خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 99
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      اخه امکان نداره زیست درس اصلی تجربی هست با ضریب 12تو از این درس حذف کنی به جایی نمیرسی تو باید منبع درست رو انتخاب کنی روش خوندنت رو تغییر بدی
      خلاصه رسیدن یا نرسیدن که بخونی اون دیگه مشکل خودته طرف خودش 24ساعته اینجا انلاینه و هیچ کاری نکرده برا کنکورش میاد میگه حذف کن خب مطمعن باش میفتی تو چاه
      وقتی قراره نرسم بخونم و 10 درصد هم نزنم چه فرقی داره با وقتی که حذف میکنم و10 درصد نمیزنم؟به قول خودتون اون.دیگه مشکل خودمه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      ببخشید وقتی نمیتونم بخونم چیکار باید بکنم؟منم میدونم.زیست ترکیبیه ولی تو این چند ماه نمیتونم30 تا فصل رو هم خوب بخونم و تست بزنم هم مرور کنم. درعوض میخوام مباحث مهم تر رو چند بار بخونم و مرور کنم چون رتبه ی خوب میخوام
      اگه رتبه خوب میخواین، هیچ درسی به اندازه زیست موثر نیست و با توجه به ضریب زیست در زیرگروه ۱، شما باید وقت زیادی رو صرف زیست کنین. علاوه‌بر این با توجه به زمانی که دارین، شما باید بیشتر به مرور و مطالعه کتاب بپردازین و تست‌زنی جای خیلی کم‌تری در برنامه شما داره

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی قراره نرسم بخونم و 10 درصد هم نزنم چه فرقی داره با وقتی که حذف میکنم و10 درصد نمیزنم؟به قول خودتون اون.دیگه مشکل خودمه
      برا زیست یه برنامه جدا بزار از اقای زارع بپرس راهنمایی کنه چطور بخونی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      در کنکور ۹۴، در هفت سوال نکته ترکیبی از فصل ۷ سوم وجود داشت و یه سوال مستقیم هم از این فصل دیده نشد. با در نظر گرفتن سوالات فصل‌های دیگر ژنتیک، حذف مبحث ژنتیک موجب از دست دادن بیش از ۲۰ درصد میشد‌. مثال‌های متعدد دیگری هم وجود داره
      شما گفتید مسائل مهم تر رو در اولویت قرار بدیم.میشه مباحث مهم رو بگید

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه رتبه خوب میخواین، هیچ درسی به اندازه زیست موثر نیست و با توجه به ضریب زیست در زیرگروه ۱، شما باید وقت زیادی رو صرف زیست کنین. علاوه‌بر این با توجه به زمانی که دارین، شما باید بیشتر به مرور و مطالعه کتاب بپردازین و تست‌زنی جای خیلی کم‌تری در برنامه شما داره
      میشه کمک کنید بگید از چه فصلهایی شروع کنم و چطور پیش برم؟

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برو از رستگار رحمانی بپرس چطور برا کنکور خونده که تو 4ماه رتبه 1شد و دوبار هم ازش امتحان گرفتن بار دوم رو هم درصداش همه 100بودن
      ایشون نه معلم های پروازی داشت نه استادای چن میلیونی تهران که خودشون از کنکور چیزی حالیشون نیست و با چاپ کتاب های چرت و پرت باعث بدبختی دانش اموزا میشن

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      در کنکور ۹۴، در هفت سوال نکته ترکیبی از فصل ۷ سوم وجود داشت و یه سوال مستقیم هم از این فصل دیده نشد. با در نظر گرفتن سوالات فصل‌های دیگر ژنتیک، حذف مبحث ژنتیک موجب از دست دادن بیش از ۲۰ درصد میشد‌. مثال‌های متعدد دیگری هم وجود داره
      اقای زارع عزیز وقتی نمیتونند خودشونو برسونند و استرس نرسیدن به مباحث رو دارند بهترین کار حذف مباحث سخته
      ایشون به درصد 50هم راضی هستند طبق گفته خودشون
      برای درصدای بالاتر که قطعا حرف شما کاملا درست و منطقیه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برو از رستگار رحمانی بپرس چطور برا کنکور خونده که تو 4ماه رتبه 1شد و دوبار هم ازش امتحان گرفتن بار دوم رو هم درصداش همه 100بودن
      ایشون نه معلم های پروازی داشت نه استادای چن میلیونی تهران که خودشون از کنکور چیزی حالیشون نیست و با چاپ کتاب های چرت و پرت باعث بدبختی دانش اموزا میشن
      راستشو بگم خیلی برام عجیبه اخه یکی دوتا کامنت از شما دیدم که گفته بودید تو زمان کم نمیشه موفق شد. من رتبه یک نمیخوام و نمیتونم ولی رتبه ای در حد 2000 منطقه دو میخوام و براش تلاش میکنم .خداروشکر رشد خوبی داشتم تو یک ماه که اصلا فکرشو هم نمیکردم نه سی دی و استاد میشناسم نه کلاس کنکور. فقط نشستم خوندم.تنها درسی که اذیتم میکنه همین زیسته که هیچی تو ذهنم نییت که چیکار کنم و چطور بخونمش .خیلی ممنونم از نظراتتون

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستشو بگم خیلی برام عجیبه اخه یکی دوتا کامنت از شما دیدم که گفته بودید تو زمان کم نمیشه موفق شد. من رتبه یک نمیخوام و نمیتونم ولی رتبه ای در حد 2000 منطقه دو میخوام و براش تلاش میکنم .خداروشکر رشد خوبی داشتم تو یک ماه که اصلا فکرشو هم نمیکردم نه سی دی و استاد میشناسم نه کلاس کنکور. فقط نشستم خوندم.تنها درسی که اذیتم میکنه همین زیسته که هیچی تو ذهنم نییت که چیکار کنم و چطور بخونمش .خیلی ممنونم از نظراتتون
      مگه من استغفر الله خدا هستم هستم بخوام کسی رو نا امید کنم یا نتیجه کنکور دست منه چه حرفایی میزنید
      شما تمام مباحث رو بخونید نتیجه هم دست خداس من اگر حرفی زدم به یه عده خاص بود که 6الی 7ساله پشت کنکورن و از خانوادشون سو استفاده میکنن اصلا قدر دان زحمات پدر و مادرشون نیستن و گرنه نتیجه شما در گرو تلاش خودتون هست

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehArvin نمایش پست ها
      اقای زارع عزیز وقتی نمیتونند خودشونو برسونند و استرس نرسیدن به مباحث رو دارند بهترین کار حذف مباحث سخته
      ایشون به درصد 50هم راضی هستند طبق گفته خودشون
      برای درصدای بالاتر که قطعا حرف شما کاملا درست و منطقیه
      دوست عزیز چرا مردمو گمراه میکنی
      خودت اصلا کنکور چند درصد زدی تو بجز انلاین بودن تو انجمن کار دیگه ای بلدی میری چت باکس تو انلاینی میای زیر هر تاپیکی تو پست میزاری..............
      اصلا میدونی کتابای زیست چند صفحن وقتی خودت70زدی با حذف مبحث بعد به این بدبختا مشاوره بده خود اقای زارع مولف پزشک و رتبه برتر هستن میگه حذف نکن شما میای میگی حذف کن
      ویرایش توسط maryam13 : 30 بهمن 1397 در ساعت 12:30

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همین کارا رو میکنین تا1400پشت کنکور هستین

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      خودت اصلا کنکور چند درصد زدی تو بجز از انلاین بودن تو انجمن کار دیگه ای بلدی میری چت باکس تو انلاینی میای زیر هر تاپیکی تو پست میزاری..............
      اصلا میدونی کتابای زیست چند صفحن وقتی خودت70زدی با حذف مبحث بعد به این بدبختا مشاوره بده خود اقای زارع مولف پزشک و رتبه برتر هستن میگه حذف نکن شما میای میگی حذف کن
      دلبندم یه نگاه به تعداد پست هایی که توی انجمن گذاشتی بنداز 551پست در عرض 3ماه ..
      800پست من در طول 4سال (حدود 200تا پست )مربوط به دوماه اخیره ! صرفا جهت کمک به دوستان ! (اوووکی انلاین ترینم ؟ )

شما از دید خودت نظر میدی و توی این مدت فقط سعی داشتی ناامیدی و حس اینکه خودت از همه داناتری رو به دوستان تزریق کنی باشه خودت خوبی

من از خودم نظر نمیدم .تجربیات من حاصل نظرات و راهنمایی های کلی از دوستان رتبه برتر و دانشجوهای رشته تاپه ..تلاش در مسیری درست و اصولی ..چون خودم امسال به تمام این تجربیات رسیدم سعی میکنم به بقیه هم کمک کنم .
      در ضمن کمتر سعی کنید تو زندگی دیگران دخالت کنید . کنکور هرکسی بخودش مربوطه ! شما غصه تعدادشو نخورید
      ویرایش توسط ifZy : 30 بهمن 1397 در ساعت 12:45

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خودت اصلا کنکور چند درصد زدی تو بجز انلاین بودن تو انجمن کار دیگه ای بلدی میری چت باکس تو انلاینی میای زیر هر تاپیکی تو پست میزاری..............
      خواهر گرامی !
      شما که وضع آنلاین بودنتون از همه بیشتره !
      فائزه هم کارش درسته میدونه داره چی میگه
      و هدفش کمک به بچه هاس نه گمراه کردن
      مگه همیشه فقط پزشکا و مولفا چیز درست رو میگن ؟
      کنکور با اون طراحاش هر ساله غلط علمی داره !!!
      اونوخ اومدین با یه دانشجو و فلان میخواین حقیقت علم و مشاوره و فلان رو به بقیه نشون بدید ؟!

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehArvin نمایش پست ها
      دلبندم یه نگاه به تعداد پست هایی که توی انجمن گذاشتی بنداز 551پست در عرض 3ماه ..
      800پست من در طول 4سال (حدود 200تا پست )مربوط به دوماه اخیره ! صرفا جهت کمک به دوستان ! (اوووکی انلاین ترینم ؟ )

شما از دید خودت نظر میدی و توی این مدت فقط سعی داشتی ناامیدی و حس اینکه خودت از همه داناتری رو به دوستان تزریق کنی باشه خودت خوبی

من از خودم نظر نمیدم .تجربیات من حاصل نظرات و راهنمایی های کلی از دوستان رتبه برتر و دانشجوهای رشته تاپه ..تلاش در مسیری درست و اصولی ..چون خودم امسال به تمام این تجربیات رسیدم سعی میکنم به بقیه هم کمک کنم .
      در ضمن کمتر سعی کنید تو زندگی دیگران دخالت کنید . کنکور هرکسی بخودش مربوطه ! شما غصه تعدادشو نخورید
      خخخخخخخخخخخخخخخ

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فائزه حتی اگر دائمم انلاین باشه حداقلش اینه ک این انلاین بونشو صرف کمک کردن و انگیزه دادن ب بچه ها میکنه
      اما شما حتی اگر 5دقیقه هم انلاین بشید این وقتتونو صرف ناامید کردن بچه ها میکنید

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)