خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک برای برنامه ریزی در زیست (می خوام از اول دوره کنم) - سرطان لنف دارم و وقت کم دارم

سلام دوستان

فارغ التحصیل تجربی هستم سال پیش کنکور خیلی بد دادم.

این ماه ها خیلی بهم سخت گذشته و چند جراحی داشتم و الانم شیمی درمانی دارم می کنم برای سرطان لنف. خیلی از وقتم در بیمارستان یا مطب دکتر می گذره ولی جدی دارم می خونم.

زیست رو کلا یک بار مرور کردم. ژنتیک خیلی مشکل دارم ولی قبلش می خوام بهم کمک کنید که برنامه ای داشته باشم برای مطالعه و مرور از اول و روزانه زیست.

خواهش می کنم زود بهم جواب بدید. چون ممکنه خونه نباشم و نتونم سایت رو چک کنم آخه تو گوشیم باز نمی شه.

آیا راهی هست یا منبعی که مشخص کرده باشه که در هر درسی (مثلا زیست یا ریاضی) در هر سال چند سوال از فلان مبحث اومده؟

بچه ها خواهش می کنم یه برنامه برای مطالعه زیست بهم بدید.

بهترین منبع برای ژنتیک رو معرفی کنید (کتاب، دی وی دی، جزوه).

منتظر کمک تون هستم.

ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان می شه خواهش کنم زودتر راهنماییم کنید.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام

وقتتون بخیر.
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

این‌مصاحبمه. نکات و تکنیک ها و اینا رو توش گفتم
      http://forum.konkur.in/thread65659.html
      اینم مباحث مورد نیاز واسه استارت از الانه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 02 اسفند 1397 در ساعت 12:23

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      با این فیلم های اقای اشکان هاشمی تضمین میکنم همه ی سوالات ژنتیک رو میزنی
      فایل تدریس فصل ۸ زیست۲ (ژنتیک پایه و ژنتیک گیاهی) تهیه و تنظیم: دکتر اشکان هاشمی | فروشگاه آنلاین الگو
      از کتاب چاپ 93 زیست سوم تمرین حل میکنه من چاپ 95 رو دارم همه ی سوالات هست فقط کمی پس وپیش
      امیدوارم زودتر خوب شی ((:

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara-mehraban نمایش پست ها
      سلام دوستان

این ماه ها خیلی بهم سخت گذشته و چند جراحی داشتم و الانم شیمی درمانی دارم می کنم برای سرطان لنف. خیلی از وقتم در بیمارستان یا مطب دکتر می گذره ولی جدی دارم می خونم.

زیست رو کلا یک بار مرور کردم. ژنتیک خیلی مشکل دارم ولی قبلش می خوام بهم کمک کنید که برنامه ای داشته باشم برای مطالعه و مرور از اول و روزانه زیست.

خواهش می کنم زود بهم جواب بدید. چون ممکنه خونه نباشم و نتونم سایت رو چک کنم آخه تو گوشیم باز نمی شه.

آیا راهی هست یا منبعی که مشخص کرده باشه که در هر درسی (مثلا زیست یا ریاضی) در هر سال چند سوال از فلان مبحث اومده؟

منتظر کمک تون هستم.

ممنون
      سلام
      اقای عمارلو از فکریتو ژنتیک رو خوب گفته.
      اقای ارامفر هم چند هفته پیش برای ژنتیک یک کلاس انلاین برگزار کردن که فکر می کنم اگه با انتشارات تخته سیاه تماس بگیرید بتونید فیلمشو تهیه کنید.
      اگه نمی خواید هزینه کنید ، اقای رحیمی از موسسه الا بصورت رایگان ژنتیک رو تدریس کرده که تا حد زیادی مشکلتون رو حل میکنه
      https://sanatisharif.ir/c/6245

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم.مرسی این همه اراده. کتاب ژنتیک ارامفرم خوبه.تازه پی دی افشم میتونی دان کنی و بزنی به گوشیت و هرجا بودی بخونی.بعدشم میتونی شروع کنی هرروز یک فصل از زیستو بخونی.با مروز فصل قبلی ای که دیروز خوندی.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara-mehraban نمایش پست ها
      سلام دوستان

منتظر کمک تون هستم.

ممنون

تدریس اخیر ژنتیک ارامفر هست تو پستای اخرش . جزوه مربوطه هم هست
      اگرم خوشت نیومد کتاب ژنتیک ارامفر خیلی خوبه میتونی استفاده کنی
      انشالله بهبود پیدا کنید
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

8. Top | #8

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من کاری با برنامه و درس خوندنت ندارم ولی بیماری تورو من ۱۴ سالگی داشتم و خواستم بگم هیچوقت نگران نباش به راحتی خوب میشی.
      HOLLYWOOD

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن