خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face منابع برای شروع از الان

سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون بهتر از دیروزتون باشه خوب دوستان فی الحال 4 ماه مونده کنکور من بنا به دلایلی نخوندم تا الان ، سال دومم هست سال پیش هم روزارو از دست دادم مثل الان اما نمیخوام 4 ماه رو از دست بدم مهمم نیست چه رتبه ای بیارم مهم اینه تلاشمو کنم لااقل فردا پشیمون نمیشم که 4 ماه مونده بود چرا نخوندم ایمان دارم میشه قطعا میشه حتی اگه نشه هم سال بعد نمیگم روزا بود نخوندم حسرت نمیخورم .... اول سال پزشکی میخواستم (LOL) اما نخوندم تقصیر خودم بود نه کس دیگه ای الان اما دیگه به رشته فکر نمیکنم فقط میخونم میدونید دیگه کنکور یه آزمون بی منطقه یکی یک سال میخونه چند رقمی میاره ولی یکی سه ماه میخونه دو رقمی میاره تنها تفاوتشون ایمان و تلاش هست حالا بیخی این حرف ها پره تو انجمن...... خوب رفتم بازار کتاب تهیه کردم خیلی هاش نبود نظام قدیم کتاباش انگار قحطی اومده ولی یافتمش اینارو خریدم.... لااقل تو اردبیل اونطوره فک کنم ...... هوا هم خیلی سرده

زیست : الگو
      شیمی :برای دوم مبتکران برای سوم و پیش خیلی سبز + ای کیو
      فیزیک : پایه هم گاج پیش هم گاج
      ریاضی : مهر ماه + خیلی سبز
      ------------------------------------------
      ادبیات :والا ادبیات موضوعی خریدم برا خوندن هم 5 جلدی الگو اونم هم 3 جلدشو یافتم
      عربی : عربی سفید + جزوه معلممون عالیه چون یکی از دوستام عربی بالا 60 زد اونو خونده بود
      زبان انگلیسی : شبقره + خیلی سبز
      دینی : گاج + خیلی سبز میگن تنها گاجو بخون عالیه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      خوووییییییلییییم عالی
      موفقیتتو ببینیمBRUH

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdij نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون بهتر از دیروزتون باشه خوب دوستان فی الحال 4 ماه مونده کنکور من بنا به دلایلی نخوندم تا الان ، سال دومم هست سال پیش هم روزارو از دست دادم مثل الان اما نمیخوام 4 ماه رو از دست بدم مهمم نیست چه رتبه ای بیارم مهم اینه تلاشمو کنم لااقل فردا پشیمون نمیشم که 4 ماه مونده بود چرا نخوندم ایمان دارم میشه قطعا میشه حتی اگه نشه هم سال بعد نمیگم روزا بود نخوندم حسرت نمیخورم .... اول سال پزشکی میخواستم (LOL) اما نخوندم تقصیر خودم بود نه کس دیگه ای الان اما دیگه به رشته فکر نمیکنم فقط میخونم میدونید دیگه کنکور یه آزمون بی منطقه یکی یک سال میخونه چند رقمی میاره ولی یکی سه ماه میخونه دو رقمی میاره تنها تفاوتشون ایمان و تلاش هست حالا بیخی این حرف ها پره تو انجمن...... خوب رفتم بازار کتاب تهیه کردم خیلی هاش نبود نظام قدیم کتاباش انگار قحطی اومده ولی یافتمش اینارو خریدم.... لااقل تو اردبیل اونطوره فک کنم ...... هوا هم خیلی سرده

زیست : الگو
      شیمی :برای دوم مبتکران برای سوم و پیش خیلی سبز + ای کیو
      فیزیک : پایه هم گاج پیش هم گاج
      ریاضی : مهر ماه + خیلی سبز
      ------------------------------------------
      ادبیات :والا ادبیات موضوعی خریدم برا خوندن هم 5 جلدی الگو اونم هم 3 جلدشو یافتم
      عربی : عربی سفید + جزوه معلممون عالیه چون یکی از دوستام عربی بالا 60 زد اونو خونده بود
      زبان انگلیسی : شبقره + خیلی سبز
      دینی : گاج + خیلی سبز میگن تنها گاجو بخون عالیه
      منابعت خوبه فقط دیگه به هیچ وجه بهش فکر نکن
      من هنوزم موندم برا شیمی مبتکران بخونم یا گاج جامع
      [IMG][/IMG]

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      منابعت خوبه فقط دیگه به هیچ وجه بهش فکر نکن
      من هنوزم موندم برا شیمی مبتکران بخونم یا گاج جامع
      به من گفتن برا پایه مبتکران برا پیش خیلی سبز و گفتن بعدش که خوب تست زدی برو ای کیو بزن تثبیت کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن