خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

راهنمایی مطالعه ریاضی (شیوه مطالعه ، کلاس کنکور؟ ، منابع خوب )

سلام برای قبولی دررشته ی داروسازی باید ریاضی رو تو کنکور چنددرصد زدوبرای بدست اوردن این درصد باید از چه مبحثی وازچه پایه ای شروع کردواز چه شیوه ی مطالعاتی وازچه منابع کمک اموزشی بایداستفاده کردوایا برای این درس کلاس کنکورهم لازمه
      ویرایش توسط Parniya : 24 شهریور 1392 در ساعت 12:02 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      واقعا هنوز موندمه چه جور تو یه خط 6/7 تا سوال با هم پرسیدید خخخخخ
      اولا اینکه بخواین یه درصد خاص برای یه رشته خاص توی یه درس خاص رو بهتون کسی بگه واقعا سخته ولی برای قبولی تو رشته های تاپ تجربی درصد ریاضی 40الی60 قابل قبوله به شرطی که درصدای بقیه درس هاتون هم خوب باشه
      در مورد کدوم مبحث بهتون توصیه می کنم نه تها تو درس ریاضی بلکه تو همه ی دروس برای شروع از مبحثی شروع کنید که واقعا دوسش دارید ولی تو درس ریاضی و فیزیک حواستون باشه اون مبحثی رو که شروع می کنید پیش نیاز نداشته باشه که راحت متوجه بشید مسلما اگه پایه علمی قوی هم داشته باشید کارتون خیلی راحت تر میشه ولی خوب اگه پایتون هم زیاد چنگی به دل نمی زد مسلما از کتاب هایی استفاده کنید که درسنامه جامعی داشته باشن

شیوه مطالعاتی هر کسی هم ممکنه با هم فرق داشته باشه مثلا شما با تشریحی خوندن بیشتر حال می کنید من با تستی خوندن ولی بهترین کار تو ریاضی و حتی گاهی فیزیک خوندن یه درسنامه قابل قبول و سپس تست خیلی زیاد از اون مبحث برای جا افتادن و روون شدن دستتون تو حل مسائل
      منابع آموزشی هم خیلی خیلی سلیقه ایه ولی خوب اگه درسنامه قوی+تست استاندارد و زیاد می خواید میکرو گاج میتونه انتخاب خوبی باشه ولی اگه کتاب جامع می خواید به ترتیب=خیلی سبز_مهروماه_تخته سیاه ___انتخاب های مناسبی ان که جدیدا میگن مبتکران هم کتاب خوبی داده بیرون!!
      در مورد کلاس کنکور هم بستگی به دبیر و اون موسسه داره اگه واقعا دبیر تاپ و خوب و رتبه آوری هست و شما نمی تونید خودتون بخونید به نظرم کلاس برید ولی اگه خودتون بتونید با همین کتاب های کمک آموزشی پیش برید به نظرم خیلی وقت برای خودتون خریدید و دیگه زمان های پرتی کلاس رفتن و اومدن رو به حداقل رسوندیته به هر حال تصمیم با خودتونه...!!!

انگشتام هم تاول زداز بس نوشتم خخخخخخ____________موفق باشیم

فعلن ...!!!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این انتشاراتی که گفتید به غیر از درس ریاضی وفیزیک برای دروس دیگه هم کتابهای تستی یا کمک اموزشی خوبی داره یا نه ؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط انا نمایش پست ها
      این انتشاراتی که گفتید به غیر از درس ریاضی وفیزیک برای دروس دیگه هم کتابهای تستی یا کمک اموزشی خوبی داره یا نه ؟

من 5 تا انتشارات گفتم دقیقا کدوم مد نظزتونه؟؟؟

فعلن ...!!!

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی سبز وتخته سیاه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      آره خیلی سبز کتاب های کنکوری خیلی خوبی داره مثل درسنامه های زیستش(به جز ژنتیک جمعیت)__شیمی های فوق العادش___ادبیات های تستش که تست های نزدیک به کنکور زیاد داره___تست های خوب عربیش___و کتاب جامع ریاضیش که برای پرکاری تستی و تست های استاندارد خوبه___فیزیک هاش هم که همیشه مخاطبای خودشو داشته و داره

تخته سیاه هم که بیشتر روی ژنتیک ش مانور میده که واقعا کتاب خوبیه____عربیش من زیاد ازش راضی نبودم ولی خوب طرفدارای زیادی داره____زمین جدید التالیفش هم مولف بزرگ و خوبی داره___ریاضیش هم خیلی روون و خودمونی درس میده ولی تست های تالیفیش از گاج وخیلی سبز پایین تره___فیزیک پیش2 رو هم داشتم که اصلا جالب نبود____شیمی هاش هم بعد خیلی سبز و مبتکران طرفدارای خودشو داره__________
      ولی همچنان تاکید میکنم انتخاب منابع آموزشی خیلی خیلی سلیقه ایه

موفق باشیم

فعلن ...!!!
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 27 شهریور 1392 در ساعت 17:33

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من بهترین منبع کتاب آقای محمد مهربان از تخته سیاه است

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood66 نمایش پست ها
      به نظر من بهترین منبع کتاب آقای محمد مهربان از تخته سیاه است
      دوست عزیز اقای مهربان فقط کتاب ریاضی دیفرانسیل و ریاضی پایه چاپ میکنن که کتاباشون هم الحق در نوع خودش بهترینه و تو تخته سیاه اگه اشتباه نکنم اقای سادات ریاضی تربی رو چاپ میکنن که نیدونم کتاب چجوریه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درصد ریاضیاتتون حداقل باید 40 درصد زده باشید.البته اگه درصدای دیگه تون بالا بوده باشه در غیر اینصورت بالاتر از 50 باید باشید.کتابهای کمک آموزشی گاج سبز رنگ خیلی میتونه کمکتون کنه.من خودم کلاس کنکور رفتم.چون ریاضیات درسی هس که نکته هاشو به تنهایی نمیتونه پیدا کنی.
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان عايا واجبه بريم كلاسه كنكور ... من رياضيم خوبه ولي فقط تو امتحانا ... به تست كه ميرسه .... هم ميمونم هم خيلي وقتمو ميگيره .الان موندم هوا برم كلاس يا نرم تا حالا تو خونه تست رياضي كار نكردم كلن تا حالا درستو حسابي كتاب رياضي نذاشتم جلوم نميدونم خودم بخونم ميتونم يا نه چون امتحانش نكردم از يه طرفيم بايد تا فردا ج بدم به دوستام كه ميرم كلاس يا نه ... نظرتون چيه؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضیات انتشارات پژوهندگان راه دانش خیلی عالیه اما گیر نمیاد من خودم 100 جا سر زدم اما نبوده

هرگاه رد پای کسی که ارامشم را گرفته بود دنبال کردم به خودم رسیدم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسم یه کتاب تست و اموزش معرفی کنید دوم تجربی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)