمام محاسبات ، چرخه های خزه سرخس و بازدانگان ، ویروس باکتری ، آغازیان و ... جزو مباحث آسون برای شماست ، نشون میده که به سطح خوبی از زیست رسیدید

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این همه آدم به دلایل زیادی ممکنه مونده باشن وگرنه کسایی که میخونن شاهد بودیم با پایه ی ضعیف یا متوسط با بهترین رتبه ها قبول میشن
      ریسکیم که شما میگید به آینده ی آدم نمیصرفه
      به احتمال خیلی بالا سال ۹۹ دو کنکور برگذار میشه شما نظام جدید آزمون بدید تا من بتونم معنی ریسک تو کنکور رو بفهمم
      همه ی ما میدونیم هر کس چندین بار یه کتاب رو بخونه بهتر میفهمه
      تا اینکه یهو بیاد کتابایی که پر از غلط و کلمات جدیده بخونه
      حالا سطح رقابت هر سال بیشتر بشه عادیه اونم تو تجربی چون تعداد خیلی زیاده
      رتبه ۸۲ منطقه ۳ امسال میانگین اختصاصی ۶۵ درصد زده بود
      سال بعد میشه ۷۰ درصد نهایت (هر چند ممکنه پایین تر بیاد چون کنکور مشخص نیست چجور باشه)
      از الان نگرانی درصدای سال ۹۹ رو درک نمیکنم که میگید خیلی سطح رقابت بالا میره
      ♡Be your Own HERO

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

خوبه که مباحثی مثل چرخه های شارش انرژی ، ژنتیک مندل و ژنتیک جمعیت و تمام محاسبات ، چرخه های خزه سرخس و بازدانگان ، ویروس باکتری ، آغازیان و ... جزو مباحث آسون برای شماست ، نشون میده که به سطح خوبی از زیست رسیدید
      معلم گرانقدر نتیجه کلی تون رو میشه اعلام بفرمایید ؟
      ممنون میشیم ما رو به صراط مستقیم هدایت بفرمایید

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از کل اون متن فقط همین یه تیکش جلب توجه کرد؟
      من حذفیات ریاضی رو میدونستم و درمورد اون گفتم، ولی زیست اگه اینهمه و بهمین غلظت حذفی داره که خوشبحالشون
      ولی بازم این دلیل نمیشه که تست کنکورشون راحت تر از ما باشه، باید صبر کنیم
      فعلا که کاری از دست ما برنمیاد

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehArvin نمایش پست ها
      معلم گرانقدر نتیجه کلی تون رو میشه اعلام بفرمایید ؟
      ممنون میشیم ما رو به صراط مستقیم هدایت بفرمایید
      بشینید درس بخونید 98 قبول شید تموم شه این مسخره بازی
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      از کل اون متن فقط همین یه تیکش جلب توجه کرد؟
      من حذفیات ریاضی رو میدونستم و درمورد اون گفتم، ولی زیست اگه اینهمه و بهمین غلظت حذفی داره که خوشبحالشون
      ولی بازم این دلیل نمیشه که تست کنکورشون راحت تر از ما باشه، باید صبر کنیم
      فعلا که کاری از دست ما برنمیاد
      منکه امیدوارم حرف من درست درنیاد و به نفع نظام جدید بشه ، ولی چیزی که واقعیت هست رو هم نمیشه ندید به هر حال

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      این همه آدم به دلایل زیادی ممکنه مونده باشن وگرنه کسایی که میخونن شاهد بودیم با پایه ی ضعیف یا متوسط با بهترین رتبه ها قبول میشن
      ریسکیم که شما میگید به آینده ی آدم نمیصرفه
      به احتمال خیلی بالا سال ۹۹ دو کنکور برگذار میشه شما نظام جدید آزمون بدید تا من بتونم معنی ریسک تو کنکور رو بفهمم
      همه ی ما میدونیم هر کس چندین بار یه کتاب رو بخونه بهتر میفهمه
      تا اینکه یهو بیاد کتابایی که پر از غلط و کلمات جدیده بخونه
      حالا سطح رقابت هر سال بیشتر بشه عادیه اونم تو تجربی چون تعداد خیلی زیاده
      رتبه ۸۲ منطقه ۳ امسال میانگین اختصاصی ۶۵ درصد زده بود
      سال بعد میشه ۷۰ درصد نهایت (هر چند ممکنه پایین تر بیاد چون کنکور مشخص نیست چجور باشه)
      از الان نگرانی درصدای سال ۹۹ رو درک نمیکنم که میگید خیلی سطح رقابت بالا میره
      امیدوارم هر چیزی که به صلاح و مصلحت همه هس همون اتفاق واسه همه بیفته.

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

بشینید درس بخونید 98 قبول شید تموم شه این مسخره بازی

منکه امیدوارم حرف من درست درنیاد و به نفع نظام جدید بشه ، ولی چیزی که واقعیت هست رو هم نمیشه ندید به هر حال
      معلم گرانقدررر
      چشمم مرسی که بفکر نسل جوانانی

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بیاین برای حفظ عدالت تحصیلی درس نخونیم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چون کسی که نظام قدیم خونده با کتاب های خودش راحت تره ضرر هم يه چيز خود ساخته هست که خیلی ها ميگن از جمله شما هیچ ضرری وجود نداره
      منطقتون درسته
      ولی صرفا سطح داوطلبا نیست هزینه ی کتابم هست و اینکه واقعا واسه یه سال سخت میشه زیست و شیمی نظام جدید خوندن
      سطح داوطلبا قطعا بالا میره ولی نه انقد نجومی که شما میگید
      و دلیل سوم خانواده ها که دیگه عمرا بذارن بچه شون کنکور نظام جدید با کتابای جدید بدن
      پس همه ی اینا میشه فشار و کسی نمیتونه به رشته ی دلخواهش برسه
      نظام قدیم برگزار بشه خیلی بهتره حتی با سطح رقابت بالا
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria نمایش پست ها

بالاخره برگزار میشه و همه به حرف من میرسن ، اون موقع میگن کاش خرج خرید کتاب میکردیم و نظام جدید کنکور میدادیم

من واقعا از دلایلی که شما ها و امسال شما ها در این باره مياريد خندم می گيره نه تنها من بلکه شما به هر عاقلی هم بگید خندش می گیره عزیز برادر مگر الان ظرفیتی جدا کردن که سال بعد بخوان جدا کنن اونم 70 به 30. این قضیه ظرفیت قبلا هم باب شده بود و سنجش با انتشار يه اطلاعیه به همش پایان داد و گفت تراز میشه این یعنی نهایت عدالت که سنجش به کار برده مسلما سال بعد هم همین کار رو می کنه چون سال بعد هیچ فرقی با الان نداره دوما يه نظام قدیم دو ساله که داره کتاب های خودش رو می خونه مسلما شما وقتی دو سال حداقل کتاب هارو يه دور بخونی سر سه سال اون کتاب ها هر چند هم به ظاهر پر حجم باشن که اصلا نیستن سریع و راحت در زمان کمتر خونده میشن در این جا شما از نظر زمان و راحت خوانی هیچ تفاوتی بین نظام قدیم و جدید نمی تونی قایل شی چه بسا اینجا برگ برنده با نظام قدیم ها هست چون بیشتر کتاب ها رو خوندن عزیز دلیل هايي که شما و افراد شما برآی دفاع از کنکور نظام جدید مياريد همش غلطه هر شخصی با نظام خوذ راحت تره و مسلما درس های هر نظام هم برای هر شخص مخصوص به خودش راحت هست و سختی در هر دو نظام وجود داره هيج نظامی آسون نیست از بالا به این قضیه نگاه کنیم خواهشا
      امیدوارم که کنکور 99 فقط نظام جدید بشه به چند تا دلیل:اینکه دیگه هر آدمی پیدا نمیشه که بیاد واسه نظام جدید کنکور بده!تا زمانی که کنکور نظام قدیم باشه همین آش و همین کاسه اس با درصدای خیلی بالا رتبت افتضاح میشه چون داوطلبایی هستن که از ده سال پیش هنوز دارن کنکور میدنو با نظام جدید ترافیک خیلی کمتر میشه و سطح رقابت به یه حالت تعادلی میرسه!من خودم نظام قدیمم ولی واقعا مسخرس اونایی که بهونه ی کتاب میارن.این همه کتاب تو قفسه کتابت داری کدوم یکیشو تاحالا یدور درست خوندی!تویی که پایه درسیت ضعیفه تو نظام قدیم اصلا حق نداری بگی نظام قدیم باشه دوباره چون باید سطح رقابتو ببینی!کسی باید دلش بسوزه که رتبش 3 هزاره کلی تلاش کرده سال دیگه بشه نظام جدید کلی از همه عقب میفته!چه خیری دیدین از نظام قدیم جز اینکه هی باید پشت کنکورش باشین انصافا حالتون بهم نخورده دیگه!؟حداقلش اینه تو نظام جدید مث نظام قدیم اینقد رقابت دیگه فشرده نیس اونا طرف سال اولشه کنکور میده من سال اول کنکور دادم اصلا نمیدونستم کنکور چی هست اما نظام قدییم خیلیا هستن چند ساله پشت کنکورن.امیدوارم سنجش حماقت نکنه دوباره نظام قدیم بزاره چون خیلی به ضرر داوطلبا ی نظام قدیم میشه
      شما فکر کنم وضعتون خیلی خوبه که نگران پول کتاب ندارید
      عزیز به هر حال کنکور ۹۹ باید دو نوع باشه چون مدارس شبانه هنوز نظام قدیم طراحی میشه و ۹۸ تازه اولین کنکورشونه
      اونا باید بتونن یه سال دیگه تلاش کنن
      تعداد افرادیم که شما میگید خیلی قوین به ۵۰۰ نفر احتمالا برسه
      در ضمن ترازبندی هست فقط رقابت بین نظام قدیم نیست که
      سطح نظام جدیدا قطعا پایین تره پس یه تعادل به وجود میاد
      با این دلایل ۹۹ کنکور ۲ نوع میشه
      ولی خب شما نظام جدید شرکت کنید ایشالا موفق باشید
      خب خب ، الوعده وفا ! گفتم بعد نتایج کنکور مشخص خواهد شد دو نظامه بودن چقدر ضرر میزنه به نظام قدیم ها! برادر @sina_hp که اصرار داشتی ضرری وجود نداره ، کارنامه ها رو دیدی اخوی؟ دیدی اون چیزی که ماها چند ماه پیش داد زدیم اتفاق افتاد؟
      بحث سرکوفت زدن به هیچ کس نیست ، فقط کاش یکم چشمامون باز بشه واقعیت رو ببینیم !
      الحمدلله کنکور 99 دو نظامه شد و با حق انتخاب ، و الا نظام قدیمی که میخواست پشت بمونه باید تا 1400 برای قبولی صبر میکرد...

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن