خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ریاضی و فیزیک پنجاه درصد... چگونه؟!

سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی تجربه ای تو این مورد داره بهم کمک کنه : بچها من الان اگه کنکور بدم درصد ریاضی فیزیکم در حد ۳۰ درصد هستش حداکثر(حداقل ۲۰ ) اگه بخوام تا کنکور به پنجاه درصد برسونمشون شما چه منبع و روشی رو پیشنهاد میدین؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برا ریاضی اینا رو بخون:آمار+احتمال+لگاریتم+حد +مشتق+مقاطع مخروطی+ماتریس+انتگرال

برا فیزیک یه کم نظرها متفاوته مثلا خیلیا میگن نور و آیینه ها راحته اما دو فصل اول فیزیک سوم تجربی خیلی سخته اما من خودم با دو فصل اول فیزیک سوم تجربی خیلی راحت بودم و تو کنکور 97 هم به اکثر سوالات این دو فصل به راحتی جواب دادم.خودم مباحث زیر رو برا کنکور 97 خونده بودم و تونستم تو کنکور 97 فیزیکم رو 50% بزنم====>فشار+گرما+الکتریسته ساکن+الکتریسته جاری+فصل های 1و3و4و5و6و7 پیش دانشگاهی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      برا ریاضی اینا رو بخون:آمار+احتمال+لگاریتم+حد +مشتق+مقاطع مخروطی+ماتریس+انتگرال

برا فیزیک یه کم نظرها متفاوته مثلا خیلیا میگن نور و آیینه ها راحته اما دو فصل اول فیزیک سوم تجربی خیلی سخته اما من خودم با دو فصل اول فیزیک سوم تجربی خیلی راحت بودم و تو کنکور 97 هم به اکثر سوالات این دو فصل به راحتی جواب دادم.خودم مباحث زیر رو برا کنکور 97 خونده بودم و تونستم تو کنکور 97 فیزیکم رو 50% بزنم====>فشار+گرما+الکتریسته ساکن+الکتریسته جاری+فصل های 1و3و4و5و6و7 پیش دانشگاهی
      خیلی ممنون ... ینی شما بقیه ی فصلای سوم رو نخوندین؟ من فیزیک دوم و سوم خیلی برام راحت تر از پیشه اخه پیشو کلا میلنگم

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      باید به روش ایرلندی خوند تایلندی بخونی به مشکل برمیخوری پیش ۲ وسلام

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خدایا.اینم سواله؟بشین فصلایی ک برات راحتتره رو بخون بعد برو سختا.کلی وقت هست.کلی وقت هست.کلی وقت هست.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      باید به روش ایرلندی خوند تایلندی بخونی به مشکل برمیخوری پیش ۲ وسلام

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      خیلی ممنون ... ینی شما بقیه ی فصلای سوم رو نخوندین؟ من فیزیک دوم و سوم خیلی برام راحت تر از پیشه اخه پیشو کلا میلنگم
      دو فصل آخر سوم رو نخوندم.خب اون فصل هایی که برات راحت تر هست رو ابتدا بخون بعدش برو سراغ فصل های سخت تر.اینم بگم که فیزیک و ریاضی با اینکه ضرایبشون تو کنکور برابره اما فیزیک نسبت به ریاضی تراز بیشتری میده مثلا اگه 50% ریاضی بهت 1000تا تراز بده،50%فیزیک بهت 1300تا تراز میده.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی تجربه ای تو این مورد داره بهم کمک کنه : بچها من الان اگه کنکور بدم درصد ریاضی فیزیکم در حد ۳۰ درصد هستش حداکثر(حداقل ۲۰ ) اگه بخوام تا کنکور به پنجاه درصد برسونمشون شما چه منبع و روشی رو پیشنهاد میدین؟
      دوست عزیز متاسفانه بد جا افتاده یکسری مباحث میگن بخون تمومه
      شما تابع و مثلثات و معادله رو نخونی و بلد نباشی مشتق انتگرال و... معنی نداره
      چون طراح ها اکثرا توی یک سوال مشتق یا انتگرال و..... یک سوال نمیپرسن زنجیره ای از سوالات رو میپرسن که ببینن داوطلب تابع مثلثات و... بلده
      اگر میخوای اینجور سوالات گیرت نیاد اگر نظام قدیمی ماتریس امار احتمال و مقداری هندسه بخون در غیر اینصورت کاربرد مشتق از خود مشتق روتین تر هست و.... باید پیش نیاز هاشم بخونی
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      دوست عزیز متاسفانه بد جا افتاده یکسری مباحث میگن بخون تمومه
      شما تابع و مثلثات و معادله رو نخونی و بلد نباشی مشتق انتگرال و... معنی نداره
      چون طراح ها اکثرا توی یک سوال مشتق یا انتگرال و..... یک سوال نمیپرسن زنجیره ای از سوالات رو میپرسن که ببینن داوطلب تابع مثلثات و... بلده
      اگر میخوای اینجور سوالات گیرت نیاد اگر نظام قدیمی ماتریس امار احتمال و مقداری هندسه بخون در غیر اینصورت کاربرد مشتق از خود مشتق روتین تر هست و.... باید پیش نیاز هاشم بخونی
      ممنونم ... به نظر شما ریاضی رو از خط ویژه بخونم کار درستی هست؟ اخه تعداد تست هاش نسبت به بقیه ی منابع خیلی کمتره

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم ... به نظر شما ریاضی رو از خط ویژه بخونم کار درستی هست؟ اخه تعداد تست هاش نسبت به بقیه ی منابع خیلی کمتره
      تست های کنکور چند سال اخیر رو کار کنی کفایت میکنه برای شما
      مشاور

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      دو فصل آخر سوم رو نخوندم.خب اون فصل هایی که برات راحت تر هست رو ابتدا بخون بعدش برو سراغ فصل های سخت تر.اینم بگم که فیزیک و ریاضی با اینکه ضرایبشون تو کنکور برابره اما فیزیک نسبت به ریاضی تراز بیشتری میده مثلا اگه 50% ریاضی بهت 1000تا تراز بده،50%فیزیک بهت 1300تا تراز میده.
      من خییلی تو فیزیک کارم میلنگه ینی زیست و شیمی رسوندنش به ۷۰ برام انقد سخت نیست که رسوندن فیزیک به ۵۰ به تنهایی سخته

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      تست های کنکور چند سال اخیر رو کار کنی کفایت میکنه برای شما
      ممنونممم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسب درصد 50 برای ریاضی کار سختی نیست وبراحتی میشه به این درصد رسید. در مورد منبع کتابی رو انتخاب کن که دو تا ویژگی داشته باشه:1- با درسنامه هاش راحت یاد بگیری 2- تست های سراسری رو کامل داشته باشه. اگه تا حالا هندسه وهندسه مختصاتی رو نخوندی میتونی حذف کنی.
      رعایت ترتیب مطالعه هم مهم هست .حتما فصل های معادله نا معادله -تابع-قدرطلق جزع صحیح - مثلثات وحد رو قبل از بقیه فصل ها بخون چون پیش نیاز بقیه فصل ها هستن.
      در مورد فیزیک اگه منظور از 30 درصد اینه که یک مبحث رو کامل می خونی ولی نمیتونی ازمون رو جواب بدی ، مشکل از منبع مطالعاتیت هست. کتابای اقای شهریاری کتابای خیلی خوبین واحتمالا مشکلت رو حل کنه.
      به این نکته هم توجه کن که برای کسب درصد 50 باید 70درصد فصل ها رو بخونی. وفقط با خوندن 50 درصد مباحث نمیشه 50 درصد زد.
      ویرایش توسط reza2018 : 30 بهمن 1397 در ساعت 16:52

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خییلی تو فیزیک کارم میلنگه ینی زیست و شیمی رسوندنش به ۷۰ برام انقد سخت نیست که رسوندن فیزیک به ۵۰ به تنهایی سخته
      خب خود فیزیک نسبت به ریاضی سخت تره و باید بیشتر بهش بها بدی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن