خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

کسب ۲۰ درصد در انگلیسی و کسب ۳۰ درصد در فیزیک ایا دست های پشت پرده دخالت دارن؟

سلام من‌زبانم‌ ضعیفه بیشتر به زبان چینی علاقه دارم کسی میدونه واسه کسب ۲۰ درصد در زبان چی کار باید کرد البته اینم بگم برعکس عربی من از هیچ چیز زبان سر در نمیارم از جمله فعل فاعل و... حتی کلمات ساده رو هم حفظ نیستم سعی داشتم نزنم ولی دوستم گفت بزن حالا چیکار کنم؟
      فیزیک یکی دوبار کلاس رفتم پولمو انداختم اشغال چون هیچی حالیم نیس فیزیک میخوام ۳۰ درصد بزنم راهی ماهی چیزی دارین بگین هر کی راهش خوب بود یه پراید ۴۷ میلیونی میخرم براش

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یک اسطوره داشتیم تو انجمن 2-3سال پیش که بحمدالله دیگه نیست . ولی بازاریابی و تبلیغ هاش هنوز میرسه : دی

photo_2019-02-17_23-36-50.jpg
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      یک اسطوره داشتیم تو انجمن 2-3سال پیش که بحمدالله دیگه نیست . ولی بازاریابی و تبلیغ هاش هنوز میرسه : دی

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2019-02-17_23-36-50.jpg
مشاهده: 130
حجم: 76.4 کیلو بایت
      این حتما از شاگردای منتظری یا احمدیه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      سلام من‌زبانم‌ ضعیفه بیشتر به زبان چینی علاقه دارم کسی میدونه واسه کسب ۲۰ درصد در زبان چی کار باید کرد البته اینم بگم برعکس عربی من از هیچ چیز زبان سر در نمیارم از جمله فعل فاعل و... حتی کلمات ساده رو هم حفظ نیستم سعی داشتم نزنم ولی دوستم گفت بزن حالا چیکار کنم؟
      فیزیک یکی دوبار کلاس رفتم پولمو انداختم اشغال چون هیچی حالیم نیس فیزیک میخوام ۳۰ درصد بزنم راهی ماهی چیزی دارین بگین هر کی راهش خوب بود یه پراید ۴۷ میلیونی میخرم براش
      واسه زبان بشین فقط و فقط و فقط لغت بخون بجای 20 درصد 32 درصد میزنی :/ 8 تا سوال لغت داره
      فیزیک هم بشین فیزیک 1 و گرما و پیش 2 رو بخون حله :/

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      واسه زبان بشین فقط و فقط و فقط لغت بخون بجای 20 درصد 32 درصد میزنی :/ 8 تا سوال لغت داره
      فیزیک هم بشین فیزیک 1 و گرما و پیش 2 رو بخون حله :/
      داش وقت ندارم اصلا البته امروز چون مریض داریم بیمارستانم از بیکاری اومدم انجمن در واقع زمانی برا زبان و فیزیک ندارم یه راه حل سریع تر میخوام من لغت زبان رو حفظ می کنم هی یادم میره اعصابم خورد میشه موقعی هم که بلدم لغت رو اصلا نمیتونم جمله چی میگه کلا داغونم برا همین فقط نمیخوام زبان رو صفر بزنم فیزیکم دوس دارم ولی وقت ندارم راجب منبع هم بگو؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داش وقت ندارم اصلا البته امروز چون مریض داریم بیمارستانم از بیکاری اومدم انجمن در واقع زمانی برا زبان و فیزیک ندارم یه راه حل سریع تر میخوام من لغت زبان رو حفظ می کنم هی یادم میره اعصابم خورد میشه موقعی هم که بلدم لغت رو اصلا نمیتونم جمله چی میگه کلا داغونم برا همین فقط نمیخوام زبان رو صفر بزنم فیزیکم دوس دارم ولی وقت ندارم راجب منبع هم بگو؟
      کتاب جامع شهاب اناری رو بخون بعدش واسه اینکه تثبیت بشه تستای لغات چن سال اخیر رو که تو کتابا هست بزن البته نمیشه گفت قطعا به 8 تا بتونی جواب بدی ولی اگر خوب بخونی 5-6 تا رو میتون جواب بدی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      :/ والا دیگه زبان و اینا تکنیک ندارن والا یه لغت که از همه اسون تره گرامر و کلوز تست و ردینگ هم فک کنم قیدشو بزنی بهتره
      فیزیک هم دیگه اینایی که گفتم تقریبانک ( تقریبا کوچک ) هم اسونن هم تست زیاد دارن

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      کتاب جامع شهاب اناری رو بخون بعدش واسه اینکه تثبیت بشه تستای لغات چن سال اخیر رو که تو کتابا هست بزن البته نمیشه گفت قطعا به 8 تا بتونی جواب بدی ولی اگر خوب بخونی 5-6 تا رو میتون جواب بدی
      کی حوصله داره بره این همه راهو اون کتاب با اون گندگیش من که وقت ندارم که هیچ حتی اگه داشتمم اصلا از اون کتاب خوشم نمیاد

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      :/ والا دیگه زبان و اینا تکنیک ندارن والا یه لغت که از همه اسون تره گرامر و کلوز تست و ردینگ هم فک کنم قیدشو بزنی بهتره
      فیزیک هم دیگه اینایی که گفتم تقریبانک ( تقریبا کوچک ) هم اسونن هم تست زیاد دارن
      کاش یه قرصی چیزی داشت از زبان فقط فش هاشو بلدم که محصول اشناییم با فیلمای هالییوودیه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کی حوصله داره بره این همه راهو اون کتاب با اون گندگیش من که وقت ندارم که هیچ حتی اگه داشتمم اصلا از اون کتاب خوشم نمیاد
      اگه زحمت نیست میخوای سازمان سنجش کلید تستارو بزاره جلوت ؟
      اگه زحمت هم هست یکی میاد واست میزنه تو کیک و ساندیس رو بخور :/

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

زمان کنکور من مهر و ماه جمع بندی کتابش محشر بود با همون میشد 50 هم زد در زمان کم
      من 94 کنکور دادع ام
      حالا شاید کتاب های یهتری هم بلشع

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اخه زبانم شد درس عربی به این خوبی

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D R E A M= نمایش پست ها
      زمان کنکور من مهر و ماه جمع بندی کتابش محشر بود با همون میشد 50 هم زد در زمان کم
      من 94 کنکور دادع ام
      حالا شاید کتاب های یهتری هم بلشع
      اینو منم شنیدم ولی واسه کسی که لغت هیچی بلد نیس به درد نمیخوره به نظرت با روزی ۱۰ لغت میشه یه کارایی کرد تا کنکور یا نه

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      کیک کجا بود داش پارسال یه اب معدنی دادن با یه بیسکوییت اشغال . به نظرت با روزی ۱۰ لغت میشه یه کارایی کرد؟

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اینو منم شنیدم ولی واسه کسی که لغت هیچی بلد نیس به درد نمیخوره به نظرت با روزی ۱۰ لغت میشه یه کارایی کرد تا کنکور یا نه
      ارع میشه روزی بابا حالا ب نظرم تعداد نذار تا تونستی بیشتر بخون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن