خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر یا پروژه رزونانس ونوس؟

سلام به دوستان پر تلاش و با همت.

بچه های عزیز،من میخوام توی این ۴ ماه باقیمونده تا انفجار مغز ها(همون کنکور لامصب خودمون) یه برنامه درست و حسابی بریزم و بشینم ۲۴ی درس بخونم و روی برنامم کار کنم و شب و روز عین مرحوم نیکولا تسلا (واقعا نور به قبرش بباره) تلاش کنم تا به هدفم که قبولی در رشته پزشکی دانشگاه مرکز استان خودمون(اصفهان) هستش برسم.

سطحم صفره صفره(یعنی یه چیز میگم، یه چیز میشنوی)، داغون داغون، و میخوام از ۱۱ اسفند، پرقدرت شروع کنم.

خب بریم سر اصل مطلب: آقایون محترم و خانومای ارزشمند، همه واقف و ملتفت هستید که پرونده مطالعاتی، مهمترین پرونده و عناوین مورد بحث توی کنکوره و از قضا منم میخوام منابعی رو انتخاب کنم که با سرعت نور(حااالا یه نمه کمتر عیب نداره) این پرونده ی مطالعاتی بی صاحابو ببندم و بعد برم سراغ تست و تمرین در حجم انبوه و مستحکم شدن.

میخوام ببینم آیا از منابع موسسه حرف آخر که با عنوان ۶۰۴۰ بیرون داده(فقط دروس اختصاصیشو میگم)، استفاده کنم؟ یا از منابع موسسه ونوس که به تازگی پروژه ای رو با اسم رزونانس داده بیرون استفاده کنم(اینم باز اختصاصی هاش)؟

نکته ۱) توی دروس عمومی هیچ مشکلی ندارم، کیفم کوکه کوکه.
      اون داغون بودن و ضعف عمده ای که عرض کردم خدمتتون، فقط مربوط به دروس اختصاصیه، ولاغیر.

نکته۲)لطفا فقط و فقط در مورد دو موسسه بالا اظهار نظر کنید، اما اگر کتابی هم مد نظرتونه که کم حجم و کامله معرفی کنید، ممنون میشم، ولی خداییش فقط در مورد دو موسسه بالا و یا کتب کم حجم و کامل مدنظر خودتون سخن به میان بیاورید و نظر بدید نه از منابع موسساتی مثل کنکور آسان است(ارواح عمش) و یا آفبا و ... .

نکته ۳)دوستان عزیزم فقط و فقط در مورد منابع مطالعاتی این دو موسسه و یا منابع کم حجم و کامل مد نظر خودتون نظر بدیداااا، نه منبع تستی، من خودم تمام ممابع تستی بازار رو هم میشناسم و هم اینکه همشونو دارم.(سپاس از این لطفتون)

خلااااصه،انقده دوست دارم سال دیگه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قبول شم که نمیتونید تصور کنید،
      از تمامی دوستان باسابقه بی سابقه و حرفه ای و نیمه حرفه ای و استاد و شاگرد و خلاااااصه همه ی عزیزانی که اطلاعات مفید و کاربردی ای میتونن در اختیار بنده قرار بدن،تقاضا میکنم که این عمل انسان دوستانه رو انجام بدن و اینکه پیشاپیش از تک تک مشاهده کنندگان این صفحه با تمام وجود و از صمیم قلب سپاسگزاری میکنم.

من؛
      امسال،
      در رشته پزشکی،
      دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،
      قبول میشوم.

شما چه طور دوست عزیز؟شما چه هدف زیبایی داری؟ ...

در پناه حق و با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان در تمام مراحل زیبای زندگی با ارزشتان.

خدا وکیلی نه به عامه گویی های اول پست، نه به جملات انگیزشی ته پست، اصن یه وضیه)
      99

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ونوس اصلا بدرد نمیخوره
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      به نظر من با این دی وی دی ها هیچی نمیشی شد الکی عمر ادم به باد میره حرف اخر رو بنداز اشغال یه اتیشم بزن روش

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.K98 نمایش پست ها
      سلام به دوستان پر تلاش و با همت.

بچه های عزیز،من میخوام توی این ۴ ماه باقیمونده تا انفجار مغز ها(همون کنکور لامصب خودمون) یه برنامه درست و حسابی بریزم و بشینم ۲۴ی درس بخونم و روی برنامم کار کنم و شب و روز عین مرحوم نیکولا تسلا (واقعا نور به قبرش بباره) تلاش کنم تا به هدفم که قبولی در رشته پزشکی دانشگاه مرکز استان خودمون(اصفهان) هستش برسم.

سطحم صفره صفره(یعنی یه چیز میگم، یه چیز میشنوی)، داغون داغون، و میخوام از ۱۱ اسفند، پرقدرت شروع کنم.

خب بریم سر اصل مطلب: آقایون محترم و خانومای ارزشمند، همه واقف و ملتفت هستید که پرونده مطالعاتی، مهمترین پرونده و عناوین مورد بحث توی کنکوره و از قضا منم میخوام منابعی رو انتخاب کنم که با سرعت نور(حااالا یه نمه کمتر عیب نداره) این پرونده ی مطالعاتی بی صاحابو ببندم و بعد برم سراغ تست و تمرین در حجم انبوه و مستحکم شدن.

میخوام ببینم آیا از منابع موسسه حرف آخر که با عنوان ۶۰۴۰ بیرون داده(فقط دروس اختصاصیشو میگم)، استفاده کنم؟ یا از منابع موسسه ونوس که به تازگی پروژه ای رو با اسم رزونانس داده بیرون استفاده کنم(اینم باز اختصاصی هاش)؟

نکته ۱) توی دروس عمومی هیچ مشکلی ندارم، کیفم کوکه کوکه.
      اون داغون بودن و ضعف عمده ای که عرض کردم خدمتتون، فقط مربوط به دروس اختصاصیه، ولاغیر.

نکته۲)لطفا فقط و فقط در مورد دو موسسه بالا اظهار نظر کنید، اما اگر کتابی هم مد نظرتونه که کم حجم و کامله معرفی کنید، ممنون میشم، ولی خداییش فقط در مورد دو موسسه بالا و یا کتب کم حجم و کامل مدنظر خودتون سخن به میان بیاورید و نظر بدید نه از منابع موسساتی مثل کنکور آسان است(ارواح عمش) و یا آفبا و ... .

نکته ۳)دوستان عزیزم فقط و فقط در مورد منابع مطالعاتی این دو موسسه و یا منابع کم حجم و کامل مد نظر خودتون نظر بدیداااا، نه منبع تستی، من خودم تمام ممابع تستی بازار رو هم میشناسم و هم اینکه همشونو دارم.(سپاس از این لطفتون)

خلااااصه،انقده دوست دارم سال دیگه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قبول شم که نمیتونید تصور کنید،
      از تمامی دوستان باسابقه بی سابقه و حرفه ای و نیمه حرفه ای و استاد و شاگرد و خلاااااصه همه ی عزیزانی که اطلاعات مفید و کاربردی ای میتونن در اختیار بنده قرار بدن،تقاضا میکنم که این عمل انسان دوستانه رو انجام بدن و اینکه پیشاپیش از تک تک مشاهده کنندگان این صفحه با تمام وجود و از صمیم قلب سپاسگزاری میکنم.

من؛
      امسال،
      در رشته پزشکی،
      دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،
      قبول میشوم.

شما چه طور دوست عزیز؟شما چه هدف زیبایی داری؟ ...

در پناه حق و با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان در تمام مراحل زیبای زندگی با ارزشتان.

خدا وکیلی نه به عامه گویی های اول پست، نه به جملات انگیزشی ته پست، اصن یه وضیه)
      با اختلاف زیاد؛حرف اخر

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچکدام گزینه بهتریه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      ونوس اصلا بدرد نمیخوره
      میشه مثال بزنی یا دلیل بیاری؟ ممنون
      99

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      به نظر من با این دی وی دی ها هیچی نمیشی شد الکی عمر ادم به باد میره حرف اخر رو بنداز اشغال یه اتیشم بزن روش
      اینو باید طلا کوب کنن بزن سر در سازمان ملل
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه مثال بزنی یا دلیل بیاری؟ ممنون
      چون همش تبلیغات کاذب هست همونطور که پولتو گرفتن دیگه تمومه کیفیت تدریس ها هم پایینه
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      اینو باید طلا کوب کنن بزن سر در سازمان ملل
      آره واقعا، ولی امان از اسب سرکش زمان، خب باید دنبال یه راه سریع باشم دیگه‌
      99

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیشکدوم فقط با پروژه درس خوندن میتونی قبول شی ! اینکارا رو نکنین ! پشیمون میشینا !

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب دوستای گلم،حداقل یه کتاب کم حجم واسه ۴ تا درس اختصاصی پیشنهاد بدین، منم خودم میدونم این حرفارو.لطفا راهکار بدید.
      99

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این چرت و پرتا چیه
      رزونانس
      6040

خودت بخون با کتابکارا و برنامه یه آزمونی

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب دوستای گلم حداقل، یه کتاب کم حجم واسه ۴ تا درس اختصاصی پیشنهاد بدین، منم خودم میدونم این حرفارو.لطفا راهکار بدید،
      شیمی فیل + موج آزمون (همزمان باهم)
      ریاضی خط ویزه
      زیست خط ویزه
      فیزیک هیچی کم حجم خوب نداریم

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب دوستای گلم حداقل، یه کتاب کم حجم واسه ۴ تا درس اختصاصی پیشنهاد بدین، منم خودم میدونم این حرفارو.لطفا راهکار بدید،
      خط ویژه
      فیل ها ی مبتکران
      24 ساعت مهروماه
      زیپ فائق
      مشاور

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی میشه ۳۰ تا فصل زیستو که توش ناااابودم رو خودم تو ۱۲ هفته مونده تا شروع آزمونای امع قلمچی جمع کنم؟
      99

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن