خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه رتبه ای میتونم بیارم؟

رأی دهندگان
    13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 5-6 هزار منطقه 2

12 92.31%
    • 6-7 هزار

1 7.69%
    • 7-8 هزار

0 0%
    • 8-9 هزار

0 0%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیا میشه؟ برای شروع راهنمایی میخوام

سلام دوستان تقریبا میشه گفت سطح درسی من صفرهست و این درصد های من تو کنکور پارسال بود

ادبیات 30 عربی 8 دینی 30 زبان 36
      ریاضی 10 زیست 8 فیزیک 6 شیمی 10

من میخوام تو زمان باقی مونده به رتبه 5 هزار منطقه دو برسم .حالا بخاطر تغییر شرایط و افزایش احتمالی سطح داوطلبان حتما همین عدد نه بیشتر
      ایا با 13 ساعت مطالعه امکانش هست یا نیاز هست بیشتر بخونم یا کلا هر چقدر بخونم نمیشه؟
      لطفا راهنمایی کنید چطور برنامه ریزی کنم و برای هر درس چطور کار کنمچطور کلا برنامه بریزمچقدر تست بزنم کدوم مباحث رو حذف کنم هر درس رو چند درصد بزنم و غیره
      با توجه به ماهیت دروس ریاضی و فیزیک اگر این دو درس رو مباحث خیلی کم در حد زدن 15 درصد بخونم و دروس شیمی و زیست رو که ترکیبی هست رو کامل بخونم تو زمان باقی مونده تو دروس شیمی زیست به چه درصدی میتونم برسم؟
      نظام قدیم هستم
      ویرایش توسط niklaus.M : 28 بهمن 1397 در ساعت 20:30

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آره امکانش هست
      ریاضی فیزیک در حد 30 باید بزنی ک براش باید قد 45% بخونی
      شیمی و زیست کامل
      و مهمترین عامل موفقیت تو عمومیاس همیشو باید بالای 70 بزنی خیلییییی مهمن
      برنامه ریزی عمومی به یادداشت های کاربری من مراجعه کن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      آره امکانش هست
      ریاضی فیزیک در حد 30 باید بزنی ک براش باید قد 45% بخونی
      شیمی و زیست کامل
      و مهمترین عامل موفقیت تو عمومیاس همیشو باید بالای 70 بزنی خیلییییی مهمن
      برنامه ریزی عمومی به یادداشت های کاربری من مراجعه کن
      capture.png

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام دایی
      ببین یه نکته میگم. کلا تو هر رقابتی و من جمله کنکنور, تو همه چیزت باید متوسط باشه. و 1-2 تا نقطه قوت داشته باشی تا جلو بزنی از هم رده هات. در مورد کنکورم همینه! باید هم از عمومیا هم از اختصاصیا یکی دو درس رو بالاتر از میانگین رِنج بزنی و بقیه هم در همون حد بزنی. اگه میتونی(که به نظرم قطعا میتونی!) یا علی
      برنامه خودمم هس. لینکشو پایین میذارم. برنامه های دیگه هم واسه استارت هس مثل قلم چی یا... فقط حتما حتما با برنامه پیش بری!
      http://forum.konkur.in/thread65659.html
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام دایی
      ببین یه نکته میگم. کلا تو هر رقابتی و من جمله کنکنور, تو همه چیزت باید متوسط باشه. و 1-2 تا نقطه قوت داشته باشی تا جلو بزنی از هم رده هات. در مورد کنکورم همینه! باید هم از عمومیا هم از اختصاصیا یکی دو درس رو بالاتر از میانگین رِنج بزنی و بقیه هم در همون حد بزنی. اگه میتونی(که به نظرم قطعا میتونی!) یا علی
      برنامه خودمم هس. لینکشو پایین میذارم. برنامه های دیگه هم واسه استارت هس مثل قلم چی یا... فقط حتما حتما با برنامه پیش بری!
      http://forum.konkur.in/thread65659.html
      خیلی کلی گفتی چطور این کار رو کنم؟
      یکم بیشتر توضیح بده و اگه ممکن است یک بار دیگه متن اول رو بخون تشکر

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی هست در راه خدا وقت بگذاره حداقل چند خط توضیح بده و دلسوزانه کمک کنه؟
      شرایط دسترسی به مشاور رو ندارم
      رتبه های برتر سال پیش اگر وقت داشتید کمک کنید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niklaus.M نمایش پست ها
      سلام دوستان تقریبا میشه گفت سطح درسی من صفرهست و این درصد های من تو کنکور پارسال بود

من میخوام تو زمان باقی مونده به رتبه 5 هزار منطقه دو برسم .حالا بخاطر تغییر شرایط و افزایش احتمالی سطح داوطلبان حتما همین عدد نه بیشتر
      ایا با 13 ساعت مطالعه امکانش هست یا نیاز هست بیشتر بخونم یا کلا هر چقدر بخونم نمیشه؟
      لطفا راهنمایی کنید چطور برنامه ریزی کنم و برای هر درس چطور کار کنمچطور کلا برنامه بریزمچقدر تست بزنم کدوم مباحث رو حذف کنم هر درس رو چند درصد بزنم و غیره
      با توجه به ماهیت دروس ریاضی و فیزیک اگر این دو درس رو مباحث خیلی کم در حد زدن 15 درصد بخونم و دروس شیمی و زیست رو که ترکیبی هست رو کامل بخونم تو زمان باقی مونده تو دروس شیمی زیست به چه درصدی میتونم برسم؟
      نظام قدیم هستم
      یه چیزی میپرسم بیزحمت رو راست جواب بده.آیا این درصدهات همه ی توانت بوده یا اینکه میتونستی بیشتر هم بزنی ولی شرایط کنکور نذاشته که بیشتر بزنی؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      یه چیزی میپرسم بیزحمت رو راست جواب بده.آیا این درصدهات همه ی توانت بوده یا اینکه میتونستی بیشتر هم بزنی ولی شرایط کنکور نذاشته که بیشتر بزنی؟
      مطالعه نداشتم فقط حدود 15 روز

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و این نهایت درصدی بود که میتونستم در این زمان بزنم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

خیلی کلی گفتی چطور این کار رو کنم؟
      یکم بیشتر توضیح بده و اگه ممکن است یک بار دیگه متن اول رو بخون تشکر
      ببین. نکته اول اینکه باید با برنامه پیش بری. برنامه من هس! برنامه های دیگم هس. انتخاب اون با خودته داداشم.
      نکته دوم اینه که درس خوندن لِم میخواد. فقط نشستن سر کتابای کنکور نیس! لِم شو باید یا خودت پیدا کنی یا اینکه از یکی بپرسی. مصاحبه های زیادی هس تو همین سایت. مصاحبه خودمم هس!
      هر سوالی داشتی بپرس. هستم خدمتت

مصاحبه کنکور:

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین. نکته اول اینکه باید با برنامه پیش بری. برنامه من هس! برنامه های دیگم هس. انتخاب اون با خودته داداشم.
      نکته دوم اینه که درس خوندن لِم میخواد. فقط نشستن سر کتابای کنکور نیس! لِم شو باید یا خودت پیدا کنی یا اینکه از یکی بپرسی. مصاحبه های زیادی هس تو همین سایت. مصاحبه خودمم هس!
      هر سوالی داشتی بپرس. هستم خدمتت
      من سوال ها رو نوشتم و فکر کنم متن رو بصورت کلی خوندی یه بار دیگه اینجا میارم لطفا بهشون جواب بده .البته یک تعداد مربوط به برنامه ای هست که قبلا نوشتی .بقیه اش رو مینویسم
      هر درس رو چند درصد بزنم؟
      و تحمین رتبه ای که از سایت کانون در بالای همین متن در ارتباط با خط اخر اپلود کردم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

من سوال ها رو نوشتم و فکر کنم متن رو بصورت کلی خوندی یه بار دیگه اینجا میارم لطفا بهشون جواب بده .البته یک تعداد مربوط به برنامه ای هست که قبلا نوشتی .بقیه اش رو مینویسم
      هر درس رو چند درصد بزنم؟
      و تحمین رتبه ای که از سایت کانون در بالای همین متن در ارتباط با خط اخر اپلود کردم
      خب جواب سوال اولت که دقیقا خودم دادم. شما میتونی 2 ساعت بخونی رتبه بیاری
      میتونی 14 ساعت بخونی هیچی نیاری! به همون عواملی که گفتم بستگی داره. پس باید ازشون اطمینان پیدا کنی.

سوال دومم خب واسه 5 هزار منطقه 2 میانگین 40-50 باید بزنی با توجه به سطح کنکور
      97
      اون اسکرین شات تو مال 96ه! که ساده تر بود.
      کامل نه. بازم همون جواب خودم. همه رو باید میانگین و متوسط بخونی حالا زیست رو قطعا بیشتر! و همه رو هم متوسط بزنی در حد 40 و یکی دو درس رو یه نموره بیشتر بزنی.

مصاحبه کنکور:

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظرم با کیفیت باشه با ساعت مطالعه ی ۸ ساعتم میتونی
      ♡Be your Own HERO

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب جواب سوال اولت که دقیقا خودم دادم. شما میتونی 2 ساعت بخونی رتبه بیاری
      میتونی 14 ساعت بخونی هیچی نیاری! به همون عواملی که گفتم بستگی داره. پس باید ازشون اطمینان پیدا کنی.

سوال دومم خب واسه 5 هزار منطقه 2 میانگین 40-50 باید بزنی با توجه به سطح کنکور
      97
      اون اسکرین شات تو مال 96ه! که ساده تر بود.
      کامل نه. بازم همون جواب خودم. همه رو باید میانگین و متوسط بخونی حالا زیست رو قطعا بیشتر! و همه رو هم متوسط بزنی در حد 40 و یکی دو درس رو یه نموره بیشتر بزنی.
      این ۲ تا کارنامه رو نگاه:
      screenshot_20190216-155506.jpg

screenshot_20190216-155446.jpg

بنظرتون تفاوتشون فقط زمین میتونه باشه؟
      ♡Be your Own HERO

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

نظام قدیم هستم
      از الان تا كنكور میشه به 80 درصد مباحث کنکور اشراف کامل و صد در صدی داشت که باعث ميشه هر رشته ای که بخواهید قبول شید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)